Συμβατότητα Data Packs;

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2017!
Post Reply
aytias
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Thu Nov 22, 2012 10:51 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδια.Επειδη εχω μπερδευτει λιγο θελω μια μικρη βοηθεια.Αν βαλω το data pack του Nick και το data pack του pro που ειναι για μεταγραφες/συμβολαια κτλ θα εχω θεμα?Συνδυαζονται δηλαδη μαζι αυτα τα 2 ή πρεπει να διαλεξω 1
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

Καλημέρα, δεν θα έχεις θέμα, απλά σβήσε από τα δικά μου το transfers pack, καθότι είναι μέχρι Μάρτιο.
stwlios
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Wed Apr 07, 2010 10:13 am
Football Manager της ομάδας: ManUtd
Αγαπημένη Ομάδα: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ 2017 ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΦΕΙΚ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ?
aytias
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Thu Nov 22, 2012 10:51 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nik_33 wrote:Καλημέρα, δεν θα έχεις θέμα, απλά σβήσε από τα δικά μου το transfers pack, καθότι είναι μέχρι Μάρτιο.
Καλημερα Nik.Ευχαριστω για την απαντηση.Θα βγαλεις μηπως καποιο καινουριο update με το τελος της περιουδου τωμ μεταγραφων δηλαδη τελος αυγουστου ή αυτο ειναι το τελικο για το fm 17?
aytias
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Thu Nov 22, 2012 10:51 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

stwlios wrote:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ 2017 ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΦΕΙΚ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ?
Αν δε κανω λαθος υπαρχει αρχειο που κατεβαζεις που φτιαχνει ολα τα fake ονοματα παικτων και ομαδων.Αλλα αν ξερει και καποιος 100% ας απαντησει
User avatar
nik_33
Asst Researcher AEK - Staff
Asst Researcher AEK - Staff
Posts: 15421
Joined: Thu Dec 08, 2005 8:24 pm
Status: Survive
Has thanked: 4 times
Been thanked: 32 times

aytias wrote:
nik_33 wrote:Καλημέρα, δεν θα έχεις θέμα, απλά σβήσε από τα δικά μου το transfers pack, καθότι είναι μέχρι Μάρτιο.
Καλημερα Nik.Ευχαριστω για την απαντηση.Θα βγαλεις μηπως καποιο καινουριο update με το τελος της περιουδου τωμ μεταγραφων δηλαδη τελος αυγουστου ή αυτο ειναι το τελικο για το fm 17?
Όχι, καθόλου χρόνος φέτος για καλοκαιρινό πακ. Με το νέο FM πάλι
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

stwlios wrote:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΝΕΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ 2017 ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΜΕ ΦΕΙΚ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΩΣ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ?
Λογικά αυτό θα βοηθήσει... http://www.fmscout.com/a-fm17-real-name ... e-fix.html
-nani
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν θα βοηθήσει γιατί αυτό διορθώνει τις ομάδες που έχουν θέμα λόγω αδειοδότησης. Οι ελληνικές ομάδες δεν έχουν τέτοιο θέμα. Το πρόβλημα κατά 99% είναι ότι το παιχνίδι δεν είναι αγορασμένο.
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

rimini wrote:Δεν θα βοηθήσει γιατί αυτό διορθώνει τις ομάδες που έχουν θέμα λόγω αδειοδότησης. Οι ελληνικές ομάδες δεν έχουν τέτοιο θέμα. Το πρόβλημα κατά 99% είναι ότι το παιχνίδι δεν είναι αγορασμένο.
Α οκ σορρυ λάθος κατάλαβα...
-nani
aytias
Trialist
Trialist
Posts: 22
Joined: Thu Nov 22, 2012 10:51 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

nik_33 wrote:Καλημέρα, δεν θα έχεις θέμα, απλά σβήσε από τα δικά μου το transfers pack, καθότι είναι μέχρι Μάρτιο.
Ρε συ νικ πως ακριβως το κανω αυτο γτ εχω μπερδευτει.Οταν ξεκιναω καινουριο save απλα μου δειχνει να τικαρω το δικο σου datapack και τιποτα αλλο.Δεν δειχνει αλλα αρχεια.Οποτε οταν θα εχω το δικο σου pack και του Pro τι θα πρεπει να κανω ωστε να τα συνδυασω και το μονο που να μην εχω ειναι οτι εχει να κανει με μεταγραφες απο σενα
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”