Online FM13 βημα προς βημα

Πώς να στήσετε ένα online παιχνίδι; Τί πρέπει να προσέξετε; θέλετε να παίξετε FM και δε βρίσκετε κανέναν;
dimitris500
Trialist
Trialist
Posts: 15
Joined: Sun Jun 19, 2011 8:12 pm
Football Manager της ομάδας: Porto
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1 cd αν αγορασω μπαινει σε 2 υπολογιστες?
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδιά,

Επειδή είμαι λίγο καινούριος στο FM μήπως μπορείτε σας παρακαλώ να μου εξηγήσετε κάποια πράγματα για το online? Προς το παρών δεν θέλω να μου πείτε πως γίνεται κάτι αλλά αν γίνεται.

Μπορώ να παίξω online πρωτάθλημα με άγνωστους. Δηλαδή να πάρω μέρος σε πρωτάθλημα και να παίζω με άτομα που δεν τους ξέρω ή πρέπει να έχω φίλους και να οργανώσουμε πρωτάθλημα; Μήπως στο online απλά παίζεις με φίλους πχ φιλικούς αγώνες;

Τέλος αν μπορείς να παίξεις πρωτάθλημα και επιλέξεις μία ομάδα θα σε βάλει να παίζεις με ισοδύναμες ομάδες;

Συγνώμη για τις ερωτήσεις μου που καταλαβαίνω ότι είναι πολύ βασικές αλλά μιας και παίζω FM για πρώτη φορά θα ήθελα λίγο βοήθεια.

Ευχαριστώ.
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1) Μπορείς αν παίξεις και με αγνώστους (σε παιχνίδια που δεν είναι κλειδωμένα) αλλά θα σου σπάσει τα νεύρα... Καλύτερα οργάνωσε το με φίλους για να συμπίπτουν οι ώρες...

2) Όχι δεν παίζεις φιλικά... Είναι ακριβώς το ίδιο με το κανονικό ΦΜ... Καλό είναι να πάρετε ομάδες από το ίδιο πρωτάθλημα για να έχει ενδιαφέρον.. Αλλά δεν κάνεις κάτι διαφορετικό απλά την αντίπαλη ομάδα την προπονεί κάποιος φίλος σου... Παίζετε κανονικά τους αγώνες... Όσο παίζει αυτός εσύ περιμένεις να τελειώσει και το αντίστοιχο... Η μόνη διαφορά με το κανονικό είναι οτι δεν μπορείς να προχωράς όποτε θέλεις.. Πρέπει να πατήσουν όλοι όσοι συμετέχουν το Continue... Δεν είναι τίποτα δύσκολο..

3) Παίζεις κανονικά το πρωτάθλημα... Πχ αν πάρεις εσύ Ρεαλ κ ο φίλος σου Μπάρτσα θα παίξετε κανονικά όλους τους αγώνες του Ισπανικού πρωταθλήματος, του κυπέλλου και του Ch.L.

Πάντως δοκίμασε το.. Αξίζει και θα σου πρότεινα να είστε 2-3 άτομα για να μπορείτε να βγάλετε άκρη...
Ελπίζω να σε βοήθησα φίλε...
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

alex-gate-7-1925 wrote:1)

Πάντως δοκίμασε το.. Αξίζει και θα σου πρότεινα να είστε 2-3 άτομα για να μπορείτε να βγάλετε άκρη...
Ελπίζω να σε βοήθησα φίλε...
Ευχαριστώ φίλε. Πολύτιμη η συμβολή σου. Πολύ ενδιαφέρον ακούγεται.
Post Reply

Return to “Online FM Gaming”