πολλοι τραυματισμοι

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2015!
Post Reply
Anthraxos
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat May 09, 2015 1:47 pm
Football Manager της ομάδας: Aston Villa
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα παιδια..

Εχω ενα θεμα στο fm15.Εχω παρει παναθηναικο 1η σεσον και εκει που τα πραγματα ειναι παρα πολυ καλα..1η θεση με διαφορα 15 ποντων στο πρωταθλημα και γενικα σε ολες τις διοργανωσεις μεσα.Tο save ξεκινησε τον ιουλιου του 15.Εχω φτασει στον φεβρουαριο του 2016 και εχουν βγει 5-7 παιχτες βασικοι απο την 1η ομαδα knockout απο τραυματισμο.Και οχι τραυματισμο τυπου 2-3 ημερων..μιλαμε για 4-5++ εβδομαδες..Και πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσους συχνους τραυματισμους..καθε εβδομαδα εχω και 1 τραυματισμο.

Αυτο που εχω κανει ειναι να βαλω ισοροπημενη την βασικη εστιαση στην προπονηση και το επιπεδο εντασης χαμηλο.
Προσπαθησα να βρω μερικους φυσικοθεραπευτες με υψηλη φυσικοθεραπεια αλλα ο αλαφουζος δεν δινει λεφτα αρα αυτην την στιγμη πρεπει να μεινω με το team του ΠΑΟ.

Δεν μου εχει ξανατυχει αυτο σε προηγουμενα fm.Μηπως εχετε να μου δωσετε καποιες συμβουλες για να μειωσω αυτην την πιθανοτητα τραυματισμου? η καποιους καλους και φθηνους φυσικοθεραπευτες για να μειωσουμε τον χρονο τραυματισμου ?

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”