Σταδια για skins που τα υποστηριζουν

Backgrounds και ό,τι άλλο γραφικό δεν ταιριάζει στις παραπάνω κατηγορίες
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι shadow το εχω περασει ειμαι ηδη στο παιχνιδι και μου εμφανιζει μονο το Οακα και ολα τα γηπεδα ειναι καθισματα !
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos-aek wrote:ναι shadow το εχω περασει ειμαι ηδη στο παιχνιδι και μου εμφανιζει μονο το Οακα και ολα τα γηπεδα ειναι καθισματα !
Συγνωμη εαν σου φαινοντε 'χαζες' οι ερωτησεις αλλα προσπαθω να καταλαβω τι παιζει.Εχεις κατεβασει ολο το πακετο η μονο της ΑΕΚ?
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ολο το πακετο κατεβασα ... εκανα exctract και μετα βγηκε stadium/stadium/stadium/ ( και μεσα ειχε εικονες .. και τον φακελο της αεκ . σκεφτομαι μηπως επειδη εκανα αποκοπη τις 2 εικονες της αεκ + το config στο φακελο stadium εκανα επικολληση εκει μεσα... και μαλλον φαινετε οι εικονες μονο για την Αεκ..
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos-aek wrote:Ολο το πακετο κατεβασα ... εκανα exctract και μετα βγηκε stadium/stadium/stadium/ ( και μεσα ειχε εικονες .. και τον φακελο της αεκ . σκεφτομαι μηπως επειδη εκανα αποκοπη τις 2 εικονες της αεκ + το config στο φακελο stadium εκανα επικολληση εκει μεσα... και μαλλον φαινετε οι εικονες μονο για την Αεκ..
Τωρα θα το παλεψουμε καλυτερα.Οταν εκανες paste τα αρχεια σου ζητησε να αντικαταστησεις καποια απο τα παλια με τα καινουργια?π.χ. το config το παλιο με το νεο της ΑΕΚ?Τις 2 εικονεσ και το αρχειο config τα κανουμε copy ή cut και παμε στον φακελο που υπαρχουν και οι υπολοιπες εικονες και κανουμε paste εκει μεσα.Θα μας ρωτησει εαν θελουμε να αντικαστησουμε την εικονα 1300553 με την καινουργια και το παλιο config με το νεο.Η τριτη εικονα απλα θα περαστει χωρις να μας ρωτησει κατι.Μπαινουμε στο παιχνιδι παμε στις προτιμισεις κανουμε καθαρισμο της πρωσορινης μνημης και επαναφoρτωση του skin.
Spoiler: show
Image
Spoiler: show
Image
Last edited by shadow28 on Fri Nov 15, 2013 2:55 pm, edited 3 times in total.
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ναι ....
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καπου εχει σκαλωσει πολυ το θεμα ... κανω τα παντα και στις προτιμησεις αλλα δεν ξερω γιατι δεν δειχνει τις εικονες ? πιστευω μηπως φταιει που εβαλα την αεκ μεσα με τις υπολοιπες !
giorgos-aek
Trialist
Trialist
Posts: 55
Joined: Mon Nov 22, 2010 12:23 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

οκ το εφτιαξα επρεπε να βγαλω το φακελο αεκ απο μεσα για να ενεργοποιηθουν ολες οι υπολοιπες ! σε ευχαριστω παντως που ησουνα διπλα μου και μου εξηγουσες :) φορτσα φμ και καψιμο
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos-aek wrote:οκ το εφτιαξα επρεπε να βγαλω το φακελο αεκ απο μεσα για να ενεργοποιηθουν ολες οι υπολοιπες ! σε ευχαριστω παντως που ησουνα διπλα μου και μου εξηγουσες :) φορτσα φμ και καψιμο
Τωρα δηλαδη εχεις και της αεκ και τα υπολοιπα?Να'σαι καλα αδερφε. -gioupi
User avatar
giorgos7777
Trialist
Trialist
Posts: 8
Joined: Thu Oct 10, 2013 9:40 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακος
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οταν κατεβαζω τα σταδια παρατηρησα οτι δεν εχει το config και δεν μου τα εμφανιζει στο skin.Τα βρηκα απο το fm13 και τα εβαλα και ειναι ολα οκ αλλα μου λειπει η λεωφορος αν μπορεις ανεβασε τη ξεχωριστα.
User avatar
milanezos13
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5823
Joined: Tue May 07, 2013 2:21 pm
Football Manager της ομάδας: OM
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,United,Milan
facebook προφίλ: nikos.blanidis
Status: Always look on the bright side of life....
Location: Μαρουσι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εκανε σε ολους μια ωρα να κατεβει η απλα σε μενα παει ετσι?
Tonton_Zola_Moukoko
Rotation
Rotation
Posts: 1053
Joined: Sun Sep 21, 2003 11:00 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

επειδή τα ξένα κυριώς στάδια προσωπικά τα έχω απο πέρσι, υποθέτω και αρκετοί ακόμα μήπως στο μέλλον σκέφτεσαι να ανεβάσεις ένα ξεχωριστό αρχείο για κατέβασμα με τα ελληνικά μόνο;
lordious
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Wed Nov 06, 2013 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: Arsenal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρε παιδιά σορρυ που ρωτάω κάτι που φαίνεται χαζό, αλλά μετά το part 1 μου λέει στα επόμενα εάν θέλω να αντικαταστησω τα αρχεία.Ανα part τα αντικαθιστουμε ή κάνουμε κάτι άλλο;
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

lordious wrote:Ρε παιδιά σορρυ που ρωτάω κάτι που φαίνεται χαζό, αλλά μετά το part 1 μου λέει στα επόμενα εάν θέλω να αντικαταστησω τα αρχεία.Ανα part τα αντικαθιστουμε ή κάνουμε κάτι άλλο;

Αδερφε κατεβαζεις ολα τα part και μετα κανεις αποσυμπιεση.
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Tonton_Zola_Moukoko wrote:επειδή τα ξένα κυριώς στάδια προσωπικά τα έχω απο πέρσι, υποθέτω και αρκετοί ακόμα μήπως στο μέλλον σκέφτεσαι να ανεβάσεις ένα ξεχωριστό αρχείο για κατέβασμα με τα ελληνικά μόνο;
Φιλε ολα τα σταδια ειναι σε εναν φακελο ολα μαζι.Μιλαμε για 3500++ σταδια.Μου ειναι πολυ δυσκολο να κατσω να ξεχωρισω τα ελληνικα
User avatar
shadow28
Trialist
Trialist
Posts: 97
Joined: Fri Nov 21, 2008 12:01 pm
Football Manager της ομάδας: pao vardas f.c.
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

giorgos7777 wrote:Οταν κατεβαζω τα σταδια παρατηρησα οτι δεν εχει το config και δεν μου τα εμφανιζει στο skin.Τα βρηκα απο το fm13 και τα εβαλα και ειναι ολα οκ αλλα μου λειπει η λεωφορος αν μπορεις ανεβασε τη ξεχωριστα.
Αδερφε υπαρχει κανονικα το config
Post Reply

Return to “Backgrounds κ.α.”