Alen Halilovic - Μεσοεπιθετικος Κεντρο/ΜΚ/ΕΜΔ

Post Reply
User avatar
noise00
Amateur
Amateur
Posts: 134
Joined: Thu Oct 22, 2009 5:43 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
-Μινι εισαγωγη-
Στο φετινο μανατζερ,το σειβ που παιζω με την ΑΕΚ ηταν η πρωτη φορα στα χρονια που παιζω οπου καταφερα να σηκωσω Ευρωπαικη κουπα (Europa League).Περα απο το καταπληκτικο κοουτσαρισμα μου ( 8) ) ειχα 3 συγκεκριμενους παιχτες οι οποιοι ηταν απο τους βασικους πρωταγωνιστες της καταπληκτικης πορειας της ομαδας.Κοιταξα αλλα δεν ειδα να υπαρχουν παρουσιασεις τους στο φορουμ και επειδη το θεωρω αδιανοητο να μην υπαρχουν, ετσι αποφασισα να φτιαξω εγω και για τους 3.

( Jerome Rousillon )
( Sergio Araujo )

Alen Halilovic
Θεση: Μεσοεπιθετικος Κεντρο-Δεξια/Μεσος Κεντρο
Ηλικια: 18
Τιμη: 2m
Ομαδα: Barcelona


Image

Το γνωστο παιδι-θαυμα..Η αληθεια ειναι πως αυτον μεχρι στιγμης δεν τον εχω αγορασει.Το καλο ειναι οτι η Barcelona δεν τον υπολογιζει και τον δινει δανεικο.Τον πηρα το καλοκαιρι του 15 μολις ανεβηκα σουπερ λιγκ δανεικο για 2 χρονια,και στη συνεχεια ανανεωσα τον δανεισμο του μεχρι το 2018,ελπιζοντας πως θα φτασει το 2019,θα προλαβω την Barca και θα τον κλεψω ως ελευθερο :D .Ειναι απλα φοβερος στην αρχη ηρθε σαν μπακ-απ του Μανταλου αλλα πλεον εχει παρει φανελα βασικου σπιτι του.


2017
Spoiler: show
Image
Image
...Και πώς να γιατρευτώ...;
Image
User avatar
BuLLs3y3
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3015
Joined: Mon Jun 26, 2006 10:25 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος Φιορεντινα Αρσεναλ
Status: Loading ...
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Εξαιρετικός και όσο μεγαλώνει ακόμα καλύτερος.. Σου παραθέτω τα στατιτικά του για την περίοδο που τον έχω υπό την προστασία μου ( και τον προσέχω για να μην μου φύγει :D )

Image
Post Reply

Return to “Μέσοι”