Πανιώνιος

Σε αυτό τον τομέα μπορείτε να αναλύετε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε έτσι ώστε να λειτουργήσουν ως οδηγοί για όσους θελήσουν να αναλάβουν αυτές τις ομάδες.
User avatar
John Sar
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 1:11 pm
Football Manager της ομάδας: Nottingham Forest
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία ανάλυση αν και ξέχασες κάποιους παίχτες όπως ο Μενδρινός που στο δικό μου save είναι ο ηγέτης της ομάδας.Την πρώτη season βγήκε παίχτης της χρονιάς στην SuperLeague και είναι στους υποψήφιους και την δεύτερη μαζί με τον Ντούνη.Την πρώτη season τερμάτισα στην 6η θέση χάνοντας την 4η και τα playoff στην τελευταία φάση(δεν γίνονται αυτα -toixos2 ) τώρα είμαι στην δεύτερη season και είμαι πρώτος 10 αγωνιστικές πριν το τέλος.
raguel
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 468
Joined: Sat Feb 26, 2011 3:38 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

John Sar wrote:Ωραία ανάλυση αν και ξέχασες κάποιους παίχτες όπως ο Μενδρινός που στο δικό μου save είναι ο ηγέτης της ομάδας..
Ευχαριστώ αλλά ο Μενδρινός παίζει στον Πλατανιά πλέον...Δε τον έβαλα επιτηδες. Έκανα την ανάλυση βάση των τελευταίων μεταγραφών :-)
Σα ναρκωτικό, θέλω να ξεμπλέξω από σένα δε μπορώ,
Πανιολε ολέο..
User avatar
John Sar
Trialist
Trialist
Posts: 17
Joined: Fri Nov 01, 2013 1:11 pm
Football Manager της ομάδας: Nottingham Forest
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

raguel wrote:
John Sar wrote:Ωραία ανάλυση αν και ξέχασες κάποιους παίχτες όπως ο Μενδρινός που στο δικό μου save είναι ο ηγέτης της ομάδας..
Ευχαριστώ αλλά ο Μενδρινός παίζει στον Πλατανιά πλέον...Δε τον έβαλα επιτηδες. Έκανα την ανάλυση βάση των τελευταίων μεταγραφών :-)
Α ΟΚ δεν τ ήξερα
Post Reply

Return to “Αναλύσεις έμψυχου δυναμικού ομάδων”