Γενικές Προτάσεις

Αναλύστε τα πουλέν σας και ζητήστε προτάσεις για τους παίκτες που θέλετε να αποκτήσετε
Locked
stepzor
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Mon Dec 14, 2015 5:33 pm
Football Manager της ομάδας: PAO
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους αρχικα!

Λοιπον εγω ξεκινησα με παναθηναικο το παιχνιδι οπως περιμενα το μπατζετ μεταγραφών ηταν σχεδον μηδενικο 200.0000 οποτε πηρα το ρισκο να πουλησω απο την αρχη του παιχνιδιου τον berg γυρω στα 5,5-6 εκ! ετσι πηρα ελευθερο τον Γιωργο σαμαρα ο οποιος εκανες πραγματικα παπαδες σκοραροντας σε σημαντικα παιχνιδια. Μετα πηρα δανεικο απο την πορτο τον rui pedro φοβερο ταλεντο και στην ηλικια των 17 μολις μου εβαλε αρκετα γκολ καλύπτωντας το κενο του μπεργκ μαζι με τον καρελη, σαμαρα! Στην αμυνα τωρα πηρα με κανονικη μεταγραφη γυρω στα 1,2εκ τον BORJA SAN EMETERIO απλα αυτο δεξι μπακ θα υπαρχει φοβερος αμυντικος με πολλες ασσιστ καθε χρονο βέβαια μετα απο 1-2 χρονια δεν μπορεις να τον κρατησεις με τπτ εμενα μου τον αγορασε 10 εκ η liverpool. Τέλος για τερματοφυλακα την δευτερη χρονια μου πηρα τον predag rajkovic φοβερος τερματοφυλακας τον αγοραζεις απο την μακαμπη δεν ερχεται ευκολα (εγω του έταξα οτι θα ειναι αρχηγος) στο τελος της σεζον τον κρατας παρα πολυ δυσκολα!

διαφορες προτασεις για δανεικους κυριως :

Kuki απο την malaga
babic απο τον jung ajax
poi garcia απο την eibar
jonathan silva απο την sporting

Εγω βρίσκομαι στο 2020 και συνεχιζουμε.... καλα φμικο κάψιμο! :D
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

Για τον παναθηναικο ειδικά μπορείς να τα πεις εδω: viewtopic.php?f=442&t=42152

Για γενικές προτάσεις υπάρχει το τόπικ αυτό: viewtopic.php?f=438&t=42042&start=105

ενώ αν θες να κανεις συγκεκριμενη προταση για παικτη μπορεις να ανοιξεις ειδικο τοπικ για τον καθενα ξεχωριστα με μια ωραία παρουσίαση του
Locked

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις παικτών”