Athletic Club de Bilbao

User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

^ -rofl -rofl -rofl
Gagarin
Amateur
Amateur
Posts: 127
Joined: Sun Feb 23, 2014 1:27 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός Βόλου
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Βόλου, Tottenham
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Άψογος σε όλα!!!
Πιστευω ότι κάθε φίλος του fm πρέπει να πάρει έστω για δυο σεζόν αυτή την ομαδα...ο περιορισμός αλλα κ η πρόκληση όσον αφορά τις μεταγραφές είναι όλη η κ@u1α...
Φίλε Kobos RESPECT!!!
Yπάρχουν άνθρωποι που καταλαβαίνουν...άνθρωποι που δεν καταλαβαίνουν...άνθρωποι που καταλαβαίνουν ότι δεν κατάλαβαν... και άνθρωποι που δεν θα καταλάβουν ποτέ!!!
User avatar
AndyBasque
Trialist
Trialist
Posts: 20
Joined: Wed Nov 24, 2010 3:29 pm
Football Manager της ομάδας: Lazio
Αγαπημένη Ομάδα: Lazio , Athletic Club , Paok
Status: inbasquewetrust
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μπραβο , πολυ καλη αναλυση για μια απο τις ομαδες τησ καρδιας μου!!
managering since 2001....I still feel addicted....
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μετά του Άγιους επόμενο save οπωσδήποτε :D
roma pizza
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μιας που ξεκίνησα save με Bilbao μπορείς να μου πεις τίποτα πουλέν βάσκους πέρα από αυτούς που έγραψες παραπάνω...επίσης απο ακαδημίες και affiliated clubs αν έχεις κάποιον παιχτη που πρέπει να προσέξω -falaina
roma pizza
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Δε νομίζω ότι υπάρχουν άλλοι. Το έχω ψάξει πάρα πολύ. Δώσε ευκαιρίες σε αυτούς που λέω πάνω και θα σε ανταμείψουν. Απο τα affiliated clubs δεν υπάρχουν καλα παικτάκια αλλα βγαίνουν καλα regens. Για τις ακαδημίες έχω, επίσης, γραψει στο πρωτο ποστ. Οτιδήποτε αλλο χρειαστεις,screenshot 3ης/4ης χρονιας, δε θυμαμαι π ειμσι ακριβως, Εκτενέστερες αναλύσεις για παίκτες, οδηγιες για συστηματα μου λες
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

kobos550 wrote:Δε νομίζω ότι υπάρχουν άλλοι. Το έχω ψάξει πάρα πολύ. Δώσε ευκαιρίες σε αυτούς που λέω πάνω και θα σε ανταμείψουν. Απο τα affiliated clubs δεν υπάρχουν καλα παικτάκια αλλα βγαίνουν καλα regens. Για τις ακαδημίες έχω, επίσης, γραψει στο πρωτο ποστ. Οτιδήποτε αλλο χρειαστεις,screenshot 3ης/4ης χρονιας, δε θυμαμαι π ειμσι ακριβως, Εκτενέστερες αναλύσεις για παίκτες, οδηγιες για συστηματα μου λες
σιγουρα χρειαςομάι βοηθεια με τακτική δε δουλευει τιποτα σταθερα,παιςω αυτην που εβαλες στην αναλυση σου αλλα ε παει καλα συνεχεια :shock:
roma pizza
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times


Off Topic:
Kobos, σε λιγο σου στελνω pm με καποιες προτασεις μου για να προσθεσουμε πραγματα στην αναλυση της ομαδας. :wink:
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Θα ανεβάσω οδηγίες παικτών κτλ αν προλάβω αύριο. Αν και με το update του ΦΜ μπορεί να αλλάξουν πραγματα.

Δημήτρη θα τα δω αύριο και αυτά λογικά.
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ευχαριστώ για το χρόνο σου , κάνω συνέχεια πειραματισμους και με το σύστημα του Hoodini και με το δικό σου το αρχικο της ανάλυσης και φυσικα με του Δημήτρη you will not pass.., για αυτό ίσως δεν έχω σταθερή εικόνα και απόδοση, πάντως είναι δύσκολο πολύ να τσουλήσω με ένα σύστημα... είμαι μετα από 24 αγώνες κάπου 4ος με καμια 20 αρια διαφορα μπροστά η μπαρτσα, ολοι οι άλλοι απο 7 μεχρι θέση 2 πάμε με +- 3 βάθμους, μακελειό γίνεται -tsekouri
roma pizza
georgekolokotronis
Coach
Coach
Posts: 2652
Joined: Mon May 25, 2009 2:01 pm
Football Manager της ομάδας: paok,liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: περιμενοντας τον......
Location: SALONICA
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Απορια. Εχω ακουσει οτι και να μην ειναι Βάσκος καποιος αν τον παρεις καποιον Γάλλο η Ισπανό απο 14-15 χρονων τον δεχεται η ομαδα κανονικα . Τι ισχυει ακριβως ;


Sent from Anfield
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

@georgekolokotronis, μπορεις να υπογραψεις Ισπανους απο 16 και κατω. Γαλλους εφοσον εχουν και την βασκικη υπηκοοτητα. Αυτο in game. Τωρα, irl η ομαδα δεχεται στους κολπους της οποιονδηποτε εχει μαθει τα μυστικα της μπαλας στην Χωρα των Βασκων. Για παραδειγμα, μετακομιζω με την γυναικα μου στο Μπιλμπαο. Το παιδι μας ακομα και ως Ελληνας εφοσον ηταν απο μικρο στις ακαδημιες της Αθλετικ, εχει δικαιωμα να παιξει για την ομαδα. Η Αθλετικ οσο περνουν τα χρονια γινεται ολο και πιο ελαστικη στον αυστηρο κανονα περι υπογραφης μονο Βασκων.

@Trake Manis, ισω πρεπει να κατσουμε εγω, ο kobos και ο houdini να φτιαξουμε μια cheat τακτικη. :D Παντως εγω εχω κανει καποιες μινι αλλαγες στην τακτικη μου και μολις βρω χρονο θα τις ποσταρω στην ενοτητα των Τακτικων.
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DimiZag wrote:@georgekolokotronis, μπορεις να υπογραψεις Ισπανους απο 16 και κατω. Γαλλους εφοσον εχουν και την βασκικη υπηκοοτητα. Αυτο in game. Τωρα, irl η ομαδα δεχεται στους κολπους της οποιονδηποτε εχει μαθει τα μυστικα της μπαλας στην Χωρα των Βασκων. Για παραδειγμα, μετακομιζω με την γυναικα μου στο Μπιλμπαο. Το παιδι μας ακομα και ως Ελληνας εφοσον ηταν απο μικρο στις ακαδημιες της Αθλετικ, εχει δικαιωμα να παιξει για την ομαδα. Η Αθλετικ οσο περνουν τα χρονια γινεται ολο και πιο ελαστικη στον αυστηρο κανονα περι υπογραφης μονο Βασκων.

@Trake Manis, ισω πρεπει να κατσουμε εγω, ο kobos και ο houdini να φτιαξουμε μια cheat τακτικη. :D Παντως εγω εχω κανει καποιες μινι αλλαγες στην τακτικη μου και μολις βρω χρονο θα τις ποσταρω στην ενοτητα των Τακτικων.
να φτιαξουμε μια international τακτική να κουμπώνει παντού κ πάντα -falaina όσο για 16 και κάτω δε το ξερα θα αρχίσω παιδομάζωμα όσο προλαβαίνω στα μέσα της σεζόν thanks for the tip 8)
roma pizza
User avatar
DimiZag
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2278
Joined: Tue Apr 10, 2012 4:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham FC
Αγαπημένη Ομάδα: Milan, Ath. Bilbao, Newcastle
Has thanked: 6 times
Been thanked: 2 times

Προτεινω να αρχισεις απο την αρχη, αν ψηνεσαι βεβαια, γιατι εχεις χασει ηδη πολλους παιχτες που θα εχουν γινει ηδη 17 τωρα στην μεση της σεζον και δεν θα μπορεις να τους φερεις! :P
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

DimiZag wrote:Προτεινω να αρχισεις απο την αρχη, αν ψηνεσαι βεβαια, γιατι εχεις χασει ηδη πολλους παιχτες που θα εχουν γινει ηδη 17 τωρα στην μεση της σεζον και δεν θα μπορεις να τους φερεις! :P
από την αρχή βαριέμαι αλλά ότι μαζέψω τώρα καλά θα είναι ...αλλιώς θα κυνηγήσω και πολλούς μικρούς που αμολάνε οι ομάδες απο τις ακαδημίεςσ free στης 31/06/2015 -gioupi
roma pizza
Post Reply

Return to “Ισπανία”