Το Τορίνο δεν χωράει και τους δυο!

Post Reply
John Garn
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Sep 08, 2014 8:34 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos Voloy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Image

J.G-Πο ρε φίλε δες που σε εχω φέρει στα καλύτερα Ιταλία και πάλι Ιταλία
J.B-Καλά ας μην είχες κερδίσει τον διαγωνισμό που σου είπα και τώρα θα ειμασταν ακόμα στον Βόλο να πίνουμε μπυρες
και να βλεπουμε τους συμπολίτες να είναι superleague(Νικη Βολου)
J.G-Άραξε ρε ετσι οπως ανέβηκαν θα πέσουν ειναι σειρα μας φετος να βγουμε θα το δεις..τωρα αστα αυτα και κατσε να απολαύσουμε την θέα!
Spoiler: show
J.G=John Garn kai J.B=Jim Best
ο τζον κέρδισε σε εναν διαγωνισμο στην τηλεόραση ταξιδι για δυο στο Τορινο και ετσι πηγε με τον κολλητό του που ειναι απο μικρα παιδια μαζι...Γέννημα θρεμα Βολιωτες και επισης Ολυμπιακος βολου και οι δυο...ο τζον ειναι ανεργος με πτυχιο προπονητικης ενω ο τζιμ ειναι γυμναστης σε σχολείο!
Αργά το βραδάκι σε ενα μπαρ στο Τορίνο

J.G-ρε μ@λ@κ@ έχω ψαξει παντου εχω βαλει ολους τους γνωστους μου δεν θελουν να με παρουν για προπονητη στον Ολυμπιακο
-Τι να σου πω μετα το περσινό που δεν ανεβηκαμε δεν ξερω τι θα γινει με την ομαδα..εσυ πως πας με τον Παγασητικο στο τοπικο?
-Τιποτα μωρε οπως τα ξερεις φετος που ανεβηκαμε δεν εχουμε λεφτα και θα πρεπει να πουλαμε τα παιχνιδια και δεν θελω να κατσω αλλο!
ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΟΥ ΤΖΟΝ

ναι παρακαλώ πειτε μου
-ο Τζον γκαρν?
-ναι ο ιδιος ποιος εισαι τετοια ωρα και τι θελεις?
-Απο την ποδοσφαιρικη ομαδα του τορινου τηλεφωνο μαθαμε οτι ειστε στην πολη και θα θελαμε να έρθετε στο γραφειο μας να μιλήσουμε για το θεμα του προπονητη γιατι οπως ξερετε δεν εχουμε και σε λιγο καιρο ξεκιναει το πρωταθλημα
-Καλα κυριε μου αλλη ορεξη δεν εχετε και μου κανετε φαρσες βραδιατικα αντε γεια
-Οχι αληθεια ο Urbano Cairo ειμαι ο ιδιοκτητης της ομαδας σας περιμενουμε αυριο μετα τις 11.00 στα γραφεια του συλογου

-Τι έγινε ρε ποιος ηταν στο τηλέφωνο?
-Απο την τορινο fc λεει ηταν και θελουν να παω αυριο απο εκει να μιλήσω για το θεμα του προπονητη
-και δεν χαίρεσαι ρε χαζε θα παμε μαζι αυριο το πρωι..αν ειναι ετσι παμε στο ξενοδοχείο να ξεκουραστουμε για να εισαι φρεσκος
-Αντε να δουμε μακαρι να μου λενε αληθεια

Image
John Garn
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Sep 08, 2014 8:34 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos Voloy
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ImageImageImage
Τα φιλικά που έδωσε η ομάδα
Image

Μεταγραφες
Image

Spoiler: show
Image
Image
Image
Spoiler: show
Image
Image
Image
Στο Επομενο Ποστ
:arrow: Image
FlyarosMouggos
Amateur
Amateur
Posts: 225
Joined: Sat Apr 12, 2014 1:43 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ποιο fm ειναι η ιστορια;Αν ειναι απο το 14 πρεπει να μεταφερθει.
Καλη αρχη!
Post Reply

Return to “Ιταλία”