Επιστρέφοντας απ' την ξενιτιά σε ενα πικραμένο λιμάνι !

Post Reply
AlexTsiok
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun May 31, 2015 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: alex.tsiokos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
ΤΙΤΛΟΣ:Επιστρέφοντας απ' την ξενιτιά σε ενα πικραμένο λιμάνι !
Όνομα προπονητή: Αλέξανδρος Τσιόκος
Έναρξη:Ολυμπιακός
Φορτωμένα πρωταθλήματα: Greece,Italy,England,Spain
Skin:Default skin fm 15
Logos/Kits/Facepacks: Greek Clubs & Competitions Logos
AlexTsiok
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun May 31, 2015 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: alex.tsiokos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μολις ειχα σταματησει το μανατζερ ξενερωμενος γτ το save μου με Man Utd δεν μπορει να γινει LOAD ... ΠΑΛΙΟΠΑΙΧΝΙΔΟΟΟΟ φωναξα , τι ηθελα και σε ξαναπηρα ? Τι καταλαβα ? Τοσες ωρες να χτιζω μια (μεταξυ μας ετοιμη και χωρις να χρειαζεται τρομερες ικανοτητες για να διακριθεις ως προπονητης της ) ομαδα , ΧΑΜΕΝΕΣ ΟΛΕΣ χαμενες !
Οι μερες περνουσαν και οι καφεδες ολο και αυξανονταν , οι εξοδοι δινανε και παιρνανε , κ ομως ρε φιλε , το μανατζερ μου ελλειπε ! Τοτε καταλαβα πως ημουν , ειμαι , και θα ειμαι εθισμενος με το "παλιοπαιχνιδο" που ειχα φωναξει την τελευταια φορα που ανοιξα το FM...
Κατσε ρε Αλεξ λεω στον εαυτο μου , αφου ξερεις οτι δε θα ξεφυγεις ετσι ευκολα απο την αρρωστια , παλι θα βρεις τον εαυτο σου να παιζει μανατζερ και θα θυμασαι τοτε που κραταγες πεισματα.
Περασα μια ολοκληρη μερα να κοιταω ομαδες , να ψαχνω στο ιντερνετ για ιδεες , ηθελα κατι τοσο προκλητικο και συναμα τοσο γρηγορο ωστε να ξαναπεσω στα βαθια με το FM . Υστερα απο τοσο ψαξιμο δε βρηκα κατι να με ενδιαφερει , οσα και να εβλεπα ηταν τα κλασσικα Hardcore ΦΜικά challenges που καθε χρονο αποτελουν το must αν θες να λες πως επαιξες επιτυχιμενα αλλη μια εκδοση του παιχνιδιου ! Ετσι παιρνω την αποφαση οτι θα εμπιστευτω το γουστο μου ... Ώντας γιουβεντινος απο μικρος (μη ψαρωσετε δε πηρα γιουβε) , και παρακολουθωντας αρκετα παιχνιδια της γηραιας κυριας ετρεφα αισθηματα για την Serie A . Κατι τοσο προκλητικο και συναμα τοσο γρηγορο ωστε να ξαναπεσω στα βαθια με το FM ? Στην Serie A ? O ζυγος εκλεινε προς το Μιλανο. Ιστορικη πολη με ιστορικες ομαδες που εχουν χασει την επαφη με την κορυφη τα τελευταια χρονια , ειναι μια προκληση ! Επιλεγοντας τυχαια (με ριψη νομισματος παρακαλω (: ) την Μίλαν ξεκιναω το ταξιδι μου στον μανατζερικο κοσμο για αλλη μια φορα ! ξεκιναμε λοιπον με Μιλαν ! ΜΗΝ ΞΕΝΕΡΩΣΕΤΕ ΤΟ SAVE ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΙΤΑΛΙΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ !
AlexTsiok
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun May 31, 2015 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: alex.tsiokos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Spoiler: show
Επειδη το save εχει ακομα πολυ δορμο θα προσπαθησω να καλυψω το χαμενο εδαφος παραθετοντας τις σεζον μου ως προπονητης της μιλαν !
AlexTsiok
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sun May 31, 2015 4:26 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
facebook προφίλ: alex.tsiokos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι πρωτες μου μεταγραφες σαν προπονητης της μιλαν !
Spoiler: show
Image
Post Reply

Return to “Ελλάδα”