Τηλυκάρτης Λευκάδας και ΕΠΣ Π΄ρεβεζας

Post Reply
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

"Πρέπει να κάνουμε κάτι και στο ποδόσφαιρο"

Αυτή ήταν και η καθοριστική φράση στη συνάντηση μου με το πρόεδρο της ομάδας....
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

O σχεδιασμός για την ομάδα προχωράει και η πρώτη σκέψη είναι για ένα φιλικό - ημέρα δοκιμής για να πάρω κάποιον καλό παίχτη.Το ρόστερ είναι τουλάχιστον αδύναμο για να πετύχει την είσοδο της ομάδας στα μπαράζ ανόδου

Η διοίκηση αποδέχεται το αίτημα μου και το μόνο που απομένει είναι να οριστεί η μέρα διεξαγωγής....
Spoiler: show
Image
Το πρώτο εμπόδιο...Οι ελεύθεροι παίχτες έχουν αρνηθεί να έρθουν και να δοκιμαστούν μιας και η φήμη του συλλόγου είναι πολύ μικρή.
Πλέον κοιτάω από ομάδες α εθνικής αλλά και β ποιους θα μπορούσα να πάρω δανεικούς.Οι διαθέσιμοι είναι αρκετοί και οι προτάσεις μου σχεδόν πάντα αποδεκτές όμως κανείς δεν έρχεται σε μια τόσο χαμηλή κατηγορία ....
Τρίτη και αναγκαστική πλέον επιλογή για το χτίσιμο του ρόστερ είναι παίχτες από όλη την ΕΠΣ. Στα θετικά αυτής της επιλογής είναι τα μηδενικά συμβόλαια καθώς και το μηδενικό κόστος "μεταγραφής" τους...

Οι σκέψεις μου για το βασικό σχηματισμό της ομάδας αλλά και το πως αυτή θα παίζει είανι οδηγός στην επιλογή παιχτών...

ΕΝΤΟΛΕΣ
Spoiler: show
Image
ΒΑΣΙΚΟ ΣΧΗΜΑ
Spoiler: show
Image
Με βάση τα παραπάνω αλλά και την οικονομική ελευθερία που δίνει το ερασιτεχνικό πρωτάθλημα υπολογίζω να φτιάξω ένα ρόστερ με 30+ παίχτες.25 από αυτούς μόνιμα στην α' ομάδα και οι άλλοι στην κάτω των 19 για να κάνουν κανένα φιλικό μεταξύ τους ή με άλλες κάτω των 19 και να έχουν παιχνίδια στα πόδια τους...

Ένας παίχτης που ούτε λεπτό δεν έχασα για να του κάνω πρόταση είναι ο βασικός μας επιθετικός ...Θα γίνει θρύλος εδώ,είμαι σίγουρος...

Ντίκσον
Spoiler: show
Image
Με το σκανάρισμα στους ομίλους της ΕΠΣ αλλά και με την παρακολούθηση ενός φιλικού με ελεύθερους παίχιτες το ρόστερ έχει κλείσει


* η σεζόν έχει ολοκληρωθεί και ένα πρόβλημα στο φλασάκι θα με δυσκολέψει σε πολλά σκριν της χρονιάς .Επόμενο ποστ με το σύνολο του ρόστερ .Όλα τα αποτελέσματα και ότι άλλο έχει προκύψει .Ότι φώτο ανέβηκε τώρα υπήρχε από κινητό
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Καλύτερα μην ανεβάζεις καθόλου εικόνες παρά αυτό το πράγμα. Ρίξε μια ματιά εδώ: viewtopic.php?f=427&t=41073 πως θα ανεβάζεις screenshots.
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Το ρόστερ μας
Spoiler: show
Image
Γεμάτο ρόστερ για ερασιτεχνικό....
Τα βαριά μας όπλα...
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Το τεχνικό τιμ
Spoiler: show
Image
Η βαθμολογία
Spoiler: show
Image
Όλοι οι αγώνες
Spoiler: show
Image
ΚΑΙ ΤΑ ΜΠΑΡΑΖ ΑΝΟΔΟΥ
Spoiler: show
Image
Image
Post Reply

Return to “Ελλάδα”