Football Manager 2016 info

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Ευχαριστώ πάρα πολύ. Έκανα account στον μικρό, και λέει ότι είναι limited και δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα, όπως να στείλει friend request, και θα μείνει έτσι μέχρι να βάλει λεφτά στον λογαριασμό του 5$ τουλάχιστον. Τι νέα κόλπα είναι αυτά?
User avatar
lisandro9
Football Legend
Football Legend
Posts: 12619
Joined: Tue Nov 03, 2009 8:38 pm
facebook προφίλ: giannis.diamantidis.14
twitter: ioannisdiam
Status: watching basketball
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Και ψαχνόμουν αυτές τις μέρες να το πάρω, αλλά λέω άσε δε θα ξανακυλήσω, και έσκασε το μειλ χθες, ήμαρτον! Με ξενερώνει βέβαια το ότι δε θα έχω cd, αλλά το σερί έμεινε ζωντανό από το 99/00 and counting!
ilkork
Amateur
Amateur
Posts: 166
Joined: Sat Apr 19, 2014 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lisandro9 wrote:Και ψαχνόμουν αυτές τις μέρες να το πάρω, αλλά λέω άσε δε θα ξανακυλήσω, και έσκασε το μειλ χθες, ήμαρτον! Με ξενερώνει βέβαια το ότι δε θα έχω cd, αλλά το σερί έμεινε ζωντανό από το 99/00 and counting!
Φιλαράκι σε νιώθω, στα ίδια είμαστε, δεν άντεξα και χτες το αγόρασα.
User avatar
dforlan9
Graphics' Expert
Graphics' Expert
Posts: 15608
Joined: Tue Apr 29, 2003 11:00 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός / Arsenal
facebook προφίλ: dforlan9
twitter: dforlan9
Location: Piraeus
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time
Contact:

spiros91 wrote:Ευχαριστώ πάρα πολύ. Έκανα account στον μικρό, και λέει ότι είναι limited και δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα, όπως να στείλει friend request, και θα μείνει έτσι μέχρι να βάλει λεφτά στον λογαριασμό του 5$ τουλάχιστον. Τι νέα κόλπα είναι αυτά?
Δεν είναι απαραίτητο να βάλει πέντε δολάρια, και κανα game από το humble bundle να του βάλεις με 1 δολάριο, αν η κανονική του αξία είναι πάνω από 5 δολάρια θα είναι οκ
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

dforlan9 wrote:
spiros91 wrote:Ευχαριστώ πάρα πολύ. Έκανα account στον μικρό, και λέει ότι είναι limited και δεν μπορεί να κάνει πολλά πράγματα, όπως να στείλει friend request, και θα μείνει έτσι μέχρι να βάλει λεφτά στον λογαριασμό του 5$ τουλάχιστον. Τι νέα κόλπα είναι αυτά?
Δεν είναι απαραίτητο να βάλει πέντε δολάρια, και κανα game από το humble bundle να του βάλεις με 1 δολάριο, αν η κανονική του αξία είναι πάνω από 5 δολάρια θα είναι οκ
Δεν κόλλησα στα λεφτά, αν είναι 1,5,25$ αλλά είναι βλακεία αυτό κατα τη γνώμη μου. Όταν είχα φτιάξει εγώ δεν υπήρχε πρόβλημα. Και τώρα αναγκάστηκα να του βάλω 20 ευρώ στον λογαριασμό του για να το πάρω
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Υπάρχει κάποιος τρόπος να να βάλω τον τερματοφύλακα να προπονείται στα πέναλντι?
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αν δεν υπάρχει στην ατομική προπόνηση, που είμαι 99% σίγουρος ότι δεν υπάρχει, τότε όχι.
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

rimini wrote:Αν δεν υπάρχει στην ατομική προπόνηση, που είμαι 99% σίγουρος ότι δεν υπάρχει, τότε όχι.
Το έχω στα αγγλικά, γιαυτό δεν είμαι σίγουρος... Είναι μεγάλο κρίμα και λάθος να μην υπάρχει όμως...
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ερώτηση: Έχω αναλάβει μία ομάδα από την ΕΠΣ Ηρακλείου. Ο manager που έχω δεν έχει κανένα δίπλωμα και ο πρόεδρος δέχτηκε να μου πληρώσει τα μαθήματα για να πάρω το πρώτο (το πιο χαμηλό) στην ιεραρχία δίπλωμα. Όταν ξεκίνησα τα μαθήματα έλεγε ότι θα κάνω μαθήματα για 4 μήνες μέχρι να το πάρω. Έχει περάσει κάπου ένα εξάμηνο και δεν έχει γίνει τίποτα. Στο προφιλ μου λέει ότι κάνω μαθήματα για να πάρω το δίπλωμα. Πρέπει να κάνω κάτι συγκεκριμένο για να το πάρω ρε παιδιά ή κάποια στιγμή θα μου πει ότι το πήρα; Ρωτάω γιατί δεν είμαι έμπειρος στο ΦΜ.

Ευχαριστώ
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26363
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Όχι απλά περιμένεις, μπορεί να καθυστερήσει λίγο, τουλάχιστον σε βοηθούς κτλ μου έχει τύχει.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ φίλε. Μπορώ δηλαδή να στείλω και βοηθούς και όλο το προσωπικό για σεμινάρια; Δεν το ήξερα.
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26363
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Ναι αλλά τώρα δεν το έχω μπροστά μου για να σου πω. Πας κάπου στο προφίλ τους και λέει "send to coaching course" ή κάτι τέτοιο.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
User avatar
j06061977
Trialist
Trialist
Posts: 39
Joined: Tue Jun 04, 2013 11:08 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι οκ θα το βρω. Ευχαριστώ πολύ
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

spiros91 wrote:Υπάρχει κάποιος τρόπος να να βάλω τον τερματοφύλακα να προπονείται στα πέναλντι?
Από παλιά υπήρχε μόνο εκτέλεση
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Είχατε ποτέ την τύχη να βγουν στις ακαδημίες σας 2 αδέρφια?
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”