Greek Superleague Action Faces Megapack 14/15 v1.0

Φωτό παικτών/προπονητών οι οποίες θα εμφανίζονται στο προφίλ τους. Γνωστά και ως Face Packs
Post Reply
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

Download: http://www.fmgreece.gr/downloads/fm2015 ... ace-packs/

Το πακέτο είναι έτοιμο για κατέβασμα στα downloads.

Κατεβάστε περισσότερα πακέτα από εδώ: http://www.fm-base.co.uk/forum/player-f ... oject.html
Προαιρετικά, όσοι παίζετε σε μεγάλες αναλύσεις, μπορείτε να κατεβάσετε και τα panels που αναφέρονται εκεί. Αφού κατεβάσετε το αρχείο και κάνετε αποσυμπίεση, πάρτε τα xml και βάλτε τα στον φάκελο My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2015/panels.

Ευχαριστώ όσους βοήθησαν στην δημιουργία αυτού του πακέτου. Αν βρείτε λάθη, φωτογραφίες παικτών που λείπουν, καλύτερες ή νεότερες φωτογραφίες, ανεβάστε τις στο παρών τόπικ.
User avatar
AUTOBAHN
Amateur
Amateur
Posts: 119
Joined: Mon Oct 06, 2008 10:09 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-gioupi πολύ ωραίες!!
User avatar
balafinho4
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Mon Sep 12, 2011 3:22 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: WHY ALWAYS ME???
Location: Καλαμαρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταπληκτική δουλειά αλλά αν μπορείς έλεγξε τον Τζανδάρη στον ΠΑΟΚ γιατί σε μένα έχει την φωτο του Κλαους.
Επίσης αν μπορείς βοήθησε με στην εγκατάσταση για τα action facepacks γιατί μου τις βγάζει μικρές.
Εχω κατεβασμένα και τα panels. -toixos2
User avatar
Jake13
Manager
Manager
Posts: 4199
Joined: Mon Aug 25, 2008 1:27 pm
Status: Silence will fall when the question is asked.
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είμαι σίγουρος πως οι φωτό των Τζανδάρη, Κλάους είναι σωστές, αλλά κοίτα τι πιθανώς παίζει:
Αν κατέβασες και άλλα facepacks από το λινκ παραπάνω, τότε υπάρχουν κάποιες ελληνικές ομάδες (όσες έπαιζαν Ευρώπη) που έχει κάνει ο δημιουργός. Οπότε και κάποια λάθη να προέρχονται από εκεί. Για να το αποφύγεις απλώς θες ο φάκελος Greek Superleague να βρίσκεται -ονομαστικά- πάνω από τους υπόλοιπους. Ο πιο απλώς τρόπος για να το πετύχεις αυτό είναι να τον κάνεις 0Greek Superleague.

Όσο για τα panels, όπως λέω στο πρώτο ποστ, κατεβάζεις το αρχείο, κάνεις αποσυμπίεση, παίρνεις τα xml και τα βάζεις στον φάκελο My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2015/panels. Μετά αφού κάνεις και τα δύο παραπάνω, θα πας μέσα στο παιχνίδι, στις Προτιμήσεις, και θα κάνεις ξανά reload skin για να περαστούν οι αλλαγές. Παραπάνω δεν ξέρω τι να πω, σε μένα είχα δουλέψει κανονικά.
User avatar
balafinho4
Trialist
Trialist
Posts: 24
Joined: Mon Sep 12, 2011 3:22 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΟΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: WHY ALWAYS ME???
Location: Καλαμαρια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ πολύ δούλεψε τελικά. Αυτό που λες έκανα και πριν ,3-4 φορές ,αλλά αυτή τη φορά πέτυχε. Τέσπα τι να πεις.
Άβυσσος η ψυχή του FM...
Ευχαριστώ και πάλι. -doublekiss
Post Reply

Return to “Faces”