Αγορά Football Manager 2016

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2016!
Post Reply
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Αφού είσαι τόσο δυσαρεστημένος με το συγκεκριμένο σάιτ γιατί δεν δοκιμάζεις από κάποιο άλλο;;
Spartakus
Football Legend
Football Legend
Posts: 13675
Joined: Tue Aug 09, 2005 10:23 am
Αγαπημένη Ομάδα: η δικιά μου
Location: Σε ένα κόσμο δικό μου, οπού μένω εγώ κι ο εαυτός μου
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

zidane72003 wrote:Οι*

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σωστός....
Last edited by Spartakus on Fri Dec 11, 2015 12:07 am, edited 1 time in total.
Γεωργέας forecer (και με περιβραχιόνιο)
--------------------------------------------
Kastroman wrote:Από τους αντίπαλους, ο Σπάρτακος εξελίσσεται σε λατρεία. :notworthy:
Όταν έβρεχε ο Θεός agression, bravery και determination είχε βγάλει κουβαδάκι και τα μάζευε. :D
nikos55 wrote:Φίλε Spartakus,
Και εσύ στον αγώνα μας. Οπως ο Σπάρτακος της αρχαιότητας ηγήθηκε των σκλάβων εναντίον των Ρωμαίων, εσύ οδήγησέ μας στη μάχη εναντίον της SI. Η θέση του αρχηγού είναι ανοικτή...
User avatar
Konstantinos84
Indispensible
Indispensible
Posts: 1919
Joined: Fri Mar 07, 2014 11:40 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

rimini wrote:Αφού είσαι τόσο δυσαρεστημένος με το συγκεκριμένο σάιτ γιατί δεν δοκιμάζεις από κάποιο άλλο;;
Αυτό έχει την χαμηλοτερη τιμή. Είναι παράλογο να προσπαθώ να το πάρω φθηνά εφόσον το έχετε και ως επιλογή στο fmgreece;
Ασε δε που δε νομίζω οτι είμαι ο μόνος που έχει θέμα. Η πειρσιως που μιλησα ειπαν οτι το σαιτ με κοβει οχι η τραπεζα. Δεν υπαρχει λογος. Λογικό δεν είναι να υπάρχει δυσαρέσκεια; :-)(με αυτούς όχι με το fmgreece)
Το παιχνίδι αγοράστηκε με χρησιμοποίηση κάρτας του εξωτερικού τελικά. Καλή διασκέδαση :-)
User avatar
Portoleonitis7
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 434
Joined: Sun Jul 09, 2006 7:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Location: Κορυδαλλος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καμιά προσφορά για το fm θα έχουμε τωρα τις γιορτες? :D
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!!!
char1s
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Fri Feb 25, 2011 1:29 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδια.

Ειμαι νεος. Μπορει καποιος να με βοηθησει να κατεβασω το ΦΜ;
Το αγοραζεται η το κατεβαζετε πειρατικο;

Ποσο κοστιζει;
User avatar
Theo156
Indispensible
Indispensible
Posts: 1950
Joined: Sun Aug 19, 2007 10:30 pm
Football Manager της ομάδας: Wrexham F.C.
Αγαπημένη Ομάδα: Manchester United
facebook προφίλ: thodoris.ball
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα.
Διάβασε τους κανόνες, απαγορεύεται οποιαδήποτε συζήτηση σχετικά με πειρατικές εκδόσεις του παιχνιδιού.
Αξίζει τον κόπο να το αγοράσεις, κάθε χρόνο γίνεται πολλή δουλειά.
Ενδεικτικά μπορείς να δεις καταστήματα στο πάνω μέρος του site κάνοντας κλικ, αλλιώς ψάξε και στο σκρουτζ.
Image
Image[url=steam://friends/add/76561198098056614]Image[/url]
char1s
Trialist
Trialist
Posts: 37
Joined: Fri Feb 25, 2011 1:29 am
Football Manager της ομάδας: Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα.
Ποια ειναι η πιο φθηνη λυση;
Δηλαδη για να καταλαβω αγοραζω απο ενα καταστημα ουσιαστικα ενα κωδικο και μετα το κατεβαζω;
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Το FM2016 υπάρχει σε έκδοση με κουτί+DVD και σε digital. Διαφορά δεν υπάρχει παρα μόνο συλλεκτική καθώς σου μένει το κουτί.
Στα μαγαζιά θα βρεις κυρίως την έκδοση με κουτί. Online μπορείς να βγεις και την digital έκδοση. Όποια έκδοση και να αγοράσεις
θα χρειαστείς εγκατάσταση του steam για να το εγκαταστήσεις μέσα από την πλατφόρμα.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
marga
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Jul 05, 2016 3:02 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ρε παιδια πως γινεται να αγορασω το γκειμ να ειναι φτηνοτερο απο τα παμπλικ και οχι ονλαιν απο το στιμ ...τι διαφορα εχει?? στο στιμ εχει 54 και στα παμπλικ 29
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

http://www.fmgreece.gr/agora-football-manager/

πάτα στο μεσαίο της instant gaming και αυτή τη στιγμή έχει 12,84€

διαφορά δεν έχει καμία, όλα το ίδιο είναι. Κάποιες γενικές απορίες ίσως σου λυθούν εδώ viewtopic.php?f=436&t=42036
ilkork
Amateur
Amateur
Posts: 166
Joined: Sat Apr 19, 2014 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

marga wrote:ρε παιδια πως γινεται να αγορασω το γκειμ να ειναι φτηνοτερο απο τα παμπλικ και οχι ονλαιν απο το στιμ ...τι διαφορα εχει?? στο στιμ εχει 54 και στα παμπλικ 29
Μια συμβουλή για να μη σε πιάνουν "κώτσο" τo public και το κάθε public.
Υπάρχουν εταιρίες που συνεργάζονται με το steam και πουλάνε κλειδιά(αυθεντικά) για την ψηφιακή έκδοση των παιχνιδιών (δηλαδή δεν θα σου έρθει κάποιο dvd στο σπίτι σου).
Θα μπεις σε κάποιο site που πουλάει κλειδιά, θα αγοράσεις κάποιο κλειδί και θα πας στο steam. Στην κατηγορία "games" πάνω-πάνω δεξιά έχει μια επιλογή "activate a product on steam". Εκεί θα σου ζητήσει να συμπληρώσεις το πεδίο με το κλειδί που προηγουμένως αγόρασες. Αφού επικυρωθεί θα αρχίσει το download ΜΕΣΩ STEAM. Το κλειδί αυτό θα είναι για πάντα δικό σου.
Μην είσαι καχύποπτος με τέτοια sites, έχω κάνει αγορές από 2-3 και ποτέ δεν είχα κάποιο πρόβλημα. Υπήρχαν μάλιστα sites που δέχονταν paysafe, έτσι απέφευγες τη γραφειοκρατία της δημιουργίας πιστωτικής,prepaid κλπ μέσω τράπεζας. Τώρα δεν γνωρίζω τι παίζει λόγω capital controls.
Κάποια sites: Τέλος, τα καστήματα 7spots και κάποια άλλα online καταστήματα της Ελλάδας πουλάνε steam gift cards. Είναι σαν την Paysafe, μόνo που αυτές οι κάρτες(5/10/20/50 euros) σου επιτρέπουν να αυξήσεις το υπόλοιπό σου στο steam. Δεν ξέρω αν συνεργάζονται με κάποιο site που πουλάει κλειδιά ή αν γίνεται με αυτές να αγοράσεις ΜΟΝΟ ΜΕΣΩ STEAM. Εγώ είχα αγοράσει το fm16 με αυτό τον τρόπο, μέσω steam όμως και όχι με ενδιάμεσο κάποιο site πώλησης κλειδιών.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”