Abalability City 2009 - Ρόστερ

Είχατε πάντα όνειρο να δείτε τον εαυτό σας στο fm; Εμείς το κάναμε για σας! Τι περιμένετε; Δώστε μας τα στατιστικά σας και γίνετε η νέα μεταγραφή της ομάδας FMGreece!
Locked
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Abalability City
Image




Manager : NickLloris


Jaime Pirovatis - GK
Giannhs Theofilis- GK
Dimitris "amd" Mergianos GK

Minacim Petrolgun-DR
Aris Asvinho-DR

Roberto Pantos DL/WBL
Aris Galatis DLC

Dimitar Mitsotov DC
Dimitris Belis(happyyy) DC
Stavros Sykiotis (stas13) DC
Babis ''Babaklas'' Roukounopoulos DC

Diego Sapsalistas DMC
Tasos Bin DMC

kun-Amanatat - MC
Sifis Kritikos MC

Georgis Cerealis AMC
Billeinen Xanthicius AMC
Theo Palios AMR-MR
Nikolas Tiestos AMRLC

Kostas Karsiotis AMR-MR
Markos Galerakis AML
Tomas Prince AMLC
Antonis "Antonisjk" Jeykeys AML

George van der Blanken-ST
Lewis Silver-ST
Jordi Boixos-Nois - FC
Panagiotis Kopa Kopa - FC
Christos Karadimos - FC (justapstar7)






Ο κάθε παίκτης θα ήταν καλό να ποστάρει ένα βιογραφικό με το ποιος είναι, τις φιλοδοξίες του, τα πιστεύω του για την ομάδα αλλα και μια δήλωση για τον μεγάλο αντίπαλο
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάμε ρε Σίτυ να τα σαρώσουμε όλα... -gioupi
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
User avatar
happyyy
Football Legend
Football Legend
Posts: 11418
Joined: Tue Oct 30, 2007 11:18 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αρης-AC Milan-Chelsea-Betis
Status: If you don't go crazy you are not normal...
Location: Thessaloniki
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time
Contact:

Dimitris Belis(happyyy) - DC

Eυχαριστω τον προπονητη που με εμπιστευτηκε μια θεση στην ομαδα.Εχουμε μια καλη ομαδα και θα δωθει μαχη για το ποιος θα αγωνιζεται στην αρχικη ενδεκαδα.
Γνωριζω για την κοντρα απεναντι στην Abalability United και μπορω να πω οτι οι αντιπαλοι επιθετικοι της θα πρεπει να ανησυχουν...
Τα υπολοιπα στο γηπεδο.Ευχομαι νικες και τιτλους για την ομαδα μου.Ηττες και πολλους τραυματισμους στους αντιπαλους παικτες...
Oι τρεις φιλοι...
zidane72003 wrote:Μαστορα γι'αυτο ποτε δε θα γινεις happy...Εισαι μικρος και ανιδεος μπροστα του...Αυτος εκτος απο βουτιες ξερει και απο χιουμορ
Ο Ντιέγκο Φορλάν τόνισε: «Ο Άρης μας νίκησε δίκαια. Πρόκειται για μία μεγάλη ομάδα»
User avatar
silver arrow
Football Legend
Football Legend
Posts: 12347
Joined: Tue Oct 31, 2006 10:28 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Lewis Silver

Αυτή η μεταγραφή ήταν ένα όνειρο για εμένα, που έγινε πραγματικότητα. Αυτό που θέλω να υποσχεσθώ στους φιλάθλους μας είναι ότι θα δίνω το καλύτερό μου εαυτό σε κάθε παιχνίδι για να πετύχουμε τους στόχους μας. Έχω εμπιστοσύνη στον προπονητή και στους συμπαίχτες μου, οοοοόλοι ( :D ) μαζί θα παλέψουμε για το καλύτερο. Με τη μικρή ομάδα της πόλης, τη Utd, δεν θέλω να ασχοληθώ, θα τα πούμε στο γήπεδο... :twisted:
Bill_xanthi
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5131
Joined: Sat Oct 27, 2007 5:28 pm
Football Manager της ομάδας: Man United
Αγαπημένη Ομάδα: Glory
twitter: iBillxan
Status: As the Reds go marching, on, on, on!
Location: Glory
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Billeinen Xanthicius

Ο γνωστός από πέρσι Billeinen που ανανέωσε για ακόμα έναν χρόνο με την Σίτυ, θα προσπαθήσει φέτος να κλέψεις την παραστατη , συμφωνα με τα λεγόμενα πολλών Μ.Μ.Ε στην Αγγλία.

Φετος βέβαια αλλάξε την δεύτερη του εθνικότητα και από Λιθουανογερμανος έγινε Λιθουανοέλληνας... :oops:

είναι μόλις 21 χρονών και έχει όλο το μέλλον μπροστά του για λαμπρή καριέρα και για συμμετοχή στην Εθνική Λιθουανίας!

Αγαπημενος του κομμάτι το δημιουργικό, με σκοπό να δίνει ασσιστ , να βγάζει σέντρες αλλά γιατί όχι και αν σκοράρει...

σε πρόσφατη συνεντευξη του δήλωσε:

"Είμαι πολύ χαρούμενος που έπεισα τον προπονητή μου και μου ανανέωσε το συμβολαιο, και γι'αυτό θα πρέπει να του το ανταποδώσω..Tώρα όσον αφορά, το τοπικό ντέρμπι με την United...νταξ' η μπάλα είναι στρογγυλή, το γήπεδο παραλληλογραμμο, έντεκα εμείς έντεκα αυτοί σύνολο 23..τους σεβόμαστε όπως κάθε αντίπαλο και κοιτάμε κάθε παιχνίδι ξεχωριστά...και ο αγώνας τελειώνει στο 90' αλλά δεν τελειώνει αν δεν σφυρίξει ο διαιτητής, άρα όλα παίζονται!
Στην κολυμπήθρα ρίξανε νερό αλκοολούχο
και τ' όνομα που μου 'δωσαν ήταν χαμένο ρούχο..♪♫
User avatar
Antonisjk
National Manager
National Manager
Posts: 7512
Joined: Thu Dec 11, 2003 12:00 am
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Location: Κύπρος
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Antonis "Antonisjk" Jeykeys...

Ένα όνομα θαυμαστό όσο κανένα άλλο στο κόσμο! Ο εκπληκτικός αυτός αριστεροπόδαρος χαφ είχε καταφέρει να καταπλήξει τον κόσμο σε όλες τις ομάδες που αγωνίστηκε. Τελικά κατέληξε στην Abalability City για να την βοηθήσει στην προσπάθεια της για την κατάκτηση της κορυφής!

"Γνωρίζω που ήρθα! Ο κόσμος δεν θα συγχωρέσει λάθη. Πρέπει να δίνουμε το 110% των δυνατοτήτων μας σε κάθε αγώνα για να φέρουμε το πολυπόθητο τρόπαιο!" είπε στις πρώτες του δηλώσεις κατά την άφιξη του στο αεροδρόμιο της πόλης.
"Οι αντίπαλοι μας πρέπει να γνωρίζουν ότι δεν θα χαρίσουμε κάστανα! Τσακίζουμε κόκαλα και αγωνιζόμαστε μέχρι θανάτου ως το τελευταίο λεπτό της αναμέτρησης!" είπε μετά από τις πρώτες προπονήσεις με την νέα του ομάδα.
"Πιστεύω ότι έχουμε πολύ ποιοτικούς επιθετικούς.Θα πρέπει να περιμένουν τις κοφτερές μου σέντρες και το μόνο που θα έχουν να κάνουν, είναι να σκοράρουν! Συνεργάζομαι τέλεια με όλους, αλλά με έναν έχω ένα κλικ καλύτερη συνεργασία. Ποιόν; Με τον Boixos-Nois φυσικά! σχολίασε σε τοπικό ραδιοφωνικό σταθμό.
"Η Utd? Μα είναι απλό το θέμα. Δεν υπάρχει Utd! Αυτοί θα έπρεπε αλλάξουν το όνομα τους σε Abalability Belgium!" είπε για τους αντιπάλους του.

Ένας ήρωας με τα όλα του...
User avatar
Asvos21
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3564
Joined: Mon Jan 07, 2008 9:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Αγαπημένη Ομάδα: A.E.K & AC Fiorentina
Status: Πολιτική Ανασύνθεση ΚΩ.ΜΗΤ.Η.Σ
Location: Μπουρνάζι
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Aris Asvinho-DR

Ευχαριστώ τον κόσμο για την υποδοχή που μου επιφύλαξαν. Θέλω να δικαιώσω αυτούς που πίστεψαν στο αδιαμφισβήτητο ταλέντο μου (Controversy 15 speaking :P ), αλλά ιδιαίτερα τον κόσμο της City.

Είμαι ενήμερος για την ''έχθρα'' μεταξύ United και City. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι θα τα πούμε στο γήπεδο.... -ksilo

Μια σύντομη περιγραφή? Εχω βραζιλιάνικες ρίζες και είχαμε βεντέτα με τους Diogικούς, εξού και το dislike στον κύριο με τις κακοφτιαγμένες μπούκλες. Το στίλ μου θυμίζει πολύ τον τίμιο τον Νικολάκη τον Γεωργέα και τον Παντούρο, πράγμα που ξεσηκώνει τα πλήθη και με κάνει αγαπητό -doublekiss

Το ομαδικό πνεύμα είναι αυτό που θα μας φέρει στην κορυφή :knight: Εύχομαι λίγους τραυματισμούς και πολλά γκόλ. ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΧΡΟΝΙΑ
Με παπί δανεικό_στους Χημικούς Μηχανικούς!

Πώς να καταλάβουν τι σημαίνεις εσύ;
User avatar
nir_8
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3357
Joined: Fri Apr 18, 2008 2:54 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Juventus, Νηρέας
Location: ??????
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Giannis Theofilis


<<Εντάξει, εγώ είμαι ένας γκολκίπερ Παριανός...Δεν έχω πολλές εμπειρίες από μεγάλα πατώματα, αλλά ελπίζω με τη βοήθεια του κυρίου Μεργιανου να γίωψ καλύτερος και μέσω της συνεργασίας μας, πιστεύω πως θα το πετύχω..Σίγουρα δεν πιστεύω ότι θα καθιερωθώ έχοντας το ιερό τερα AMD μπροστά μου, αλλά θα προσπαθήσω>> αυτά είπε ο πιτσιρικάς γκολκίπερ και συνέχισε... << ήμουν Abalability City απο παιδί , όταν την έβλεπα από τα καφενεία της Πάρου..Απεχθάνομαι την United και αυτό έγινε πιο έντονο όταν ήρθα στην Αθήνα , που όλοι με κορόιδευαν για τα οπαδικά μου αισθήματα..Αλλά θα πάρω εκδίκηση :evil: >> και τελείωσε με ένα περίεργο <<Vegeta Prince of All Sayans>> :D
Image
Petrominas
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 674
Joined: Mon Oct 22, 2007 11:53 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Minacim Petrolgun

Merhaba,dudes. 8)

Ευχαριστω τον κοσμο για την υποδοχη και την αγαπη που μου εχει δειξει απο την πρωτη στιγμη. Απο την πρωτη στιγμη που ακουστηκε πως με θελει η City, τα σχολια στο youtube σε βιντεο μου του στυλ "παιχταρα ελα στην Σιτυ", "θα σε εχουμε Θεο εδω", διαδεχονταν το ενα το αλλο.

Θα δωσω τον καλυτερο μου εαυτο ωστε η ομαδα να επιτυχει τους στοχους της.

Οσο για μενα: Γεννημενος στην Αγκυρα απο Τουρκο πατερα και Ελληνιδα μητερα, συντομα φανηκε το ταλεντο μου, και ετσι η Galatasaray με εκλεισε σε ηλικια 8 ετων. Επειτα απο 8 χρονια σκληρων προπονησεων, υπεγραψα επαγγελματικο συμβολαιο, και επαιξα δυο χρονια βασικος. Τοτε με πλησιασαν οι διοικουντες της City και μου μιλησαν για το ενδιαφερον τους. Με εδειξαν ποσο με θελουν και ετσι υπεγραψα στην ομαδα των ονειρων μου. Οταν ημουν μικρος, ειχα αφισα της City στο δωματιο μου.

Το μονο που μπορω να εγγυηθω στους φιλους της ομαδας ειναι πως θα κανουμε τα παντα ολα για να παρουμε τιτλους.

Επισης θελω να βαλω γκολ στην United. 8)

Cok Te?ekk?rler.
MarcosG
National Manager
National Manager
Posts: 7984
Joined: Thu Dec 21, 2006 12:31 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός Liverpool Barcelona
facebook προφίλ: markos.galerakis
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Markos Galerakis AML

Καθώς πλησιάζω το τέλος της ποδοσφαιρικής μου καριέρας θα ήθελα όσο τίποτα άλλο να κατακτήσω κάθε τρόπαιο για το οποίο θα αγωνιστούμε εφέτος.Γνωρίζω ότι δεν θα είναι εύκολο αλλά έχουμε ένα πολύ καλό σύνολο κι αν ο καθένας μας δώσει το 101% σε κάθε παιχνίδι τότε σίγουρα μπορούμε να τα καταφέρουμε.
Για το γεγονός ότι με επέλεξαν οι συμπαίχτες μου ως αρχηγό,το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι αποτελεί τιμή για εμένα και τους ευχαριστώ.

United είπατε;Προτιμώ να απαντήσω,όπως κι οι συμπαίχτες μου,στον αγωνιστικό χώρο :wink:
Spoiler: show
Αν θα είναι άλλος ο αρχηγός,sorry,απλά επειδή δεν είχε αναφέρει κανείς τίποτα είπα να πάρω εγώ το περιβραχιόνιο μια που αν δεν κάνω και λάθος είμαι ο "παππούς" της ομάδας :D
Kwstas12345
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 7330
Joined: Wed Nov 14, 2007 4:09 pm
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: Oλυμπιακός, Man Utd,Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kostas Karsiotis


Είμαι πολύ χαρούμενος που βρίσκομαι στην Adabability City και πιστεύω ότι θα δικαιώσω τον προπονητή μου για την επιλογή του.
Έχω πολλά να μάθω απο εμπειρότερους συμπαίκτες μου και καταλαβαίνω πως δεν θα έχω πολύ χρόνο συμμετοχής,αλλά όποτε μου ζητηθεί
θα βοηθήσω την ομάδα να διαλύσει οποιονδήποτε βρεθεί στο δρόμο της...Για την united δεν έχω τίποτα να πω...Εγώ μιλάω μόνο για πραγματικούς
αντιπάλους και όχι για πουθενάδες....
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.”

Tyrion Lannister
User avatar
tasosbin
National Manager
National Manager
Posts: 9254
Joined: Thu Oct 18, 2007 12:02 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός, Liverpool F.C.
facebook προφίλ: tasosbin
Location: Κυπαρισσία
Has thanked: 5 times
Been thanked: 7 times
Contact:

Tasos Bin

θέλω να ευχαριστήσω τον κόσμο της ομάδας για την υποδοχή που μου έκαναν στα ΚΤΕΛ :D
θα προσπαθήσω με όλες μου τις δυνάμεις να βοηθήσω την ομάδα να πάρει τους τίτλους που θα διεκδικήσει και να αποδειχθεί ανώτερη της united.τα υπόλοιπα στο γήπεδο.
:liverpool:
Prince#9
Manager
Manager
Posts: 4515
Joined: Sun Nov 21, 2004 10:47 am
Location: Aegean Airlines
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tomas Prince

"Καλησπέρα,

Θα μπορούσα να ξεκινήσω τις δηλώσεις μου τετριμένα... Να δηλώσω πόσο χαρούμενος είμαι που ήρθα στην ομάδα, πόσο το ήθελα από μικρός, πως θα δώσω τα πάντα για να νικήσει η ομάδα μου κτλ κτλ....

Δεν θα το κάνω... Και δεν θα το κάνω γιατί έχω βαρεθεί να διαβάζω και να ακούω τετριμένες δηλώσεις οι οποίες ως επί το πλέιστον ξεχνιούνται μετά από 1 μέρα...

Για εμάς τους ποδοσφαιριστές σημασία έχει η επόμενη μέρα. Σημασία δεν έχει τι είπαμε αλλά κατά πόσο μπορούμε να επιβεβαιώσουμε όσα είπαμε μεσα στο γήπεδο... Οπότε μην περιμένετε να δώσω υποσχέσεις για να γεμίσω τις στηλες των εφημερίδων σας και τα μυαλά των οπαδών....
Προτιμώ να γεμίσω τις στήλες και την μνήμη των οπαδών με όσα όλοι μαζί σαν ομάδα θα κάνουμε μέσα στην σεζόν...

Αυτη η ομάδα είναι ένας ζωντανός οργανισμός 50 ατόμων (ποδοσφαριστές, φροντιστές, προπονητικό τιμ κτλ κτλ) και είναι στο χέρι μας να γίνουμε μια γροθια να φτάσουμε τους εαυτούς μας στα όρια και πέρα από αυτά και να πετύχουμε...
Δικαιολογίες δεν υπάρχουν...Οι δικαιολογίες είναι χρήσιμες μονο για την αποποίηση ευθυνών.

Τέλος για να μην σας κουράζω άλλο, κλείνω την τοποθέτηση μου με μια φραση του πρώτου προπονητη μου η οποία με συνοδεύει ως σήμερα:
"Η μόνη διέξοδος αυτης της ομάδας είναι να είμαστε αυτό που είμαστε και να γίνουμε αυτό που μπορούμε να γίνουμε".

Σας ευχαριστώ πολύ. "
6-12-2008

Success is like being pregnant, everyone congratulates you but no one knows how many times you 've been fucked to get there...
User avatar
mitsosvd
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5898
Joined: Sun Jun 04, 2006 11:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Αθηνα
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Ο κεντρικος αμυντικος της City,Ντιμιταρ Μιτσοτωφ,βγαινοντας εχθες απο τα γραφεια της ΠΑΕ οπου αναναιωσε το συμβολαιο του,συναντηθηκε με δημοσιογραφους,και στο πηγαδακι που δημιουργηθηκε γυρω του μιλησε για ολους και για ολα:
Τοσα χρονια στην City,πρωτη φορα βλεπω να εχουμε τοσο πολυ ταλεντο μαζεμενο,και οφειλουμε στους οπαδους μας οχι μονο να παρουμε τον τιτλο,αλλα να σαρωσουμε και την μισητη αντιπαλο.
Ευχομαι το μεγαλο ροστερ να καταφερουμε να το κανουμε πλεονεκτημα και οχι μειονεκτημα,αλλα εχουμε μεγαλη εμπιστοσυνη στον κοουτς οτι εχει την εμπειρια να κρατησει τις ισορροπιες.
Σαν κεντρικος αμυντικος,χαιρομαι που φετος θα πλαισιωνομαι με αμυντικους που οχι μονο μπορουν να σβησουν τους αντιπαλους επιθετικους,αλλα και να βγαλουν μπροστα την ομαδα αφου παρα τον αμντικο τους ρολο,ξερουν μπαλα.
Δεν μπορω να καταλαβω αν ο τζακ η κειτ και ο σωγιερ προκαλεσαν το ινσιντεντ,η αν θα αλλαξει κατι η εκρηξη της βομβας.Εγω παντως ειχα καταλαβει οτι κατι δε πηγαινε καλα με τον λοκ.Ελπιζω του χρονου να παιζει πιο πολλυ ο Ντεσμοντ,και να μην πεθανει ο Τζεικομπ.
Παρολο που ειμαι κεντρικος αμυντικος,προσπαθω να βοηθαω οσο μπορω την ομαδα μου στο σκοραρισμα.Στην προπονηση τρωω ωρες ολοκληρες δουλευοντας τα φαουλ και τα πεναλντυ,ενω προσπαθω να γινομαι οσο πιο επικυνδηνος γινετε και με το κεφαλι.Με αυτα τα αναπαντεχα γκολ ελπιζω να ξεκλειδωνουμε και ισως να κλεβουμε ορισμενα παιχνιδια που δεν θα μπορουμε να πιασουμε ρυθμο.
Στο σουβλακι μαζι με το τζατζικι,πιστευω οτι παει και λιγη μουσταρδα.Προτιμω γυρο,το κεμπαπ μου φερνει καουρες!
Τι συστημα πιστευω οτι ταιριαζει στην ομαδα?Ειναι βεβαια θεμα του προπονητη,αλλα ριχνοντας μια ματια στο ροστερ,πιστευω οτι θα μας ταιριαζε το 4-2-3-1,με ψηλα την αμυντικη γραμμη,γρηγορο τεμπο,και πρεσσινγκ απο τους επιθετικους
Μεγαλη εκπληξη η παραιτηση του προπονητη της Γιουναιτεντ.Βεβαια κινηθηκε με μυστικοτητα και ταχυτητα και εκλεισε εναν ικανοτατο προπονητη.Στο "γουεαρ ιζ δε ρινγκ" βεβαια,φανηκε ποσο καλυτερος προπονητης ειναι ο δικος μας
Τι να σας πω,δε μου εχει ξανατυχει.Ισως επειδη ημουν κουρασμενος απο την προετοιμασια και ειχαμε πιει και κανα δυο κρασακια.Αυτη ηταν υπομονετικη και μου ελεγε συνεχεια να ξαναπροσπαθησουμε,αλλα τζιφος.Ρεζιλυ εγινα!
Πολυ ενδιαφερον το νεοσυστατο πρωταθλημα.Καθε εβδομαδα θα παιζουμε με της καλυτερες ομαδες του κοσμου,και επιτρεπετε να ειμαστε χαλαροι ουτε μια κυριακη.Εχουμε αρκετη ποιοτητα και βαθος να το κατακτησουμε παντως
User avatar
Sapsalomenos
Coach
Coach
Posts: 2740
Joined: Sat Mar 29, 2008 4:19 pm
Status: Believe it or not, I was not always as awesome as I am today.
Location: Σέρρες
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Diego Sapsalistas

Το μεγάλο ταλέντο που έχει γίνει το μήλον της έριδος ανάμεσα στην Ελληνική και στην Αργεντίνικη ομοσπονδία,για το ποιάς εθνικής τη φανέλα θα φορέσει...
Βλέπετε ο πατέρας του είναι Αργεντίνος και η μητέρα του Ελληνίδα.Ο ίδιος βέβαια κρατάει ακόμα κλειστά τα χαρτιά του.Το όνομα του απασχόλησε πολλές ευρωπαικές ομάδες ο ίδιος όμως επέλεξε την City.Aς δούμε τι είπε στην επίσημη παρουσίαση του.



"Tο μεγαλύτερο προσόν μου πιστεύω είναι ο δυναμισμός μου,τα καλά μου μαρκαρίσματα και τα πολλά τρεξίματα που κάνω στο γήπεδο.Ελπίζω να δικαιώσω το προπονητή μου NickLloris που με εμπιστεύτηκε και μου έδωσε μία θέση στο ρόστερ της ομάδας.Το μόνο που έχω να πώ για τους αντιπάλους είναι να προσέχουν πολύ όταν μπαίνουν στο γήπεδο γιατί θα τους περιμένω με μεγάλη ανυπομονησία.(Aggression και Dirtiness 20 βλέπετε..."
-tsekouri -tsekouri -tsekouri
"Even if there was a hand, it was the hand of God."

Mαγικές στιγμές...

Μαραντόνα: «Ο καλύτερος μετά από εμένα ο Πελέ!»

Image
Brujitas wrote: Επίσης αναρωτιεμαι πως σκατα τοσο καιρο βγαινουμε με ελληνιδες. Ρε. Η διαφορά στον χαρακτηρα, στην ευγενια, στο κεφι, στην πλακα, ειναι ΧΑΩΔΗΣ.
Locked

Return to “Fantasy FMGreece team”