Chasing The Paranormal

Post Reply
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
Τίτλος: Chasing The Paranormal
Όνομα Προπονητή: Αλέξανδρος Ζαμπολίδης
Έναρξη: Άνεργος
Φορτωμένα Πρωταθλήματα: Βέλγιο(μέχρι Belgian Third Division), Γερμανία(μέχρι German Second Division), Ισλανδία(μέχρι Icelandic First Division), Ισπανία(μέχρι Liga Adelante), Ισραήλ(Israeli Premier League), Iταλία(μέχρι Italian Serie C), Κροατία(μέχρι Croatian Second Division), Λευκορωσία(μέχρι Belarusian First League), Νορβηγία(μέχρι Norwegian First Division), Ουκρανία(μέχρι Ukrainian First League), Πολωνία(μέχρι Polish First Division), Ρωσία(μέχρι Russian First Division), Σλοβακία(μέχρι Slovak Second Division), Σλοβενία(Slovenian First League), Σουηδία(Swedish Premier Division), Φινλανδία(Finnish Premier League και Aγγλία(Premier Division - view only)
Skin: Default
Logos/Kits/Facepack: LWLogos '11
Πριν αρχίσω ας παραθέσω την ταυτότητα του προπονητή:
Spoiler: show
Image

Image
CHASING THE PARANORMAL

ΕΙΣΑΓΩΓΗ

Αγαπητό μου ημερολόγιο. Βασικά όχι. Γεια σου ημερολόγιο. Όχι όχι...

Βασικά, η αλήθεια είναι πως δεν έχω ξαναγράψει ημερολόγιο στην ζωή μου οπότε δεν ξέρω πως να το αρχήσω ή πως να κάνω την εισαγωγή, για αυτό λοιπόν καλύτερα θα ήταν να μπω κατευθείαν στο ψητό.

Το όνομα μου ΔΕΝ είναι Αλέξανδρος Ζαμπολίδης, ΔΕΝ είμαι (μάλλον δεν ήθελα να γίνω) προπονητής και ΔΕΝ είμαι 20 χρονών. Όλα αυτά που είδατε στην παραπάνω καρτέλα είναι ψεύτικα στοιχεία.

Κανονικά δεν θα έπρεπε να το γράφω αυτό το ημερολόγιο γιατί φανερώνω κυβερνητικά μυστικά αλλά αυτή η μοναξιά με βασανίζει. Βλέπετε από την στιγμή που είχα μια ήρεμη και – περίπου – κανονική ζωή στην Ελλάδα με στέλνουν για μυστική αποστολή.

Ναι. Μυστική αποστολή. Ποιο είναι το πραγματικό επάγγελμα μου; Είμαι πράκτορας στην European Organization Against Paranormalcy (E.OR.A.P.). Τι κάνει αυτή η οργάνωση; Προσπαθεί να βρει και να σκοτώσει όλα τα μεταφυσικά πλάσματα. Δεν ξέρετε τι έχουν δει τα μάτια μου. Από βρυκόλακες και zombies μέχρι Μινώταυρους και μονόκερους. Αυτό μπορεί να ακούγεται επικίνδυνο και περιπετειώδες, αλλά δεν είναι. Τουλάχιστον για εμένα. Εγώ μέχρι πριν κάτι μέρες έβγαινα από το γραφείο μου μόνο για να γυρίσω σπίτι, αλλά τώρα πρέπει να πάω σε μυστική αποστολή στην Σλοβακία για να εντοπίσω έναν λυκάνθρωπο.

Ναι Λυκάνθρωπο. Νόμιζες ότι δεν υπάρχουν λυκάνθρωποι, αλλά υπάρχουν. Απλά δεν έχει τύχει να τους δεις επειδή η οργάνωση που δουλεύω κάνει καλά την δουλειά της, τουλάχιστον μέχρι την στιγμή που μου ανέθεσε μυστική αποστολή. Ο λυκάνθρωπος που πρέπει να βρω εγώ μένει, προφανώς, στην Σλοβακία και δεν είναι συνηθισμένος. Είναι ποδοσφαιριστής. Παίζει μπάλα στην ομάδα Β’ Κατηγορίας Liptovsky Mikulas. Εγώ, λοιπόν, πρέπει να πάω εκεί και να χωθώ στην ομάδα μυστικά για να τον βρω.

Οπότε στους επόμενους μήνες πρέπει να πάρω ένα πτυχίο προπονητικής, να πάω σε μια Σλοβάκικη πόλη περίπου 32.000 κατοίκων, να γίνω προπονητής σε ομάδα της Σλοβάκικης Β’ κατηγορίας, να εντοπίσω τον ποδοσφαιριστή λυκάνθρωπο και να τον σκοτώσω.

Αγαπητό μου ημερολόγιο, πίστεψε το αν θες, αλλά αυτή είναι η δουλεία μου.

Τουλάχιστον πληρώνομαι καλά.

Σημείωμα του συγγραφέα :P :
Spoiler: show
Φέτος αποφάσισα να κάνω το comeback στον τομέα των ιστοριών με το "Chasing The Paranormal"
Νομίζω είναι μια πρωτότυπη ιδέα, αφού δεν έχω δει κάτι παρόμοιο σε κάποιον άλλον.
Έχω την διάθεση να είναι μια μακρόχρονη(στο fm) ιστορία και θα προσπαθώ να ποστάρω καθημερινά updates, τουλάχιστον όσο μου το επιτρέπει ο χρόνος μου.
Αν έχετε κάποια πρόταση ή διόρθωση για τον τρόπο που γράφω την ιστορία ή για το πως διαχειρίζομαι τις ομάδες μου στο fm είναι καλοδεχούμενη.
Αυτά προς το παρών. Ελπίζω να σας αρέσει.
Episodes:
Spoiler: show
Εισαγωγή
:arrow: Season 1
1 - Τριγυρνόντας Στα Σοκάκια
2 - Τα Παλικάρια της Liptovsky Mikulas
3 - O Προημιτελικός Και Ο Τελικός
4 - Αναζητώντας Το Θαύμα
5 - Τέλος(;)
6 - Ώρα Για Νέες Περιπέτειες
7 - The Start Of A New Era
8 - Και Ο Κολιός Τον Αύγουστο
9 - Θλάσεις, Κακώσεις Και Άλλα Πολλά
10 - Inside The Paranormal
11 - Νon-Stop Επιτυχίες
12 - Holidays Are Coming
13 - Winder Holidays
14 - Πώς Πέρασα Τις Διακοπές Του Χειμώνα;
15 - Πίσω Στη Ρουτίνα
16 - Last Days In Slovakia pt.1
17 - Last Days In Slovakia pt.2
18 - Last Days In Slovakia pt.3
19 - Last Days In Slovakia pt.4
20 - Στη Χώρα του Άι-Βασίλη
21 - Φινλανδοί Super Stars
22 - Πιο Πάτος Πεθαίνεις
23 - Let The Games Begin
24 - Λίγα Τα Ψωμιά Μου
:arrow: Season 2
1 - Κάνω Comeback
2 - Back In Action
3 - Εντατικά Μαθήματα Πορτογαλικών
4 - Μη Σταματάς ή Inspector Gadget
5 - Inside The Paranormal vol. II
6 - The Pursuit Of Happiness
7 - Το Παιχνίδι Των Κατασκόπων
8 - Ποιός Είναι Ο Μυστήριος Αλέξανδρος Ζαμπολίδης;
9 - Που Είναι Οι Παίκτες οέο; ή Το Παιχνίδι της Δημοσιογραφίας
10 - Vitoria Guimaraes (and Fernardo Torres) Reborn
11 - Τα Τελειώματα Του Τον Προδίδουν
12 - Υποψίες
13 - Δε Θέλω Τρίτος Πια Να'μαι...
14 - Πρωταθλητισμός!
15 - I'll Find You...
16 - ...And I'll Kill You
17 - Σφήνα
18 - Η Μεγάλη Παραίτηση
19 - Φωτιές
20 - CSI Guimaraes
21 - Φωτιές vol. II
22 - Final 4
23 - Happy Hour
24 -18/19
Last edited by fmaras on Sun May 10, 2015 3:35 pm, edited 2 times in total.
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Χαχα πρωτότυπη σκέψη!
Θελω να δω πως θα το συνεχίσεις.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή!

Ακολουθώ εννοείται!!Supernatural+fm=Success! :D
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
dem0nhunter
Backup
Backup
Posts: 895
Joined: Mon Feb 27, 2012 6:00 pm
Football Manager της ομάδας: Botswana U20
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π., Arsenal
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τέλεια ιστορία, καλή αρχή! :-D (και γω δαίμονες κυνηγάω :D )
georgekolokotronis
Coach
Coach
Posts: 2652
Joined: Mon May 25, 2009 2:01 pm
Football Manager της ομάδας: paok,liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: περιμενοντας τον......
Location: SALONICA
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Ωραία ιδέα για να δούμε. Καλη αρχή !!


Sent from Anfield
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τρομερό σενάριο , ακολουθώ με κλειστά μάτια! -gioupi
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
User avatar
ChrisAek21
Trialist
Trialist
Posts: 56
Joined: Tue Oct 28, 2014 3:20 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Location: Βόλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη κι απο μενα, ενδιαφερουσα ακουγεται η ιστορια σου!
mike the knight
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2297
Joined: Mon Dec 28, 2009 2:33 pm
Football Manager της ομάδας: Toronto FC
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos B.C ΜΠΑΡΤΣΑ
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

σκορδα παρε μαζι σου και σταυρους και αν προσεχεις ποιους προσκαλεις σπιτι σου :P ωραια ιδεα οπως και να εχει :D
ΑΛΛΙΩΣ ΟΝΕΙΡΕΥΤΗΚΑΜΕ - ΕΙΔΑΜΕ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
Στανταρ λιεγης αναλυση
viewtopic.php?f=376&t=40418
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ "επικίνδυνο" το σεναριο σου οπως και η επιλογη ομαδας!
Καλη αρχη θα σε παρακολουθω!
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Presov πας, σε έκοψα εγω :D
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
Χαίρομαι που σας άρεσε η αρχή και ελπίζω και η συνέχεια να ανταπεξέλθει στις προσδοκίες σας. :-D
@MJ21 Liptovsky Mikulas είπαμε ρε... Tι Presov; :P
1. Τριγυρνόντας στα σοκάκια

Γεια σου ημερολόγιο και πάλι. Από την προηγούμενη φορά που έγραψα άλλαξαν αρκετά πράγματα.

Πρώτα από όλα, εγκαταστάθηκα μόνιμα Σλοβακία. Δεν ξέρω γιατί, αλλά η Σλοβάκικη κυβέρνηση θέλει πάρα πολύ να μπω στην ομάδα ως προπονητής. Βασικά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με θέλουν να μπω στην ομάδα ως προπονητής. Αυτός που είναι τώρα τα πάει μια χαρά και εγώ μπορώ να βρω τον λυκάνθρωπο μόνο με παρακολούθηση. Τέλος πάντων, υπάρχουν κάποια πράγματα που δεν θα μάθουμε ποτέ.

Εγώ εγκαταστάθηκα στην Σλοβακία αλλά μέχρι να με πάρουν τηλέφωνο πέρασε αρκετός καιρός. Πέρασα 2 μήνες άνεργος, τριγυρνώντας στα σοκάκια της Liptovsky Mikulas. Που παρεμπιπτόντως δεν είναι ωραία πόλη. 1-2 μπαράκια και 1-2 ταβέρνες έχει. Την βαρέθηκα από την πρώτη μέρα. Και ύστερα σου λέει 32.000 κάτοικοι.

Πάντως, συγκρατήθηκα πάρα πολύ να μην πιάσω δουλεία. Το ξέρω ότι δεν είμαι προπονητής, το ξέρω ότι με πληρώνουν μια χαρά, αλλά είχα 2 προτάσεις και θα είχε πλάκα αν παρακολουθούσα καμία συνέντευξη.

Και οι μέρες περνούσαν και περνούσαν και εγώ είχα βαρεθεί, οπότε αποφάσισα να κάνω ένα τηλέφωνο στον προϊστάμενο μου να ρωτήσω πότε θα πιάσω δουλεία. Η απάντηση του με παραξένεψε μπορώ να πω: «Το θέμα θα τακτοποιηθεί από ώρα σε ώρα. Μην κάνεις ερωτήσεις». ΟΚ αφού θα τακτοποιηθεί από ώρα σε ώρα δεν θα κάνω ερωτήσεις. Bez problému που λένε και στην Σλοβακία. No problem δηλαδή.

Τελικά, το αφεντικό μου είχε δίκαιο. Με πήραν σε περίπου 1 ώρα να με καλέσουν για συνέντευξη στην FC Liptovsky Mikulas. Όπως είπα ο προηγούμενος προπονητής δεν τα πήγε και άσχημα όποτε πόσο χάλια να τα κάνω τα πράγματα. Φυσικά, λόγω του επαγγέλματος μου δεν με ρώτησαν και πολλά, απλά τα τυπικά γιατί εκτός από κυνηγός μεταφυσικών πλασμάτων πρέπει να είμαι και προπονητής. Μου είπαν θα επικοινωνήσουν.

Φυσικά, με πήραν. Δεν είχαν και άλλη επιλογή. Καλό για την πόλη τους κάνω. Αύριο αρχίζω δουλειά.

Είμαι πλήρως εξοπλισμένος με ανιχνευτές και προστατευτικό εξοπλισμό όποτε δεν έχω να φοβάμαι τίποτα. Απλά θα παρακολουθήσω όλους τους παίκτες, θα βρω τον λυκάνθρωπο ποδοσφαιριστή όσο πιο γρήγορα μπορώ, θα τον ξεπαστρέψω και γυρνάω Ελλάδα. Βέβαια, ακόμα νιώθω λίγο άσχημα που πήρα την δουλειά του καημένου του ανθρώπου, γιατί από ότι διάβασα σκοτώθηκε πέφτοντας από έναν γκρεμό. Oι αστυνομικοί λένε ότι αυτοκτόνησε αλλά οι κακές φήμες λένε ότι τον έριξαν.

Παράξενα πράγματα.
stavros_skala
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2207
Joined: Fri Dec 17, 2010 3:40 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Blackburn, ΑΕΚ Λάρνακας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

τρομερο story γουσταρω με οτιδηποτε μεταφυσικο, μολις κερδισες ενα φανατικο αναγνωστη :-D
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

χαχα. Μόλις είδα την ιστορία... Πρωτότυπο το σενάριο με ημερολόγιο και υπερφυσικά και Supernatural. Μέσα. Α, η Liptovsky Mikulas είναι αδελφοποιημένη με την Καλαμαριά από εδώ αν σε βοηθάει για κάνα ταξίδι, κάνα τέρας, τίποτα.... :wink:
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
User avatar
fmaras
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3314
Joined: Thu Jul 07, 2011 4:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: OSFP, Arsenal
Status: 1-4-8, 3 to the 3 to the 6 to the 9!
Location: Αλεξανδρουπολη
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Spoiler: show
@stavros_skala :thumbleft:
@philippos1611 Ναι το είχα παρατηρήσει και εγώ ότι η Liptovsky Mikulas είναι αδερφική με την Καλαμαριά και μου έκανε μεγάλη εντύπωση...
2- Τα παλικάρια της Liptovsky Mikulas

Λοιπόν. Επιτέλους, έπιασα δουλειά. Κανονικά θα έπρεπε να χαίρομαι, αλλά μόνο χαρούμενος δεν είμαι. Αντιθέτως, είμαι πολύ κουρασμένος να γράψω τα συναισθήματα μου αλλά και κουρασμένος να γράψω γενικά. Τέλος πάντων, δεν θέλω να αφήσω κενά γεγονότα της ζωής μου, γιατί θέλω να πιστεύω ότι μετά από χρόνια το ημερολόγιο μου θα ανακαλύφτει και θα γίνει best-seller ως "Αλέξανδρος Ζαμπολίδης: Το αυτοβιογράφικο ημερόλογιο ενός κυνηγού μεταφυσικών πλασμάτων.".

Ελπίζω να σκεφτούν καλύτερο τίτλο.

Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος εκεί έξω που λέει ότι η πρώτη σου μέρα στην δουλειά είναι ενθουσιαστική, πάντως λέει ψέματα. Εγώ έπρεπε σε μία μέρα να αναλύσω όλο το ρόστερ και να δημιουργήσω 3 τακτικές για την ομάδα γιατί έρχονται τα 2 πιο σημαντικά παιχνίδια της χρονιάς.

Καταρχάς, ο συγχωρεμένος πρώην προπονητής τα πήγε κάπως έτσι στο πρωτάθλημα:
Image

Και, μπορώ να πω, τα πήγε απροσδόκητα καλά στο κύπελλο:
Image

Προφανώς και δεν έχω ιδέα από το Σλοβάκικο πρωτάθλημα και ειδικά από την 2η κατηγορία, οπότε έπρεπε να δω τους κανόνες.
Spoiler: show
Image
Καλά κατάλαβες. Μέσα στις επόμενες 5 μέρες πρέπει να παίξω το παίχνιδι από το οποίο θα κριθεί αν θα συνεχίσω να κυνηγάω την θέση του προβιβασμού και ο προημιτελικός του κυπέλλου που προφανώς θέλω να κερδίσουμε για να συνεχιστεί η ξέφρενη πορεία μας προς την κούπα.

Και γιατί θέλω να συνεχίσω την πορεία προς την κούπα; Για να γράψω την ιστορία της ομάδας, για την οποία , δεν μπορώ να πω ότι είναι από τις παραδοσιακές δυνάμεις της χώρας.
Spoiler: show
Image
Η τύχη μου, λοιπόν, τα κατάφερε και πάλι. Προσλήφθηκα στο χειρότερο σημείο που θα μπορούσα. Δεν μου φτάνει και η δουλειά μου ως κυνηγός του μεταφυσικού τώρα πρέπει να παίξω τους 2 πιο σημαντικούς αγώνες της χρονιάς της Liptovsky Mikulas. Και δεν μπορώ απλά να τους παρατήσω, γιατί πρώτον θα φανερωθώ και δεύτερον πάνω από όλα είμαι ένας σοβαρός επαγγελματίας.

Όποτε, έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα πρέπει να δημιουργήσω τις καλύτερες τακτικές που μπορώ βάση τις ομάδας που αυτή την στιγμή λόγω τραυματισμών δεν συμπληρώνει 18αδα. Ημερολόγιο, να τα παλικάρια της ομάδας μας (και ο λυκάνθρωπος...).
Spoiler: show
Τερματοφύλακες:
Image

Κεντρικοί Αμυντικοί:
Image

Δεξιοί Αμυντικοί:
Image

Αριστεροί Αμυντικοί:
Image

Αμυντικοί Μέσοι
Image

Κεντρικοί Μέσοι:
Image

Κεντρικοί Επιθετικοί Μέσοι:
Image

Δεξιοί Επιθετικοί Μέσοι:
Image

Αριστεροί Επιθετικοί Μέσοι:
Image

Επιθετικοί:
Image
Με βάση το ελλειπτικό ρόστερ δημιούργησα προς το παρών δύο τακτικές γιατί δεν υπάρχει και πολύς χρόνος για τρίτη.
Spoiler: show
Image
Αυτή η τακτική βασίζεται στην αντεπίθεση και στην γρήγορη μετάβαση
της μπάλας από την άμυνα στην επίθεση. Χρησιμοποιούμε υψηλό ρυθμό,
εκμεταλλευόμαστε όσο μπορούμε τα άκρα και πιέζουμε περισσότερο από το κανονικό.
Spoiler: show
Image
Αυτή η τακτική είναι αυτή που χρησιμοποιούσε ο πρώην προπονητής.
Είναι μια τακτική που βασίζεται στον έλεγχο του παιχνίδιου, στον υψηλό
ρυθμό του αγώνα και στις γρήγορες σέντρες. Δεν θέλω να την
χρησιμοποιήσω, αλλά μέχρι την τελευταία στιγμή μπορεί να αλλάξω γνώμη.
Ωραία, τώρα πρέπει να πάω να κοιμηθώ, γιατί αύριο έχω (προημη)Τελικό.
User avatar
philippos1611
Rotation
Rotation
Posts: 1035
Joined: Thu Mar 10, 2005 11:34 pm
Football Manager της ομάδας: ΟΣΦΠ
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,BΑRCELONA
Location: Κερατσινι
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αντε να δούμε... Αύριο ξεκινάνε όλα....
FM 15 ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ
viewtopic.php?f=428&t=41083
Spoiler: show
Tsakalaki wrote:Να δώσω τα εύσημα σε μια απο τις πλέον καλοστημένες ιστορίες του site
Tsakalaki wrote:Χαίρομαι να προωθώ ιστορίες σε νέο επίπεδο. Μπράβο φίλε, καλή συνέχεια στην ιστορία και στη καριέρα σου...
Post Reply

Return to “Rest of the World”