Αθηναιοι μαζωχτειτε (feat.Johndoe)

Θέλετε να γνωριστούμε από κοντά; Ε, τότε ελάτε στην επόμενη συνάντηση για 5x5, 7x7, καφέ κλπ! Εδώ και οι συζητήσεις και φωτογραφίες των συναντήσεων!
Post Reply
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2297
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Χωρις πολλα λογια , ειναι δικαιο και πρεπει να γινει πραξη :P για να μαζευομαστε σιγα σιγα(πειτε ημερομηνιες κλπ.)
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2890
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Εγώ θα είμαι εδώ μέχρι 17/10 και εκτός από την Πέμπτη και το ΣΚ που μας έρχεται (26/10 και 28-29/10) είμαι free για να κανονίσουμε όποτε βολεύει.
User avatar
themistoklis7
Football Legend
Football Legend
Posts: 14784
Joined: Thu Nov 06, 2008 8:37 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μετα την μαζικη εκδηλωση ενδιαφεροντος και τις χιλιαδες προτασεις για μαγαζια αποφασιστηκε εκ της πενταμελους επιτροπης τυπου Κεδ να οριστει μερα και ορος συναντησης

Εχουμε και λεμε λοιπον Δευτερα 7/10 ωρα ενατη βραδυνη εχει ορισθει ως σημειο συναντησης το Κρητικο μεζεδοπωλειο Αρολιθος επι της Αγιας Λαυρας 70 στην περιοχη των Πατησιων

Αν θελει να μας κανει καποιος παρεα ειναι καλοδεχουμενος
Bouzouxis7 wrote:ΥΣ: Για να κράζει και ο Θέμης, τότε μάλλον δεν υπάρχει ελπίδα :D
Tsakalaki wrote:Αν νομίζεις οτι το Football Manager "είναι ένα παιχνίδι μωρέ..." δε θα με καταλάβεις ποτέ. Αν νομίζεις οτι το fmgreece.gr "είναι ένα σάιτ που κατεβάζεις γραφικά" δε θα με καταλάβεις ποτέ.
User avatar
demakos21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5332
Joined: Thu Mar 20, 2008 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: AΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ/Juventus/Liverpool/OM
Status: Θα διασχίσεις ένα πρωινό τον κόσμο και θα 'ναι πιο όμορφα κι από ένα όνειρο.
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ψηνόμουν να κάνω guest εμφάνιση αλλά δεν θα τα καταφέρω. Γενικά αυτές οι ώρες είναι λίγο δύσκολες αυτή τη περίοδο για εμένα.
Johndoe (εννοείται κ όποιος άλλος μπορεί), αν θες για ένα καφέ απογευματάκι ή σ/κ, μου λες.
Post Reply

Return to “Συναντήσεις μελών”