Π.Α.Ο.Κ. - Τα παιδιά του Μπερμπάτοφ

Αναλύστε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε και ζητήστε προτάσεις για το ποια ομάδα να αναλάβετε
Post Reply
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Συνδυασμός fmικής σεζόν με μισή irl σεζόν
DrGonzo wrote: Κίτσιου και Κων/δης παπάδες από τα δεξιά σε θέση WBR.
Έξτρα μπόνους, η απόδοση του Κίτσιου στο 3-5-2 (με 3 μέσους δηλαδή) σαν δεξιός εσωτερικός μέσος (B2B).
Βαθμός ρεαλισμού 70%
DrGonzo wrote:Εντυπωσιακός Πέλκας σε θέση/ρόλο AP attack παρέα (δεξιά κι αριστερά του) ΒWM και Β2Β

Βαθμός ρεαλισμού 70%
DrGonzo wrote:Ωραίος κι ο Τσίμιροτ, δεν χάνει τη μπάλα με τίποτα, σωστές πάσες, πολύ ωραίος.
Βαθμός ρεαλισμού 100%
DrGonzo wrote:Sabo, δύναμη, παίχτης που αλλάζει το momentum ενός αγώνα.
Βαθμός ρεαλισμού 50%
DrGonzo wrote: Παιδεύτηκα με τον Jairo στον πρώτο γύρο, στο 3-4-3 αλλά στο 2ο γύρο, σαν DLFsup στο 3-5-2 έβγαλε μάτια.
Πάντα εκεί για να πάρει το rebound, ωραίο στρώσιμο παιχνιδιού

Βαθμός ρεαλισμού 100%
DrGonzo wrote: Mak, σαν σέντερ φορ ή του ύψους ή του βάθους.

Βαθμός ρεαλισμού 110%
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
SAMSUNG
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Nov 27, 2009 3:33 pm
Football Manager της ομάδας: aiolikos
Αγαπημένη Ομάδα: pao
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω ξεκινησα εδω και καιρο.Το ροστερ δν μου αρεσε.ως λατρης του 3-5-2 το δοκιμασα χωρις εξτρεμ και τραυματιες κλαους και μπερμπατοφ για 3 μηνες ο καθενας.Πηρα δανεικο τον αγκιρε και χτυηπησε 31 αυγουστου και αυτος και διεκοψα τον δανεισμο του.εχω φτασει φλεβαρη 2016.Πουλησα απο καλοκαιρι μακ 6 εκατομυρια γτ δν παιζω με εξτρεμ.Γκαρι ροντρικεζ τον εβαλα να μαθει την θεση του δεξιου φουλ μπακ βγαζοντας πολλες ασιστ και 2-3 γκολ αλλα πισω εμπαζα απο δεξια και αποφασισα να τον πουλησω 5 εκατομυρια στην λεστερ.Αποχαιρετισα μαλεζα γρινιαζε επειδη δν επαιζε.παρελθον γεναρη ειπαν και κορεβεσης και ο τραγικος γκαφατζης ρικαρντο κοστα με το τεραστιο συμβολαιο.πρωταθλημα 4ος και 11 πισω απο την κορυφη.ευρωπη αποκλειστικα στην φαση των ομιλων απο γιουροπα.κυπελο προημητελικα εμεινε ως στοχος.Αποφασισα λοιπον ριζικη ανανεωση.Πηρα δανεικους Μβουεμπα απο λυων,μαρτιν ρολλε δανεικο για ρεζερβα,κουρμπελη 1εκ και τον δουλευω ως στοπερ.Μολεδο που ειναι στον βαζελο μου αρεσε και τον πηρα δανεικο με οπτιον 1,5 εκ.Την συμπαθεια μου Παρεδες απο γουοτφοτν δανεικο με μικρη ρητρα οπου θα τον παρω το καλοκαιρι.επισης χατζησαια 200 χιλιαρικα για εξτρα λυση.τζουνιορ ταλο επιθεση ηταν ελευθερος γτ εχω ελειμα στην επιθεση.η ομαδα εχει 6 συνεχομενες νικες επιτελους και ρολαρει.πηρα δανεικους για να βγαλω την χρονια και με τα πολυ καλα οικονομικα του συλογου αν καταφερω να παρω κυπελο θα προσπαθησω να φτιαξω μια πολλυ δυνατη ομαδα.Η ομαδα μου αναλυκοτερα σε θεσεις ειναι Τερμα:γλυκος 3 σεντερ μπακ στην ευθεια τζαβελας-μολεδο κουρμπελης δεξι μπακ Παρεδες.Αριστερο μπακ λεοβατς 2 στο κεντρο κατσε-μουεμπα.δεκαρι πελκας και επιθετικο διδυμο μπερμπατοφ-κλαους.Στον παγκο γλυκος χατζησαιας,μιγκελ βιτορ,ο φιλοτιμος κιτσιου,τζιολης,ρολλε,σαμπο και τζουνιορ ταλο.
Ειναι πολυ αμπαλη η ομαδα μου η να το συνεχισω το save και οπου παει?Δεχομαι προτασεις και αποριες μετα την προχειρη μου αναλυση
User avatar
Stoperhaimer
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2427
Joined: Thu Nov 10, 2011 9:11 pm
Football Manager της ομάδας: AC Milan
Αγαπημένη Ομάδα: BVB
facebook προφίλ: panagiotis.tamtakos.3
twitter: PanosTamtakos
Status: The rules of soccer are very simple: if it moves, kick it. If it doesn't move, kick it until it does
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote:
Nio 10 wrote:βάλτε ss του rangelov αν μπορείτε

Spoiler: show
Image

Τσακ, ετσι και μου φερεις φανελα του μικρου, διαλεξε που θελεις να σου κανω το τραπεζι εσενα και την γυναικα και φροντιστε να κανετε νηστεια 2-3 μερες πριν. :D

Τετοιοι πιτσιρικαδες με φερνουν δακρυα στα ματια, μπεσα.
tiziano wrote: Όταν ο Κάρλο έπαιζε τέτοιο στυλ ποδοσφαίρου ως μέσος σε υψηλό επίπεδο (έστω με τελειωμένα γόνατα), ο Ζοζέ ήταν 15 χρόνια μακριά από το να φωνάζει visca el barca ως υπάλληλος της Μπαρτσελόνα.
:tsatila:
Spoiler: show
Image
User avatar
Pat@
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Aug 21, 2007 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Killin BIG Beers 24 / 7 !!!
Location: Κύμη Ευβοίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Rangelov κ στο δικό μου save...( με αλλη ομάδα.. ) μεγάλη εξέλιξη ο μικρός...δυνατό ταλεντάκι...ένα από τα πολλά στις ακαδημίες του Πάοκ..

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
"...Fuck your chain, my people will kill you for water
Fuck fans nigga, I got soldiers supporters ..."
Pat@ Ya Biaatchezzz!! .... ** Immortal Technique **
User avatar
malou
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Thu Jan 22, 2009 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Αγαπημένη Ομάδα: paok -g4-
facebook προφίλ: Σάκης Αργυρίου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki ανέβασε pics της τακτικης σου και της οδηγιες ομαδας μπας και σωσουμε τιποτα απο τη χρονια!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Image
Image
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
malou
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Thu Jan 22, 2009 9:43 pm
Football Manager της ομάδας: paok
Αγαπημένη Ομάδα: paok -g4-
facebook προφίλ: Σάκης Αργυρίου
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Tsakalaki wrote:Image
Image
εισαι παιχταράς..thank you!
Post Reply

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις ομάδων”