4-1-2-3 D-Wings 2016

Συζητήστε για τις τακτικές και τις προπονήσεις της ομάδας σας
Post Reply
User avatar
Sup
Football Legend
Football Legend
Posts: 12594
Joined: Wed Nov 23, 2005 10:49 pm
Football Manager της ομάδας: King Y.B.W
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ - St. Pauli
facebook προφίλ: kostassup
Status: So walk away and close the door , and let my life be as it was before
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ας ανεβασω και μια τακτικη με το πολυαγαπημενο συστημα. Δεν ειναι τιποτε περισσοτερο απο την τακτικη που ειχα ανεβασει περσι + καποια εξτρα πραγματατκια.

Image
Image


Image


H ομαδα στηριζεται στα ακρα αρα θα πρεπει να εχουμε καλους παικτες εκει. Σημαντικο ειναι να εχουμε και καλους κεντρικους αμυντικους διοτι πιεζουμε αρκετα ψηλα. Αν παιζουμε με παικτες πιο γρηγορους απο τους δικους μας καλο θα ηταν να δωσουμε λιγο βαθος στην αμυνα.

Το μεγαλυτερο κατορθωμα ειναι η ανοδος με την Μπολτον την 2η σεζον. Και στην 1η σεζον πηγαιναμε μια χαρα αλλα το εμπαργκο μας ξεσκισε και ετσι δεν ειχα καλο παγκο.


Στο + και βασικα στα ΠΟΛΥ + ειναι η επιθετικη λειτουργια της ομαδος. Τοσο περσι οσο και φετος η ομαδα βγαινει στις πρωτες οσον αφορα το σκοραρισμα.


https://www.sendspace.com/file/is7k3v
Dal- wrote:Άρης και δεν βλεπώ καλά.
Tsakalaki wrote:Αν κάνεις ντου και δεν πετύχει, θα χάσεις μια γκόμενα...Αν δεν κάνεις ντου και απλά κάθεσαι, θα χάσεις χρόνο. Και ο χρόνος είναι πιο πολύτιμος απο κάθε γκόμενα....
Spoiler: show
Konstantinos Superior says: (21:48:55)
lol greek referee
Si J says: (21:49:13)
lmao
Si J says: (21:49:20)
that mafia gets everywhere[/b]
Spoiler: show
Sebastien Finck says: (17:15:40)
yep or do a terrorism attack at SI Towers
-ypoklinomai
User avatar
Konstantinos84
Indispensible
Indispensible
Posts: 1919
Joined: Fri Mar 07, 2014 11:40 am
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

sup η τακτική σου σε εμένα έχει δέσει εξαιρετικά.
Την χρησιμοποιώ στον Ολυμπιακό και για κάποιον καταπληκτικό λόγο ο Omar έχει 17 ασιστ, ενω ο Καμπιάσο πετάσω ως χαφ μπακ.
Δε ξέρω τι έχεις κάνει (δεν ειμαι τυπος που το ψάχνω πολύ με τις τακτικές) αλλά παρατηρώ τους ακραίους αμυντικους να ανεβαίνουν πολύ ψηλά και πολλές φορές γίνεται σέντρα απο τον έναν ακραίο (Μαζουακου) για να βάλει γκολ ο άλλος (Ομαρ).
Post Reply

Return to “Τακτικές/Προπόνηση”