Αδυναμία εγκατάστασης γραφικών

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
N1ckGreek
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Fri Mar 04, 2016 2:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΛ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τι κάνω λάθος? Κατέβασα το patch του αοχ 4 για τα τοπικά και έκανα swap μια ομάδα με μια άλλη στο ΕΠΣ Λάρισα και μετα έβαλα τα kits έκανα refresh skins και δεν μου το βγάζει. Έπρεπε να κάνω κατι μέσο editor για τα Kits?
Image
painterone
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Aug 11, 2009 1:43 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά!!!

Ήθελα να ρωτήσω που κάνω επικόλληση το αρχείο Team Better View για να δουλέψει στο FM2017?
User avatar
mojotzotzo
Moderator
Moderator
Posts: 14488
Joined: Sun Dec 23, 2007 3:45 pm
Αγαπημένη Ομάδα: GB Packers
Status: WIP
Location: thessaloniki
Has thanked: 19 times
Been thanked: 4 times

εχει οδηγίες εδω viewtopic.php?f=454&t=42909
painterone
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Tue Aug 11, 2009 1:43 pm
Football Manager της ομάδας: panathinaikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ!!! Δεν το είχα δει...
avgolemonos
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Dec 09, 2016 12:33 pm
Football Manager της ομάδας: Bonner SC (Regionalliga West)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά ,

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: Ενώ είχα εγκαταστήσει κανονικά και έπαιζα κανονικά το save μου και είχα όλα τα kits και όλα τα logos και τα faces , πριν απο 2-3 μέρες ( μετά από αποχή καμιάς βδομάδας - το παραθέτω δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο ) φορτώνω το save μου και δεν εμφανίζει τίποτα απολύτως , ούτε faces ούτε kits logos κτλ. Τα σημεία που θα έπρεπε να είναι , συνεχίζουν και είναι διαδραστικά , π.χ. πάνω στο σημείο που θεωρητικά θα έπρεπε να είναι το logo μιας ομάδας και τώρα έχει κενό , πατώντας πάνω σε πάει στην ομάδα ( και αντίστοιχα ο κέρσορας γίνεται "χεράκι" όταν το πας πάνω ). Έχω δοκιμάσει λοιπόν κάθε είδους μαϊμουδιά π.χ reload , cache κτλ αλλά δεν γίνεται τίποτα , τι προτείνεται γιατί είναι μεγάλη ξενέρα , τα megapacks που είχα είχαν faces kits και logos ακόμα και απο Regionalliga West που παίζω και τώρα είναι κάπως γυμνό.

Ευχαριστώ
billfryd
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat Dec 10, 2016 10:21 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

avgolemonos wrote:Καλησπέρα παιδιά ,

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα: Ενώ είχα εγκαταστήσει κανονικά και έπαιζα κανονικά το save μου και είχα όλα τα kits και όλα τα logos και τα faces , πριν απο 2-3 μέρες ( μετά από αποχή καμιάς βδομάδας - το παραθέτω δεν ξέρω αν παίζει κάποιο ρόλο ) φορτώνω το save μου και δεν εμφανίζει τίποτα απολύτως , ούτε faces ούτε kits logos κτλ. Τα σημεία που θα έπρεπε να είναι , συνεχίζουν και είναι διαδραστικά , π.χ. πάνω στο σημείο που θεωρητικά θα έπρεπε να είναι το logo μιας ομάδας και τώρα έχει κενό , πατώντας πάνω σε πάει στην ομάδα ( και αντίστοιχα ο κέρσορας γίνεται "χεράκι" όταν το πας πάνω ). Έχω δοκιμάσει λοιπόν κάθε είδους μαϊμουδιά π.χ reload , cache κτλ αλλά δεν γίνεται τίποτα , τι προτείνεται γιατί είναι μεγάλη ξενέρα , τα megapacks που είχα είχαν faces kits και logos ακόμα και απο Regionalliga West που παίζω και τώρα είναι κάπως γυμνό.

Ευχαριστώ
Καλησπέρα. Από που κατέβασες όλα τα kits, logos, faces ; Και με τι τρόπο (torrent ή winrar) ;;;;
avgolemonos
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Dec 09, 2016 12:33 pm
Football Manager της ομάδας: Bonner SC (Regionalliga West)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

torrent τα faces ( megapack του sortitusi ) και rar ενα-ενα τα υπόλοιπα
User avatar
Tsouninho
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 355
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:47 pm
Football Manager της ομάδας: Πας Γιαννινα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

παιδια κατι εγινε στο laptop μου και ουτε σε μενα δεν εμφανηζει τα graphics,τα βαζω τα ξαναβγαζω,παταω εκαθαριση μνημης ξανα reload αλλα τπτ μηπως ειναι κανενα update του παιχνιδιου?,δεν γινεται την μια μερα να ειναι οκ και την αλλη οχι...

ειχα κατεβασει τα base skins απο ενα site αλλα φαινεται πως τα κανενε update αν τα εχει καποιος ας τα ανεβασει παρακαλω,ευχαριστω
User avatar
Tsouninho
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 355
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:47 pm
Football Manager της ομάδας: Πας Γιαννινα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

update: παιδια το καταφερα σε οσους εχουν προβλημα ας δοκιμασουν αντι για C:\Users\Το ονομα σας\Documents\Sports Interactive να βαλουν μονο τον φακελο graphics εδω C:\Users\Public\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017
avgolemonos
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Dec 09, 2016 12:33 pm
Football Manager της ομάδας: Bonner SC (Regionalliga West)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

θα το δοκιμασω φιλε μου και θα απαντησω , ευχαριστω !
avgolemonos
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Fri Dec 09, 2016 12:33 pm
Football Manager της ομάδας: Bonner SC (Regionalliga West)
Has thanked: 0
Been thanked: 0

αδερφε παιζει , ολα κομπλε ! χιλια ευχαριστω !
balrog7
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat May 19, 2012 8:40 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα παιδες εχω ξεκινησει ηδη save μπορω να βαλω γραφικα απο εδω και περα?η μονο σε καινουργιο save?
User avatar
akisvolos
Indispensible
Indispensible
Posts: 1995
Joined: Tue Nov 27, 2012 7:49 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ναι μπορεις κανονικά.
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that."
Bill Shankly
balrog7
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat May 19, 2012 8:40 pm
Football Manager της ομάδας: olympiakos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

προσπαθησα να τα βαλω με τον γνωριμο τροπο, αλλα δε τα εμφανιζει οταν ξεκιναω το παιχνιδι...τι μπορω να κανω;
Post Reply

Return to “Γραφικά”