Συμβαίνει τώρα στο save μου

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

0,2 δεν είναι ουσιαστική πτώση. Τον επόμενο μήνα θα ανέβουν πάλι λογικά.
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ε αφού δίνουν τόσα χαλάλι τους! Να βγαίνει κάνα φράγκο! (το ανεβάζω λόγω κάποιων σχολιων στο 2018 με υπεραξίες και τέτοια για να γίνονται και συγκρίσεις. Σιγουρα σε πολλούς έχει συμβεί στο 2017 να παίρνουν παραπάνω και απο τα διπλάσια της "ονομαστικής" αξίας του εκάστοτε παίκτη στο παιχνιδι.

Image

στους 16 του τσου-λου επεσε Real - Manchester United. ΟΛΕ! (: :D
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τελικά πέρασε ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ την Ρεαλ η Manchester United φιλοδωρίζοντας την με πολλά γκολ και κληρώθηκε με Τσέλσι.
Bagern - Arsenal το αλλο. Εγώ επεσα με την ομαδάρα του guardiola Manchester City που πέρσυ με κέρδισε στον τελικό με το εξωπραγματικό για τα δεδομένα που είχα ως τοτε με 4-1. Επι της συνέχειας πρωτοι αγώνες και...
η "ΟΠ" για κάποιους ομάδα τα βρήκε μπαστούνι από την Τσέλσι στον πρώτο αγώνα και αναμένουμε με ενδιαφέρον τους δεύτερους αγώνες. Φυσικά πάνω από όλα να καθαρίσουμε την μπουγάδα και εμείς αφού η City είναι τρομερή και φέτος.

(θα γραφω τη συνέχεια στο ιδιο post αφού κανείς δε γράφει στο 2017 ποια)

Image
_______________________________________
Εχασε και στο δευτερο αγωνα η Manchester United και αποκλείστηκε στη φάση των 8 !!!!
Η Αρσεναλ πέρασε τη Μπαγερν παρά το 2 - 2 στον δεύτερο αγώνα και ηρθε η ώρα των κληρώσεων...

Barcelona - Manchester City (!) (επανάληψη του περσινού ζεύγους του τελικού, μήπως ήρθε η ώρα για ΕΚΔΙΚΗΣΗ ?! )
Arsenal - Tselsi

Παίχτηκε ο πρώτος αγώνας μου... ξεκίνησε στραβά αφού με μία θανατηφόρα αντεπίθεση παρά το ότι δεν ανοίχτηκα για να δω πως πάει το ματς
μου το κάρφωσε ο Λεβαντοφσκι μετά από ωραία μπαλιά του πολύ γρήγορου και τριπλαδόρου εξτρεμ τους... τι να κάνω επαιξα ποιο ανοιχτα. Αρκετά γρήγορα απάντησε ο Μεσι με γκολ-φάουλ και το παιχνίδι πήρε γρήγορα φωτιά. Παρα το γεγονός οτι επαιξα πολυ καλα, ο Dybala και ο Neymar κυριολεκτικά ΤΑ ΕΣΠΑΣΑΝ και έληξε με 1 - 1 !!!! Σκούρα τα πράγματα για τον επαναληπτικό...
_________________________________________
Ηρθε η ωρα για τους επαναληπτικούς! Η Μίλαν πέρασε ΤΡΕΝΟ από την Παρί... Εγω μετά το 1-1 στην έδρα μου έπρεπε να λάβω δραστικά μέτρα αν ήθελα να περάσω αφού
Η City έχει ομαδάρα. Αποφάσισα λόγω τον γεγονότων-περίστασης να παίξω διαφορετικό σύστημα αφού χρειαζόμουν και να μη φάω γκολ (απίθανο!) αλλά και να βάλω τουλάχιστον 1 !
The Wall of Greeneye is here again!!!!!!!! Το δεύτερο σύστημα μου που δεν το ειχα χρησιμοποιήσει καθόλου φέτος...
Αρχίζω λοιπόν και... δεν άργησα να φάω το πρώτο γκολ από το πουθενά! Ούτε αυτό δεν τους συγκράτησε! Απίστευτα εξτρεμ, απίστευτοι μέσοι και ένας απίθανος Λεβαντοφσκι κάθε φορά!
Παρά την και πάλι αρνητική αρχή αποφάσισα να συνεχίσω έτσι αφού 1 γκολ θα μου έφτανε τουλάχιστον να ισοφορίσω. Οπως και έγινε! Τους χτυπούσα ανελεητα στην αντεπιθεση εχοντας
επιθετικο μέσο τον Μεσι και για κυνηγούς τους Νευμαρ και Ντιμπάλα ΜΑΖΙ ! Στα χαφ 3 ατομα (Fabinio, Papadopoylo kai Debele) και για αμυνα Digne,Semedo,Umity και Hysaj εχοντας για αλλαγες La porte kai johny. Στην πορεία έκανα το 1-2 και τους εβαλα δυσκολα. Μετα εγινε και 1-3 και αντε γεια φιλε Γκουαρδιολα! Στο χρωστούσα από τον περσινό τελικό!!!

Image

Image

Ακολουθεί η κλήρωση στους 4 του τσου-λου.

Barcelona - Arsenal

Tselsi - Milan

Θα προτιμούσα Μίλαν η Τσελσι αλλά τέτοια ώρα τέτοια λόγια! :roll:
_____________________________________________
Κάνοντας τρελό rotation για να εχω ετοιμη την ομάδα για τον ημιτελικο του τσου-λου οι γκέλες είναι αναμενόμενες... αλλά 2 αυτογκολ σε 1 αγώνα και τα 2 από αντίπαλη ομάδα πρώτη φορά μου τυχαίνει ! το 3 - 3 μου έδωσε ξανά ελπίδες να τελειωσω το Ισπανικό πρωτάθλημα αήτητος. Για να δούμε. (εχω και τον βασικό τερματοφύλακα ομπλακ εξω 3 βδομάδες με τραυματισμό γμτ)

Image
_____________________________________________
1ος αγωνας στην εδρα μου : Barcelona - Arsenal : 1 - 0
ναι μεν δεν εφαγα γκολ αλλα μπορουσα αλλο ενα συμφωνα με τις ευκαιριες που εκανα και τωρα τα πραγματα μονο ευκολα δεν ειναι για τον επαναληπτικο!
1ος αγωνας : Tselsi - Milan : 2 - 1
2oς αγώνας : Arsenal - Barcelona : 2 - 3 (ξεκίνησα να χάνω με 1-0, ισοφάρισα 1-1, ξανα η Αρσεναλ 2-1 (!) και μετά το γύρισα, σκληρό ματς για καρδιακούς!
2ος αγώνας : Milan - Tselsi : 1 - 1 (εφτάψυχη Τσέλσι!) - πέρασε με συνολικό σκορ 3 - 2 και καπως έτσι φτάσαμε στον μεγάλο τελικό!
____________________________________________
Τελικός Barcelona - Tselsi
Να τονίσω εδώ ότι ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ φορά το παιχνίδι ξεκινώντας το save μου ΚΡΑΣΑΡΕ (!) ακριβώς πριν παίξω το φιλικό που δημιούργησα για να ειναι σε φόρμα οι παίκτες μου!
Και επειδή ο Μεσι χτύπησε στην προπόνηση με τα βαρη (!) και ΔΕ θα επαιζε στον τελικό, επειδη αναγκαστικά έκανα ξανά load το save (ευτυχως δεν ξανακρασαρε) αποφάσισα ΓΕΝΝΑΙΑ
να ΜΗΝ πάρω μαζί μου το Μεσι στον μεγάλο τελικό... δεν μου αρέσει να κλέβω! Το ακόμα χειρότερο είναι οτι πριν τον τελικό χτπύπησε και ο Νευμαρ (!) και απλα μπορουσα με ενεση
να τον κρατησω καπως για να παιξει... πραγμα που εκανα φυσικα αφου ξεμεινα απο καλους επιθετικους και εμεινε μονο ο Dybala!
Αυτη τη φορα δεν εκανα πειραματα στον τελικό με μαρκαρισματα παικτη κτλ αλλα επαιξα οπως επρεπε να παιξω... και επαιξα σχετικα πολυ καλα ειδικα σε συγκριση με την Τσελσι!
Εκαναν ΜΟΝΟ 1 σουτ εντος εστιας και εγω εκανα 9... και ΓΑΜΩ ΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ!!!!!!
ο Dybala εκανε το χειροτερο παιχνιδι του με αποδοση 6,1 αφου εχασε τα αχαστα!!! Ειχα και 2 δοκαρια... ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ!!!!!!!!!!! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ -toixos2

Image

Image

Image
__________________________________________________________
Τελείωσα τη σεζόν ΑΗΤΤΗΤΟΣ στο πρωτάθλημα σπαζοντας ρεκορ... εκανα ΜΟΝΟ 2 ηττες, μια στο κυπελο πάλι με παρομοιο τρόπο απο τη Ρεαλ (εχασαν τα αχαστα οι παικτες μου, δεν εμπαινε με τιποτα) και μια τωρα στον τελικό. Το γκολ μαλιστα το εφαγα με σεντρα απο στημενο και αναμπουμπουλα. 2 σερί τελικοί, 2 σερι χαμένοι... λεγομαι και looser e? :D (ειχα χασει και τον τελικο στην πρωτη σεζον στην ΠΑΡΑΤΑΣΗ) οποτε συνολικα μιλαμε για 3 τελικούς και 3 χαμενους. Στον αλλον αποκλειστηκα στον ημιτελικό με ΑΥΤΟΓΚΟΛ !!!!!!!!!
Σε κανει να σκεφτεσαι μηπως τελικα σε τρολαρει το παιχνιδι... (: (: (:
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

3 δοκάρια και ΓΚΟΛ!!!!!!!!!! (6 δοκάρια συνολικά στο ματς!!!)
Πραγματικά δε γίνονται αυτά!

https://www.youtube.com/watch?v=gJUlmVyKHqQ
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αποδοση που σπαει ΚΟΚΑΛΑ! ΞΕΣΚΙΣΜΑ! - ΤΕΛΙΚΟ ΣΚΟΡ (αγώνας για το πρωτάθλημα με μια Βιγιαρεαλ που παει καταπληκτικά) : 11 - 0 (: (: (: :D :D :D

8 παίκτες με απόδοση στο 9+ -papas

45 σερί αγώνες αήττητος ! -foumarw

Image

Image

Image
migeo
Backup
Backup
Posts: 770
Joined: Sun Jul 13, 2008 6:59 pm
Football Manager της ομάδας: Ängelholms FF
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Είχα πάντα μια περίεργη συμπάθεια στον ΠΑΟΚ αλλά νομίζω πως μετά από αυτό θα επανεφεύρουμε τη σχέση μας :-D


Image

Image
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπέρα κύριε Μάιλς !!!!!!

https://www.youtube.com/watch?v=tj79pAFrstc
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Τεταρτη χρονια με Λαμια, μια ομαδα φτωχη, με μικρο γηπεδο και ακομα λιγοτερους οπαδους, αθλιες εγκαταστασεις και ροστερ β εθνικης με παρα πολυ dead wood. Σιγα σιγα με υπομονη καταφερα να συγκροτησω μια ομαδα ελευθερων με μικρους μισθους, να διωξω σταδιακα αυτους που δεν αξιζαν να εχουν θεση και επαιρναν και λεφτα και, μαλιστα, συνολικα μεσα στα 4 χρονια καταφερα πωλησεις που συνολικα εφεραν γυρω στα 6 μυρια.

Η στιγμη που αλλαξε το status του κλαμπ μεσα σε ενα μηνα ηταν το καλοκαιρι μετα την 3η σεζον, στην οποια πορευομουν για τιτλο μεχρι τελους αλλα εντελει υπεκυψα και τερματισα 2η θεση. Με μια τρελη πορεια, απιστευτη πορεια γεματη συγκινησεις σε καθε ματς καταφερα να περασω στους ομιλους του Τσου Λου μετα απο 2 προκριματικους οπου απεκλεισα Μπενφικα και Λειψια!
Spoiler: show
Image
Ξαφνικα γεμισαν τα ταμεια μου με γυρω στα 12 μυρια αν θυμαμαι καλα και αυτο μου επετρεψε να παρω περισσοτερους ελευθερους αλλους για βασικους και αλλους για ποιοτικες αλλαγες. Οπως φαινεται στο σκρινσοτ επεσα σε ομιλο με μεγαθηρια αλλα καταφερα την 3η θεση που οδηγουσε στους 32 του Γιουροπα, στο οποιο συμμετειχα και την περσινη χρονια οπου ειχα αποκλειστει στους 32 απο τη Ντιναμο Κιεβου.

Στο Γιουροπα αποκλειω κατα σειρα Μπεσικτας με 2 νικες, Γαλατα, Θελτα με αλλες 2 καθαρες νικες, Μπιλμπαο και καταληγω τελικο με Ρεαλ Μαδριτης! Ναι ειχα ευνοικες κληρωσεις ειναι αληθεια καθως απεφυγα αρκετες πιο τοπ ομαδες αλλα σιγουρα ολες οι παραπανω ομαδες ειχαν το πολυπλασιο μπατζετ απο εμενα και παικταραδες.
Spoiler: show
Image
Και ερχεται ο τελικος. Ρεαλ εναντιον Λαμιας. Αξιας Λαμιας 38 μυρια και Ρεαλ τοσα ο Κασεμιρο μονος του. Πελκας, Μανταλος και Ζντιελαρ εναντιον Ισκο, Μοντριτς, Οντεργκααρντ. Κουτρης ή Μαρσελο? Δημητρης Γουτας ή Σερχιο Ραμος? Ακυρος 30αρης δεξι μπακ που πηρα απο μια ερασιτεχνικη της Γαλλιας ή Καρβαχαλ? Πανακυρος πορτογαλος winger που πηρα απο 3η κατηγορια Πορτογαλιας ή Κριστιανο Ροναλντο? Ποιος ειναι ο νικητης?
Spoiler: show
Image
Ε ναι χασαμε, δε γινονται και ολα. Ονειρικη εμφανιση παντως οπου προηγηθηκαμε και ισοφαρισαμε στο 2-2 με τρελη γκολαρα Μανταλου. Ο Ροναλτο σε μια φαση εβαλε τα κλαμματα απο το διπλο μαρκαρισμα απο τον ακυρο 30αρη δεξι μπακ και τον winger μου. Και κατοχη και φασεις ειχα παντως, του πηρα την ταυτοτητα του Εμερι.
Ταυτοχρονα πηραμε και το πρωταθλημα με μονο 2 ηττες( μια πρωτη αγωνιστικη και μια τελευταια) και το Κυπελλο το οποιο την προηγουμενη χρονια το χασαμε στον τελικο απο τον ΠΑΟΚ.

Επειδη απο τον τροπο που τα περιγραφω φαινεται λες και προπονω ακυρους που βρηκα στα Goodys, καταλυτικη βοηθεια ειχα απο εναν δανεικο επιθετικο ριτζεν που πετυχε συνολικα 42 γκολ και ο οποιος επιστρεφει στην Καρντιφ δυστυχως που αναρωτιεμαι τι θα τον κανει.
Spoiler: show
Image
Αυτα απο μενα!
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Επειδη το φμ 18 με ξενερωσε απιστευτα και δεν το αγγιξα ποτε αν και ξοδεψα ενα 20αρικο που το κλαιω, συνεχιζω ακομα το save με Λαμια. Στο προηγουμενο ποστ ειχα γραψει για την ξεφρενη πορεια στο Γιουροπα οπου εχασα στον τελικο. Ξεχαστε το τωρα αυτο γιατι το σειβ μου επαθε corrupt για καποιο λογο και το προηγουμενο back up ηταν 1 σεζον πισω. Η πορεια στο Γιουροπα δεν ξαναρθε ποτε.

Εχω περασει πλεον 10 σεζον στην ομαδα, με 6 συνεχομενα πρωταθληματα και 4 κυπελλα, με συνολικες πωλησεις 425 μυριων, με γηπεδαρα 28 χιλιαδων θεσεων, state of the art training facilities και top youth facilities, exceptional junior coaching και well established youth recruitment. Η ομαδα εχει συνολικη αξια 347 μυρια και ολα ειναι ωραια. Κυνηγαω καθε χρονο το αηττητο αλλα δεν ερχεται ποτε γιατι 3 απο τις τελευταιες 5 χρονιες τερματιζω με μια ηττα. Εχω φτασει σε legend status το οποιο δε μου εχει ξανασυμβει και ειναι τελειο. Δειγμα της δουλειας που γινεται ειναι οτι σαρωνω καθε χρονο το European Golden Boy Award . Αποτελεσμα της δουλειας αυτης ειναι ο ορισμος του moneyball και η 2η καλυτερη πωληση που εχω κανει εβερ σε μανατζερ.

Ως προν την Ευρωπη λιγα πραγματα μεχρι την τελευταια σεζον. Στο Γιουροπα η καλυτερη πορεια μεχρι τα προημιτελικα, 2 φορες στο Τσαμπιονς Λιγκ τερματισα τελευταιος και αλλη μια εφτασα στους 16 που αποκλειστηκα με συνοπτικες διαδικασιες. Η ομαδα διψαγε για Ευρωπαικη δοξα και εγω ειχα αρχισει να εκνευριζομαι.

Τη σεζον που περασε λοιπον βαζω το χερι βαθια στην τσεπη και πιανω κατι 20λεπτα(7 μυρια) τα οποια δινω και παιρνω 2 παικτες βασικους για να αναβαθμισω την ομαδα. Ταυτοχρονα κραταω τον κορμο μου και οι πωλησεις που κανω δε με αποδυναμωνουν αν και βαζουν 83 εκατομυρια στην αλλη τσεπη. Ετοιμος πια να τα σηκωσω ολα μου ρχεται η κληρωση των ομιλων και μου καθεται ομιλος με Γιουβε, Ρεαλ και Ριεκα. Calma λεω στους παικτες και περναμε χαλαρα . Προχωραμε με αυτοπεποιθηση, παρακαλαμε για κωλοφαρδια στις κληρωσεις. Ερχεται η κωλοφαρδια αν και καθε ομαδα ηταν καλυτερη απο εμας ως προς το ροστερ. Κατα σειρα Σπορτινγκ Λισσαβωνας, Μαρσειγ, Ιντερ μια μια τις παταμε κατω! Για πρωτη φορα στον τελικο Τσαμπιονς Λιγκ, εχω την ευκαιρια να το κατακτησω για πρωτη φορα μετα το fm15 οπου το χα κανει με Λιβερπουλ οποτε δεν πολυμετραει.

Τελικος με Σιτυ. Προιστορια με Σιτυ αρνητικοτατη. Ειχαμε παιξει 6 χρονια πριν σε κατι ομιλους και σε 4 ματς ειχα 1 ισοπαλια. Αλλαξαν οι εποχες ομως και πλεον ειμαι μια Ευρωπαικη υπερδυναμη. Τι θα γινει αραγε?
Spoiler: show
Image
Ε τι να γινει μωρε, παει ο αμυντικος μου βραχος και κανει πεναλτι στα 30 δευτερολεπτα. Παλι λουζεραδες, 2ος Ευρωπαικος τελικος που χανω σε αυτο το σειβ. Κατα τα αλλα το ματς στα ισια το παιξαμε, τακτικα το διαχειριστηκα καλα νομιζω αλλα δεν μας εκατσε. Το σειβ παντως δε το αφηνω μεχρι να την σηκωσω την κουπα με τα αυτια.
Ευχαριστω οποιον το διαβασε, επρεπε να το εκανα ιστορια το σειβ αλλα που να φανταζομουν οτι θα το τραβηξω τοσο. Εχει πεθανει αυτο το τοπικ του 17, ολοι στο 18 το γυρισατε πια?
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Το 17 παίζω ακόμα :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ε γραψε ρε και εσυ τιποτα!
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

17 ενοειται!!!!!!!!
User avatar
Anton Kousnij
Football Legend
Football Legend
Posts: 12695
Joined: Sat Nov 03, 2007 6:29 pm
Football Manager της ομάδας: γιατι προλαβαίνω?
Αγαπημένη Ομάδα: spartak limassol
facebook προφίλ: antonis.bourlis
Status: είναι τα 4 στοιχειά και πανω απ'όλα η φωτιά
Has thanked: 0
Been thanked: 7 times

Μόλις βρω χρόνο θα παραθέσω που έχω κάνει βόλτα. Εννοείται από το 08-09 και μετά παίζω μόνο ένα σεϊβ και όπου βγάλει.

Στάλθηκε από το WAS-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Γίνε μαντέμι πρώτα
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

Image
greeneye1976
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 429
Joined: Thu Nov 12, 2015 2:04 pm
Football Manager της ομάδας: Barcelona
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Και ΝΑΙ επιτέλους... μετά από προηγούμενους αποτυχημένους τελικούς ήρθε η ώρα της απόλυτης ηδονής!
Τελικός Champions League : Barcelona - Manchester United : 3 - 1 !!!
Και το λέω αυτό γιατί η ΥΠΕΡΟΜΑΔΑ (και OP) κατά πολυ κόσμο Manchester United ΠΑΛΙ πήγε τελικό... δεν τρακάραμε λόγω κλήρωσης (ευτυχώς), τράκαρε με Τσέλσι την οποία ΔΙΕΣΥΡΕ (!), με παικταράδες μέσα φυσικά, παρόλο που στο πρωτάθλημα τερμάτησε δεύτερη (Το πήρε η Τσέλσι με ομαδάρα και αυτή).
Αν το έχανα πραγματικά θα τα έσπαγα όλα! Τόσο πολύ είχα εκενυριστεί από μία προηγούμενη που το έχασα στην παράταση!
Στην MU πούλησα στη διάρκεια των γιορτών του Δεκεμβρίου τον παικταρα Semedo επειδη πηγε 30 και άρχισε η πτώση και τα χρηματα ηταν ψιλοκαλα για τα δεδομένα. 5,6 επαιζε σε μια φαση και εφτασε τελική απόδοση 6,1 ! Πουλάω γερόντια σε αυτους και τα παλιοπαιδα συνεχως αγοράζουν και συνεχως εχουν ομαδάρα!

Παμε σε εικόνες.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”