Abalability United 2009 - Ρόστερ

Είχατε πάντα όνειρο να δείτε τον εαυτό σας στο fm; Εμείς το κάναμε για σας! Τι περιμένετε; Δώστε μας τα στατιστικά σας και γίνετε η νέα μεταγραφή της ομάδας FMGreece!
Locked
User avatar
al3xk
Manager
Manager
Posts: 4332
Joined: Sun Jul 01, 2007 11:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ,Man Utd,Εργο,Πανναυπλιακος
Location: Στον κοσμο μου...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Alex van Knafen (WBL/AML/DM/WBR)

Ειμαι πολυ ευχαριστημενος για την επιλογη μου στη Ubited. Το μονο που μπορω να υποσχεθω ειναι οτι θα δωσω τον καλυτερο μου εαυτο για τη νεα μου ομαδα, καθως και για τους(/τις) φιλαθλους μας που ειναι απλα εκπληκτικοι(/ες)!!!

Για τον Ζμπουτσαμ, το μονο που γνωριζω ειναι οτι προκειται για εναν πολυ καλο προπονητη. Εκτος του οτι ειναι μια αλεπου των παγκων, θα με βοηθησει οπως και ολους τους αλλους, οταν μας απειλουν οι books οτι ειμαστε αουτσαιντερ, να αναφερουμε το ονομα του!! Με λιγα λογια, να μας ενισχυει την αυτοπεποιθηση...
Ηδη πιστευω οτι με το υπαρχον υλικο μπορουμε να τερματισουμε πιο πανω απο ολα τα μεγαθηρια της Λιγκας. Εξαιρειται η City, η οποια δεν ειναι μεγαθηριο....

Για τις προσωπικες μου ικανοτητες, πιστευω θα βοηθησει τον προπονητη μου το οτι μπορω να αγωνιστω σε πολλες θεσεις. Επισης, μπορει να ειμαι ο μονος Βελγος στην ομαδα, ωστοσο πιστευω οτι πολυ συντομα θα συννενοουμαι τελεια με τους συμπαικτες μου, αφου ο Σπωνης θα τους κανει ολους συμπατριωτες!!
Απο τους συμπαικτες μου, περα απο τον Σπωνη (σλουρπ-σλουρπ), θα ξεχωριζα τον Λαμπρο Γκοτζυ, ο οποιος οταν βρισκεται στο γηπεδο ειναι ταυτοχρονα ο 12ος μας παικτης... και ο 13ος... και ο 14ος...
Ο αλλος που ξεχωριζω ειναι ο Μαντμαξουρης μου υποσχεθηκε οτι θα μου κανει tutoring για το πως να κουτουπωνω τις Τσιρλιντερς της ομαδας και τις νεαρες στην εξεδρα!!

Για τη δυσκολη σεζον που μας ερχεται, ευχομαι πανω απ ολα να ειμαστε υγιεις, και λιγο πιο κατω, να παρουμε το πρωταθλημα, να μοιρασω 20 ασιστ και 20000 σακουλες, να πετυχω 5 συνολικα γκολ απο τα 30 μετρα, και να πετυχω το ενα απο τα 5 γκολ που θα βαλουμε στη City.

Τα υπολοιπα θα τα πω μεσα στο γηπεδο!!
http://den-pame-kala.blogspot.com/

Η ζωη ειναι ωραια...
Οι π.....ες ειναι ωραιες...
Αρα η ζωη ειναι π.....να!!
timour14
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 589
Joined: Wed Oct 17, 2007 5:33 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Anorthosis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kleanthis Stavri-DMC

Είμαι χαρούμενος που θα αγωνιστω σε μια μεγάλη ομάδα όπως η Abalability Utd. Θέλω να ευχαρηστήστω την δοιήκηση και τον προπονητή για την ευκαιρία που μου δίνουν και θέλω να τους δικαιώσω.

Ξέρω ότι οι προσδοκίες του κόσμου είναι μεγάλες όμς πιστεύω ότι στο τέλος θα τα καταφέρουμε να πετύχουμε τους στόχπυς μας και να τους κάνουμε ξανά χαρούμενος.

Τέλος θέλω να ευχαρηστήσω τους προπονητές μου στην Κύπρο οι οποίοι ήταν αυτόι που με βοήθησαν να εξελιχθώ σαν ποδοσφαιρστής και να φτάσω έδω που βρίσκομαι.
Image
Image
ZARATE
Trialist
Trialist
Posts: 43
Joined: Sun Nov 11, 2007 2:20 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

VASILIS PAPOUTSELIS (GK)

Γεια σας παιδιά ,είμαι λίγο σιτεμένοσ αλλά πιστευώ ότι η εμπειρία μου θα βοηθήσει την UNITED ,
να κατακτήσει την κορυφή.
Προσωπικά ελπίζω στη δύση της καριέρασ μου να σηκώσω μιά κούπα.
Πάμε γερά μάγκες
TritonXS3
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 496
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:37 pm
Football Manager της ομάδας: Barnsley FC
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΟ Αιγάλεω, Ο.Σ.Φ.Π.
Status: Working like a dog
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ermis "TritonXS3" Stavrou D/AML

Καλησπέρα σας σε όλους. Δεν θα κάνω πολλές δηλώσεις. Εξάλλου η Abalability United δεν χρειάζεται παίκτες που να μιλούν σε συνεντεύξεις τύπου. Είμαι εδώ, με τους υπόλοιπους συναδέλφους για να κάνω αυτό που ξέρω. Δουλειά, δουλειά και φυσικά δουλειά. Τα υπόλοιπα θα ειπωθούν μέσα στο γήπεδο. Κλείνοντας, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον προπονητή μου, τον ατζέντη μου, τον φροντιστή, τον γυμναστή μου, τον θυρωρό και last but certainly not least, τον κομμωτή μου.
iceburn
Football Legend
Football Legend
Posts: 12423
Joined: Tue Jan 27, 2004 12:00 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Giannis "Juanito" Chatsios

Buenos Dias Amigos!

Καταρχάς, θέλω να ευχαριστήσω τον κόουτς Z για την εμπιστοσύνη που μου έδειξε και την ευκαιρία που έδωσε να αναδείξω το ταλέντο μου.
Οι οπαδοί δε μου επιφύλαξαν υποδοχή, λογικό μεν, γιατί δε με ήξερε ούτε η μάνα μου, θα κανονίσω όμως να με μάθουν και να γίνω σύνθημα στα χείλη τους.

Ένα πολιτισμικό σοκ το έπαθα μόλις είδα τις εγκαταστάσεις της ομάδας. Σε σύγκριση με τα χωράφια της Αργεντινής που κλωτσούσα το τόπι είναι τέλειες. -gioupi

Όλα τα παιδιά φαίνονται buenos τύποι. Προβλήματα δε θα έχουμε γιατί μπορώ να συννενοηθώ με όλους σε κάθε γλώσσα. Άλλωστε δε θέλω να δημιουργώ προβλήματα, τη μπαλίτσα μου θέλω να παίξω. Έχω ακούσει πολλά για τους συμπαίκτες μου στην επίθεση... Ο Σπόνης είναι παίκτης που πάντα ήθελα να παίξω δίπλα του, και θα έχω πολλά να μάθω από αυτόν (έχω ακούσει ότι κρύβει και χρόνια, αλλά δεν είμαι σίγουρος).
Στο κέντρο ο Τζιόρτζιο Μπυρόνι θα είναι δάσκαλος για όλα εμάς τα νέα παιδιά.
Στην πρώτη προπόνηση, είδα και ένα παλικάρι αριστερά που όποτε έδινα τη μπάλα μου φώναζε "Στο αριστερό ρε μαλ.άκα, στο αριστερό, a l' izquierda", έφερνε λίγο σε φροντιστή γηπέδου σωματικά και σε έναν κύριο που έβλεπα στην τηλεόραση, μικρός όταν ήμουν στη μαμά πατρίδα ακόμα, senor Gregorio, pienso que τον έλεγαν. Μετά όμως, τα είπαμε λίγο στα ισπανικά, καλό παλικάρι, λίγο κουφός ίσως.
Γνώρισα και το χαφάκι μας τον Μπάλα, που τον είδα τουμπανάκι και θα μου βάλει 2-3 κιλά για να αντέχω στα σπρωξίδια και τις αγκωνιές των χαλκέντερων αμυντικών των αντιπάλων.
Ξεχώρισα και έναν τρίποδα να τα ξύνει πίσω αριστερά, και να χαζεύει το νηπιαγωγείο δίπλα.
Δε καταλαβαίνω πολλά από αυτά που γίνονται, στην Αργεντινή δεν είχαμε τέτοιες φάσεις.


Σχετικά με μένα.
Μου αρέσει πολύ να παίζω σαν δεύτερος επιθετικός ή σαν δεκάρι, να σκοράρω και να βγάζω τους συμπαίκτες μου μόνους τους για να σκοράρουν. Βέβαια αν το θέλει ο προπονητής μπορώ να παίξω άνετα και πιο πίσω στον άξονα, ή και στα φτερά.
Στην προηγούμενη ομάδα μου πίσω στην Ουσουάια, αγωνιζόμουν ως επιθετικός.
Καλώς εχόντων των πραγμάτων, θέλω να βοηθήσω την ομάδα να πετύχει τους στόχους της, και ίσως μια μέρα να γίνω ένας από τους αρχηγούς της.


Για τους αντιπάλους δεν έχω να πω κάτι.
Διαθέτουν estupendos jugadores, αλλά όποτε χρειαστεί, εμείς θα δείξουμε ότι έχουμε τα cojones να κερδίσουμε.
toni lora
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3356
Joined: Mon Dec 26, 2005 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: on Holiday
Αγαπημένη Ομάδα: Πρασινες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ
Status: ..πιασε μια... Τουλουμπα!
Location: Κορυδαλλος-Νικαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα...

ονομαζομαι Toni Atkins ( Δανος με Ελληνιδα μητερα -doublekiss )...

μεχρι και προσφατα ημουν διεθνης εν ενεργεια ποδοσφαιριστης
και διαλεξα να απαντησω θετικα στην απροσμενη αλλα
καταπληκτικη :yea: προσφορα του προεδρου της ομαδας Ηλια Ζαπροπουλου...
ο οποιος με πιστεψε και εκτος των αλλον ,αφου ο συλλογος αποτελει αγαπημενη ομαδα μου !
Spoiler: show
Image

Image



..θελω να ξεκινησω ευχαριστωντας τον Zbutsam 7
για τις οδηγιες-πληροφοριες :read: του για την ομαδα και το ροστερ της
και να του ευχηθω παραλληλα καλη δυναμη :knight: και καλη συνεχεια στα διαφορα απροοπτα της ζωης που μας τον στερησαν απο τον παγκο της λατρεμενης :wav: μας ομαδας!

..ελπιζω να φανω αξιος :force: αντικαταστατης του!





επιπλεον θελω να σας παρουσιασω και τον συνονοματο συνεργατη μου
Toni Armioni ,
εναν απο τους κορυφαιους 8) στον κοσμο οπως θα διαπιστωσετε και σεις!
Spoiler: show
Image

Image

..λογο της σκληρης ωρας(πρωτες πρωινες),δεν θα ηθελα να κανω καποιες δηλωσεις για την ομαδα τους στοχους και τον υπεροχο κοσμο μας,
συντομα ομως θα εχετε απαντησεις για ολα!...



..
απλως θα μου επιτρεψτε να παρουσιασω αναλυτικα -falaina το ροστερ της ομαδας μας παρακατω..




ΥΣ.Forza UNITED :werecomingforyou:
στο τηλεφ. εκμπομπης>
καλησπερα>
Φρανκ,φρανκ,φρανκ..
Παρουσιαστρια>
καλα εισαι..?

μπαουυυυυυυυυυυυ....

τι ωρα ειναι?

Φρανκ,φρανκ,φρανκ..

$%$#@!^@&#&*%$*
..φρανκ...
απλα πραγματα,ΦΡΑΝΚ!
toni lora
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3356
Joined: Mon Dec 26, 2005 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: on Holiday
Αγαπημένη Ομάδα: Πρασινες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ
Status: ..πιασε μια... Τουλουμπα!
Location: Κορυδαλλος-Νικαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

..καπως προχειρα συγκεντρωμενοι σε τεσσερις κατηγοριες


τερματοφυλακαν,αμυντικων,μεσων ολων των ειδων,επιθετικοι


GK



Vasilis Papoutselis
Spoiler: show
Image

Image


Empirian Tolikan
Spoiler: show
Image

Image
Panagiotis Wolfs
Spoiler: show
Image

Defenders


Oleg Fortiganov
Spoiler: show
Image


Image

Image


Pandelis Chasapis
Spoiler: show
Image


Image


Image


Andrew Messinis (Hookah)
Spoiler: show
Image

Image

Image

Kostas Kontogiannis

Spoiler: show
Image

Image

Image

Rossidis Thanasis
Spoiler: show
Image

Image


Image

Kleanthis Stavri
Spoiler: show
Image

Image


Image
Stratis Stonecity
Spoiler: show
Image

Image

Image
[/size]
thoba
Spoiler: show
Image


Image


Image
Απο DM,πλαινοι εως και ΑΜ

Vasilis Hellas-Europe
Spoiler: show
Image

Image


Image

Madmaxouris
Spoiler: show
Image

Image


Image

Renos Ball
Spoiler: show
Image

Image


Image

Ermis "TritonXS3" Stavrou
Spoiler: show
Image

Image


Image


Manuel Ventouzinho DL/WBL
Spoiler: show
Image


Image


Image



Giorgio Bironi
Spoiler: show
Image


Image



Image

Lampros Gkotzy

Spoiler: show
Image


Image



Image

Alex van Knafen
Spoiler: show
Image



Image



Image
Kon "Koboud" Bountour

Spoiler: show
Image



Image



Image



George Leontiadis ?Leo?
Spoiler: show
Image



Image



Image

Gialamouidis Sofoklis
Spoiler: show
Image



Image



Image


Antonio Silva Rodriguez Vicente "Vicente"

Spoiler: show
Image



Image


Image




Forward

Thodoris Ballas
Spoiler: show
Image


Image



Image






Vagelis Alex
Spoiler: show
Image


Image

Image


Mike Diogo
Spoiler: show
Image

Image

Image


Giannis "Juanito" Chatsios

Spoiler: show
Image

Image


Image



Vassilis Sponis
Spoiler: show
Image

Image


Image




υγεια να χουνε! :big13:
στο τηλεφ. εκμπομπης>
καλησπερα>
Φρανκ,φρανκ,φρανκ..
Παρουσιαστρια>
καλα εισαι..?

μπαουυυυυυυυυυυυ....

τι ωρα ειναι?

Φρανκ,φρανκ,φρανκ..

$%$#@!^@&#&*%$*
..φρανκ...
απλα πραγματα,ΦΡΑΝΚ!
User avatar
wolfsbourger
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5166
Joined: Fri Dec 21, 2007 8:08 pm
Football Manager της ομάδας: Watford
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0

Σόρρυ άλλα χάθηκε το σκρίνσοτ με τα προσωπικά μου στοιχεία :D
toni lora
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3356
Joined: Mon Dec 26, 2005 3:04 pm
Football Manager της ομάδας: on Holiday
Αγαπημένη Ομάδα: Πρασινες ΤΟΥΛΟΥΜΠΕΣ
Status: ..πιασε μια... Τουλουμπα!
Location: Κορυδαλλος-Νικαια
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ηταν αδυνατον εχτες αργα την νυχτα να βρεθει η χαμενη..δευετερη καρτελα σου..
θα ποσταριστει στην πρωτη ευκαιρια ...
στο τηλεφ. εκμπομπης>
καλησπερα>
Φρανκ,φρανκ,φρανκ..
Παρουσιαστρια>
καλα εισαι..?

μπαουυυυυυυυυυυυ....

τι ωρα ειναι?

Φρανκ,φρανκ,φρανκ..

$%$#@!^@&#&*%$*
..φρανκ...
απλα πραγματα,ΦΡΑΝΚ!
hookah
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3618
Joined: Mon Aug 08, 2005 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Siena
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Status: What the f*ck did I do?
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Coach, καλως ηρθες στην ομαδα...

Να σου δωσω ενα τιπ...Αν θες να χαρει ο προεδρος 2 πραγματα πρεπει να κανεις...να κερδιζει η ομαδα, και να βαζεις τον πιο ακριβοπληρωμενο του σεντερ μπακ βασικο :roll: 8) 8) ... -falaina -falaina -falaina -falaina

Οχι πραγματικα Τονι καλη επιτυχια εγω το διασκεδαζω κ μονο που βλεπω το ονομα μου στο παιχνιδι... -gioupi
TazZ wrote: Η πρώτη λέξη του Hookah όταν βγήκε από την κοιλιά της μάνας του ήταν : Μήλο ροδάκινο καρβουνάκι :D
Kastroman wrote:Πραγματικά οι ρυθμοί της ζωής σου μόνο με τους Motley Crue συγκρίνονται :P
Abalability bookie
Trialist
Trialist
Posts: 73
Joined: Tue Jul 07, 2009 7:30 pm
Football Manager της ομάδας: Abalability bet
Status: Πελάτεες μου!
Location: Πρακτορείο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mε συγχωρείτε για την έξωθεν παρέμβαση αλλά υπάρχει περίπτωση να έχουμε το logo σας σε cut-out έκδοση για καλύτερη οπτική αποτύπωση στο thread των στοιχημάτων;


Εκ της διευθύνσεως,

Αbalability bet A.E.
User avatar
JackoS
Backup
Backup
Posts: 982
Joined: Wed May 24, 2006 10:50 pm
Football Manager της ομάδας: Girona Futbol Club
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: PAOK τρελαίνομε!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Theo van Jacken

Θα είναι καταπληκτική εμπηρία!Ήρθα στην Ελλάδα με όνειρο να αγωνιστώ σε αυτή την ομάδα! Μπορεί να μην γνωρίζω την γλώσσα αλλά ξεκίνησα φροντιστήριο! Γεννήθηκα στην Ολλανδία από Ελληνίδα μάνα, ο πατέρας μου είναι Ολλανδός.

Είμαι αμυντικός, μου αρέσει να αγωνίζομαι στο κέντρο της άμυνας και αποδίδω και καλύτερα καθώς βοηθάει και το ύψος μου (1,92). Είμαι λίγο οξύθυμος, αλλά πάντα παθιάζομαι στον αγωνιστικό χώρο!

Διάλεξα την φανέλα με το νούμερο 19 γιατί στα 19 (πέρυσι) μου, αγωνίστηκα για πρώτη φορά με την μεγάλη ομάδα του Άγιαξ!

Αγαπημένος μου ποδοσφαιριστής? Καναβάρο! Ελπίζω να γίνω σαν αυτόν!
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5897
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Φιλε Γιακο,το 19 ειναι πιασμενο,και το ροστερ κλεισμενο εδω και μηνες.Υπαρχει διαδικασια για να κανεις συμβολαιο με τις αμπαλαμπιλιτυ,να δηλωσεις συμμετοχη,θεση,ατριμπιουτς,αριθμο φανελας,να περασουν ολα αυτα πρωτοκολληση,δευτεροκολληση,τριτοκολληση,να προσκομησεις βεβαιωσεις απο τη νομαρχια,να κολλησεις ενα χαρτοσημο πανω,να σου βαλουν μια μεγαλη στρογγυλη σφραγιδα,Τι νομιζες?
User avatar
JackoS
Backup
Backup
Posts: 982
Joined: Wed May 24, 2006 10:50 pm
Football Manager της ομάδας: Girona Futbol Club
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: PAOK τρελαίνομε!
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mitsosvd wrote:Φιλε Γιακο,το 19 ειναι πιασμενο,και το ροστερ κλεισμενο εδω και μηνες.Υπαρχει διαδικασια για να κανεις συμβολαιο με τις αμπαλαμπιλιτυ,να δηλωσεις συμμετοχη,θεση,ατριμπιουτς,αριθμο φανελας,να περασουν ολα αυτα πρωτοκολληση,δευτεροκολληση,τριτοκολληση,να προσκομησεις βεβαιωσεις απο τη νομαρχια,να κολλησεις ενα χαρτοσημο πανω,να σου βαλουν μια μεγαλη στρογγυλη σφραγιδα,Τι νομιζες?
Χα! Εντάξει τότε! θα ψάξω την μοιρα μου αλλου -tsekouri
Locked

Return to “Fantasy FMGreece team”