Απο τα γραφεία του ΟΑΕΔ... στους πάγκους!!

Post Reply
User avatar
Satty
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Nov 03, 2012 12:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

For the beginning... Αρκετά χρόνια τώρα διαβάζω τις ιστορίες του Foroum χωρίς κάποια συμμετοχή και πάντα ήθελα να γράψω/μοιραστώ την δικιά μου ιστορία μαζί σας. Ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ την πρώτη μου ιστορία. Η ιστορία θα αναφέρετε σε ένα προπονητή (εμένα συγκεκριμένα (: ) ο οποίος θα ξεκινήσει ως άνεργος με καμία εμπειρία και κανένα δίπλωμα, με στόχο να φτάσει στην κορυφή του κόσμου!!

Για να βγάλω εις πέρας αυτό το εγχείρημα θα χρειαστώ σίγουρα την στήριξή σας. -doublekiss

Φτάνει με τα λόγια και πάμε στο ψητό!!
Spoiler: show
ΤΙΤΛΟΣ: Απο τα γραφεία του ΟΑΕΔ... στους πάγκους
Όνομα προπονητή: Πάνος Πολίτης
Έναρξη: Άνεργος
Φορτωμένα πρωταθλήματα:
Image
Skin: Default
Logos/Kits/Facepacks: Smooth 15 - European Megapack (logo), sortitoutsi_cutout_megapack (facepack)

Αρχές Ιουλίου 2014

Σε μια κλασική ζεστή μέρα του καλοκαιριού, ένα πρωινό κάθομαι στον υπολογιστή να ενημερωθώ για την επικαιρότητα και το μόνο που βλέπω είναι:
Image

Αργότερα την ίδια μέρα:
-Π: Ρε συ δε πάει άλλο αυτή η κατάσταση με την ανεργία. Είδες που έφτασε πάλι;
-Σ: Ναι, το διάβασα και εγώ το πρωί.
-Π: Βλέπεις, ότι έχω κάνει πράγματα που ποτέ δεν θα έκανα για να είμαι σε μία δουλειά
αλλά και πάλι δεν έχω βρει μια σταθερή εργασία.
-Σ: Ξέρω, είναι πολύ δύσκολη η κατάσταση εκεί έξω, στην αγορά. Ρε συ, αφού σου
αρέσει η προπονητική και γνωρίζεις αρκετά για το ποδόσφαιρο, έχεις και τον θείο σου στην
Θεσσαλονίκη που έχει πολλές γνωριμίες, γιατί δεν προχωράς προς αυτό τον τομέα;
-Π: Χαχαχαχα, τι είναι αυτά που λες; Μόνο ως πλάκα μπορώ να το πάρω αυτό. Χωρίς
προπονητικές γνώσεις χωρίς τίποτα;
-Σ: Στη πορεία μαθαίνονται αυτά ρε, προς το παρών πρέπει να πάρεις τον θείο σου.


Ο προπονητής:
Spoiler: show
Image
Το προπονητικό στυλ:
Spoiler: show
Image
Την επόμενη μέρα και ενώ έχω μιλήσει με τον θείο μου χτυπάει το κινητο:
-Π: Παρακαλώ;
-S: Hello, this is Dimitri Seluk. I'm calling you from England, i spoke with your uncle
and he told me that you want to be a Manager.
-Π: Κόψτε τις φάρσες μεσημεριάτικα ρε Μ#$%^&ς
-S: What???
-Π: Ohh my... Are you for sure. Sorry Mr Seluk. Tell me.
-S: At this moment i will be your agent Panos. I am looking for options to start
your Career.


Πέρασε όλο το καλοκαίρι έτσι αναζητώντας για ομάδα.
Κυριακή 26 Οκτωβρίου

Χτυπάει το κινητό και είναι ο Seluk.
-Π: Good Morning, Dimitri!
-S: Good Morning, Panos. I have great news for you. A team from Belgium wants you to be their Manager.
-Π: Ohh my God!! That was fantastic news. Which team?
-S: KSK Hasselt. Is playing in 3rd division.


Πήγα στην συνέντευξη, και δύο μέρες αργότερα:
Spoiler: show
Image
Στο επόμενο ποστ θα υπάρχει το προφίλ της ομάδας, η ανάλυση, καθώς και οι πρώτοι 5 αγώνες.

To be continue...
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλη αρχη φιλε ενδιαφερον challenge!
Στηριζουμε!
User avatar
dem0nhunter
Backup
Backup
Posts: 895
Joined: Mon Feb 27, 2012 6:00 pm
Football Manager της ομάδας: Botswana U20
Αγαπημένη Ομάδα: Ο.Σ.Φ.Π., Arsenal
Location: Ηράκλειο
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλή αρχή στα Βέλγια :-D Παρακολουθούμε με αγωνία
User avatar
Rocknrollallnight83
Amateur
Amateur
Posts: 128
Joined: Sun Sep 30, 2012 11:01 am
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Θυμιζει Pentagon Challenge αλλα μονο στην ευρωπη, γουσταρω και ακολουθω. Καλη τυχη προπονηταρα
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η φάση είναι τρέλα , πάμε! 8)
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
User avatar
Paliakoudis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2364
Joined: Wed Dec 26, 2012 4:12 pm
Football Manager της ομάδας: Monopoli
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραίο challenge! Καλή αρχή! :D
Αν έπαιζες στον ουρανό, θα πέθαινα για να σε δώ.
ΠΑΟΚ
1926
User avatar
Satty
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Nov 03, 2012 12:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0


Off Topic:
Ευχαριστώ πολύ παιδιά για την στήριξη. Παμε για τον άθλο -foumarw
Λίγες ώρες μετά την υπογραφή του πρώτου μου συμβολαίου με την Sporting Hasselt, βγήκαμε για φαγητό με τους παράγοντες της ομάδας, να γνωρίσουμε την υπέροχη πόλη αλλά και για μια μέρα ξεκούρασης πριν την πολύ δουλειά
που με περίμενε από την επόμενη μέρα.
Image

Ένα από τα θέματα συζήτησης με την διοίκηση, ήταν και αυτό των φετινών στόχων και ο πρόεδρος θέλει η ομάδα να έχει μία αξιοπρεπή θέση στο πρωτάθλημα, καθώς έχει ήδη αποκλειστεί από το Κύπελλο πολύ νωρίς.

Η Βαθμολογία:
Spoiler: show
Image
Off Topic:
Η ομάδα βρίσκεται στον Β όμιλο καθώς υπάρχουν 2 όμιλοι της 3ης κατηγορίας
Προβολή ομάδας:
Spoiler: show
Image
Ιστορία Συλλόγου:
Spoiler: show
Image
Το δύσκολο πρώτο πρωινό έφτασε. Η μέρα που πλέον είμαι προπονητής σε μία ομάδα. Το άγχος δεν περιγράφεται.
Πως θα μιλήσω στους παίκτες; Τι θα τους πω; Πως θα επιβάλλω την πειθαρχία στα αποδυτήρια; Πως θα με υποδεχτούν οι παίκτες μου; Τα ερωτήματα στο μυαλό μου... άπειρα. Λίγα λεπτά πριν φύγω από το σπίτι για την προπόνηση χτυπάει το τηλέφωνο.

-Σ: Έλα ρε Πάνο, καλημέρα. Σε πήρα για να σου ευχηθώ καλή αρχή.
-Π: Ευχαριστώ ρε συ, να σαι καλά. Είμαι πάρα πολύ αγχωμένος, νομίζω ότι δεν θα τα καταφέρω.
-Σ: Τι είναι αυτά που λες ρε; Μια χαρά θα τα πας, ηρέμησε και όλα θα πάνε καλά.
-Π: Θα προσπαθήσω. Τώρα πρέπει να σε κλείσω, γιατί θα αργήσω στην προπόνηση. Ευχαριστώ και πάλι που πήρες.

Μετά από λίγη ώρα φτάσαμε στο γήπεδο της ομάδας, το οποίο χωράει 10.800 φιλάθλους, ωστόσο έχει 800 μόλις καθίσματα.
Spoiler: show
Image
Image
Στη προπόνηση συστήθηκα στους παίκτες καθώς δεν με γνώριζαν και το άγχος έφυγε αμέσως μόλις με δέχθηκαν θερμά και μου είπαν ότι δεν πρέπει να ανησυχώ, διότι η φήμη μου θα ανέβει μόλις εκπληρώσω τους στόχους της ομάδας.

Το ρόστερ της ομάδας:
Spoiler: show
Image
Image
Ανάλυση ομάδας:
Spoiler: show
Τερματοφύλακες
Image
Βασικός και αναντικατάστατος ο 35αρης Sengier, ευκαιρίες θα πάρει o Swinnen καθώς είναι ένα απο τα ταλέντα της ομάδας.

Αμυντικοί κέντρο
Image
ο Wisniowski είναι σίγουρα ο ένας εκ των 2 αμυντικών. Στη θέση του 2ου θα γίνει rotation.

Αμυντικοί δεξιά
Image
Ξεκάθαρο προβάδισμα για τη θέση του βασικού έχει ο Posluszny

Αμυντικοί αριστερά
Image
O Leemens (δανεικός από Άντερλεχτ) θα πάρει τη θέση του βασικού σπίτι του.

Αμυντικοί μέσοι
Image
Στη συγκεκριμένη θέση υπάρχει μεγάλο πρόβλημα. Σίγουρα θα χρειαστεί η απόκτηση κάποιου παίκτη

Μέσοι
Image
ο El Idrissi είναι ο πιο ποιοτικός παίκτης της ομάδας στη συγκεκριμένη θέση και θα είναι ο βασικός οργανωτής μας.

Μεσοεπιθετικοί
Image
ο Carratta είναι ο καλύτερος παίκτης της ομάδας και 2ος αρχηγός της ομάδας και θα είναι το βασικός μπροστά από τον El Idrissi

Μεσοεπιθετικοί δεξιά
Image
Ο De Mulder είναι ο μοναδικός δεξιός χαφ και θα πάρει όλο το βάρος πάνω του

Μεσοεπιθετικοί αριστερά
Image
Ο βασικός παίκτης θα προκύψει από rotation και ανάλογα με τη φόρμα του καθενός

Επιθετικοί
Image
Σε αυτή τη θέση υπάρχει αρκετή ποιότητα, ωστόσο δίνω ένα προβάδισμα στον Saglam λόγο της ταχύτητας του.
Μετά το τέλος της προπόνησης, έκατσα για αρκετές ώρες στο γραφείο μου και μετά από πολύ σκέψη κατέληξα στην συγκεκριμένη τακτική.
Image

Off Topic:
Οι πρώτοι αγώνες θα ανεβούν αύριο το απόγευμα ίσως
User avatar
Trake Manis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 312
Joined: Mon Nov 10, 2014 10:51 am
Football Manager της ομάδας: Lanus
Αγαπημένη Ομάδα: VELEZ,OM,
Location: athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλή αρχή και καλή υπομονή πάνω από όλα 8)
roma pizza
User avatar
Satty
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Nov 03, 2012 12:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1/11/2014

Sprimont vs Hasselt

Μετά τις πρώτες μέρες προσαρμογής ήρθε και η ώρα για τον πρώτο αγώνα. Αντιμετωπίζουμε μια ομάδα που βρίσκεται 2 θέσεις πάνω μας και μπορεί να μας κάνει την ζημιά. Όσο πλησίαζε η ώρα του αγώνα το άγχος γινόταν όλο και πιο μεγάλο. Στο γήπεδο φτάσαμε 2 ώρες πριν την έναρξη του αγώνα. Στο γήπεδο υπάρχουν 600 φίλαθλοι της Sprimont. Το μόνο που χρειάζομαι στο πρώτο μου παιχνίδι είναι η νίκη.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Πολύ σημαντικό "διπλό" κυρίως από ψυχολογικής άποψης και ενθαρρυντικό ξεκίνημα με νίκη. Κάναμε ένα καλό παιχνίδι, χωρίς να απειληθούμε ιδιαίτερα.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
8/11/2014

Hasselt vs Verviers

Τώρα πλέον που έφυγε το άγχος του πρώτου αγώνα ο κόσμος στον πρώτο εντός έδρας αγώνα μου μας υποδέχθηκε πολύ θερμά, επιζητώντας 3 ακόμα βαθμούς, αυτή τη φορά κόντρα στην πιο αδύναμη ομάδα της κατηγορίας.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Νίκη με μεγάλο σκορ και 2χ2 κόντρα στην τελευταία ομάδα του πρωταθλήματος. Καταπληκτικό πρώτο ημίχρονο, στο οποίο βοήθησε σίγουρα η κόκκινη κάρτα στο 15ο λεπτό.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
15/11/2014

Kapellen vs Hasselt

Ακόμα 3 βαθμοί προστέθηκαν την προηγούμενη βδομάδα σε ένα εύκολο παιχνίδι, σήμερα όμως τα πράγματα είναι πιο δύσκολα κόντρα, ίσως στην πιο δύσκολη έδρα του πρωταθλήματος.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Πολύ μέτρια εμφάνιση σε μια δύσκολη έδρα και πρώτη ήττα με ανατροπή μάλιστα. Προηγηθήκαμε στην αρχή του πρώτου ημιχρόνου με τον De Mulder, ωστόσο τα 2 τραγικά λάθη του Sengier κόστισαν πολύ.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
22/11/2014

Hasselt vs Oosterzonen

Μετά την ήττα από την Kapellen η ομάδα δούλεψε αρκετά στην προπόνηση για να διορθώσει τα λάθη που έγιναν ώστε να επιστρέψει στις νίκες, στο "σπίτι" μας, το μεσημέρι του Σαββάτου κόντρα στην Oosterzonen.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Σε ένα χορταστικό παιχνίδι με 5(!!) γκολ στο πρώτο ημίχρονο, ήμασταν καλύτεροι και πήραμε τον βαθμό της ισοπαλίας στο 86 μετά από μπέρδεμα στην άμυνα της Oosterzonen.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
Στο συγκεκριμένο αγώνα σπάσαμε και ρεκόρ:
Spoiler: show
Image
29/11/2014

Turnhout vs Hasselt

Βροχερή μέρα, προετοιμαστήκαμε όλη τη βδομάδα για το παιχνίδι με την Turnhout, για να επιστρέψουμε στις νίκες. Φτάσαμε στο γήπεδο από νωρίς και είδαμε πολύ νερό στον αγωνιστικό χώρο. Λίγα λεπτά πριν την έναρξη του αγώνα ήρθε ο διαιτητής στα αποδυτήρια και μας ενημέρωσε ότι είναι αδύνατον να παιχτεί ποδόσφαιρο. Έτσι το παιχνίδι αναβάλετε και θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 9 Δεκεμβρίου.

Image

6/12/2014

Ciney vs Hasselt

Ανήμερα του Αγίου Νικολάου, τον πολιούχο της γενέτειράς μου, αντιμετωπίζουμε και πάλι εκτός έδρας την αδύναμη Ciney και θέλουμε οπωσδήποτε τη νίκη για να επιστρέψουμε στα θετικά αποτελέσματα.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Επιστροφή στις νίκες με ακόμα μια καλή εμφάνιση εκτός έδρας. Είχαμε την κατοχή της μπάλας στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα, παραλίγο να βρεθούμε πίσω στο σκορ από ατομικό λάθος του Fondato αλλά ο Sengier ήταν εκεί να κρατήσει το 0.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
9/12/2014

Turnhout vs Hasselt

Ταξιδεύουμε για ακόμα μία φορά εκτός έδρας για τον εξ αναβολής αγώνα με την Turnhout. Όπως και 10 μέρες πριν έτσι και τώρα με το που φτάσαμε στο γήπεδο αντικρίσαμε αυτό:
Image
Και πάλι ο διαιτητής μας ενημέρωσε ότι δεν μπορεί να γίνει ο αγώνας. Επόμενη διαθέσιμη μέρα στις 7 Ιανουαρίου 2015.

Image

Off Topic:
Δε ξέρω τι παίζει με τη συγκεκριμένη ομάδα τα μισά εντός έδρας παιχνίδια της έχουν αναβληθεί λόγο πλημμύρας
13/12/2014

Grimbergen vs Hasselt

Ένα ακόμα ταξίδι εκτός έδρας, 4ο συνεχόμενο, και παίζουμε κόντρα στην Grimbergen, η οποία βρίσκεται χαμηλά στη βαθμολογία και χρειάζεται τους βαθμούς της νίκης για να ανακάμψει. Θα έχουμε δύσκολο έργο.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Μέτρια εμφάνιση με την ομάδα να έχει την κατοχή και τις ευκαιρίες, όμως η Grimbergen ήταν πιο αποτελεσματική και κράτησε την ισοπαλία.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
20/12/2014

Hasselt vs Kelmis

Τελευταίος αγώνας για το 2014 και θέλουμε να κλείσουμε το έτος με τον καλύτερο δυνατό τρόπο, δηλαδή με νίκη και καλή εμφάνιση, μπροστά στον κόσμο μας. Αντίπαλος η αδύναμη Kelmis.

Οι ενδεκάδες:
Spoiler: show
Image
Image

Η ομάδα σιγά-σιγά βρίσκει τον ρυθμό της, το μόνο που χρειάζεται είναι να βρει σταθερότητα στην απόδοσή της. Αυτό όμως θα έρθει στην πορεία. Οι παίκτες έδειξαν χαρακτήρα δεν επηρεάστηκαν από το γρήγορο προβάδισμα των φιλοξενουμένων, έκαναν την ανατροπή με 3-1 και προστέθηκαν 3 ακόμα βαθμοί στον τελευταίο αγώνα πριν τη διακοπή των Χριστουγέννων.

Στατιστικά αγώνα:
Spoiler: show
Image
Το τέλος της χρονιάς μας βρήκε σε ικανοποιητική θέση, ωστόσο οι δυνατότητες της ομάδας είναι αρκετές για να τερματίσουμε μέσα στην 5άδα.
Image
User avatar
vorxis
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2015
Joined: Mon Jun 07, 2010 6:36 pm
Football Manager της ομάδας: Plymouth
Αγαπημένη Ομάδα: Panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ καλο ξεκινημα.
Η ομαδα παιζει λες και την εχεις καιρο!
User avatar
NickTheFox
Amateur
Amateur
Posts: 244
Joined: Mon Dec 05, 2011 9:23 pm
Football Manager της ομάδας: Άνεργος :P
Αγαπημένη Ομάδα: Liverpool F.C.
Status: Y.N.W.A.
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-traino -traino -traino
Y.N.W.A.

★ Feel The Spirit ★
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Στηριζω διοτι κι εγω ανεργος και ανικανος ξεκινησα και τωρα 4η χρονια παιζω για την ανοδο στην α' βελγιου με κατι αμπαλους που ξεκινησα απο τη γ'
User avatar
Satty
Trialist
Trialist
Posts: 93
Joined: Sat Nov 03, 2012 12:07 am
Αγαπημένη Ομάδα: Man Utd
Location: Αλεξανδρούπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ball38 wrote:Στηριζω διοτι κι εγω ανεργος και ανικανος ξεκινησα και τωρα 4η χρονια παιζω για την ανοδο στην α' βελγιου με κατι αμπαλους που ξεκινησα απο τη γ'
Ρε συ τι παίζει με την ανοδο; δεν κατάλαβα στους κανόνες. Και βλέπω κάτι γύρος 1,2,3
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ωραια ιστορια, στηριζουμε Βελγιο και Πολιτη.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
ball38
Football Legend
Football Legend
Posts: 11042
Joined: Mon Jan 05, 2004 12:00 am
Status: Awesoming around...!
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Satty wrote:
ball38 wrote:Στηριζω διοτι κι εγω ανεργος και ανικανος ξεκινησα και τωρα 4η χρονια παιζω για την ανοδο στην α' βελγιου με κατι αμπαλους που ξεκινησα απο τη γ'
Ρε συ τι παίζει με την ανοδο; δεν κατάλαβα στους κανόνες. Και βλέπω κάτι γύρος 1,2,3

1ος γυρος --> 10 αγωνιστικες --> Ο 1oς των 10 αγωνιστικων περναει πλεηοφ

2ος γυρος--> 12 αγωνιστικες --> Ο 1oς των 12 αγωνιστικων περναει πλεηοφ

3ος γυρος--> 12 αγωνιστικες --> Ο 1oς των 12 αγωνιστικων περναει πλεηοφ

Αυτοι οι 3 μαζι με εναν απο την Jupiler League παιζουν πλεηοφ, και ανεβαινει ΕΝΑΣ

Ανεβαινει ακομα ΕΝΑΣ. Ο πρωτος της συνολικης βαθμολογιας, άρα σύνολο 2!


Σε περιπτωση που κερδισει καποια περιοδο ο πρωταθλητης ή 2η φορα καποια ομαδα, η περιοδος ειναι ουσιαστικα ακυρη και πλεηοφ μπαινει καποιος απο τη συνολικη βαθμολογια (π.χ. ο 2ος αν δν εχει ηδη μπει, ο 3ος κλπ)

Εγω μολις ανεβηκα στην Α' μετα απο 3,5 χρονια στην ομαδα
Post Reply

Return to “Rest of the World”