Football Resurrection Athens 10/6/2017 7.30 - 9.00

Θέλετε να γνωριστούμε από κοντά; Ε, τότε ελάτε στην επόμενη συνάντηση για 5x5, 7x7, καφέ κλπ! Εδώ και οι συζητήσεις και φωτογραφίες των συναντήσεων!
Post Reply
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νομίζω ένας εκ των αδερφών ηταν MVP. Πολύ καλός Ionikaras επίσης & ο Multi.

ΥΓ: Αίσχος το γήπεδο. Και να θέλαμε δεν μπορούσαμε να παίξουμε ποδόσφαιρο.

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα παίδες.Μόνο τον ιονικαρα είχα συναντήσει,ενω με τον Γιορις είχαμε παίξει αντίπαλοι με τις ομάδες μας χωρίς να το ξέρουμε!
Ελπίζω να ξαναγίνει μάζωξη.
MVP είναι συνήθως αυτός που αντέχει περισσότερο.


Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Ευγε παίδες!
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62639
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Gz.Φωτογραφίες θέλουμε και εδώ μαζεμένες.

Σταρ περιμένω από σένα και από Λόρα τα γνωστά.
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
STAR
Coach
Coach
Posts: 2761
Joined: Fri May 02, 2003 11:00 pm
Location: Ίλιον - Δομβραινα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το Huawei δεν με βοηθάει πολύ αλλά θα προσπαθήσω να φτιάξω μια ανάλυση.
Τελικό αποτέλεσμα
Ομάδα 1.563.526 ετών :3
Νεοσύλλεκτοι : 7 ή 8 ή 9

ΑΜΔ: Έσκασε μύτη με το μαύρο το γυαλί. Έκανε προθέρμανση με το μαύρο το γυαλί.Εσωσε πολλά με το μαύρο το γυαλί και όταν δεν έβλεπε την γκαβομαρα του όταν έπεσε ο ήλιος και αναγκαστηκε να το βγάλει τότε άρχισε να πέφτει η ταρίφα!! Τι σου είναι τελικά το μαύρο το γυαλί !! Πέρα από την πλάκα ο Μητσαρας έβγαλε παρά πολλά. Βαθμος:7,6

Σαργονας : Η σταθερή αξία κάπου εκεί στα πισωαριστερα! Έκοψε αρκετά, προσπάθησε όσο μπορούσε!

Βαθμός : 7,3

Μπαρετ :Το αυτό και με τον αποπανω. Πήρε αρκετές πρωτοβουλιες στο Α ημιχρονιο και βοήθησε και επιθετικα!
Βαθμος :7,4

Τομας: Όσο δεν πονούσε ήταν από τους καλύτερους. Δυστυχώς τον πρόδωσε το πόδι του... Επίσης εξαιρετικός στις βιντεοφωτογραφικες λήψεις!!
Βαθμος:7,6

Αρης:Συγκινητικος και αμυντικά και επιθετικά. Από τους διακριθεντες της ομάδος μας. Απλά συγκινητικός...
Βαθμός : 8,2

Λορας : 1-2-3 Μαχητής!!! Πανταχού παρών! Άξιος συνεχιστής Του Μπάνιο αν και δεν τεμάχισε κανέναν!!
Βαθμος : 8,3

Βασίλης Χουσαμθινγκ!! : Έπαιξε για 3 στο κέντρο... Άξιος!!
Βαθμός : 8,3

ΜητςΚρας :Πολλα τρεξίματα και πολλές μάχες με τον Παυλιτο.Παστελωσε ένα αλλά θυμήθηκε τον Μανταλο και είπε να χάσει και κάνα 2 αχαστα!! Βαθμος: 7,7

Τζιο: Ο αιώνιος έφηβος. Ο τελευταίος συνεχιστής της σχολής ΜπονοβοΤσιαντακηδων.Το ίνδαλμα μου όταν ημανε μικρός! Εύγε εύγε εύγε. Να κάνες και κανα σουτ καλά θα ήτανες!!
Βαθμός : 8,2

Σπονης : Αν εγραφα σε υπολογιστή θα ετοίμαζα κείμενο σεντόνι για την πάρτη σου!! Τα χρόνια δεν άγγιξαν αυτόν τον παίχτη! Πέρασαν και δεν ακούμπησαν!! Οι άλλοι μεγαλώνουν και αυτός μικραίνει! Οι άλλοι περπατανε και αυτός πετάει!! Όταν ο Τσακ Νόρις.... χμμμ άσε δεν μου ρχεται κάτι!! Το πάλεψε αλλά τι την ήθελες την μπανάνα στο ημίχρονο ρε μπαγλαμά!!!!
Θείο η συνάντηση σε "αλλά" γήπεδα θα κανονιστεί!!Εκεί θα βογγηξουν οι πιατέλες!!
Βαθμός : Τι να σου βάλω εσένα τώρα... Για την τριπλή πιρουέτα και το σπάσιμο της μέσης (που έκανες καπότες) 9,9...Για χθες ένα τίμιο 7,6!!

Ζινταν: ΑΚΥΡΟΟΟ. Αυτός δεν έπαιζε χθες. Αλλά αν έπαιζε ήμουν σίγουρος ότι θα αυτοβραβευοταν ΕμΒιΠι... Οπότε ΕμΒιΠι ο ΣΤΑΡ!!!
Για τους αντιπάλους θα επανέλθω σε λίγο...
ΥΓ1. Μπουγάτσα σου χρωστάω ρε αλάνι. ΤΑΚΛΙΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ρε σουρουκλεμε;;; Εύγε τεκνο μου! Κάτι έμαθες από τον Σταρ μετά από 10 χρόνια!! Εύγε!!
ΥΓ2. το ματς στο Α ημιχρονιο ήταν τούμπανο. Στο Β πήγα να μπερδέψω τους αντιπάλους αλλά μαλλον μπερδευτηκαν οι συμπαίκτες μου!!!
ΥΓ3. Ρε Μπουγάτσα ΤΑΚΛΙΝ ΑΠΟ ΠΙΣΩ;;;;
ΥΓ4.Τωρα που έγινε η αρχή ελπίζω να το συνεχίσουμε!
ΥΓ5.Ο Τανασηηης που είναι;;
Ελπίζω να μην ξέχασα κάποιον στην βαθμολογια μου...

Στάλθηκε από το HUAWEI Y625-U51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο Βυντρα ανηκει στον ΠΑΟ.ΔΕΝ ΠΩΛΕΙΤΑΙ!

Δεν ηθελα να φυγει ο Νικολακης
tommot
Manager
Manager
Posts: 4536
Joined: Thu Apr 07, 2005 12:29 am
Football Manager της ομάδας: Watford
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Bayern,Barca,Roma,L'pool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επική συνάντηση μετά απο ~7(??) χρόνια... Σόρι που βγήκα στο ημίχρονο αλλά το φοβήθηκα λίγο το πόδι, δεν στήριζε πολύ καλά σε διωξίματα κτλ. Ήταν ωραία έστω και αυτό το λίγο.

Photos...
https://ibb.co/album/fzCS5a

Σε ποιόν να στείλω videos αν θέλετε να ανέβουν youtube απο το κανάλι του fmgreece?
Image
Spoiler: show
  • Uefa Champions League/European Cup Winners : 5
  • Uefa Europa League/Uefa Cup winners : 1
  • Intercontinental Cup Winners : 2
  • Bundesliga Winners : 28
  • DFB-Pokal Winners : 18
  • DFB-Liga Pokal Winners : 6
  • DFB Supercup Winners : 5
User avatar
alexakoss
Banned
Banned
Posts: 6385
Joined: Tue Jun 24, 2008 4:09 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Π.Α.Ο.,A.C. Milan,R.Madrid
Status: Οι οπαδοί ακολουθάνε πιστά,όχι τυφλά...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βάλτε και αυτή που βγήκαμε όλοι μαζί.

Στάλθηκε από το HUAWEI P7-L10 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
zidane72003
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 62639
Joined: Wed Nov 26, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Arsenal,Barca,OSFP,Juve
Αγαπημένη Ομάδα: BOUBOUZEL FC
facebook προφίλ: bill.sakkas.5
Status: Glasgow here i am
Location: Μεταξυ του πραγματικου και του δικου μου κοσμου
Has thanked: 3 times
Been thanked: 18 times

Μόνο αγάπη ρε.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Spoiler: show
Δεν γ@μ@με οχι επειδη δε θελουμε,αλλα απο ιδεολογια.

ΡΕ ΖΗΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΑΝΑΠΟΔΑ ΣΤΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ.
User avatar
Ionikaras
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5188
Joined: Wed Jun 11, 2008 1:35 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικος, Barcelona, Stoke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Νεοι και Ωραιοι

Image

Η ομαδα στο 1ο ημιχρονο παραταχθηκε με αυτον τον περιεργο σχηματισμο, που ομως ηταν ιδιαιτερα αποδοτικος και κυριαρχησε στο γηπεδο. Σκορ ημιχρονου 3-1 με πολλες χαμενες ευκαιριες μπροστα στην αντιπαλη εστα. 3-1 αντι για 7-0 λοιπον.
Στο 2ο ημιχρονο η εξοδος του Ζμπουτσαμ αλλα και η κουραση καταργησε καθε εννοια σχηματισμου, οποτε παιζαμε μισοι επιθεση, μισοι αμυνα. :D
Τελικο σκορ 8-3 νομιζω.
Γενικα απο την ομαδα δε νομιζω οτι υστερησε καποιος, δεν εχω πολυ καλη εικονα τι εγινε επιθετικα, ημουν μακρια :D

Ionikaras: Νομιζω καλος ημουν, εκανα μια αποκρουση στον Σπονη που μου αρεσε πολυ, θα μπορουσα να χα αποφυγει σιγουρα το πρωτο γκολ. Ας με κρινουν οι αλλοι :P

Χρονης: Ο καλυτερος της αμυντικης 3αδας, πολυ σταθερος αμυντικα και δεν ειχε και παιχτη διπλα του για στηριγμα. Επιθετικα εξισου χρησιμος, πηρε πολλες πρωτες μπαλες απο το τερμα και ξεκινησε τις επιθεσεις. Ειχε και πολλα ανεβασματα στα κορνερ οπου πετυχε και ενα γκολ.

Καστρομαν: Βραχος, σε ρολο λιμπερο επαιζε με βαθος και κυνηγουσε τον Σπονη. Καθαρισε αρκετες βαθιες μπαλιες και εχασε ελαχιστες μονομαχιες.

Ζμπουτσαμ: Μπηκε με απαραμιλλο στυλ να παιξει, δυστυχως αφησε την μπανανα στον παγκο. Ξεκινησε μουδιασμενα και φανηκε οτι θα εχει προβλημα απο τους γρηγορους αντιπαλους στην πλευρα του, αλλα προσαρμοστηκε γρηγορα και με εμπειρια και αποφασιστηκοτητα δεν ειχε προβλημα.

Παυλος: Υποψηφιος για mvp παααααρα πολλα τρεξιματα, συμβολη στο παιχνιδι αμυντικα και επιθετικα. Οι αντιπαλοι επαιζαν κυριως απο την πλευρα του και ειχε μονιμα δουλεια, αλλα ηταν απροσπελαστος. Στο δευτερο ημιχρονο που η ομαδα ειχε αναγκη τραβηχτηκε πιο πισω. Αξιος. -doublekiss

Κατος: Υποψηφιος για mvp επισης, πολυ τρεξιμο στο κεντρο και βοηθειες στα πλαγια οσο χρειαζοταν. Να πω την αληθεια, αποσο τον θυμομουν δε περιμενα κατι λιγοτερο.

Λλορις: Αθορυβος στο κεντρο,νομιζω ηταν παντου χωρις να κανει τιποτα το ιδιαιτερο. Ή τουλαχιστον εγω δεν ειδα κατι ιδιαιτερο (:

Αλεξακος: Θετικοτατο ντεμπουτο, επαιζε ολη τη δεξια πλευρα μονος του και ηταν αρκετα καλος. Ειχε και δυο-τρεις καλες ατομικες ενεργειες ενω σκοραρε κιολας. Γκολ στο ντεμπουτο του, σα σωστος παιχτης FM.

Μπουγατσας: Η βασικη πηγη δημιουργιας της ομαδας, πιο ωριμος απο ποτε. Προσεφερε και τα 2 χαιλαιτς της ομαδας μας, με μια ποδια (κλασσικα -glwssa ) και ενα εξαιρετικο τακλιν στον Star. Δεν σκοραρε γιατι ηταν ομαδικος (ειπε) και στο τετατετ που ειχε δοκιμασε να κρεμασει τον αντιπαλο gk και απετυχε. Τον αγαπαμε.

Μουλτι: Βυθισμενος στο αριστερο ακρο της επιθεσης, μονιμος πονοκεφαλος για την αντιπαλη αμυνα απασχολουσε κοσμο. Να σημειωθει ενα εξαιρετικο κοντρολ απο μακρινη πασα, δεν ξερω αν θα το ξανακανει :D

Τheoatis: Σε μια περιεργη θεση μεσα στο γηπεδο, καπου αναμεσα στο κεντρο και στην επιθεση, καταφερε να ειναι μεσα σε ολες τις φασεις επιθετικα. Εχασε και ενα τετατετ γιατι πηγε κι αυτος να κανει το εντυπωσιακο καθως και ενα αχαστο. :P



Η γρια η κοτα εχει το ζουμι

Image

Πιο ορθολογικα προσπαθησαν να παιξουν οι αντιπαλοι, αλλα αυτο δε φανηκε στην πραξη. Προδωμενοι απο τα χρονια τους και τις αντοχες τους, ειχαν ολη την καλυ διαθεση να παιξουν ομορφα αλλα δεν μπορουσαν. #φλειμ -gioupi

Αμδ: Καλος, ειδικα στο πρωτο ημιχρονο που χρειστηκε να επεμβει πολλες φορες. Στα συν η στυλιστικη αποψη με το γυαλι ηλιου. Δε φωναζε οσο παλια και μου εκανε εντυπωση :D

Sargon: Μονιμα βιδωμενος στο ακρο της αμυνας, συνεπης αμυντικα αλλα καθολου βοηθητικος μπροστα

Μπαρεττ: Επισης βιδωμενος στο αλλο ακρο και συνεπης αμυντικα, πηρε και καποιες επιθετικες πρωτοβουλιες παραπανω ομως.

Τομμοτ: Πολυ χρησιμος οσο επαιξε, προδωθηκε απο τα χαφ της ομαδας του και ειχε πολυ δουλεια πισω. Ανεβηκε να χτυπησει και ενα κορνερ οπως παλια. Στο δευτερο η εξοδος του δημιουργησε προβληματα στην αμυντικη συνοχη των αντιπαλων.

Σταρ: Κλασσικος Σταρ, δυαντος στην αμυνα και προωθησεις στα κορνερ. Πολυ δουλεια και αυτος, ταλαιπωρηθηκε απο τον Μπουγατσα και τον κυνηγησε εκτος φασης εκνευρισμενος. -tsekouri

Λορα: Πολλα τρεξιματα και πολυ κουβαλημα της μπαλας, αλλα λιγο φλυαρος και αναποφασιστος στην τελικη ενεργεια. Τον θυμαμαι πολυ καλυτερο, νομιζω οτι βαριοταν λιγο χθες :P

Χουντινι: Θα ηθελα πολυ να τον θαψω ανεπαναληπτα αλλα ηταν καλος ο πουστης. Πολλα τρεξιματα και αυτος και πολυ καλυψη του χωρου, καθως εμενε μονος του πολλες φορες. Μονιμη απειλη για την εστια, με πολλες τελικες προσπαθειες και 2 γκολ. Μαλλον mvp των αντιπαλων. Εκανε παντως μερικες περιττες ατομικες ενεργειες. (τετοιος ειναι -doublekiss ) Δεν ξερω παντως με τι βυσμα τον βουτηξαν οι παππουδες στην ομαδα τους, μαλλον επειδη ηθελαν καποιον να τρεχει :D

Τζιο: Η μεγαλυτερη απογοητευση της μερας. Οχι γιατι ηταν κακος, αλλα γιατι δεν ηταν η παιχταρα που τον θυμομασταν. Ετρεξε και αυτος παρα πολυ, αλλα τα χρονια του εκαναν τη διαφορα. Θα μπορουσε να χει γινει πιο απειλητικος αλλα εψαχνε πιο πολυ τους συμπαικτες τους.

Αρης: Αθορυβα παρα πολλα τρεξιματα, μεχρι και το τελος του αγωνα. Συμβολη και επιθετικα και αμυντικα, αλλα δεν αξιοποιηθηκε σωστα. Μαλλον ο μονος που διεκδικει το mvp απο τον Χουντινι.

Κρας: Τρομερα φυσικα προσοντα ταχυτητας και αλματος, εμπλεξε ομως απο την πλευρα του Παυλου και δεν μπορεσε να φανει οσο ηθελε. Και αυτος ενα εξαιρετικο κοντρολ σε μακρινη πασα. Πετυχε και γκολ με κεφαλια σε ενα τρομερο αλμα, εχασε βεβαια και ενα αχαστο για να τηρουμε τις παραδοσεις.

Σπονης: Εμεινε αρκετα απομονωμενος στην κορυφη της επιθεσης καθως ηταν καλα κλεισμενος και δεν τροφοδοτηθηκε οπως θα ηθελε. Λιγοτερη γκρινια και αυτος αποτι περιμενα :D



Οπως βλεπετε, δε θυμαμαι τα δικα μας γκολ, καντε μια παρατηρηση απο κατω να γινει το εντιτ
Xavi Hernandez Creus
* Spanish League (8): 1998–99, 2004–05, 2005–06, 2008–09, 2009–10, 2010-11, 2012-13, 2014-15
* Spanish Cup (3): 2008–09, 2011-12, 2014-15
* Spanish Supercup (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
* UEFA Champions League (4): 2005–06, 2008–09, 2010-11, 2014-15
* UEFA Super Cup (2): 2009, 2011
* FIFA Club World Cup (2): 2009, 2011
* UEFA European Football Championship(2): 2008 , 2012
* FIFA World Cup(1): 2010
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Βάλατε πολλα γκολ, γι αυτο δεν τα θυμάσαι.
Χαρηκα πολυ που γνώρισα τις παλιές καραβάνες του φόρουμ, που ξαναείδα ορισμένους που ηδη ήξερα και γενικα να το κανουμε πιο συχνά.

Σχόλιο αγώνα δεν κάνω, πολλα με λίγα.


Sent from my iPad using Tapatalk
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15602
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

Tommot ανέβασε τα σε ένα zippyshare και στείλτα μου με πιεμ, θα τα ανεβάσω αύριο από τη σχολή που πάει σφαίρα!
User avatar
theoatis
Indispensible
Indispensible
Posts: 1528
Joined: Sat Oct 28, 2006 8:51 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos, Ερμιονίδα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάει με έθαψε ο Ionikaras! Γιατί βρε αγόρι μου γτ βρε πασάκα μου? Scores on his debut x 2 έκανα άσχετα αν έχασα άλλα 2-3-4 κι αν τo Ball Control ήταν 5-6 σε βαθμολογία FM

Στάλθηκε από το SM-G920F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Red Point Guard
Ένας εναλλακτικός χώρος απόψεων για τον μπασκετικό Ολυμπιακό
User avatar
Antonis sketo
Manager
Manager
Posts: 4368
Joined: Tue Oct 10, 2006 10:40 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ρίγη συγκίνησης & νοσταλγίας σε ένα reunion που θα μνημονεύεται από τους fm ιστορικούς του μέλλοντος. Γκριζαρισμένα κροτάφια τα γεροντοπαλίκαρα, γενιοφόροι άνδρες τα άλλοτε αμούστακα πιτσιρίκια κι ένας Μπουγάτσας που συναγωνίζεται Νεντβεντ & Ντε Μπρούινε στο σταμάτημα του χρόνου πάνω του.

Ανάλυση/κριτική του αγώνα την αφήνω στους ειδικούς. Θα σταθώ μόνο σε 1 highlight που άφησε η παρουσία μου στο 1ο ημίχρονο, το οποίο κρεμόταν στην λεπτή κόκκινη γραμμή μεταξύ θαυμασμού & γέλιου: η απομάκρυνση της μπάλας στο ύψος της μικρής περιοχής με τακουνάκι, όχι γιατί είχα composure 20 - vision 20 αλλά γιατί το agility έχει φτάσει σε επίπεδα Μερτεσάκερ & δεν μπορούσα να γυρίσω το σώμα μου :D Επίσης αξιώθηκα να δω δια ζώσης sponi & amd να παίζουν συμπαίκτες -kapetanios

Πραγματικά χάρηκα πολύ για την συνάντηση αυτή & χαλάλι τα πιασίματα που νιώθω πατόκορφα σήμερα (& για 2 μέρες ακόμα...) Και εις άλλα με υγεία!
User avatar
nicklloris
National Manager
National Manager
Posts: 9335
Joined: Wed Nov 14, 2007 12:44 pm
Football Manager της ομάδας: Ao KARAVAS/Ano Neapoli
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos
Status: 90/96/37
Location: Νίκαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε όχι και δεν έκανα κάτι ιδιαίτερο... Πάρε βάλε ασίστ στον Αλεξακο... Πάρε βάλε ασίστ σε κανα δύο άλλες φάσεις γκολ στο δεύτερο ημίχρονο τα περισσότερα χλμ μαζί με Κάτο Παύλο... Μην κοιτάτε που στο 5-1 ξεκίνησα να τους σέβομαι...

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
User avatar
Ionikaras
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5188
Joined: Wed Jun 11, 2008 1:35 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ιωνικος, Barcelona, Stoke
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε δε σε εθαψα, ειπαμε οτι ησουν μεσα σε ολες τις φασεις μπροστα! Και το ενα που εχασες απλα δεν χανοταν :P
Για τα γκολ δεν ειδα ποιοι τα εβαλαν, θα κανω εντιτ μετα!

λλορις για τα χιλιομετρα εγραψα, επιθετικα ειπα, δεν ειδα πολλα πραματα απο κει πισω :P
Xavi Hernandez Creus
* Spanish League (8): 1998–99, 2004–05, 2005–06, 2008–09, 2009–10, 2010-11, 2012-13, 2014-15
* Spanish Cup (3): 2008–09, 2011-12, 2014-15
* Spanish Supercup (6): 2005, 2006, 2009, 2010, 2011, 2013
* UEFA Champions League (4): 2005–06, 2008–09, 2010-11, 2014-15
* UEFA Super Cup (2): 2009, 2011
* FIFA Club World Cup (2): 2009, 2011
* UEFA European Football Championship(2): 2008 , 2012
* FIFA World Cup(1): 2010
Post Reply

Return to “Συναντήσεις μελών”