Bend it like Becks:Bench Edition

Post Reply
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Σας ευχαριστώ πολύ όλους για το feedback σας.Τα χρήματα που έδωσε ο Σαββίδης ήταν αρκετά για να φτιάξω την ομάδα ακριβώς όπως τη θέλω και με τις αποχωρίσεις της κλίκας που μου είχε μπει στο μάτι έχουμε πλέον τρομερά οικονομικά.
Η συνέχεια της περιπέτειας του David Beckham στο χώρο της προπονητικής.Στην 3η season της ιστορίας αυτής,ο Άγγλος coach καλείται να οδηγήσει τον ΠΑΟΚ στο πολυπόθητο πρωτάθλημα.

Βρισκόμουν στη Χαλκιδική για μπάνιο με τη Βικτόρια και τα παιδιά.Επιτέλους λίγες μέρες ησυχίας και χαλάρωσης.Οι προηγούμενες μέρες στον ΠΑΟΚ ήταν απλά αγχωτικές.Ευτυχώς φέραμε το κύπελλο στην Τούμπα και ηρέμησαν κάπως τα πράγματα.Καθόμουν στην παραλία όταν χτύπησε για 678η φορά το τηλέφωνο.

-Γεια σας κ.Σαββίδη!
-Καληβράδυ κ.Μπέκμαν.
-Εεε...Beckham κ.Πρόεδρε.
-Da,da έκαμνη ξερό,φρουτοσαλάτα,αεροδρόμιο.
-Μην ανησυχείτε κ.Σαββίδη,δεν πρόκειται να γίνουν λάθη στις μεταγραφές και ναι,ήδη έσκασαν μερικά μεταγραφικά μπαμ για να πάνε οι οπαδοί στο αεροδρόμιο.
-Όπας;
-Θα σας στείλω ένα αναλυτικό report για να δείτε και μόνος σας.Καλή σας μέρα!
-Κλανίδια πέρα δώθε,παραλία,μπανάνα,φουσκωτή!
-....


Οι μεταγραφές που έγιναν ήταν μπόλικες,αλλά χωρίς να χαλάσουμε την ομοιογένεια της ομάδας.Στόχος μας ήταν να έχουμε ένα τέτοιο roster ώστε κανένας πιθανός τραυματισμός να μη μας γίνει πρόβλημα.

Πρώτη μεταγραφή του Ιουνίου ήταν ο Μπουχουλάκης που δε μπόρεσε να καθιερωθεί στον ΟΣΦΠ. (Δοκιμασμένη λύση,θα βοηθήσει όποτε χρειαστεί)
Image

Ακολουθεί ένας πιτσιρικάκος με 5 αστέρια P.A,με σκοπό να ξεκουράζει τον μεγάλο Rat.
Image

Στη Juventus δεν άρεσε,σε μένα για 3-4ος AMC φάνηκε εξαιρετικός και αποκτήθηκε.Ήταν ιντρικαδόρικο και το όνομα! :wink:
Image

Το πρώτο μπαμ!Ο Ολυμπιακός έκανε τεράστιο λάθος που τον άφησε ελεύθερο.Πλέον έχω 2 ισάξιους επιθετικούς στην ομάδα.Θα γίνει μάχη μεταξύ τους!
Image

Δεύτερο μπαμ.Ως ελεύθερος ήρθε ο Bressan,ένας AMC που μπορεί να δώσει το κάτι παραπάνω στην επιθετική γραμμή μας.
Image

Μπαμ και μπουν οι καμπουριές!Ένα από τα φετινά Wonderkids ήρθε με τη μορφή δανεισμού στη Θεσσαλονίκη,από την αγαπημένη μου Man Utd.
Image

Στην τελευταία μας μεταγραφή οι οπαδοί δεν πήγαν στο αεροδρόμιο,είχαν ήδη κατασκηνώσει εκεί επειδή είχαν βαρεθεί τα πέρα-δώθε!Ο Andrija είχε έρθει δανεικός και στη Dundee Utd αλλά δεν είχα προλάβει να συνεργαστώ ιδιαίτερα μαζί του.Τώρα με αυτόν τον 2χρονο δανεισμό θα έχω έναν τρομερό Εσωτερικό Επιθετικό,τσάμπα!
Image

Να και η αποχώρηση της κλίκας που δεν άφηνε τον ΠΑΟΚ να προχωρήσει.Με μεγάλη στεναχώρια άφησα τον Σάλπι να φύγει,αλλά είχε μεγάλο συμβόλαιο και πλέον στις θέσεις του είχαμε υπεροπλία.Τον ευχαριστούμε για την προσφορά του και τον περιμένουμε στην Τούμπα σε άλλο πόστο!
Image
Ξοδέψαμε μόνο 5 από τα 14εκ που μας έδινε ο Πρόεδρος,με σκοπό να ενισχύσουμε τα οικονομικά μας και παράλληλα να βελτιώσουμε τις προπονητικές εγκαταστάσεις και τις ακαδημίες μας.

Τα φιλικά μας ήταν τα παρακάτω.Τίποτα αξιοσημείωτο.Ξεμουδιάσαμε και δουλέψαμε στην τακτική μας.
Image

Ήρθε η ώρα του πρώτου αγώνα μας στην Ευρώπη,απέναντι στην Litex.
Spoiler: show
Ντεμπούτο για μερικά παιδιά,κυρίαρχος στο κέντρο ο Πέτσος,το καλύτερο γκολ του fm15 ως τώρα ο Bressan.
Image
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4lQLgzK28XE[/youtube]

Ακολουθεί ο επαναληπτικός.Η Τούμπα βάζει τα καλά της και υποδεχόμαστε τη Litex σε ματς γιορτή,παρουσίαση ουσιαστικά των νέων μας αποκτημάτων.
Spoiler: show
Θα μπορούσαμε να είχαμε κερδίσει,αλλά ήμασταν άτυχοι στην τελική προσπάθεια.
Image
Η κλήρωση ήταν καλή μαζί μας και το τελευταίο εμπόδιο πριν τη φάση των Ομίλων του Europa League είναι...
Image

Αυτό ήταν για τώρα,θα ακολουθήσει post με τους αγώνες του Europa και τα πρώτα 2-3 ματς πρωταθλήματος!
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Breaking news!!Ένα αστέρι του παγκόσμιου ποδοσφαίρου θα λάμψει στα Ελληνικά γήπεδα για τα επόμενα 2 χρόνια!

Image

Sorry Bressan,μόλις έχασες τη θέση σου στην εντεκάδα! -puppie
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
ChrisAek21
Trialist
Trialist
Posts: 56
Joined: Tue Oct 28, 2014 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Location: Βόλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ετσι οπως σε κοβω... πρεπει να παιζεις με καμια 4αρια AMC! :P
Κορυφαιο ξεκινημα! Καθε καλυτερο στην Ευρωπη Μπεκς -diatakste
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

άντε τρελλανέ μας πάλι αναμένω πολύ καλη πορεία σε Ελλάδα και Ευρώπη ,ανέδειξε και κανένα μικρό από την ακαδημία σου θα ναι ότι πρέπει νομίζω 8)
roma pizza
User avatar
ape
Backup
Backup
Posts: 905
Joined: Wed Dec 19, 2007 4:04 pm
Football Manager της ομάδας: Inter Milan
Location: Toumba,Gate 4,Seat 16
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σσσσωραία όλα μέχρι τώρα, κλαίω με διαλόγους Ιβάν -rofl -rofl -rofl
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καταρχήν μου άρεσε που πήρες Μπουχαλάκη και Διαμαντάκο. Καταπληκτικοί Έλληνες. Αλλά δεν βράζει η Τούμπα με δυο παίκτες του Ολυμπιακού και την έξοδο του Σάλπι; Με ξενέρωσε ως γαύρο αυτή η τροπή. Και η απόκτηση του Δώνη δίνει ένα ακόμα ελληνικό χρώμα. Οι Χαλίλοβιτς, Κόριτς, Ζίβκοβιτς μπορούν να γίνουν τεράστιοι παίκτες αλλά ακόμα είναι πολύ μικροί και δεν ξέρω αν μπορείς να τους αποκτήσεις. Για βασικό κόβω τον Ζίβκοβιτς συνέχεια και μπορείς να βάζεις AMC τον Μπρεσσάν και καμιά αλλαγή του τον Χαλίλοβιτς για να βελτιώνεται. Πιστεύω ο Μπρεσσάν είναι πολύ καλύτερος αυτή τη στιγμή. Εξάλλου η ομαδικότητα και η συγκέντρωση του Κροάτη είναι για τοπικό...Καλή αρχή. Πιστεύω σε μάχη για τον τίτλο. Ο Μπρεσσάν θα πασάρει, ο Διαμαντάκος θα τελειώνει. Απλά πράγματα.
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μεταγραφάρες! 8)
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο ενας καλυτερος απο τον αλλον,εφερες πολλους ταλαντουχους πιτσιρικαδες μαζι με καποιους πιο εμπειρους.
Πιστευω το πρωταθλημα το'χεις και γιατι οχι και μια καλη πορεια στην Ευρωπη!
Image
dimval
Backup
Backup
Posts: 780
Joined: Mon Dec 13, 2010 9:01 pm
Football Manager της ομάδας: Las Palmas,Fc Groningen
Αγαπημένη Ομάδα: Pao,Wolfsburg,Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Top μεταγραφές !Ελπίζουμε να τα σηκώσεις όλα εντός Ελλάδος και τουλάχιστον top16 στο Europa!
Η Ιστορία μου: Back to the Future
User avatar
Jordi_7
The God Of Football
The God Of Football
Posts: 26807
Joined: Sun Jun 05, 2005 4:11 pm
Αγαπημένη Ομάδα: FC Barcelona
Location: Marinaleda
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Φοβερές μεταγραφές αρκεί να έχουν οι μικροί cojones και να μην λυγίσουν στα δύσκολα :!:
No deixem de jugar perquè ens fem vells, sinó que ens fem vells perquè deixem de jugar.

Il Pinturicchio • Il Fenomeno Vero • AdP 10

Everything will be ok in the end.If it's not ok, it's not the end.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τη συμμετοχή,μου δίνετε κουράγιο να συνεχίσω.Οι μικροί υπολογίζονται κανονικότατα,είναι τέτοια η ποιότητά τους που μπορεί να τους κάνει να ξεχωρίσουν,ειδικά στην Ελλάδα.Στο παρακάτω post θα πάμε λίγο πιο γρήγορα,με σκοπό να φτάσουμε στο σημείο που θα υπάρξει εξέλιξη στην ιστορία του coach Beckham.Δείξτε κατανόηση λοιπόν και συγγνώμη εκ των προτέρων για τον γρήγορο ρυθμό.
Η ιστορία μας συνεχίζεται,με τον νέο ΠΑΟΚ του David Beckham να αντιμετωπίζει την Rijeka για την τελευταία προκριματική φάση του Europa League.

Πρώτο παιχνίδι:
Θα μπορούσαμε να έχουμε κερδίσει και με μεγαλύτερο σκορ.Η ομάδα τώρα αποκτά χημεία και είναι θετικό ότι αυτή η διαδικασία συνοδεύεται με νίκες.
Image

Επαναληπτικός:
Άμα θέλει η μπάλα να μπει...Γκολ και για τον θαυματουργό πιτσιρικά Coric.Πέτσος και Διαμαντάκος έχουν ξεκινήσει εξαιρετικά.
Image

Ενδιάμεσα είχαμε και την πρεμιέρα του πρωταθλήματος στην κατάμεστη Τούμπα,απέναντι στον Πανθρακικό.
Χάσαμε για 1 μήνα τον Klaus,όμως δε μας πειράζει καθόλου γιατί έχουμε το πολυβόλο από τον Πειραιά.Κατά τ'άλλα,άνετη επικράτηση με όμορφο ποδόσφαιρο.Πέτσος on fire.
Image

Στη συνέχεια πάμε εκδρομή στην Κρήτη για να αντιμετωπίσουμε τον ανταγωνιστικότατο Πλατανιά.
Κάκιστη εμφάνιση,αλλά ευτυχώς πήραμε τη νίκη.Το Πειραϊκό κανόνι μας έσωσε με μια γκολάρα στα πρώτα λεπτά.
Image

Πρώτο δυνατό τεστ απέναντι στον Αστέρα Τρίπολης.
Η κόκκινη του Τζάνδαρη θα μπορούσε να αποτελέσει δικαιολογία,αλλά όχι για μένα.Αν θέλουμε πρωτάθλημα πρέπει αυτά τα παιχνίδια να τα παίρνουμε.Η ομάδα κάνει κοιλιά αλλά είναι λογικό.Παίζει non stop από τον Ιούλιο.Ακόμα δεν έχουμε δέσει,αλλά δε μας έχει κοστίσει ιδιαίτερα.
Image

Κάπου εδώ ας κάνουμε μια παύση.(να ξεκουραστείτε κι εσείς)
Κάναμε άλλη μια τελευταία μεταγραφή από την Inter,τελευταία μέρα των μεταγραφών για 1.1Μ.Για φέτος θα παίζει στο Κύπελλο και στο Europa League.Σε όλα τα ματς,ακόμα και αν φτάσουμε σε τελικούς.Τον εμπιστεύομαι απόλυτα,θέλω να πάρει όσα περισσότερα παιχνίδια γίνεται,γιατί του χρόνου θα είναι βασικός.
Spoiler: show
Image
Επίσης ξέχασα να αναφέρω την κλήρωση του Europa League.
Image

Πάγωσα μόλις είδα το όνομα της Man.Utd στον όμιλο.Το καλοκαίρι είχαν απορρίψει την αίτησή μου,όταν ο Van Gaal πήρε σύνταξη.Επέλεξαν όμως τον τεράστιο παίκτη και coach Cholo Simeone,τον άνθρωπο που ευθυνόταν για την αποβολή μου σε εκείνο το καταραμένο ματς με την Εθνική Αργεντινής.Κοίτα να δεις παιχνίδια που παίζει η ζωή...Στην ομάδα της καρδιάς μου ο άνθρωπος που παραλίγο να καταστρέψει -άθελά του- την καριέρα μου.Πέραν αυτού έτρεμα στη σκέψη ότι θα βρεθώ στο Old Trafford ως αντίπαλος προπονητής.Μια ζωή το Θέατρο των Ονείρων ήταν το σπίτι μου.

Ας βάλω λίγο αυτό το ζήτημα στην άκρη όμως,γιατί έρχεται το πρώτο παιχνίδι με τη Μάλμε στη Σουηδία,μην την πατήσουμε όπως οι άλλες Ελληνικές ομάδες...
Πφφφ...πετάξαμε βαθμούς στα σκουπίδια πολύ επιπόλαια.Άδικο το αποτέλεσμα,αλλά αυτή είναι η μπάλα.Επόμενη αγωνιστική με την United στην Τούμπα.
Image

3 μέρες αργότερα έπρεπε να ταξιδέψουμε στη Λάρισα για να αντιμετωπίσουμε την ομώνυμη ομάδα.
Παρά τα πολλά ταξίδια η ομάδα εμφανίστηκε έτοιμη.Πολύ καλή εμφάνιση.
Image

Σειρά έχει το κύπελλο,ευκαιρία για λίγο rotation.
Μας πόνεσε ο Πλατανιάς και βάζει φωτιά στον όμιλο των τριών.(+Καλαμάτα) Πρέπει να είμαστε λίγο πιο τυχεροί και καλύτεροι αμυντικά.Ο Διαμαντάκος έχει πάρει τη φανέλα σπίτι του και πυροβολεί ακατάπαυστα.
Image

Πριν το ματς με την Man.Utd ταξιδεύουμε ξανά στην Κρήτη,αυτή τη φορά για να αντιμετωπίσουμε τον Εργοτέλη.Δεν υπάρχουν περιθώρια για απώλειες,πρέπει να είμαστε σοβαροί.
Πειστική εμφάνιση,ο Διαμαντάκος συνεχίζει το βιολί του και ο Αθανασιάδης που μόλις επέστρεψε από τον τραυματισμό του θα κάτσει πάγκο.
Image

Από την ώρα που έγινε το 0-3 σκεφτόμουν το ματς με την Utd.Στο σπίτι έκατσα κατευθείαν στον υπολογιστή και σκεφτόμουν πώς να στήσω την ομάδα.Ήμουν πάρα πολύ συγκινημένος και δε μπορούσα να σκεφτώ καθαρά.Τότε ήταν που για άλλη μια φορά χτύπησε το τηλέφωνό μου...
-Dave!
-Sir Alex;
-Τι κάνεις ρε παλιόπαιδο;Από τότε που πήγες στην Ελλάδα έριξες μαύρη πέτρα πίσω σου.
-Είχα πολλή δουλειά coach...Ξέρεις πώς είναι αυτά...
-Τέλος πάντων Dave,σε πήρα γιατί ξέρω με ποια ομάδα θα παίξεις σε λίγες μέρες.
-Άστα coach,είμαι πολύ μπερδεμένος,αγχωμένος,συγκινημένος...
-Βρε άσε τις $%^!@ιες!!Πρέπει να το δεις ψύχραιμα το ματς.Καταρχάς,αυτή η Utd δεν μοιάζει σε τίποτα με την ομάδα που αγαπήσαμε και οι 2.Φάντασμα είναι πλέον το καμάρι του Manchester και πρέπει να το εκμεταλλευτείς.Μην κλειστείς πίσω,μη σου περάσει ούτε μια στιγμή αυτό από το μυαλό.Παίξε κανονικότατα το παιχνίδι σου.Δε μπορεί αυτή η ομάδα,την παρακολουθώ συνέχεια.Έπρεπε να είχε πάρει εσένα αντί του Simeone...Ας τα λουστεί τώρα.
-Coach τη βλέπω κι εγώ,αλλά όσο χάλια και να 'ναι,είναι βαριά η άτιμη η φανέλα...
-Βρε χeσe τις φανέλες.Δεν παίζουν μπάλα οι φανέλες.Κάνε ό,τι σου είπα.Κλείνω.Είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά.
-Καλό βράδυ Sir...πάλι το 'κλεισε γαμώτο!!!


Είχε έρθει η ώρα του αγώνα...Τα νεύρα τεταμένα,ποτέ άλλοτε δεν ήμουν τόσο αγχωμένος.Πόσο θα ήθελα να προπονώ εγώ αυτή την ομάδα...
27':Πρώτη καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.Ο Rat εκτελεί το πλάγιο,ο Πέτσος δίνει στον Zivkovic,αυτός περνάει τον Shaw σαν σταματημένο,μπαίνει στην περιοχή,στρώνει τη μπάλα στον Bressan και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ για τον ΠΑΟΚ!!Στην πρώτη ευκαιρία του αγώνα ο δικέφαλος του Βορρά προηγείται 1-0 των Μπέμπηδων και σαν Μπέμπης πανηγυρίζει ο David Beckham στον πάγκο της ομάδας του!
32':Λίγα λεπτά μετά το 1-0 και ο ΠΑΟΚ επιτίθεται κατά κύματα απέναντι στην φοβισμένη Utd.Σε μια από τις πολλές μάχες στο κέντρο ο Πέτσος κερδίζει στον αέρα τον Φελαϊνί,δίνει στον Διαμαντάκο,αυτός σπάει τη μπάλα δεξιά στον Zivkovic,αυτός μπαίνει μέσα στην περιοχή,πλασάρει με το αριστερό και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ,2-0 για τον ΠΑΟΚ μέσα σε 5 λεπτά!!Πανδαιμόνιο μέσα στην Τούμπα!!!
45':Λήξη του πρώτου ημιχρόνου.2-0 ο ΠΑΟΚ,ούτε μια ευκαιρία για την πανάκριβη και πολυδιαφημισμένη Man.Utd.
49':Κόρνερ για την Man.Utd.Πρώτη της ευκαιρία για να απειλήσει.Το εκτελεί ο Di Maria,παίρνει την κεφαλιά ο Mata στο πρώτο δοκάρι και ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛ!2-1 για την Utd μέσα στο πρώτο 5λεπτο του δευτέρου ημιχρόνου.Για να δούμε,θα αντέξει ο ΠΑΟΚ;
83':Από το 49ο λεπτό δεν έχει γίνει κάτι στο ματς.Πολλές οι μάχες στο κέντρο με τις περισσότερες να τις κερδίζει ο ΠΑΟΚ.Στο 83ο λεπτό κερδίζει άλλη μια τέτοια μάχη ο Πέτσος,ανοίγει το παιχνίδι στον Διαμαντάκο,αυτός βρίσκει δίπλα στη γραμμή του άουτ τον Zivkovic,αυτός μπαίνει στην περιοχή,στρώνει τη μπάλα στον Πέτσο και αυτός προ κενής εστίας σκοράρει!!!!3-1 για τον ΠΑΟΚ μέσα σε αποθέωση!!Μεγάλη νίκη για το δικέφαλο του Βορρά και για τον coach Beckham,έναν παίκτη σύμβολο για τους Μπέμπηδες που σήμερα έφυγαν για δεύτερη φορά στην τεράστια ιστορία τους ηττημένοι από Ελληνικό έδαφος!
Spoiler: show
Image
Λίγο μετά τα πανηγύρια με τους παίκτες μου ήρθε sms από τον Sir Alex.
Σου είχα πει ότι θα μετάνιωναν που δε σε πήραν.Είμαι περήφανος που ήσουν παίκτης μου.Έμαθες κάτι τόσα χρόνια πλάι μου.

Πλέον ήμασταν φαβορί για την πρόκριση ως 1οι στη βαθμολογία.Έπρεπε απλά να μείνουμε σοβαροί.
Image

Παίκτης του μήνα:Bressan
Στο νήμα κέρδισε το βραβείο από τον φορμαρισμένο Διαμαντάκο (7 γκολ/3 assists σε 11 αγώνες),γιατί είχε μεγαλύτερο avg rating και μεγαλύτερη συνεισφορά στα κρίσιμα παιχνίδια.
Spoiler: show
Image
Η συνέχεια αύριο... :wink:
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2290
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

τα γραφεις ωραια ατιμε , δνε το περιμενα τοσο αισθηματια :P πουδαια νικη , ο Πετσος ειναι η πραγματικη μεταγραφη κλειδι , εξαιρετικη επιλογη
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ δυνατη ομαδα εχεις φτιαξει.
Δημιουργεις πολλες ευκαιριες για γκολ σε ολα τα παιχνιδια που ειδα.
Αν αρχισει να ανεβαινει το ποσοστο ευστοχιας τοτε πας για μεγαλα πραγματα!
Keep up:!:
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

A,ρε Διαμαντάκο...Από το χέρι έχεις πάρει τον ΠΑΟΚ. Πλάκα κάνεις εντός συνόρων είτε με τον Ολυμπιακό μου είτε με τον ΠΑΟΚ του Becks....
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
User avatar
Giorgos Giovanis
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 6025
Joined: Tue May 01, 2012 6:22 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos,Werder Bremen
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εχεις φτιαξει πολυ δυνατη ομαδα και με μελλον,συνεχισε ετσι!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
Post Reply

Return to “Ελλάδα”