ιδεα για τακτικη

Συζητήστε για τις τακτικές και τις προπονήσεις της ομάδας σας
Post Reply
AYGOYSTINOS
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Nov 30, 2016 8:23 pm
facebook προφίλ: aygoystinos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπερα σε ολους.Ειμαι καινουργιος στο foroum.παιζω χρονια fm.θα ηθελα καμια ιδεα για τακτικη χωρις εξτρεμ ευχαριστω πολυ εκ των προταιρων
User avatar
johndoe
Coach
Coach
Posts: 2886
Joined: Thu Oct 13, 2016 7:41 pm
Football Manager της ομάδας: AEK
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Real Madrid, Man. United
Status: I was a million miles away, and there's nothing left to bring me back today...
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Εξαρτάται από ομάδα/παίκτες κλπ. Προσωπικά όσες (λίγες) φορές έχω παίξει έτσι, ήταν με στενό ρόμβο.
Αλλά χωρίς να πεις με ποια ομάδα και πως σου αρέσει να βλέπεις την ομάδα σου να παίζει, δεν νομίζω να μπορεί να σου προτείνει κάποιος οτιδήποτε.
AYGOYSTINOS
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Wed Nov 30, 2016 8:23 pm
facebook προφίλ: aygoystinos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστω για την ανταποκριση. Αδερφε εχεις δικιο δεν ημουν πολυ αναλυτικος. Εχω στο μυαλο μου την ομαδα μου να παιζει γρηγορο και επιθετικο ποδοσφαιρο με πολλες καθετες μπαλιες και 2 επιθετικους μεσους .
nikosas45
Trialist
Trialist
Posts: 13
Joined: Mon Dec 05, 2016 7:31 pm
Football Manager της ομάδας: inter
Αγαπημένη Ομάδα: AΡΗΣ
Status: ΑΡΗΣ ΙΝΤΕΡ ΚΑΙ ΣΟΚΟΛΑΤΕΣ ΚΙΝΤΕΡ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τότε πιστεύω χρειάζεσαι 2 γρήγορους full back με σχετικά μεγάλη αντοχή και σίγουρα 1 εξαράκι αμυντικά καλό να μένει πάντα πίσω να κόβει. Αντί για 2 "δεκάρια" θα προτιμούσα ένα 8άρι (να βοηθάει και αμυντικά και επιθετικά) και ένα δεκάρι για τις κάθετες και με δύο επιθετικούς στην περιοχή (ο ένας καλός στο ψηλό παίχνίδι). Και πίσω τρεις αμυντικούς. Απλές εικασίες κάνω φυσικά.
Post Reply

Return to “Τακτικές”