"The Ολυμπιακός Project"

LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

2η Αγωνιστικη Τσαμπιονσ Λιγκ!
Ολυμπιακος - Τσελσι
Spoiler: show
10' Καταιγηστικος ο ρυθμος οι Τσελσι σφυροκοπαει κ εχει βγει 2 φορες Οφσάιντ σε φασεις για γκολ!
16' Ο Ολυμπιακος αμυνετε αψογα και εχει κλεισει χωρους!
18' ΓΚΟΛ 1-0 ' Ανικητος στον αερα ο Νταντε πηρε κεφαλια και εδωσε ασιστ στο Τορρες οπου αυτος ακολουθησε κ εκανε το 0-1!
31' ΓΚΟΛ 2-0' Ο Τορες απο κεφαλια, κερδισε πλαγιο απο δεξια η Τσελσι και με τον Ασπιλικουθετα να κανει τα γνωστα του εβγαλε ασιστ στο Τορες και αυτος με τη σειρα του πεταξε τη μπαλα στα δυχτια.



Image
Last edited by LeviathaNChris7 on Sun Mar 09, 2014 12:48 pm, edited 1 time in total.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

δύσκολα τα πράγματα
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:δύσκολα τα πράγματα
Στον αγωνα με την Τσελσι φανηκε η διαφορα ροστερ,εχω ανακατεψει πολυ την ομαδα και ξερω οτι δεν εχει δεσει,επαιξα πολυ καλα στο δευτερο ημιχρονο εκανα και καποιες αλλαγες σε ρολους απο μεγαλη ατυχια δεν εβαλα γκολ κ απλα ειμαι ξενερωμενος και για αυτο δεν εκανα περιγραφη στις φασεις μου.

Ενας φιλος μου εφαγε 7. Εγω ακομα πιστευω στην Ευρωπη και γενικα στο ροστερ.
eliasfp wrote:Τα αποτελεσματα δεν ειναι καλα αλλα θα πρεπει να συνεχισεις την προσπαθεια καθως η ομαδα δεν εχει δεσει ακομα.Θελω να σε ρωτησω με τη database παιζεις;
Ευχαριστω πολυ για την υποστηριξη φιλε μου και εγω τα ιδια πιστευω και ελπιζω η ομαδα να δεσει,εκανα καλη προετοιμασια και δεν ειχα τραυματισμους δοξα το θεο μονο ο Περεζ εμεινε για 10 μερες εξω.Ανακατεψα την ομαδα απο επιλογη δεν ηθελα να παιξω με ορισμενους παιχτες, ουτε καν να τους βλεπω.
eliasfp wrote:Δεν θελω την εκδωση ποια πρωταθληματα εχεις ανοιχτα θελω,επισης θα ηθελα και το facepack σου
Image

To facepack το πηρα απο το the pirate bay, ειναι το mega pack που υπαρχει, δεν θυμαμαι και πολλα.


Ελπιζω να σας αρεσει γενικα σαν story ελπιζω να βγει και να παει καλα, αμα εχετε να κανετε καποιο σχολιο πανω σε αυτο η αν δεν σας αρεσει ο τροπος με τον οποιο παρουσιαζω τα πραγματα θα ηθελα να το ξερω γτ δεν ξερω και πολλα ειμαι καινουργιος αλλα το site το γνωριζα και την δουλεια τον παιδιων.
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαρη το κλιμα στο λιμανι, τα αποτελεσματα δεν πανε καλα για τον Ελληνα τεχνικο.
Image


Να βρουμε τον καλο μας εαυτο! Θετικη αντιδραση και θετικα αποτελεσματα ζητησε ο Ελληνας τεχνικος απο τους παιχτες!
Image
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

7η Αγωνιστικη Σουπερ Λιγκ!
Ολυμπιακος - Ξανθη
Spoiler: show
2' - Ο Περεζ απο δεξια οργωνει τη γραμμη βγαζει σεντρα και ο Μοραλεζ με σουτ κεραυνο στελνει τη μπαλα δεξια αουτ διπλα απο το δοκαρι.
3' - ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛΛ Ντομινγκεζ στο φαουλ απο 30 μετρα αριστερα ψαχνει το κεφαλι του Μανωλα και αυτος καρφωνει με κεφαλια το Χερμα και κανει το 1-0!
9' Ο Σαλινο με το Περεζ κανουν οτι θελουν απο τα δεξια η Ξανθη εχει μεγαλο προβλημα!
41' ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire:
Φοβερο Σουτ του Ματιν ο Ρομπερτο λεει οχι, ο Μανιατης παιρνει τη μπαλα δινει στο Μοραλεζ και αυτος οργωνει ολο το κεντρο κενο της Ξανθης πασα στο Σαβιολα και αυτος με ωραια σκαυτη πασα βγαζει το Περεζ στη πλατη της αμυνας και με σουτ απο την δεξια πλευρα της μεγαλης περιοχης κανει το 2-0 ο Παραγουανος και τρεχει και αγκαλιαζει το προπονητη του!!! :oops:

Ημιχρονο'

60' Αλλαγη ο Σαβιολα καθως χτυπησε και περασε στη θεση του ο Ματος.
64' Αλλαγη Χολεβας και μπαινει ο Μαρκανο παει αριστερα ο Ροτζο.
69' Αλλαγη Μανιατης μπαινει στη θεση του ο Φουστερ, φωνες και συνθηματα και για τους δυο.

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΛ
78' 3-0 :snipersmile: Ντομινγκεζ :snipersmile: απευθειας φουλ δεξια εξω απο τη μεγαλη περιοχη, το ζωγραφισε ο Αργεντινος!

Image
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαθμολογία;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε Ισπιρλιδη ( βοηθος προπονητη ) χεστηκε πανω του το παιδι ρε τι του κανατε;
Image


10/10/13
Image
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στην προπόνηση έχεις αφήσει team cohesion και tactics ελπίζω...
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:Στην προπόνηση έχεις αφήσει team cohesion και tactics ελπίζω...
ναι το familiarity ειναι τερμα.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραία! Ο φόρτος σε κάθε παίκτη μαζί με την ατομική προπόνηση πρέπει να είναι μεσαίος για να μην τραυματίζονται πολύ συχνά.
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:Ωραία! Ο φόρτος σε κάθε παίκτη μαζί με την ατομική προπόνηση πρέπει να είναι μεσαίος για να μην τραυματίζονται πολύ συχνά.
Ναι το φορτο εργασιας ειναι μια χαρα κανενα παραπονω και ισα ισα που πηρα λιγο καλυτερα staff απο αυτα που ειχε η ομαδα,ηταν χαλια αλλα απο σαπιο σε μετριο βλεπεις διαφορα :P

Γενικα εκανα κακα αποτελεσματα γιατι ειδα οτι με χαμηλο ρυθμο δε ανοιγω ευκολα την αντιπαλη αμυνα και στη μεση της προετημασιας πηγε λιγο πισω το familiarity,ειχα κανει καλη προετημασια και ειχα δωσει και 10 μερες εμφαση στο team cohesion.Ανακατεψα απο θεμα μεταγραφων την ομαδα και αυτο το εκανα γιατι ημουν αυπνος και δεν προσεξα, δε το κανω αυτο συχνα σε ομαδες που αναλαμβανω.Πληρωσα ορισμενες επιλογες στην 11αδα που δεν βγηκανε και στον αγωνα με τον ΠΑΣ η αμυνα μου δε κατεβηκε ποτε στο γυπεδο.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν διαφωνώ με την προσπάθεια σου να φέρεις καινούργιους παίκτες. Στην ατομική προπόνηση λύση ασφαλείας είναι η προπόνηση ρόλου. Οι επιλογές σου είναι ψαγμένες με βάση τα μειονεκτήματα των παικτών; Έλαβες υπόψη σου και ποια χαρακτηριστικά τους χρειάζονται; (π.χ. σε poacher δεν θα προπονούσα τη σέντρα ακόμα και αν είχε 1). Δεν το κοίταξα προσεκτικά-απλά ρωτάω.
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

8η Αγωνιστικη Σουπερ Λιγκ!
ΑΕΛ Καλλονης - Ολυμπιακος
Spoiler: show
10' ΓΚΟΛ Ο ΜΠΡΑΤΕ :2gunfire:
Πολυ ωραια καθετη μπαλα ο Ανδρε στη πλατη της αμυνας της Καλλονης και ο Σεποβιτς δεν διστασε σκοτωσε το τερματοφυλακα και εκανε το 0-1 για τον Ολυμπιακο!

21' Πολυ ωραιος ο Ολυμπιακος με κατω τη μπαλα ξεκινησε αναπτυξη απο το αριστερο ακρο με το Μπονγκ να δεινει στο Ανδρε και αυτος με τη σειρα του πιο δεξια στο Ντομινκεζ που ανεβασε για τον Σεποβιτς και αυτος με γρηγορο ρυθμο εσπασε δεξια για τον Πεπε και εβγαλε μια μπαλια ξυραφι στη πλατη της αμυνας της Καλλονης πεταχτηκε ο Σεπο-γκολ και εστειλε τη μπαλα στο δεξι δοκαρι!

'30 Ο Παπαζογλου εβγαλε πολυ ωραια σεντρα απο δεξια για το Σεποβιτς οπου αυτος επιασε πολυ ωραιο και δυνατο σουτ στη κινηση, ο Σιδερακης εστειλε τη μπαλα κορνερ με παρα πολυ ωραια αποκρουση!
33' Και αλλη φαση με το Σεποβιτς να προσπαθει να σκοτωσει το Σιδερακη αλλα αυτος να του το αρνειται!

35' Υποχρεωτικη αλλαγη ο Ανδρε, μπαινει μεσα ο Φουστερ.

'Ημιχρονο

59' Διπλη αλλαγη εξω ο Πεπε και ο Ντομινγκεζ, μεσα Μανιατης Περεζ!

60' Πλαγιο ο Παπαζογλου απο τα δεξια για τον Ολαιταν δεινει ξανα στο Παπαζογλου ωραια σεντρα για το κεφαλι του Σεποβιτς οπου αυτος πιανει τη κεφαλια μεσα στη περιοχη και τη δινει στο Μανιατη που κεραυνοβολει το Σιδερακη αλλα και παλι λεει οχι ο τερματοφυλακας της Καλλονης!

61' Μανιατης με Φουστερ στο κεντρο και Φουστερ στον Ολαιταν που εχει συγκλινει βγαζει καθετη πασα στη πλατη της αμυνας της Καλονης το Περεςζ τετ α τετ και ο Σιδερακης δινει ακομα ενα ρεσιταλ για τη Καλλονη!

71 - ΓΚΟΛ' Ο Μανουσος απο τα δεξια παιρνει τη μπαλα και κατεβαινει μπαινει στη περιοχη του Ολυμπιακου και εχει διπλα του Παπαζογλου,Σιοβα,Μανωλα,Περεζ τρωει δυο τακλιν χανετε η μπαλα στις κοντρες πιανει επαφη και τη στελνει στα διχτυα του Ρομπερτο!

75' Ο Ολυμπιακος εχει χασει τη κατοχη και δεν μπορει να επιστεψει!

Image

Image
LeviathaNChris7
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Fri Mar 07, 2014 9:39 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος FC.
facebook προφίλ: Chris.Hatzisavas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

eliaska41 wrote:Δεν διαφωνώ με την προσπάθεια σου να φέρεις καινούργιους παίκτες. Στην ατομική προπόνηση λύση ασφαλείας είναι η προπόνηση ρόλου. Οι επιλογές σου είναι ψαγμένες με βάση τα μειονεκτήματα των παικτών; Έλαβες υπόψη σου και ποια χαρακτηριστικά τους χρειάζονται; (π.χ. σε poacher δεν θα προπονούσα τη σέντρα ακόμα και αν είχε 1). Δεν το κοίταξα προσεκτικά-απλά ρωτάω.

Ναι φυσικα δεν υπαρχει προβλημα και εγω εχω αλλαξει ορισμενα πραγματα, με αυτα τους ξεκινησα αλλα αλλαξα

Image
Post Reply

Return to “Ελλάδα”