Πασάς στα Γιάννενα.....

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ολοκληρωθηκε η πρωτη φαση του πρωταθληματος...χτες και σημερα το εχω καψει γιατι η ομαδα παει τρενο...26 ματς πρωταθληματος αηττητος....αλλα ο ΟΣΦΠ ηταν πολυ σκληρος αντιπαλος και μονιμα ημουν 2ος...μεχρι την προτελευταια αγωνιστικη....τοτε εγινε το εξης...
Image

Πριν απο αυτο το ματς ειχα παρα πολλες συνεχομενες νικες...και προκριση στον ημιτελικο του κυπελου...παιζω με ΠΑΟ και οι αλλοι 3 μεγαλοι ειναι εκτος κυπελου ηδη...
Image

Και η βαθμολογια στο ξεκινημα των play off πρωταθληματος...
Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ονειρικη χρονια...κατακτησαμε το πρωταθλημα 2 αγωνιστικες πριν τελειωσει οντας ολη την χρονια μεχρι τωρα αηττητοι....και ειμαστε ηδη στο τελικο κυπελου με αρη....
Η αγωνιστικη που κλειδωσε το πρωταθλημα....
Image

Οι αγωνες που δεν εχω ανεβασει....
Image

Υ.Γ. στους αγωνες φανηκε οτι φετος δεν καταλαβαιναμε ουτε απο εδρες ουτε απο τπτ....οπου θελαμε πηγαιναμε και κερδιζαμε...ευχομαι να κλεισει η χρονια με το νταμπλ...
Υ.Γ. Η κατακτηση πρωταθληματος σημαινει και αυτοματη προκριση στους ομιλους του cl..
Υ.Γ. Στην αρχη της χρονιας ειχα θεσει υψηλους στοχους...στα πρωτα 2 χρονια τιτλους στην ελλαδα(εγινε με την πρωτη χρονια ισως και με νταμπλ),γηπεδο και στα 3 χρονια διεκδικηση ευρωπαικου τιτλου....για να δουμε...
User avatar
eukarpioths
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2001
Joined: Sat Apr 11, 2009 1:17 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Συγχαρητήρια για το πρωτάθλημα... Πάμε και για το καπέλο Τώρα...

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L31 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οπως καταλαβαινετε αν δεν τελειωσει η χρονια δεν παω για υπνο...
ΤΟ ΑΗΤΤΗΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΓΟΝΟΣ....0-0 με ΟΣΦΠ και στο τελευταιο ματς επιδειξη δυναμης...
Image

Και η τελικη βαθμολογια...
Image

οπως καταλαβαινετε στα βραβεια εγινε χαμος...
Image

Image

Image

Image

Image

Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Στο 33' ο Βαγιανίδης μας αφηνει με 10 παικτες και ενα τελικος που φαινοταν περιπατος πηρε φωτια....αλλα δεν θα μπορουσε να γινει διαφορετικα σε αυτην την χρονια....ακομα και ετσι εγινε το ΝΤΑΜΠΛ απο τον Πας Γιαννενα στην 5η χρονια.....


Image
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 484
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Νταμπλ δεν κατάφερα να κάνω ποτέ με τον Παναθηναϊκό αλλά συγχαρητήρια για τα επιτεύγματα σου.Σου εύχομαι ότι καλύτερο στο save σου.Άντε και το CL!!!
User avatar
kobos550
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5915
Joined: Sat Jan 28, 2012 9:38 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Location: Αθήνα
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Έλα μπράβο, τρομερή χρονιά και ευτυχώς απέδωσαν όλοι αυτά που περιμέναμε και από την προηγούμενη χρονιά.

Τώρα θέλει προσεκτικές κινήσεις και να μη φύγουν κάποιοι παίχτες για να δυναμώσεις κι άλλο!
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατι που προσεξα στο τελος της χρονιας ειναι οτι απο τους παικτες πρωτης γραμμης που εχω το 90% ειναι σε νεαρη ηλικια...και σκεφτομουν αν αυτη η ομαδα σε αυτες τις ηλικιες απεδωσε ετσι,τι θα γινοταν αν εμεναν αλλα 3-4 χρονια μαζι?ρητορικο το ερωτημα...ηδη υπαρχει πολυ εδνιαφερον για πολλους...
Image

Οσο αναφορα τις μεταγραφες...δεν εχω αποφασισει ακομα πως θα κινηθω...θελω να αλλαξω ενα πολυ δυνατο στοπερ με τον Ρισβανη...και γενικα να μην κανω πολλες αλλαγες...ενα θεμα ειναι οτι εχω παρει αποφαση γωγο-γροσδανη-λολη να τους εχω οσο παω το save....εστω και σαν αλλαγες ή λυσεις αναγκης...αυτο απο την μια μου αρεσει απο την αλλη μου δενει λιγο τα χερια...
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 484
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Να η ευκαιρια να δυναμωσεις το μπατζετ σου και να κανεις ακομα πιο ποιοτικες προσθηκες με στοχο την ευρωπαικη καταξιωση
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και καποια στοιχεια απο τον Ιουνιο...
Το μπατζετ της διοικησης παλι ειναι τρελο...χωρις βεβαια να υπαρχει το αναλογο κεφαλαιο(εκτος αν κανουν την καθιερωμενη ενεση ρευστοτητας οι Αραβες)...φετος ανεβασαν τρελα και τα συμβολαια...βεβαια υπαρχουν τα 20μυρια του cl....ξεκινησα ανανεωσεις και πλεον ολοι ζηταν τρελα νουμερα...αρκετοι παικτες ειναι πανω απο 1,5μυριο τον χρονο...αλλα καλυτερα να παρουν δυνατα συμβολαια απο το να τους χασω ελευθερους,να μου κανουν μπαχαλο τα αποδυτηρια ή να φυγουν με ρητρες που στην παρουσα φαση ειναι κατω απο την αξια τους(ο μποτος για παραδειγμα εχει 6,75 ρητρα και αυτη την στιγμη κανει 7,75....αλλα στην πρωτη προσπαθεια δεν τα βρηκαμε...ζηταει γη και ουρανο...ευχομαι στην δευτερη να τα βρουμε)...
Image

Συνεχιζουμε δυναμικα με τις εγκαταστασεις και το δικτυο...δεν ξερω γιατι βεβαια 4η φορα δεν καταφεραμε να αγορασουμε το γηπεδο...ξεκινησαμε ηδη την 5η προσπαθεια...
Image

Και ενα ακομα ρεκορ απο την προηγουμενη χρονια...
Image
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν προλαβα να τελειωσω το ποστ και τα οικονομικα αλλαξαν....ο λογος ομως δεν ηταν η ενεση ρευστοτητας....

Image

Image

Αποτελεσμα....
Image


Υ.Γ.εγινε προταση για βαγιαννιδη στο ποσο της ρητρας του(11,75μυρια) αλλα ευτυχως δεν πηγε στην burnley αλλα ανανεωσε με εμας...και αυτος με μεγαλη αυξηση....
Υ.Γ.Μου εγιναν προτασεις απο Bayern.leganes Και εκδηλωσαν ενδιαφερον γκλαντμπαχ,μιλαν....αλλα πιστος στο πλανο....
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1 Αυγουστου....αλλα μαλλον κλεισαμε μεταγραφες....
Image

Image

Image

Δεν μπορεσα να αντισταθω στο να παρω αυτο το δεκαρι...τον ειχα στο scouting αρκετα χρονια...μετα πηγε city και λεω παει...αλλα τωρα του δινω την ευκαιρια να σωσει την καριερα του...για να δουμε....
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ξεκινησε η χρονια....δυστυχως ειχαμε αρκετους τραυματισμους στην προετοιμασια...αλλα εχουμε βαθος φετος...το πρωτο ματς της χρονιας και παμε για υπνο...
Image
User avatar
BuLLs3y3
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3015
Joined: Mon Jun 26, 2006 10:25 am
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος Φιορεντινα Αρσεναλ
Status: Loading ...
Location: Αμπελοκηποι
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Με το καλό, από πρόσφατη εμπειρία μου, είναι πιο δύσκολο να επαναλάβεις το θαύμα του πρωταθλήματος για δεύτερη σερί χρονιά.. Ωστόσο, έχεις κάνει εκπληκτικά πράγματα, συνέχισε έτσι..
Τα physical του δεκαριου, δεν μου αρέσουν καθόλου, είναι βέβαια ευκινητος!
Ο αμυντικός είναι τουμπανος
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συμφωνω μαζι σου...αλλα θα μοιραζεται την θεση με Μποτο...εχει τα ιδια(ισως και χειροτερα) χαρακτηριστικα με πριν 2-3 χρονια...οταν θεωρουνταν απιστευτο ταλεντο και σφαζονταν για αυτον ομαδες σαν την city...οπως με karamoh και picolli ο σκοπος ειναι να του δοθει χρονος,εμπιστοσυνη και τελικα να βγουμε και οι 2 οφελειμενοι...παντως στο πρωτο παιχνιδι με ατρομητο φανηκε οτι για τα επιπεδα ελλαδος(ακομα εκει τον εχω δει) ειναι αλλο επιπεδο...οι πασες του,το μυαλο του και η τεχνικη του...
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”