The Yellow Wall

Post Reply
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλά η Αγγλία ότι να ναι με Νιούκαστλ πρωταθλήτρια & Φούλαμ τρίτη. Ο ΚΜ11 τι έκανε;
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Stoperhaimer wrote:Γιατι Kuba, γιατι? :crybaby:
Γιατί ήταν τραγικός, αλλά θα είναι πάντα στις καρδιές μας. <3
Jordi_7 wrote:Καλά η Αγγλία ότι να ναι με Νιούκαστλ πρωταθλήτρια & Φούλαμ τρίτη. Ο ΚΜ11 τι έκανε;
Άρχισα με default database, οπότε ο ΚΜ11 ήταν ακόμα στον ΟΣΦΠ. Σε 25 συμ. πέτυχε 11 γκολ και μοίρασε 2 ασσιστς.
Απο του χρόνου θα είναι και αντίπαλος μας, αφού μεταγράφηκε στην Leverkusen για 4,3m.

Παρουσίαση μεταγραφών :

Πωλήσεις :

Image



Henrikh Mkhitaryan : Πάνω που έμαθα πως γράφεται το όνομα του, τον αποχωριζόμαστε. Τα 30m είναι πολλά λεφτά για να πεις όχι.
Kuba Blaszczykowski : Δύσκολη απόφαση να πωληθεί αλλά η χρονιά που έκανε ήταν πολύ άσχημη και δεν νομίζω να επανέλθει.
Mitchell Langerak : Με το 1m που πήραμε βρίσκουμε και καλύτερους. Και βρήκαμε.
Julian Schieber : Mας έδωσαν 5,5m και πήραν έναν παίκτη με κακή χρονιά στην Leverkusen που μας είναι και αχρείαστος. Περιττό να πώ οτι τον έδεσα με κορδελάκι.
David Solga : Tον ευχαριστούμε πολύ για ότι προσέφερε στην ομάδα, τίποτα δηλαδή. Με 155k στην 3η κατηγορία της Γερμανίας.


* Τα περισσότερα απο τα χρήματα για τους Mkhitaryan, Blaszczykowski συμφωνήσαμε να τα πάρουμε σε δόσεις.
** Φυσικά υπάρχουν και παίκτες που έφυγαν ώς ελεύθεροι ή δανεικοί και δεν είναι στο ss, πολύ απλά γιατί ήταν ανάξιοι αναφοράς.


Μεταγραφές :


Hiroshi Kiyotake : Πέρσι είχε 4 γκολ και 16 ασιστ στην Bundesliga, θα είναι ο αντικαταστάτης του Αρμένιου. Δώσαμε για αυτόν ΜΟΝΟ 6m και πραγματικά νιώθω τύψεις :D
Leonardo Bittencourt : Όσοι βλέπαν Ντόρτμουντ τον ξέρουν. Δώσαμε 6m στο Αννόβερο, όση ήταν δηλαδή και η ρήτρα επαναγοράς του.
Dennis Diekmeier : Toν κλείσαμε ως ελεύθερο απο τον χειμώνα ως δεύτερη επιλογή στην θέση του δεξιού μπακ.
Sebastian Rode : To πουλέν του Στόπερ ήρθε και αυτό ώς ελεύθερο για να ξεκουράζει τον Bender
Max Grun : Θα είναι ο αντικαταστάτης του Langerak στην δεύτερη επιλογή πίσω απο τον Weidenfeller. Πολύ καλύτερος του Αυστραλού και ήρθε μόλις για 1m.
Matias Ginter : Aγοράστηκε απο την Φράιμπουργκ για 14m, όντας η πιο ακριβή φετινή μας μεταγραφή. Θα μείνει ακόμα μια σεζόν εκεί, για να βελτιωθεί ακόμα περισσότερο.
Milan Orsic : Η αλήθεια είναι οτι δεν τον χρειαζόμασταν στην παρούσα φάση, αλλά μπορούμε να βγάλουμε κέρδος. Έκλεισε ως ελύθερος, δόθηκε δανεικός στην Αουγκσμπουργκ.
Rene Gausch : Ο Αυστριακός έχει πολλά περιθώρια εξέλιξης. Άλλος ένας παίκτης που μπορεί να μας φέρει χρήματα αφού αγοράστηκε μόνο για περίπου 7,5 χιλιάδες.


Hiroshi Kiyotake
Spoiler: show
Image
Leonardo Bittencourt
Spoiler: show
Image
Sebastian Rode
Spoiler: show
Image
Dennis Diekmeier
Spoiler: show
Image
Matias Ginter
Spoiler: show
Image
Max Grun
Spoiler: show
Image
Milan Orsic
Spoiler: show
Image
Rene Gausch
Spoiler: show
Image


Για να αρχίσω απο τα λιγότερο σημαντικά, η Borussia Dortmund ανακοίνωσε 2 νέες χορηγίες συνολικής αξίας 39,5m, σε σύγκριση με τις προηγούμενες που ήταν 26,3m .

Οι μεταγραφές και κυρίως η φυγή του Henrikh Mkhitaryan και οι ερχομοί των Kiyotake και Βittencourt, φέρνουν αλλαγές στην τακτική.
Την νέα χρονιά το 10αρι μας δεν θα έχει ρόλο AM(S), αλλά ΑP(S). H αλλαγή αυτή γίνεται γιατί οι παίκτες ταιριάζουν καλύτερα σε αυτή την θέση.
Οι άλλες θέσεις και οδηγίες παραμένουν ίδιες.

Βρισκόμαστε στην 21η του Ιουλίου και πολλές ομάδες ακόμα διαπραγματεύονται για τις μεταγραφές τους.
Εμείς τελειώσαμε τον σχεδιασμό που είχαμε κάνει αρκετά νωρίς για να προλάβει να δέσει η ομάδα.

Επίσης να ενημερώσω οτι η πιο δραστήρια ομάδα μέχρι τώρα είναι η PSG, η οποία πούλησε τον Javier Pastore στην Βayern για 31,5m και αγόρασε 5 παίκτες σπαταλόντας 140m.
Ενδεικτικά πήρε: Claudio Marchisio, Iker Muniain, Fabio Coentrao, Lorenzo Insigne, Inigo Martinez. Aν μη τι άλλο, πάει για Champions League φέτος, αλλά βλέπω το FFP να την μαμάει :D

Ακόμα όσον αφορά της ομάδες της Bundesliga, οι Schalke και Leverkusen πραγματοποίησαν πολύ δυνατές μεταγραφές και χτυπάν ακόμα και πρωτάθλημα.
Αφού τελειώσει το μεταγραφικό παζάρι θα παραθέσω και ένα ss να δείτε.
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για την μεταγραφη του Σιμπερ ειμαι σιγουρος οτι ειχες βιντεο του προεδρου του Αμβουργου με υποσαχαριους εραστες. Αλλιως δεν δικαιολογουνται αυτα τα χρηματα.

Αχ, Κιγιοτακε. Ενας ερωτας φουντωσε στα στηθια μου, μισοκλανε χαφ, που ενα φταρνισμα μου σε σπαει στα δυο. Τι καλα να γινοταν και irl. Ενω και η Μαν Γιου επενδυσε σωστα τα χρηματα της.
-rofl
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βαρβατη ιστορια με ντορτμουντ δεν την ειχα μυριστει!
Πολυ καλη πρωτη χρονια τσιγκου αντε κ με την κουπα με τα μεγαλα αυτια ευχομαι του χρονου!
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Stoperhaimer wrote:Για την μεταγραφη του Σιμπερ ειμαι σιγουρος οτι ειχες βιντεο του προεδρου του Αμβουργου με υποσαχαριους εραστες. Αλλιως δεν δικαιολογουνται αυτα τα χρηματα.
Αχ, Κιγιοτακε. Ενας ερωτας φουντωσε στα στηθια μου, μισοκλανε χαφ, που ενα φταρνισμα μου σε σπαει στα δυο. Τι καλα να γινοταν και irl. Ενω και η Μαν Γιου επενδυσε σωστα τα χρηματα της.
-rofl

Ήμουν σίγουρος οτι θα σχολιάσεις για τον Σίμπερ. Ντάξει τους πιάσαμε κορόιδα λαίμαι.
Απο τον ΚινέζοΙάπωναΝοτιοΒορειοΚορεάτη περιμένω πολλά.

vorxis wrote:Βαρβατη ιστορια με ντορτμουντ δεν την ειχα μυριστει!
Πολυ καλη πρωτη χρονια τσιγκου αντε κ με την κουπα με τα μεγαλα αυτια ευχομαι του χρονου!

Να σαι καλά αρχηγέ.
Αυτό για την κούπα με τα μεγάλα αυτιά δεν το πολυβλέπω αλλά ποτέ δεν ξέρεις.



Oλοκληρώθηκαν και τα φιλικά χωρίς όμως να βγάλουμε κάποιο ασφαλές συμπέρασμα.
Η ομάδα έκανε πολλές αλλάγές και αυτό ίσως μας κοστίσει.
Όσο πιο γρήγορα δέσουν οι παίκτες μεταξύ τους τόσο το καλύτερο.

Image


Έρχονται στα επόμενα ποστ και οι επίσημοι αγώνες ίσως με μια διαφορετική παρουσίαση.
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Aντε, κακη νεα χρονια :D
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

^@ΜJ Δεν πέφτω στο επίπεδο σου. :D


Ιούλιος 14/15

Η νέα χρονιά τώρα ξεκινά.
Η τελευταία χρονιά της ιστορίας.
Συνήθως, όταν παίρνω Super Cup είτε στην Ιταλία είτε στην Γερμανία είτε οπουδήποτε αλλού, η ομάδες μου κάνουν καλές σεζόν.
Δεν ξέρω γιατί αλλά καμιά φορά μέχρι τώρα δεν έχω πάρει πρωτάθλημα έχοντας χάσει στο Super Cup.


German Super Cup Final

Image


Ωραία αρχίσαμε.
Σχεδόν ακίνδυνοι αλλά δίκαιο σκορ καθώς οι Βαυαροί δεν ήταν ουσιαστικοί.
Τουλάχιστον να μην είχαμε και τον τραυματισμό του Reus.
Και στα πέναλτυ ; Σφαλιάρα.
Θα είναι δύσκολο να δέσει η ομάδα και αυτό είναι το μόνο σίγουρο αυτήν τη στιγμή.
Ελπίζω τουλάχιστον να σπάσουμε το σερί που σας έλεγα πιο πάνω και να υπερασπιστούμε το πρωτάθλημα.
User avatar
Lets_Go_Reds
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3069
Joined: Mon Dec 10, 2012 8:06 pm
Αγαπημένη Ομάδα: LFC
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τόπο στα νιάτα είδα στις κινήσεις σου φίλε και είναι ένα ρίσκο αυτό όπως και να το κάνεις.

Έλα κλάιν το Σούπερ Κάπ πάμε για άλλα.
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το δεξιό μπακ που πήρες μην τον χρησιμοποιήσεις σε ματς που θες να αμυνθείς...
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αύγουστος 14/15

Image



Τα πήγαμε αρκετά καλά στους πρώτους αγώνες σε πρωτάθλημα και κύπελλο και φαίνεται οτι ο Lewa έχει πάρει φωτιά.
Δύο θέσεις με προβληματίζουν, του επιθετικού χαφ και του τερματοφύλακα.
Ο μεν Weidenfeller δεν έχει την σταθερότητα που είχε την προηγούμενη σεζόν αλλά θα του δώσω πίστωση χρόνου.
Αν δεν βελτιώσει τις εμφανίσεις του, τον βλέπω να τρώει πάγκο για να παίξει ο Grun.
Ο δε Kiyotake τώρα σίγουρα θέλει και αυτός τον χρόνο του αλλά δεν δικαιολογούνται τέτοιες εμφανίσεις.
Και αυτός τρώει πάγκο σε περίπτωση που δεν αρχίσει να ανεβαίνει.

Δεχτήκαμε 2 προτάσεις για τον Subotic απο την Chelsea αλλά τις απορρίψαμε.
Η πρώτη ύψους 12,5m ενώ η δεύτερη 17,5m.
Επίσης απορρίψαμε και πρόταση της Real Madrid για τον Hummels.
Η προσφορά έφτασε τα 43,5m.
Δεν πωλείται ο Mats λέμε για αυτό και του ανανεώσαμε το συμβόλαιο με ρήτρα 80m.
Αν κάποια ομάδα έχει να τα δώσει, καλώς... Αλλιώς θα τρώει πόρτα.
Οποιαδήποτε προσφορά κάτω των 65m για αυτόν θα είναι προσβλητική :!:

Το παράκανα λίγο ε ? :D



Κλήρωση ομίλων UEFA Champions League

Image


Ούτε κρύο, ούτε ζέστη.
Απλά φέτος έχουμε περισσότερες πιθανότητες λόγω του βάθους του ρόστερ μας.
Αν είναι να φτάσουμε πάντως στον τελικό και να χάσουμε, προτιμώ να μην περάσουμε καν τους ομίλους. :twisted:
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αρχισαμε παλι τις μπαγιατικες δικαιολογιες. -ksilo
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σεπτέμβριος 14/15

Image

Τι ωραία, τι καλά.
Σε 6 αγώνες 2 ισοπαλίες και 1 ήττα. Τουλάχιστον ασυνήθιστο.

Στο πρωτάθλημα είμαστε 3 βαθμούς πίσω απο την Bayern η οποία πάει τρένο.
Στο κύπελλο προχωράμε κανονικά και δεν τίθεται θέμα θυσίας του όπως πέρσυ.
Φέτος έχουμε επιλογές, δικαιολογίες δεν έχουμε.
Στο Champions League νομίζω πως θα έχουμε πρόβλημα εαν δεν κάνουμε 3/4 μέχρι το τέλος.
Ας ελπίσουμε οτι θα κερδίσουμε εντός-εκτός τον Αποέλ και την Πόρτο στο Westfalen.

Tώρα για τις αποδόσεις των παικτών, έχω παρατηρήσει οτι ο Weindenfeller βελτιώθηκε κάπως τελευταία.
Βέβαια στο κύπελλο θα χρησιμοποιείται αποκλειστικά και μόνο ο Grun.
Ο Κiyotake είναι μέτριος και έχει μόνο 3 ασσίστ σε 9 παιχνίδια συνολικά.
Με προβληματίζει αρκετά ο σχιστομάτης, αφού και να θέλω να τον αφήσω έξω η αμέσως επόμενη επιλογή είναι ο Bittencourt που είναι ανέτοιμος ακόμα.

Στην τελευταία ημέρα των μεταγραφών η Monaco έκανε προσφορά για τον 29χρονο Piszczek αξίας 26,5m.
Την απορρίψαμε αλλά δεν είχα αυτό το βλέμμα "Like a boss" που έχω οταν απορρίπτω προτάσεις. -foumarw
Και αυτό γιατί έχει φτάσει στα 29 του και ίσως και να μην βρίσκαμε καλύτερη πρόταση.
Φέτος θα μείνει.


Βαθμολογίες θα ανεβούν μαζί με τον Οκτώβριο της 2ης FΜικής σεζόν της ιστορίας.
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

tsigou10 wrote:
Με προβληματίζει αρκετά ο σχιστομάτης, αφού και να θέλω να τον αφήσω έξω η αμέσως επόμενη επιλογή είναι ο Bittencourt που είναι ανέτοιμος ακόμα.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RDvhdQ-hw5E[/youtube]

Στην τελευταία ημέρα των μεταγραφών η Monaco έκανε προσφορά για τον 29χρονο Piszczek αξίας 26,5m.
Την απορρίψαμε αλλά δεν είχα αυτό το βλέμμα "Like a boss" που έχω οταν απορρίπτω προτάσεις. -foumarw
Και αυτό γιατί έχει φτάσει στα 29 του και ίσως και να μην βρίσκαμε καλύτερη πρόταση.
Φέτος θα μείνει.
Image

Βαθμολογίες θα ανεβούν μαζί με τον Οκτώβριο της 2ης FΜικής σεζόν της ιστορίας.[/i][/center]
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Aμα τον πιεις φετος, να ξες, εμεις εδω θα ειμαστε να σε διωξουμε :D
User avatar
tsigou10
Coach
Coach
Posts: 2984
Joined: Wed Nov 14, 2012 3:25 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Άρης , Ίντερ , Μπάρι
facebook προφίλ: george.tsigou
Status: Χειρότεροι απο αυτούς που δεν έχουν χιούμορ είναι αυτοί που νομίζουν ότι έχουν.
Location: Aμπελόκηποι Θεσ.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Lets_Go_Reds wrote:Τόπο στα νιάτα είδα στις κινήσεις σου φίλε και είναι ένα ρίσκο αυτό όπως και να το κάνεις.
Έλα κλάιν το Σούπερ Κάπ πάμε για άλλα.
Έτσι είναι, δεν θέλουμε πολλούς μεγάλους σε ηλικία παίκτες.
Γενικά οι 30+ είναι μετρημένοι στα δάχτυλα του ενός χεριού.

eliaska41 wrote:Το δεξιό μπακ που πήρες μην τον χρησιμοποιήσεις σε ματς που θες να αμυνθείς...
Εννοείται, με marking 9 θα τον κάνουν γιο-γιο.
Σκεφτόμουν να πάρω κάποιον πιο αμυντικό δεξιό μπακ, αλλά το συμβόλαιο του Ντιεκμάιερ τελείωνε και αφού μπορώ να τον κλείσω τζαμπέ το έκανα.

Stoperhaimer wrote:Αρχισαμε παλι τις μπαγιατικες δικαιολογιες. -ksilo
Ε όχι και μπαγιάτικες. :P
Stoperhaimer wrote:
tsigou10 wrote:
Με προβληματίζει αρκετά ο σχιστομάτης, αφού και να θέλω να τον αφήσω έξω η αμέσως επόμενη επιλογή είναι ο Bittencourt που είναι ανέτοιμος ακόμα.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=RDvhdQ-hw5E[/youtube]

Στην τελευταία ημέρα των μεταγραφών η Monaco έκανε προσφορά για τον 29χρονο Piszczek αξίας 26,5m.
Την απορρίψαμε αλλά δεν είχα αυτό το βλέμμα "Like a boss" που έχω οταν απορρίπτω προτάσεις. -foumarw
Και αυτό γιατί έχει φτάσει στα 29 του και ίσως και να μην βρίσκαμε καλύτερη πρόταση.
Φέτος θα μείνει.
Image

Βαθμολογίες θα ανεβούν μαζί με τον Οκτώβριο της 2ης FΜικής σεζόν της ιστορίας.[/i][/center]
Είσαι θεούλης.
Μόνο αυτό :D

Manuel Jimenez 21 wrote:Aμα τον πιεις φετος, να ξες, εμεις εδω θα ειμαστε να σε διωξουμε :D
Kλασσικός, γραφικός Μάριος. :P
H συνέχεια μέσα στην εβδομάδα ;)
Post Reply

Return to “Γερμανία”