Abalability United...Four-Four-Two Presentation

Είχατε πάντα όνειρο να δείτε τον εαυτό σας στο fm; Εμείς το κάναμε για σας! Τι περιμένετε; Δώστε μας τα στατιστικά σας και γίνετε η νέα μεταγραφή της ομάδας FMGreece!
Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το περιοδικό :ribo - :ribo - -kwloxero -kwloxero (aka Four - Four - Two) σε συνεργασία με τον φωτογραφικό πρακτορείο tpa (ton model agency) παρουσίαζει στο φίλαθλο κοινό της Abalability United την φετινή ομάδα. Στο αφιέρωμα συμπεριλαμβάνονται μόνο οι παίκτες που δέχθηκαν να μιλήσουν. Για τον γυναικείο πληθυσμό, υπάρχουν και οι φωτογραφίες των παικτών και του staff της ομάδας.





Ονοματεπώνυμο:Νικοs Lloris

Θέση:Μanager


Image

Τι πιστεύεις για το άτομο σου ως προπονητής(παίκτης):Φιλόδοξος,πιστός στους παίκτες μου...εμπιστοσύνη στον βοηθό μου....Μπορώ να κάνω τα πάντα αν το βάλω στόχο....

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Καθόλου και συνέχεια...

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος:Άνοδος και φυσικά Διάκριση....

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Ας μη μιλήσουμε καλύτερα για αυτό....

Τι θέση θα παρει η ομάδα σου:Δεν χωράει συζήτηση....

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος:Κάτω απο μένα....στο πίνακα εεε;;;

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Tommotinho

Tι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου:Τη χειρότερη....

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας:Manchester United

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Θα είμαστε μαζεμένοι όλη η ομάς μετά από 3 χρόνια και θα βλέπουμε αυτά που έχουμε κατακτήσει 3 πρωταθλήματα..3 κύπελα...2 Τσου λου...μαζί με τη συντροφιά ενός παλιού καλού ουίσκι...



Ονοματεπώνυμο: madmaxouris

Θέση: ass-man


Image

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: ημουν φανταστικο AML στα νιατα μου και προσπαθω να διδαξω τα νεα παιδια της ομαδας μας

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: καθε αγωνιστικη :D

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: το τρεμπλ φυσικα

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: να παρει τον μπουλο

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η βεβαια, τι ερωτηση ειναι αυτη

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 4η η 5η ευχομαι

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: ο κωλογερος ο Σπονης

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: γαμω τα παιδια, και ειναι ακομα πιο γαμω που εχει εναν τετοιο ass-man

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Ολυμπιακος uber alles

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Νικη σε ντερμπι με τη city και καπακι βραδινη εξοδος και παρτουζα με 7 μοντελα :D



Ονοματεπώνυμο: Dinos Tazman

Θέση: AMRLC/FC


Image

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Hmm.. I think I am used in a squad rotation system, and I am enthusiastic about my future in the club.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Επειδή ειμαι μικρος οχι πολυ..Εχω ομως το περισσοτερο ταλεντο εδω, πιστευω οτι θα παιξω σε καμμια 20αρα παιχνιδια..

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Τα 10 γκολ..

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Χμμ.. Η QPR ειναι παρα πολυ καλη ομαδα, και της ευχομαι τα καλυτερα..

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Μα φυσικα την πρωτη!

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Επειδη εχει μεγαλο μπατζετ πιστευω οτι, η QPR, θα τα παει πολυ καλα, και την φοβαμαι αρκετα..

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Χμμ.. Το μεγαλυτερο ταλεντο πιστευω το εχει ο Kostas Alonso..Θα τα παει περιφημα..

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Εχει παθος, και ξερω οτι θα κανει τα παντα για να παμε ψηλα..

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Αρσεναλ, ή Ρεαλ..

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Χμ.. Χατ τρικ, που να χαριζει το πρωταθλημα στην ομαδα μου..


Ονοματεπώνυμο: Thodoris Vela

Θέση: AMLC


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Κάνω καλές βουτιές.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αν ο κόουτς θέλει να διατηρήσει τη σωματική του ακεραιότητα, το βλέπω να παίζω πολύ αυτόν τον χρόνο...Είμαι σαφής πιστεύω.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να σπάσω το ρεκόρ του Κάρα.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να χρεοκοπήσει και να υποβιβαστεί στα τοπικά. Οκ, πλάκα κάνω...Απλά να πεθάνουν όλοι.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 24η απ'το τέλος.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 24η απ'την αρχή.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Όλοι λένε εμένα...και θα συμφωνήσω.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Τον βλέπω να φεύγει νύχτα.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Η Τότεναμ του Ράμος και του κάθε Ράμος είναι μια καλή επιλογή για μένα, αλλά για το μέλλον. Προς το παρών με ενδιαφέρει μόνο η Utd.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Νίκη, σε συνδυασμό με άνοδο, εναντίων των μισητών την τελευταία αγωνιστική.



Ονοματεπώνυμο: Panagiotis Kopa Kopa

Θέση: AMRC/FC


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Ως παίκτης, ε; Δύσκολο να σου απαντήσω εγώ. Σε γενικές γραμμές πάντως, μπορώ να πω ότι είμαι ένας ομαδικός παίκτης, χαμηλών τόνων και - δεν το κρύβω - άριστης τεχνικής κατάρτισης.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αυτό εξαρτάται από τον προπονητή. Σέβομαι κάθε απόφαση που παίρνει. Έχουμε πολλούς καλούς παίκτες και πρέπει να γίνει σωστή αξιοποίηση του έμψυχου υλικού.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Να παίξω όσο καλύτερα μπορώ για να βοηθήσω την ομάδα μου. Να πετύχω πολλά γκολ και, γιατί όχι, να βγω πρώτος σκόρερ. Όμως, πάνω απ' όλα, οι στόχοι μου συμβαδίζουν με τους στόχους της ομάδας. Θέλω με την Utd να κατακτήσω τα πάντα!
Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Καλή επιτυχία και μακάρι να ανέβουμε μαζί.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Την πρώτη.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Έχει αξιόλογο σύνολο. Πιστεύω τη δεύτερη.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Δεν θέλω να μπω σ' αυτή τη διαδικασία. Όλοι οι παίκτες από τη στιγμή που ανήκουν στην ομάδα, σημαίνει ότι αξίζουν να φορούν τη φανέλα της. Ίσως η εμπειρία του Sponis, βοηθήσει στην πορεία.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι νέος και φιλόδοξος. Δείχνει ότι πιστεύει σε εμάς. Κι εμείς από τη μεριά μας, θα κάνουμε ότι είναι δυνατόν, για να φανούμε αντάξιοι της εμπιστοσύνης του.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Προς το παρόν, θέλω να μείνω στην United. Δεν σκέφτομαι καμιά άλλη ομάδα. Στο τέλος της καριέρας μου, θα ήθελα να φορέσω τη φανέλα της ΑΕΚ, της ομάδας της καρδιάς μου.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Φυσικά την κατάκτηση του Champion's League. Ναι, ξέρω, ακούγεται κάπως περίεργο και ακατόρθωτο, αλλά προσωπικά πιστεύω πως κάποια μέρα θα γίνει.









Ονοματεπώνυμο:Thomas Tommotinho

Θέση:DRC


Image

Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Δε μου αρέσει να λέω για τον εαυτό μου.Αυτοί που θα με κρίνουν είναι ο προπονητής μου και οι φίλοι της ομάδας.Αυτό που ξέρω μόνο είναι οτι σε κάθε αγώνα προσπαθώ να δίνω το 100% των δυνατοτήτων μου.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Αυτό σίγουρα δε κρίνεται μόνο απο μένα.Είμαι σε μια ομάδα που όλοι οι παίκτες αξίζουν 11άδα.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Να δίνω το καλύτερό μου εαυτό σε κάθε παιχνίδι και να σπάσω τα πόδια του Nikogucci.. (ναι? με ακούτε?γμτ κόπηκε η γραμμή :s )

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Καλές ήττες και ίσως σας δώσουμε κανα βαθμό να μην υποβιβαστείτε...

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Σίγουρα την πρώτη.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Σίγουρα όχι την πρώτη

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Δε μπορώ να ξεχωρίσω κανέναν ακόμα.Όλοι είναι πολυ καλοί.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Τη χειρότερη.Είναι δυνατόν να μη με βάζει σε κανέναν απ'τους 2 αγώνες βασικό?Και με τέτοιες ικανότητες...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Bayern Munchen ΜΟΝΟ

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να σηκώσω έναν ευρωπαϊκό τίτλο.Είτε UEFA είτε CL.

Ονοματεπώνυμο: Mihalis Snk

Θέση: SW/DRLC


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Πιστεύω ότι μπορώ να
βοηθήσω την ομάδα μας να επιτύχει τον στόχο της δίνοντας τον καλύτερο μου εαυτό

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Σίγουρα θα είμαι βασικός και αναντικατάστατος (ψώνιο)

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Θα ήθελα να μείνω στην ομάδα μας για πολλά χρόνια και όταν έρθει η ώρα να κρεμάσω τα ποδοσφαιρικά μου παπούτσια να με θυμούνται σαν τον καλύτερο αμυντικό που υπήρξε ποτέ στην ιστορία της Abalability United

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Εύχομαι στους αντίπαλους μας να καταφέρουν να κρατήσουν τα σκορ των μεταξύ μας αγώνων κάτω από τα πέντε γκολ

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Θέλει και ερώτηση ; Ο πρώτος είναι πάντα πρώτος

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Η τέταρτη με πέμπτη θέση θα τους είναι μια χαρά

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: O καλύτερος παίχτης της ομάδας μας είναι ο Sponis. Ένας έμπειρος επιθετικός που αποτελεί το μεγαλύτερο φόβητρο για τις αντίπαλες άμυνες

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι ένας από τους καλύτερους προπονητές στον Ευρωπαϊκό χώρο. Ξέρει πώς να μας εμψυχώνει και παίρνει το 100% των δυνατοτήτων μας . Αν με έχει και βασικό θα τα πάμε πολύ καλά μεταξύ μας και θα έχει την απόλυτη στήριξη μου

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Όνειρο μου είναι να αγωνιστώ κάποια στιγμή στο μακρινό μέλλον με τα χρώματα της Πάρμα

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Θα ήταν σε ένα ντέρμπι με την City να πάρω την μπάλα από την άμυνα, να περάσω 4-5 αντιπάλους και φτάνοντας στην μεγάλη περιοχή να κερδίσω πέναλτι



Ονοματεπώνυμο: Ravyndra

Θέση:drc


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: ειμαι θεος ,ηλιος καλοκαιρινος

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:πολυ γιατι ο προπονητης ειναι κολλητος μου

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: να γινω αρχηγος της utd
Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:να διαλυθουν και να παρουν φωτια (crush and burn) lol

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:πρωτη

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: δευτερη

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:εγω

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: ο καλυτερος κολλητος

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: δε θελω μεταγραφη, θελω να μεινω για παντα στην abalability...στις αλλες θα πρεπει να προπονουμαι ,να γυμναζομαι ,να παλευω με αλλους για μια θεση στην ενδεκαδα...εδω εχω τον αγαπητο κοουτς να φροντιζει γι αυτο...

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:να ριξω 7 γκολ στους ροζ






Ονοματεπώνυμο: Antonis Rigas

Θέση: D/WB/AM L




Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Αν και μπορώ να καλύψω ικανοποιητικά το αριστερό άκρο της άμυνας, θεωρώ ότι τα χαρακτηριστικά μου με βοηθούν να αγωνίζομαι καλύτερα στα αριστερά της μεσαίας γραμμής ή της επίθεσης. Αν και ακόμα δεν θεωρώ τον εαυτό μου ολοκληρωμένο πιστεύω ότι οι δυνατότητές μου στα σηματνικότερα στοιχεία της θέσης μου είναι πολύ καλές και ότι μπορώ να βοηθήσω πολύ την ομάδα μου να πετύχει το στόχο της που δεν είναι άλλος από την άνοδο (για φέτος) και την κατάκτηση όλων των εγχώριων και ηπειρωτικών διοργανώσεων στο μέλλον.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αν και στα πρώτα φιλικά η συμμετοχή μου ήταν πολύ περιορισμένη πιστεύω στις δυνατότητές μου και θεωρώ ότι θα πάρω χρόνο συμμετοχής, έστω ως αλλαγή, σε αρκετά παιχνίδια.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Να βελτιώνομαι καθημερινά και να παίξω κάποτε σε μία από τις μεγάλες ομάδες της Ευρώπης. Αν η Abalencia Utd καταφέρει να γίνει μία από αυτές σύντομα, που πιστεύω πώς ναι, τότε ο στόχος μου θα είναι να μείνω και να κερδίσουμε τα πάντα.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: May they burn in Hell!!!!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Μία τέτοια πρόβλεψη για μια τόσο νέα ομάδα είναι επικίνδυνη. Είμαι αισιόδοξος όμως πώς αν όχι στην πρώτη θέση, θα είμαστε σε μία από τις θέσεις που οδηγούν στην άνοδο.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Τους έχω ήδη κλείσει εισητήριο πρώτης θέσης για την κόλλαση του υποβιβασμού. Και είναι άνευ επιστροφής...

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Είναι πολύ νωρίς, δεν γνωρίζω αρκετά τους συμπαίκτες μου για να μπορώ να κάνω μια τέτοια επιλογή. Κατά τη γνώμη μου όλοι είμαστε ισάξιοι και ο ανταγωνισμός που αυτό δημιουργεί θα μας οδηγήσει ψηλά.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Μέχρι στιγμής έχω καλή άποψη. Ελπίζω να έχω και στο μέλλον.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Θέλει και ρώτημα; Στην ομάδα που υποστήριζα από μικρός, τη Valencia. Άλλωστε πιστεύω ότι το Ισπανικό πρωτάθλημα μου ταιριάζει απόλυτα.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Νίκη 5-0 στον τελικό του Champions League ενάντια στη σιχαμερή Juventus. Ακόμα καλύτερα αν κάποιο ή κάποια από τα γκολ είναι δικά μου.


Ονοματεπώνυμο: Tasos El Greco Diavolo

Θέση: GK/ST


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Πιστευω οτι θα ειμαι συνεπης στο ρολο μου,δηλαδη να κραταω την εστια μου ανεπαφη.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Θα εχώ 30+ συμμετοχές

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να κρατήσω την εστία μου ανέπαφη για όσο πιο πολλούς αγώνες μπορώ και φυσικά να παίξω και ως επιθετίκος σε κάποιους αγώνες για να επιδείξω και την εκτελεστική μου ικανότητα.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να μεζευει τα μπαλακια με τσουβαλια

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Πρώτη φυσικά...

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δεύτερη φυσικά...

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Εγώ προφανώς(γέλια...) Όλη η ομάδα αποτελειται απο εξαιρετικούς παίκτες.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Την καλύτερη.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Roma/Valencia

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Κατακτηση του Ch. League με την Abalability United απεναντι στην Abalability City.


Ονοματεπώνυμο:Nestorinho (Nestor Silva de Oliveira)

Θέση:AMRLC/FC (Προτιμω δεκαρακι!)



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:Ειμαι ενας παρα πολυ καλος παιχτης για τη θεση μου...Μπορω να βοηθησω πολυ την ομαδα να παρει την ανοδο...Λογω ηλικιας εχω αρκετη εμπειρια και πιστευω μπορω να βοηθησω πολυ,ειδικα στα κρισιμα παιχνιδια και τις στιγμες που η μπαλα είναι "καυτη"!Μπορω ανετα να γινω ο ηγετης της ομαδας...

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:Απο τα μεχρι στιγμης φιλικα δε βλεπω να με εμπιστευεται πολυ ο προπονητης μου...Ελπιζω να τον πεισω μεσα απο τις προπονησεις και με οποιον αλλο τροπο μπορω οτι αξιζω τη φανελα βασικου...Δε προκειται να κανω φασαριες για να παιξω,αλλα αν μου δοθουν ευκαιριες θα γινω αναντικαταστατος...Το πιστευω...

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος:Να γινω ο αγαπημενος των οπαδων μας με το θεαμα που θα προσφερω μεσα στο γηπεδο...Και ταυτοχρονα να βοηθαω την Utd...Τι αλλο?Α,να πετυχω παρα πολλα γκολ...

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Τι να ευχηθω?Να βλεπουν μια ζωη την πλατη μας...Αλλα αυτο θα γινει ουτως η αλλως...

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:1η....Δε σκεφτομαι ποτε αλλη θσεη σε οποια ομαδα και να ειμαι...Φαντασου στωρα που ειμαι στη Utd...

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος:Δε με απασχολει αυτο...Αν δεν παει καλα θα χαιρομαι που δεν ανεβηκαν...Αν ανεβουν(πισω απο μας φυσικα),ειναι καλο γιατι θα τους γλενταμε και του χρονου...

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Εγω...Χωρις αμφιβολια...Αλλα και ολοι οι υπολοιποι ειναι πολυ καλοι...Ανετη ανοδος...

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου:Προς το παρον δε με πολυχρησιμοποιει αλλα πιστευω θα του αλλαξω γνωμη...Ειναι καλος προπονητης και μαρεσει που η ομαδα παιζει με δεκαρι...Ελπιζω να μη με αναγκασει να αλλαξω γνωμη γιαυτον...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας:Δε θα επαιρνα μεταγραφη αμεσα τουλαχιστον...Ισως αργοτερα στον Ολυμπιακο να κλεισωτην καριερα μου...Τοσα χρονια επαιξα εκει...

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Τελικος τσαμπιονς Λιγκ με τη Ρεαλ...Ισοφαριζω στο 90 αφoυ περναω ολη την αμυνα...Παμε παραταση αλλα δε μπαινει γκολ...Και ερχεται η ωρα των πεναλτυ και ο προπονητης μου λεει να χτυπησω το τελευταιο το κρισιμο...Αν το βαλω νικησαμε...Στελνω την μπαλα αριστερα ψηλα και βλεπω τον Κασιγιας κατω δεξια...Και οι πανηγυρισμοι αρχιζουν...





Ονοματεπώνυμο: Kostas Alonso

Θέση: AM/FC




Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Πιστεύω ότι η ταχύτητα μου με βοηθάει και σε συνδυασμό με το καλό τελείωμα των φάσεων με κάνουν έναν αρκετά καλό επιθετικό,σκοπός μου είναι να βελτιωθώ

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Μπορώ να είμαι βασικός

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να βγω πρώτος σκόρερ

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Τα χειρότερα,υποβιβασμό και να μην πατάει κανένας στο γήπεδο και να φοράει τη ροζ φανέλα

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Πρώτη

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δέκατη

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Εγώ

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Ο κ.Lloris είναι απλά ο κορυφαίος

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Valencia

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Τελευταία αγωνιστική του πρωταθληματος,αγώνας με τη $#!%^#%% τη City εκτός έδρας,θέλουμε μόνο νίκη για να ανεβούμε,βάζω γκολ στο τέλος και καλώ τους οπαδούς της City να σωπάσουν με μια χειρονομία,ηδονή!!!! και μόνο που το σκέφτομαι!!!!!


Ονοματεπώνυμο: Jovanni Corleone

Θέση: DR/WBR/MR/AMR


Image



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Αρκετά καλός αμυντικός

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Το λιγότερο 15 ολόκληρα ματς

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να καθιερωθώ στην εντεκαδα και να προσφέρω το μέγιστο που μπορώ

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: ΟΥΣΤ ΛΟΥΜΠΙΝΕΣ

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 3η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Sponis

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Μια χαρά.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στον Όμιλο

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: ΠΡΩ-ΤΑ-ΘΛΗ-ΜΑ


Ονοματεπώνυμο:Spartakus Legeonarius

Θέση:DRLC / DM


Image



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:ότι είμαι από τους καλύτερους

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: συνέχεια

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: κανένας

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: να καταστραφεί

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: στα τάρταρα

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Εγώ

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: την καλύτερη

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας:πουθενά

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:να σπάσω τα πόδια του Nikogucci


Ονοματεπώνυμο: Har Gekkahson

Θέση: Δεξί ή κεντρικό χαφ με επιθετικές αρετές.


Image



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Ότι πρέπει να παίζω ή πίσω από τους 2 επιθετικούς ή στα πλάγια. Φουλ μπροστά δεν το εχω πλήρως (ΑΚΟΜΑ)

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Δεν είμαι αρμόδιος εγώ να το κρίνω αυτό. Ο κόουτς ξέρει καλύτερα.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Η καταξίωση στις καρδιές των φιλάθλων κάνοντας καλά παιχνίδια.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Τα καλύτερα.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Την 1η.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Δε με απασχολούν αντίπαλες ομάδες. Εμείς θα παίξουμε το παιχνίδι μας.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο κόουτς θα το κρίνει αυτό.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Για να τον επέλεξαν, κάτι παραπάνω θα ξέρουν. Άλλωστε είναι νωρίς ακόμα.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Δεν το έχω σκεφτεί. Όνειρο είναι να κάνουμε τη Utd. τόσο μεγάλη, που να μη χρειάζεται να το σκεφτώ.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Όλες οι νίκες είναι oι ιδανικότερες ποδοσφαιρικές στιγμές. Μέχρι τις επόμενες.


Ονοματεπώνυμο: Δημητρης Μεργιανος

Θέση: GK



Image



Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Ειμαι παιχτης με σταθερη αξια παντα παρων σ δυσκολες στιγμες

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αν εφαρμοστει το ροτεισον τουλαχιστον στα μισα παιχνιδια αν οχι περιμενω να παρω φανελα βασικου

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Καθιερωση στην ομαδα και οσο δυνατον περισσοτερους τιτλους

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Διαλυση

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: αδιαφορο αλλα δεν θα ανεβει

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ολοι καλοι ειμαστε αν δεν ειμασταν καλοι δεν θα μας περνανε στην ομαδα

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: τον σεβομαι οπως και ολους οσους εργαζονται στην ομαδα

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Οχι σε αλλη αγγλικη ομαδα μονο στην Ρεαλ

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Τελευταια αγωνιστικη στο αντρο των αντιπαλων εμεις με νικη ανεβαινουμε αυτη θελουν νικη για σωτηρια 0-5 και αντε γεια


Ονοματεπώνυμο: Alejandro Zour

Θέση:ST,MC



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Οτι αποδιδω καλυτερα μπροστα,αλλα ειμαι στρατιωτης της ομαδας,παιζω οπουδηποτε.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αρκετα.

Ποιος είναι ο προσωπικός σου στόχος: Να βοηθησω την ομαδα μου να ανεβει με οποιονδηποτε τροπο.Πρωτα η ομαδα μου και μετα εγω.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να υποβιβαστει.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Ρεαλιστικα θα μεινει καπου στην
μεση της βαθμολογιας.

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο Spartakus.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Πολυ καλος, ακουει τους παιχτες και τους συμβουλευει.Πιστευω οτι ειναι ικανος να μας οδηγησει ψηλα. Ελπιζω οτι δεν θα με διαψευσευει...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στην Inter...

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Να κραταω την κουπα του Champions League στα χερια μου, σαν αρχηγος...


Ονοματεπώνυμο: Matthew Prokopopoulos

Θέση: SW/DC/DMC



Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Είμαι μικρός σε ηλικία και δεν έχω απαιτήσεις, απλά χαίρομαι που παίζω σε αυτήν την ομάδα και θα κάνω τα πάντα για να ικανοποιήσω συμπαίκτες οπαδούς και προπονητή.
Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Όσο πιστεύει ο προπονητής μου ότι χρειάζεται, αν είμαι υγιής θα είμαι πάντα διαθέσημος

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Άνοδο και καριέρα με την Αbalability Utd, θέλω να μείνω για πάντα εδώ

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Ας κερδίσει ο καλύτερος, δηλαδή εμείς!

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1-4

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 1-4

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ο Σπώνης!! Έχει τρομερή
αντίληψη!!

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Είναι ένας άνθρωπος που μας βοηθάει τις δύσκολες στιγμές, και ελπίζουμε με τις οδηγίες του να κατακτήσουμε την άνοδο

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στην Feyenoord, παιδικό όνειρο..

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Άνοδο τελευταία αγωνιστική, με νίκη επί της City





Ονοματεπώνυμο: Vassilis "Sponis" Nemtheanga

Θέση: Εκεί μπροστά [F C]


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Είμαι 9μισάρι παλιάς κοπής... Ίνδαλμα ο Eric Cantona και προσπαθώ να του μοιάσω. Επιθετικός που ξέρει μπάλα δηλαδή.

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Να είμαι γερός στα πόδια μου και από εκεί και πέρα πιστεύω ότι μπορώ να παίξω στα περισσότερα ματς της σαιζόν.

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: 20+ γκολ, 10+ ασσίστ. Τουλάχιστον...

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να είναι γερά τα παιδιά και να μας χαρίσουν έναν γερό αντίπαλο. Αλλιώς δεν έχει πλάκα...

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Κυνηγάμε μόνο την πρώτη θέση. Η άνοδος είναι ο στόχος αλλά προσωπικά δε συμβιβάζομαι με τη δεύτερη θέση.

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Κάποια κάτω από εμάς...

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Μετά από μένα?

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Γοητευτικός... το μόνο πρόβλημά μου είναι ότι είναι πρώην τερματζής... Ελπίζω να δικαιώσει τη διοίκηση που τον επέλεξε.

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Manchester United αν δεν καταφέρναμε να φτάσουμε στο επίπεδό της και θα ήθελα να κλείσω την καρίερα μου στην ομάδα της καρδιάς μου την Galway United.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Τελευταία αγωνιστική και κρίνεται η άνοδος. Το ματς ισοπαλία και θέλουμε μόνο νίκη. Τελευταία λεπτά. Η μπάλα στα πόδια μου. Βρίσκομαι λίγο πιο έξω απο τη μεγάλη περιοχή του αντίπαλου τερματοφύλακα και κοντά στον άξονα. Οι συμπαίκτες μου μαρκαρισμένοι. Με μαρκάρει το αντίπαλο σέντερ μπακ και με έχει ανέβει να με πρεσσάρει. Μέγα λάθος. Ντρίπλα αλά Αρντίλες στην "Απόδραση των 11". Η μπάλα περνάει από πάνω του και δεν έχει καταλάβει τι γίνεται. Και πριν σκάσει κάτω πιάνω βολέ με το κουντουπιέ. Η τροχιά της μπάλας είναι προδιεγραμμένη από τη στιγμή που έφυγε από το πόδι μου. Καταλήγει στα αντίπαλα δίκτυα και απλά γίνεται της πουτάνας.-


Ονοματεπώνυμο: Christian Alexman

Θέση:dc


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης:Ειμαι σταθερος,δυνατος και ηγέτης (ασχετα που έβαλαν για ιστορικους λόγους-απολειφάδι γαρ-αλλον φετος)

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος:όσο θελει ο κόουτς (ε φανταστικε;)

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος:Να σπάσω τα πόδια του αντίπαλου Σουηδου AMRLC.Αυτο βασικα και μετα να βγω καλυτερος αμυντικος του πρωταθληματος!

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος:Να μπιπ το μπιπ του

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου:2η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος:17η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας:Εγω

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Δεκτος μεχρι αποδειξεως του εναντιου

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Δεν σκέφτομαι το μέλλον.Μονο το παρων και την Ab Utd!

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου:Να πάρω το Ch.L απέναντι στην Σίτυ,σπάζοντας το πόδι του Σουηδου!



Ονοματεπώνυμο: Lazarate Amanatat

Θέση: AM RLC, F C


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Απαραίτητος είτε πλάγια, είτε στον άξονα

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Αρκετά

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Να προσφέρω πολλές ασσίστ στους συμπαίκτες μου.

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να παλέψει για την άνοδο για να συνεχίσουμε να τους πελατιάζουμε και του χρόνου.

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: 1η

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: 2η

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Ravyntra, δε γίνεται να μην είσαι Ο παίκτης με τέτοιο όνομα

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Καλύτερος του Σεγκούρα

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Στην ομάδα του Φάμπρεγκας.

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Παίζουμε με τους Αμπαλαμπίλιτυ Σίτυ, προηγούμαστε 1-0, μας ισοφαρίζουν με πέναλτι στο 80 και στο 84 εγώ με φάουλ-κεραυνό στο παραθυράκι δίνω τη νίκη και πανηγυρίζω όπως ο Τζέρραρντ που το έκανε πρώτος




Ονοματεπώνυμο: Markos Galerakis (αλλά νομίζω με αναγράφεις σαν ΜarkosG)

Θέση: DLC,WBL,AML


Image


Τι πιστεύεις για το άτομό σου ως παίκτης: Ο...παππούς της ομάδας αλλά ικανός να κάνει την διαφορά

Πόσο πιστεύεις ότι θα παίζεις φέτος: Ελπίζω να πάρω το 50% του συνολικού δυνατού χρόνου συμμετοχής

Ποιος είναι ο προσωπικό σου στόχος: Μέσος όρος απόδοσης λίγο πάνω από 7, αρκετές τελικές πάσες και λίγα αλλά κρίσιμα τέρματα

Τι εύχεσαι στο αντίπαλο δέος: Να μην υποβιβαστεί

Τι θέση θα πάρει η ομάδα σου: Νομίζω ότι η 1η είναι μέσα στις δυνατότητές μας

Τι θέση θα πάρει το αντίπαλο δέος: Μία παρακάτω...τουλάχιστον

Ποιος είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας: Στην ομάδα μας δεν υπάρχει ?εγώ? αλλά ?εμείς?.

Τι γνώμη έχεις για τον προπονητή σου: Όπως όλοι μας πρέπει κι αυτός να αποδείξει τις ικανότητές του. Είναι όμως ακριβοδίκαιος κι ελπίζω ότι θα διαχειριστεί σωστά το υλικό του...

Αν ποτέ έπαιρνες μεταγραφή, που θα ήθελες να πας: Μόνο σε κάποια από τις αγαπημένες μου ομάδες

Περιέγραψε την ιδανική ποδοσφαιρική στιγμή που θες να ζήσεις με την ομάδα σου: Την κατάκτηση του πρωταθλήματος ή έστω της ανόδου (μην σας πω ότι το προτιμώ για να αγωνιστούμε και στο ναό του ποδοσφαίρου) και να χαρίσω την νίκη στην ομάδα μας σε κάποιο derby με τους...απέναντι
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το profil των παικτών της Aba UTD ΕΔΩ
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Locked

Return to “Fantasy FMGreece team”