Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο

Βρείτε εδώ τα πάντα για τα streams μας στο twitch.tv!
"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και να που γυρνάμε πάλι εδώ,ο κάποτε αγαπημένος τομέας πολλών απο μας εδώ μέσα.Οι αναμνήσεις πολλές,αυτα που πετύχαμε στις ιστορίες απίστευα.Οι τίτλοι,απειροι.Σαν τις μεταγραφές μεγάλων παικτών στα save μας.Τα χρόνια πέρασαν το FM εξελίχθηκε,οι ιστορίες γίναν stream αλλά αυτό το ρημάδι το να γράψω ιστορία ρε γαμώτο έχει αυτό το κάτι που δεν μπορείς ίσως να το σκοτώσεις μέσα σου,ακόμα και τώρα που ο τομέας είναι πιο άδειος από ποτέ,ή ίσως εγώ δεν τον έχω δει πιο άδειο.


Σκεφτόμουν απο τη στιγμή που βγήκε η beta να γράψω μια ιστορία φέτος,αν τα καταφέρω και με σενάριο θα είναι το ιδανικό.Προσπάθησα να πείσω τον BlueAno να γράψει και αυτός,αλλά αρνήθηκε,ούτε για συνεργασία τον κατάφερα.Ρομάντζο ρε φίλε,όπως τότε στα 17 μου πχ με την πρώτη ιστορία μου,αυτήν με την αγαπημένη μου ομάδα,την ΑΕΚ και τίτλο? Δικέφαλε θα τρελαθώ.Αναμνήσεις..Ίσως ξεθωριάζουν με τον καιρό αλλά είναι εκεί για να σου θυμίζουν πράγματα που έκανες και περνούσε η ώρα σου ευχάριστα ,τις περισσότερες φορές, όταν μετά από μια πρόκριση,μια νίκη,ένα τρόπαιο..ήθελες να γράψεις καπάκι στο προηγούμενο ποστ αλλά έκανες υπομονή για να μην σπαμμάρεις η να μην τρέξεις το save τόσο γρήγορα στο forum για να μην το κάψεις όπως νόμιζες.Να κρατάς αρχείο με φωτογραφίες από σκορ και στατιστικά αγώνων στον υπολογιστή σου σε ξεχωριστούς φακέλους και να γράψεις σενάριο,τι σενάριο ρε τρελέ..Διαλόγους έγραφες και χαιρόσουν.Σενάρια έγραφε ο Tsak,ο άνθρωπος έμπνευση πολλών μας εδω μέσα.Έδινε τον καλύτερο του εαυτό στις ιστορίες,το γούσταρε και έκανε και μας καλύτερους.Τσακαλέα,αν το διαβάζεις ρε φίλε αυτό σε προκαλώ να ξαναγράψεις,αν έχεις φυσικά τον χρόνο και βρεις την χαμένη όρεξη που υπολογίζω πως έχεις.


Πάμε στο project?

Θα έχετε δει το παιχνίδι που γίνεται χαμός τώρα τελευταία.Στο Αmong Us αναφέρομαι.Κάτι σαν πιο προχωρημένη φάση του Παλέρμο που παίζαμε μικροί ή κλέφτες και αστυνόμοι με χαρτιά.Ξέρετε πως πάει η να σας θυμίσω? «Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο. Οι δύο δολοφόνοι ανοίγουν τα μάτια και κοιτάζονται. Αφήνουμε μερικά δευτερόλεπτα. Κλείνουν κι οι δύο τα μάτια. Ο φανερός δολοφόνος σηκώνει το χέρι του. Ο ρουφιάνος ανοίγει τα μάτια του και τον βλέπει. Αφήνουμε μερικά δευτερόλεπτα. Ο φανερός δολοφόνος κατεβάζει το χέρι του, ο ρουφιάνος κλείνει τα μάτια του και μία νέα ημέρα ξημερώνει στο Παλέρμο.»

Έχουμε μοιράσει την τράπουλα και παίζουμε,όπως τότε που ήμασταν παιδιά.Μόνο που τώρα δεν γράφει ο 17χρονος,έφηβος εαυτός μου αλλά ο 27χρονος εγώ του σήμερα,το ίδιο άσχετος στο παιχνίδι θα πει κάποιος αλλά αυτά είναι κακοήθειες,ε Κωνσταντίνε?!Άσε να σου (απο)δείξω πως άκομα δεν σκούριασα,ούτε για FM ούτε για σενάριο.

Λοιπόν είμαστε εδώ,με τα τραπουλόχαρτα στα χέρια και «Πέφτει η νύχτα στο Παλέρμο. »

Image
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ο προλογος ολα τα λεφτα φιλε,καπως ετσι νιωθω κ εγω φετος που ειχα μια δεκαετια..καλη αρχη μαγκα μου
Solo Mango

Image
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Shots fired, ακόμη δεν ξεκίνησες.

Καλή αρχή ρε αλήτη :wink:
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 484
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Έχοντας διαβάσει την ιστορία σου με την ΑΕΚ περιττό να πω πως έμεινα άναυδος με τον πρόλογο.Καλή αρχή εύχομαι
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κατάθεση ψυχής! Για να δούμε λοιπόν τι έχεις ετοιμάσει. Καλή αρχή τρελέ μου
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Εύγε. Απλό, μονολεκτικό, αλλά ουσιαστικό. Χαίρομαι να βλέπω παιδιά, out of nowhere, να συνεχίζουν σε αυτό τον τομέα!
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τόπος Σικελία, Παλέρμο
Ώρα 21:38


Ο κύριος Κώστας ήθελε να ταξιδέψουμε με ασφάλεια και έτσι μόλις αποβιβαστήκαμε από το ιδιωτικό του ελικόπτερο. Οι άνθρωποι με τους οποίους θα συνεργαστούμε είναι εδώ για να μας υποδεχτούν και να μας πάνε στον αρχηγό τους. Μετά την γνωριμία μας, μπαίνουμε στο αυτοκίνητο τους. Ο Mario και ο Luigi δύο αδέρφια σχεδόν δίδυμα, σας έρχεται στο νου κάποιο άλλο παιχνίδι? Μακάρι να ήταν το Super Mario αλλά δυστυχώς δεν είναι, λέγεται Cosa Nostra (η δική μας υπόθεση όπως λένε οι Ιταλοί) και δεν είναι ένα απλό παιχνίδι.O Don Ponzo ο άνθρωπος που μας έφερε εδώ, είναι το μεγαλύτερο κεφάλι μαφίας που γνώρισε ποτέ αυτός ο κόσμος. Πανέξυπνος και αδίστακτος. Βρέθηκε να χάνει το δεξί του χέρι, όχι το δεξί του άκρο αν και είμαι σίγουρος πως θα το προτιμούσε από την προδοσία του Dario. Ο άνθρωπος που εμπιστευόταν πιο πολύ από τον καθένα μετά από μια διαφωνία που είχαν για την πρώτη τηλεοπτική συνέντευξη του Don, στράφηκε εναντίον του. Μαζί με τη μισή του περίπου συμμορία προχώρησαν στη σύσταση μιας νέας Familias με σκοπό να εξαφανίσουν τον Don και να πάρει τη θέση του.
«Φτάσαμε.» Ακούστηκε να λέει ο Mario, έλεγξε γύρω του κατέβηκε από το αυτοκίνητο και μας έκανε νόημα να κατέβουμε και εμείς όταν βεβαιώθηκε πως είμαστε ασφαλείς. Δεύτερος κατέβηκε ο Luigi και τελευταίοι εμείς. Τα δύο αυτά αδέρφια που ο Dario και οι άντρες του άφησαν ορφανά πριν 7 περίπου χρόνια, ορκίστηκαν εκδίκηση και ο Don τους πήρε στην αγκαλιά του και τους έμαθε όλα όσα ξέρει κάνοντας τους "μηχανές που σκοτώνουν χωρίς τύψεις". Καθώς προχωρούσαμε προς την είσοδο του σπιτιού παρατηρούσα γύρω μου και ήμουν τόσο απορροφημένος που δεν κατάλαβα ότι έφτασα στο σαλόνι. «Είναι τεράστιο.» ψέλλισε ο Costa Del Michelo . «Απίστευτη διακόσμηση.» πρόσθεσε ο Giorgio Mitropoulazzi. Στους τοίχους μπορούσες να δεις πίνακες με ημερολογιακή σειρά και τα πρόσωπα των προηγούμενων Don,το παρελθόν της familias ήταν στο σαλόνι αλλά το μέλλον ήταν αριστερά πίσω από τη σκάλα στο γραφείο του. Ακολουθήσαμε τα δύο αδέρφια στο γραφείο του Don Ponzo ενώ παράλληλα συνεχίζαμε να χαζεύουμε γύρω μας.
Περάσαμε στο γραφείο του, τα μάτια μας έβλεπαν την πλάτη της καρέκλας του. «Καθίστε.» είπε κοφτά και το μυαλό μας δεν επεξεργάστηκε καν τη λέξη απλά εκτέλεσε τον εντολή του. Δεξιά και αριστερά του είχε δύο νέα γεροδεμένα παλικάρια, «πόσους μπράβους έχει?» σκέφτηκα λίγο πιο δυνατά από ότι έπρεπε για να λάβω την απάντηση «Δεν είναι μπράβοι, είναι οικογένεια.» Πιστέψτε με δεν έχω φοβηθεί πιο πολύ στη ζωή μου. Ο τόνος και ο τρόπος του πάγωσαν το αίμα μου, ξεροκατάπια καθώς χάιδευε τον χοντρό μαλλιαρό του γάτο και μας εξηγούσε από μας έμαθε , γιατί μας προτίμησε για τις δουλειές του και ποια θα είναι η αποστολή μας. Στη συνέχεια μας ευχήθηκε καλό βράδυ και οδηγηθήκαμε στο ξενοδοχείο μας.
Ο ρουφιάνος, αυτό το φύλλο μου έκατσε, αυτός θα ναι και ο ρόλος μου στο παιχνίδι μας. Η αποστολή μου θα είναι να αναλάβω την αγαπημένη του Palermo ,η τύχη της οποίας βρίσκεται χέρια του μεγαλύτερου του εχθρού και να την οδηγήσω και πάλι στη Serie A. Παράλληλα θα πρέπει να έχω από κοντά Dario να τον κάνω να με εμπιστευτεί και να ενημερώνω τον Don Ponzo για τις κινήσεις του. Τα υπόλοιπα θα τα αναλάβουν ο Costa και ο Giorgio.

ο ρουφιάνος κλείνει τα μάτια του και μία νέα ημέρα ξημερώνει στο Παλέρμο.»

Image
User avatar
stratosav7
Indispensible
Indispensible
Posts: 1650
Joined: Mon Sep 07, 2009 11:51 am
Football Manager της ομάδας: Oldham Athletic
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Location: Oldham,Manchester,UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kαλη αρχη.Φερτην εκει που της αξιζει
Solo Mango

Image
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Υποσχόμενο ξεκίνημα, για να δούμε πως θα εξελιχθούν οι χαρακτήρες!
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για γιωτάδες τους κόβω τους συνεργάτες σου. Για έχε τον νου σου. Κατά τα άλλα ένα ωραίο ξεκίνημα. ΓΙα να δούμε.
chriskon
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 484
Joined: Thu Jan 09, 2020 4:13 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναϊκός
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Man Utd,Juventus
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Κάτι μου λέει πως στη συνέχεια θα μπει και άρωμα ελλάδας αν έχω καταλάβει καλά απο τους χαρακτήρες της ιστορίας.Παρόλα αυτά καλή επιτυχία
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχουμε αναλάβει τα καθήκοντα μας στην ομάδα. Οι γιορτές των Χριστουγέννων έφτασαν και όλα κυλούν κανονικά, τον Dario τον συνάντησα μόνο την ημέρα της πρόσληψης μου χωρίς να ανταλλάξουμε πολλές κουβέντες. Βασικά τώρα που το σκέφτομαι μια λέξη μου είπε. Άνοδος. Οι μεταγραφές μας τελείωσαν, ελεύθερους και δανεικούς φέραμε. Έτσι και αλλιώς για φέτος τουλάχιστον δεν μπορούμε να ανοιχτούμε παραπάνω από όσο θα θέλαμε. Έκπληξη προκαλεί ο δανεισμός του Nicolo Armini στην Serie C για λογαριασμό της Palermo. O Don Ponzo φρόντισε να μας τον κάνει δώρο, αφού είναι κολλητός του προέδρου της Lazio, ο Dario φυσικά δεν ξέρει τίποτα και νομίζει ότι αυτός κατάφερε τον μικρό να έρθει και να βοηθήσει. Τα πραγματικά χρήματα τη μεταγραφής όμως, τα μαύρα όπως λέμε τα βγάζει ο Giorgio από το στοίχημα, ναι καλά διαβάσατε. O Mitropoulazzi χτυπάει πόρτες και αναγκάζει τον κόσμο να τζογάρει τις οικονομίες του σε παιχνίδια στοιχήματος. Όσους δεν δέχτηκαν στην αρχή τους ανέλαβε ο Costa.Σπασμένα μέρη τους σώματος και μώλωπες τους έκαναν να το ξανασκεφτούν και να επενδύσουν τα χρήματα τους από το επόμενο κιόλας παιχνίδι.

Image

Ο απολογισμός του πρώτου γύρου 13 νίκες 4 ισοπαλίες και μόλις 3 ήττες.Θα μπορούσαμε να είμαστε πρώτοι αλλά η μεγάλη μας αντίπαλος στην κατηγορία. Η Catania κατάφερε να κάνει το come back από το 2-0 και έτσι ισοβαθμούμε στην πρώτη θέση. Στην πραγματικότητα όμως ο Mitropoulazzi έβαλε το χεράκι του για αυτήν την ανατροπή.

Image

Image

Η ανατροπή της Catania φέρνει έναν μεγάλο what if στην ομάδα μας. Το όνομα αυτού.. Daniel Osvaldo !
User avatar
BlueAno
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3676
Joined: Sat Jul 17, 2010 10:56 pm
Football Manager της ομάδας: Ανόρθωση
Αγαπημένη Ομάδα: Aνόρθωση,ΠΑΟ,Man Utd,Barcelona
Status: γουότ ντάσεντ κίλ γιού,φάκς γιού μένταλυ
Location: Aμμόχωστος
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ο Mitropoulazzi έφταιξε για την ανατροπή εεεε; Χαμος γίνεται στις πάνω θέσεις
Whatever doesn't kill you..fucks you up mentally.
User avatar
SiNgLe
Manager
Manager
Posts: 4819
Joined: Sat Oct 10, 2009 3:54 pm
Football Manager της ομάδας: Woking FC
Αγαπημένη Ομάδα: Αστέρας Τρίπολης
Location: Τρίπολη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ε δεν το θέτεις όμορφα. Δεν αναγκάζει κανέναν ο Mitropoulazzi. Απλά ζητάει ευγενικά και αφήνει δημοκρατικά να αποφασίσει ο κόσμος εάν θέλει να τζογάρει ή εάν θέλει να τζογάρει. Μία απλή ενημέρωση γίνεται. Να αποκατασταθεί το όνομα του αξιότιμου κυρίου παρακαλώ.
Καθώς επίσης και του Costa. Υπηρεσίες χειροπρακτικής προσφέρει ο άνθρωπος. Κάπως πρέπει να βιοποριστεί. Δεν φταίει αυτός που είναι λίγο πιο γυμνασμένος και μερικοί πιο ευαίσθητοι και έχουν υπάρξει κάποια επαγγελματικά ατυχήματα!
User avatar
kennen
Indispensible
Indispensible
Posts: 1985
Joined: Thu Nov 03, 2011 5:26 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ
facebook προφίλ: xarhs.koupidis?ref=tn_tnmn
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τον χειμώνα που μας πέρασε βρέθηκα για πρώτη φορά στο γραφείο του Dario. Το επίσημο που λένε , στα κεντρικά της Palermo. Μου είπε ότι δεν πίστευε πως θα είμαστε σε τόσο καλό δρόμο για την άνοδο στη Serie B αφού δεν είχα την εμπειρία και ίσως να έσπαγα στην πίεση και τις απαιτήσεις μιας ομάδας όπως η δική μας. Μου ζήτησε να συνεχίσουμε έτσι και να πανηγυρίσουμε μαζί στο τέλος τη σεζόν. Λίγο πριν αποχωρήσω από το γραφείο του ακολούθησε ο εξής διάλογος :


- διάλεξε όποιον θέλεις και θα στον φέρω.
- Μα Dario , είμαστε στη Serie C,ποιον θα φέρουμε?
- Νορμάλ επιλογές εννοώ coach,εδώ ήρθε ο Armini .
- Έχω κάποιους ταλαντούχους παίκτες στο μυαλό μου από το Ελληνικό πρωτάθλημα. Ορίστε οι αναφορές τους.

Έτσι και έγινε, μπορεί να μην ήρθε το μεγάλο όνομα από το εγχώριο πρωτάθλημα αλλά πήραμε κάποιους γνωστούς σε μας παίκτες οι οποίοι θα βοηθήσουν πολύ.

Image

Ο πρώτος μήνας πέρασε, η ομάδα έκανε κοιλιά. Το αποτέλεσμα? Η "απαγωγή" μου για να βρεθώ με τον Don Ponzo.Χάναμε την επαφή με την κορυφή ,είχα δημιουργήσει υψηλές προσδοκίες άθελα μου και ίσως το πλήρωνα ακριβά. Σχεδόν αθόρυβα ένα βράδυ βρέθηκαν σπίτι μου ο Mario και ο Luigi και ενώ κοιμόμουν με μετέφεραν στο γραφείο του Don. Κάτι σαν Dejavu, o Don με τον γάτο του και τη familia απέναντι από εμένα τον Γιώργο και τον Κώστα. Αυτά είναι τα πραγματικά ονόματα των φίλων μου. Τα άλλα είναι τα καλλιτεχνικά μας ας πούμε. Μας βάφτισε ο Don Ponzo Ιταλούς γιατί ο Dario είναι ρατσιστής και δεν τα πάει καλά με τους ξένους, μας έδωσε ψεύτικες ταυτότητες και για 6 μήνες μαθαίναμε Ιταλικά στην Ελλάδα από τους καλύτερους καθηγητές. Όλα ήταν στο σχέδιο, δεν μας άφηναν να ηρεμήσουμε αν δεν πετυχαίναμε την τέλεια προφορά. Κλείνουμε την παρένθεση και πάμε στα λόγια του. "Αν δεν ανεβάσεις την Palermo , θα έχεις να κάνεις μαζί μου". Όχι ,δεν θα το ήθελα αυτό σκέφτηκα. "Μα Don " ψέλλισα. Ύψωσε το χέρι του και με διέκοψε. "Μάλλον δεν κατάλαβες που είσαι μπλεγμένος" μου είπε. "Δεν έχεις ιδέα τι γίνεται στο παρασκήνιο και ποιες είναι οι δουλείες των φίλων σου". Μου είπε πως θα με αναλάβει ο Costa. Αυτός έσκυψε το κεφάλι και εγώ δεν καταλάβαινα τι γίνεται. Μας έδιωξε από το γραφείο του και ο Κώστας μου εξήγησε ποια είναι η δουλειά του τους τελευταίους 6 μήνες. Φρίκαρα, δεν μπορούσα να το πιστέψω ότι θα μου έσπαγε ένα ένα όλα μου τα κόκκαλα και θα με πετούσε στη θάλασσα, δεν είχε επιλογή κιόλας. Σε τέτοια παιχνίδια είναι ή εσύ ή εγώ.


Image

Καταφέραμε να πάρουμε την πολυπόθητη άνοδο στη Serie B.Ο Γιώργος έβαλε το χεράκι του καθώς δύο αγωνιστικές πριν το φινάλε και ενώ ήμασταν στην 3η θέση έβαλε λυτούς και δεμένους για να στήσει τα παιχνίδια των δύο πρωτοπόρων και να σώσει το τομάρι μου. Στόχος μας για την επόμενη χρονιά είναι να μην πέσουμε. Τα λεφτά είναι καλά για να φέρουμε κάποιους ελεύθερους και δανεικούς. Το όνομα και το project της Palermo θα βοηθήσει και θα γλυκάνει θέλω να πιστεύω κάποιους παίκτες για να μας προσφέρουν τις υπηρεσίες τους. Η δουλειά συνεχίζεται , το παιχνίδι ακόμα δεν άρχισε.

Image

Η κατάκτηση του κυπέλλου δεν ήταν αναγκαία, παρόλα αυτά είναι στην τροπαιοθήκη μας.
Post Reply

Return to “Twitch & Ιστορίες”