Liverpool F.C

Αναλύστε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό των ομάδων που αναλαμβάνετε και ζητήστε προτάσεις για το ποια ομάδα να αναλάβετε
Post Reply
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τους έχουν πάρει όλους μεγάλες ομάδες και κατω από 30εκ δεν πέφτει καμία επίσης χρειάζομαι και 3ο δεξί μπακ έχω clyne Flanagan κι ο flano τραυματίστηκε επίσης ανέβασα τον Alexander Arnold για 3ο και τραυματίστηκε και αυτός για κανα μήνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Λοιπον επανερχομαι, η προετοιμασια τελειωσε και ανεβαζω φωτο απο τα αποτελεσματα και απο τα στατιστικα των αγωνων.Πιστευω πως τα πηγαμε καλα. (να σημειωσω πως οι αγωνες ρεαλ και μπαρτσα παιχτηκαν 2 φορες διοτι εκανε διακοπη ρευματος και μου εκλεισε το pc χωρις να εχω κανει save, την 1η φορα με την ρεαλ 2-2 και με την μπαρτσα 1-0 (ηττα), οι παρακατω φωτο ειναι απο τους 2ους αγωνες με τις συγκεκριμενες ομαδες).
Spoiler: show
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
ilkork
Amateur
Amateur
Posts: 166
Joined: Sat Apr 19, 2014 6:03 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια χαρα τα φιλικά. Keep going.
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έκλεισα maksimovic στα 31εκ μαζι με τα συμβόλαιο κλπ και ας ελπίσω να μπορέσει να κάνει για βασικός μετά από 1 το πολύ 2 σεζόν.
1η αγωνιστική εναντίον Τόττεναμ στο γήπεδο μου 2-1 νίκη με ανατροπή (ενώ έχανα ημίχρονο 0-1) και 2η αγωνιστική μέσα στην west ham 0-1 με σύστημα κατοχής τωρα να δω μεγάλο τεστ πιστεύω θα είναι η 3ήμερο αγωνιστική μέσα στο old trafford θα κατέβω με σύστημα κατοχής για αρχή και βλέπουμε.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Image
Forb1dden
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Thu Jan 19, 2017 10:08 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο δικο μου save ο Lalana κανει σε καθε αγωνα πολυ χαμηλες αποδωσει...6,1-6,6.Τι να κανω? Προτεινετε να παρω καποιον αλλον στη θεση του?
Post Reply

Return to “Αναλύσεις και προτάσεις ομάδων”