Wonderkids

Αναλύστε τα πουλέν σας και ζητήστε προτάσεις για τους παίκτες που θέλετε να αποκτήσετε
Post Reply
scream1984
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu Jun 23, 2016 11:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

γεια σας,θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε 4-5 απο τα λεγοεμενα wonderkids θα επαιζαν ανετα σε μια μεγαλη ομαδα,ειτε αμεσως ειτε σε βαθος τριετιας.
User avatar
vagelisaek
Trialist
Trialist
Posts: 63
Joined: Mon Nov 10, 2014 12:16 am
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

scream1984 wrote:γεια σας,θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε 4-5 απο τα λεγοεμενα wonderkids θα επαιζαν ανετα σε μια μεγαλη ομαδα,ειτε αμεσως ειτε σε βαθος τριετιας.
Φίλε ανάλογα την θέση που θέλεις αλλά και την ομάδα που έχεις.Bartlomiej Dragowski,Predrag Rajikovic,Emanuel Mammana,Niklas Sule,Borja San Emeterio,Jhon Arango,Lewis Cook,Andrija Zivkovic,Gabriel Barbosa,Ruben Neves,Luan
scream1984
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu Jun 23, 2016 11:53 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vagelisaek wrote:
scream1984 wrote:γεια σας,θα ηθελα αν μπορειτε να μου πειτε 4-5 απο τα λεγοεμενα wonderkids θα επαιζαν ανετα σε μια μεγαλη ομαδα,ειτε αμεσως ειτε σε βαθος τριετιας.
Φίλε ανάλογα την θέση που θέλεις αλλά και την ομάδα που έχεις.Bartlomiej Dragowski,Predrag Rajikovic,Emanuel Mammana,Niklas Sule,Borja San Emeterio,Jhon Arango,Lewis Cook,Andrija Zivkovic,Gabriel Barbosa,Ruben Neves,Luan
ευχαριστω πολυ !!!!
Post Reply

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις παικτών”