Ο θρύλος,τα ελληνόπουλα και της Ευρώπης τα σαλόνια!

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οι απανταχού φίλοι της ομάδας έχουν αρχίσει δυστυχώς να ξενερώνουν(για σκοπούς σεναρίου "ΔΕΝ ΞΕΝΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΟΤΕ") και να γκρινιάζουν, δεν αντέχουν άλλο αυτή την κατάσταση...Μπορεί φαινομενικά η ομάδα να τα πηγαίνει καλά, αλλά δεν βλέπουν την εικόνα που θέλουν να βλέπουν...Κάποιος πρέπει να αναλάβει τα ηνία της ομάδας, να φέρει τα πάνω κάτω, να διώξει όλους αυτούς που πόνεσαν τα μάτια μας να βλέπουμε και επιτέλους κάποιος που θα κάνει την ομάδα να παίξει ξανά ποιοτικό ποδόσφαιρο.

Ο πρόεδρος και το διοικητικό του συμβούλιο καταλήγουν στην επιλογή του νεαρού φιλόδοξου Κύπριου προπονητή Στέλιου Νεοφυτίδη.
Spoiler: show
Image
Aν δεν έχετε καταλάβει για ποιά ομαδάρα μιλώ, ο νεαρός τεχνικός ανάλαβε τον:
Spoiler: show
Image
Είναι αλήθεια δυστυχώς πως φέτος η ομάδα, αν και πρώτη, δεν τραβάει, δεν μας ενθουσιάζει. Αποφάσισα λοιπόν μετά και την ήττα με τον ΑΠΟΕΛ να κάνω την ομάδα να λάμπει. Το save είναι κάπως προχωρημένο και μετά είπα θα το κάνω και ιστορία στο φορουμ. Στο επόμενο post θα σας παραθέσω, το who is who της ομάδας
Last edited by AlphaHail on Tue Dec 13, 2016 11:59 am, edited 2 times in total.
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απλά παιδιά, θέλω να ξέρετε ότι δεν έχει να κάνει με οπαδικότητα η ιστορία, ότι θέλετε να το λέτε, να κάνουμε χαβαλέ!!!
Στόχος σε αυτή την ιστορία: Ο Ολυμπιακός να καταστεί ευρωπαική υπερδύναμη!

Γενικές πληροφορίες για την ομάδα
Spoiler: show
Image
Η γηπεδάρα μας, που κακά τα ψέμματα είναι ενα πραγματικό στολίδι
Spoiler: show
Image
Τα τρόπαια που έχουμε κερδίσει απο την ημέρα ίδρυσης μας
Spoiler: show
Image
Το τεχνικό επιτελείο όπως εγώ το έχω διαμορφώσει
Spoiler: show
Image
Το ιατρικό επιτελείο της ομάδας
Spoiler: show
Image
Η ομάδα scouting, θα ανακοινωθεί σε επόμενο post γιατί είναι ακόμη υπο διαμόρφωση.

Μετά από τις πωλήσεις που έκανα και αφού ακύρωσα τους δανεισμούς τον Paciencia και De la Bella(ήθελα να σταματησω και τον δανεισμό του Leali, αλλά δεν μου το επέτρεπε η συμφωνία με την Juventus) καθώς τους έκρινα ακατάλληλους για το πλάνο μου,προχώρησα στις πιο κάτω μεταγγραφές
Spoiler: show
Image
Όπως βλέπετε, ένα πλάνο σχεδόν ελληνικό(ίσως σιγά σιγά και ολόκληρο) θέλω να δημιουργήσω.

Οι πιο κάτω μας αποχαίρετησαν και δεν θα ξαναδούν την πόρτα του Ρέντη ποτέ τους(εκτός απο αυτούς που έφυγαν δανεικοί)
Spoiler: show
Image
Ροστερ
Spoiler: show
ImageImage
Κρίνω τον εαυτό μου ως πεισματάρη σαν προπονητή και πάντα έχω μόνο μια βασική τακτική, παρόλο που κάποιες φορές κάνω αλλαγές στον αγώνα ανάλογα της κατάστασης.

Τακτική
Spoiler: show
Image
Βλέπετε τον Poyet ως βασικό επειδή ήταν τραυματίας ο Milivojevic, αυτοί οι δύο πραγματικά θα ανταγωνιστούν πολύ για την φανέλα του βασικού
Το ρόστερ μου θέλω να το γνωρίσετε μέσα απο το πέρασμα της ιστορίας και να το αγαπήσετε με τις επιτυχίες που ελπίζω να φέρει.
Στο επόμενο post θα δείτε τα αποτελέσματα που έφερα στα φιλικά, και τους πρώτους αγώνες στον Τρίτο Προκριματικό Γύρο της Κορυφαίας Διασυλλογικής Διοργάνωσης.
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Κακως εδιωξες Καρντοζο. Ειδικα σε συγκρηση με τον Μαρικα εχασες εναν πολυ καλο επιθετικο. Τωρα αν δεν σου βγαινανε τα κουκια με μισθους οκ. Ο Σιωπης θα ειναι 3η επιλογη σαν αμυντικος μεσος? Γιατι ειναι αδιανοητα καλος στο μανατζερ, δωσε του χρονο. Θα εχεις γεματη λιστα στο Τσαμπιονς Λιγκ με τους γηγενεις, καλη αρχη, μου αρεσει το πλανο της ελληνοποιησης.
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ο Καρντοζο προσωπικα δε μου αρεσε ουτε εκανε τη διαφορα και παιρνει και υπερβολικο μισθο. Αλλα οντως ανταλλαξες τον εναν τελειωμενο με εναν αλλο τελειωμενο. Ο Φετφατζιδης παει με τις μερες του αλλα κανει τη διαφορα στις καλες του μερες. Τον Μιχαιλοβιτς τον πηρα και εγω και οντως κανει τη διαφορα το παιδι. Για μενα δωσε και ευκαιριες στον Μανθατη και σπρωξτον γιατι αξιζει και γινεται καλυτερος των Σεμπα/Ελιονουσι αλλα και Κολοβου και Γιαννωτα. Ο Μαριν για τον μισθο που παιρνει δεν αξιζε οποτε τον πουλησα και αυτον.
Επισης, εγω οχι μονο κρατησα Καμπιασο και Τσορι αλλα παλευα να μη παρουν συνταξη. Καθε χρονο δεχονται και λιγοτερο συμβολαιο, κανουν τη διαφορα ως εναλλακτικες λυσεις(την πρωτη χρονια εως και βασικοι) αλλα το βασικοτερο για μενα ειναι οτι ειναι υποδειγματα ποδοσφαιριστων και ιδανικοι για tutor στους μικρους Ελληνες.

Καλη επιτυχια!
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kerlonios wrote:Κακως εδιωξες Καρντοζο. Ειδικα σε συγκρηση με τον Μαρικα εχασες εναν πολυ καλο επιθετικο. Τωρα αν δεν σου βγαινανε τα κουκια με μισθους οκ. Ο Σιωπης θα ειναι 3η επιλογη σαν αμυντικος μεσος? Γιατι ειναι αδιανοητα καλος στο μανατζερ, δωσε του χρονο. Θα εχεις γεματη λιστα στο Τσαμπιονς Λιγκ με τους γηγενεις, καλη αρχη, μου αρεσει το πλανο της ελληνοποιησης.
Ο κυριότερος λόγος που έφυγε ο Καρντόζο είναι οι 70 χιλιάδες που έπαιρνε κάθε εβδομάδα, ο μαρικά θα είναι τρίτος, και παίρνει και 10 χιλιάδες μόνο και ούτε θα παραπονιέται για τον πάγκο. Το κυριότερο όμως είναι ο μέσος όρος ηλικίας. Ο Σιώπης δεν θα είναι ακριβώς 3ος, μαζί με τον Πογέτ θα είναι 2οι, θα παίρνουν τις ίδιες ευκαιρείες και τον Μίλι δεν τον βλέπω να μενει για πολύ αν κάνει καλές εμφανίσεις. Ευχαριστώ που με ακολουθείς φίλε, μείνε συντονισμένος!!!
smtmk wrote:Ο Καρντοζο προσωπικα δε μου αρεσε ουτε εκανε τη διαφορα και παιρνει και υπερβολικο μισθο. Αλλα οντως ανταλλαξες τον εναν τελειωμενο με εναν αλλο τελειωμενο. Ο Φετφατζιδης παει με τις μερες του αλλα κανει τη διαφορα στις καλες του μερες. Τον Μιχαιλοβιτς τον πηρα και εγω και οντως κανει τη διαφορα το παιδι. Για μενα δωσε και ευκαιριες στον Μανθατη και σπρωξτον γιατι αξιζει και γινεται καλυτερος των Σεμπα/Ελιονουσι αλλα και Κολοβου και Γιαννωτα. Ο Μαριν για τον μισθο που παιρνει δεν αξιζε οποτε τον πουλησα και αυτον.
Επισης, εγω οχι μονο κρατησα Καμπιασο και Τσορι αλλα παλευα να μη παρουν συνταξη. Καθε χρονο δεχονται και λιγοτερο συμβολαιο, κανουν τη διαφορα ως εναλλακτικες λυσεις(την πρωτη χρονια εως και βασικοι) αλλα το βασικοτερο για μενα ειναι οτι ειναι υποδειγματα ποδοσφαιριστων και ιδανικοι για tutor στους μικρους Ελληνες.

Καλη επιτυχια!
Ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε για την ευχή σου. Ο Καρντόζο είναι και μεγάλος σε ηλικία, με τα match που έκανα μέχρι τώρα ο Μαρίν όντως δεν αποδίδει όσο θέλω. Στον Μανθάτη θα δώσω ευκαιρείες στο κύπελλο κυρίως και αναλόγως πορείας στο πρωτάθλημα. Τσόρι κράτησα απλά ήταν με άδεια, τον ανανέωσα κιόλας(ήθελε μεγαλύτερο μισθό). Τον Καμπιάσο τον έδιωξα λόγω ηλικίας κυρίως και για να μπορώ να έχω χώρο να φέρω Σιώπη.
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η ομάδα αγωνίστηκε σε κάποια φιλικά τα οποία σας τα παραθέτω πιο κάτω:
Spoiler: show
Image
Image
Image
Συγχωρέστε με για το κομματάκι που εξέχει, έκανα λάθος στο crop :p
Η ομάδα αυτή την χρονιά θα λάβει μέρος στο Champions League, το ταξίδι ξεκινά απο τον Τρίτο Προκριματικό Γύρο και πρώτος προορισμός τα Σκόπια και η ομάδα τους FK Vardar. (δυστυχώς ξέχασα να πάρω φωτογραφία)

Τρίτος Προκριματικός Γύρος Αγώνας Πρώτος
Spoiler: show
Image
Τα πιστόλια της ομάδας, μπήκαν μέσα και καθάρισαν. 4-0 απο το 37', και η υπόθεση πρόκριση ήταν ήδη στα πόδια μας.
Ποιοτικό ποδόσφαιρο καθόλη την διάρκεια του αγώνα, έριξα ρυθμούς επίτηδες όμως στο δεύτερο ημίχρονο για να κρατάμε δυνάμεις.
Τρίτος Προκριματικός Γύρος Αγώνας Δεύτερος
Spoiler: show
Image
Κατέβασα μια εντεκάδα με πολλές αλλαγές, προηγηθήκαμε, αλλά το δεύτερο ημίχρονο η Vardar ανέβασε στροφές και μας ισοφάρισε.
Δεν έδειξε κάτι ανησυχητικό η ομάδα με το 2-2 γιατί όπως είπα έπαιζαν αρκετοί παίκτες με κακή αγωνιστική κατάσταση για να αρχίσουν να ανεβάζουν ρυθμούς.
Οπότε κρατάμε την πρόκριση και συνεχίζουμεεεεεεεε!
Όλα έτοιμα για την κλήρωση των Playoff της διοργάνωσης, ο Ολυμπιακός θα είναι στο γκρουπ των δυνατών και...
Spoiler: show
Image
Μια καλή κλήρωση, μπορούσαμε να είχαμε και πιο δυνατούς αντιπάλους.
Δεν υποτιμούμε σε καμιά περίπτωση την Ντιναμό, όλοι ξέρουμε ότι οι Κροάτες είναι παραδοσιακή δύναμη.
Playoff Αγώνας Πρώτος
Spoiler: show
Image
Σούπερ Mihajlovic και 3-0, ο μικρός "θεός" που κόστισε 1.4 μύρια έκανε ότι ήθελε την αντίπαλη άμυνα, 2 γκολ και ασσιστ.
Πέρασε ο καιρός, ήρθε και η πρώτη αγωνιστική της Ελληνικής Superleague.

ΠΑΟΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
Spoiler: show
Image
Ένας αγώνας Ροντέο, μοιρασμένα τα δύο ημίχρονα στις δύο ομάδες, εμείς στο δικό μας καταφέραμε να πετύχουμε δύο γκολ ,
και εκμεταλλευτήκαμε το φοβερό άγχος των παικτών του ΠΑΟΚ. 1 derby down 2 to go.
Playoff Αγώνας Δεύτερος
Spoiler: show
Image
Κατέβασα μιαν καθολικά αλλαγμένη όχι μόνο 11άδα αλλά σχεδόν όλη την 18αδα!
Όταν είδα το 2-0 στο ημίχρονο, μπορώ να πω ότι άρχισα να ιδρώνω λίγο αλλά φαίνεται ότι ο Elabdellaoui στον πρώτο του αγώνα
μετά τον τραυματισμό είχε κέφια για να σκοράρει, και ο Chori Dominguez με μια μαγευτική πάσα απο τα δεξιά, έδωσε γλυκάκι στον Macheda.
Ο αγώνας ήρθε στα ίσα και θα μπορούεσε να παραμείνει έτσι, ο Άνχελο δεν μας έκανε την χάρη.
Περίμενα πολύ χειρότερη εικόνα απο την ομάδα, γιατί ήταν πολύ αλλαγμένη και έδωσα ευκαιρείες σε όλους τους νεαρούς.
Γλυκιά ήττα λοιπόν και πάμε ΟΜΙΛΟΥΣ!
Η κλήρωση ήρθε, για να δούμε αν η κληρωτίδα θα βγάλει τίποτα κακό...
Spoiler: show
Image
Δυστυχώς, οι 2 ομάδες που δεν ήθελα να βρεθούν μαζί και πόσο μάλλον εγώ εναντίον τους!
Δεν πτοείται το ηθικό μας παίδες, εμείς θα πάμε, αυτοί θα έρθουν θα κάνουμε το παιχνίδι μας και ότι γίνει,
στόχος πλέον για το Champions League να πάρουμε την τρίτη θέση, καθώς και η Besiktas αναγνωρίζεται σαν δύσκολη ομάδα.
Θετικό και τα εκατομμύρια που μπήκαν στα ταμεία απο την είσοδο στους ομίλους.

Πολύ καλός ο Ολυμπιακός μου σε αυτά τα πρώτα 5 παιχνίδια, καλύτερος απο όσο περίμενα, για να δούμε τι θα γίνει στην συνέχεια...
User avatar
smtmk
Youth Team Manager
Youth Team Manager
Posts: 2127
Joined: Fri May 15, 2015 2:59 pm
Football Manager της ομάδας: Panthrakikos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Ρε συ το μοναδικο σκρινσοτ που φαινεται ειναι με τον αγωνα με τον ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το GT-S7582 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

EDIT: Δε ξερω αν το διορθωσες ή μου ειχε bugαρει το Tapatalk πριν αλλα τωρα που μπηκα απο pc ειναι μια χαρα οι εικονες
Last edited by smtmk on Thu Dec 15, 2016 12:27 pm, edited 1 time in total.
User avatar
danis
Rotation
Rotation
Posts: 1081
Joined: Thu Apr 17, 2003 11:00 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Αχιλλεας Φαρσαλων
Location: Αθηνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μακαρι αυτο το πλανο με την ελληνοποιηση να το κρατουσαν στη πραγματικοτητα ολες οι ομαδες...δεν μου κανει κεφι πλεον να παω στο γηπεδο να βλεπω 11 ξενους...
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

danis wrote:Μακαρι αυτο το πλανο με την ελληνοποιηση να το κρατουσαν στη πραγματικοτητα ολες οι ομαδες...δεν μου κανει κεφι πλεον να παω στο γηπεδο να βλεπω 11 ξενους...
Και εγώ, για αυτό αποφάσισα να κάνω έναν Ολυμπιακό πλήρες ή σε όσο μπορέσω και όσο αντέξω Ελληνικό(στόχος είναι να φέρω ξανά τον Μήτρογλου πίσω και να ενισχυθώ μόλις μπορέσω με Παπασταθοπουλο,Παπαδοπουλο,Βέλλιο,Σταφυλίδη). Περιμένω την στήριξη όλων σας χεχεχε!!!
smtmk wrote:Ρε συ το μοναδικο σκρινσοτ που φαινεται ειναι με τον αγωνα με τον ΠΑΟΚ

Στάλθηκε από το GT-S7582 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

EDIT: Δε ξερω αν το διορθωσες ή μου ειχε bugαρει το Tapatalk πριν αλλα τωρα που μπηκα απο pc ειναι μια χαρα οι εικονες
Φίλε ίσως να ήταν κάτι με το Tapatalk!!! Να σαι καλά πάντως!!!
User avatar
AlphaHail
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 416
Joined: Wed Jul 04, 2012 11:47 am
Football Manager της ομάδας: Olympique Lyonnais
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiakos,Real Madrid
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Συνεχίζουμε λοιπόν το ταξίδι με την ομάδα μας, σε αυτό το post θα παραθέσω όλους τους αγώνες που παίχτηκαν μέχρι τώρα.

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Spoiler: show
Image
Χωρίς ιδιαίτερο ποδόσφαιρο, πήραμε και αυτούς τους 3 βαθμούς.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΤΡΙΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Spoiler: show
Image
Πληρώσαμε ακριβά το rotation που κάναμε και ο Ατρόμητος μας κέρασε 3 γκολάκια, η εικόνα μας ήταν τραγική!
CHAMPIONS LEAGUE
ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΙΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - REAL MADRID

Spoiler: show
Image
Ντάξει, με την Real παίζαμε παιδιά, λογικό. Πολύ ευχάριστη όμως η εικόνα της ομάδας, θα τρώγαμε κιάλλα αν δεν είχαμε εναν εξαιρετικό Milivojevic και έναν Καπίνο κέρβερο(ναι,ήταν κέρβερος).Και επίσης θα ήταν άδκο να μην αναφέρω τα 2 δοκάρια που βρήκαμε με Ιντέγε και Φορτούνη, αλλά και τις 6-7 κλασσικές ευκαιρείες που είπε το όχι ο Νάβας. Με έκανε χαρούμενο αυτή η εμφάνιση παρά την ήττα
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΕΚ

Spoiler: show
Image
Δεν ξέρω τι έγινε, μέχρι το 70 είχα πλήρη έλεγχο του αγώνα και ένα εξαιρετικό σκορ 4-0, το fm έκανε την κουτσουκέλα του και στις μοναδικές 3 ευκαιρείες που βρήκε η ΑΕΚ, σκόραρε και στις τρείς.Κρατάω την νίκη στο derby, #2derbiesdown #1togo.
ΚΥΠΕΛΛΟ
ΠΡΩΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΙΛΩΝ
ΑΕΚ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Spoiler: show
Image
Δεν ήταν κακή η εικόνα μας, το σκορ θα μπορούσε να ήταν και ισόπαλο, αφού έχασα και ευκαιρείες μετά το 3-2. Πολύ καλή ήταν η ΑΕΚ, ίσως λίγο καλύτερη στα σημεία.
CHAMPIONS LEAGUE
ΔΕΥΤΕΡΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΙΛΩΝ
BESIKTAS - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Spoiler: show
Image
Έπαιξαν μπορώ να πω καλύτερα, αλλά δεν είχαν τον σουπερ-Φετφατζίδη! Τους πατάξαμε σε κάθε μας επίθεση, η άμυνα μου φάνηκε τοίχος σε κάθε τους επίθεση, αφού έφταναν μέχρι την μεγάλη περιοχή και απλά δεν μπορούσαν να εισβάλουν σε αυτή.Είχαν όμως την κατοχή της μπάλας και τον πλήρη έλεγχο! Οι πρώτοι 3 βαθμοί, σε συνδιασμό με την ήττα της Ντορτμουντ, είμαι 2ος.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΠΕΜΠΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Spoiler: show
Image
Είχαμε τον έλεγχο, αλλά δεν είμασταν σοβαροί για να τελειωσουμε τις ευκαιρείες μας. Μπορώ να πω και ευτυχώς που κερδίσαμε το πέναλτυ και έδωσε την λύση στον αγώνα και τους 3 βαθμούς.
Βαθμολογία
Spoiler: show
Image
Έχουμε έναν αγώνα λιγότερο, που αν τον νικήσουμε φτάνουμε τον Παναθηναικό στον 1 βαθμό,
Δεν είναι κακή η εικόνα της ομάδας μέχρι τώρα, αναμένω ότι θα στρώσουμε κι'άλλο, μας έφαγε ο ενθουσιασμό με τις εξαιρετικές εμφανίσεις στην αρχή, έπρεπε να κρατούσαμε λίγο περισσότερο τους εαυτούς μας. Υπάρχουν πολλές ακόμα αγωνιστικές για το πρωτάθλημα, δεν με ανησυχεί αυτό. Το μοναδικό θέμα ανησυχίας είναι η εικόνα της ομάδας όταν γίνεται rotation, και στις δύο περιπτώσεις ηττηθήκαμε απο τον Ατρομήτο και απο την ΑΕΚ στο κύπελλο
-traino -traino -traino -traino -traino
eliaska41
Coach
Coach
Posts: 2847
Joined: Fri Jun 03, 2011 10:19 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η τακτική σου δείχνει πολύ επιθετική. Τι ομαδικές οδηγίες έχεις βάλει;
Είμαι αντι-fan του... αντι-fan μου!
User avatar
Kerlonios
Indispensible
Indispensible
Posts: 1687
Joined: Thu Oct 20, 2011 12:48 pm
Football Manager της ομάδας: Olympiacos, Arsenal
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός
Status: I wish you were a beer
Location: Αθήνα
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Περιμενουμε τη συνεχεια!! Eιναι λογικο να εχεις σκαμπανευασματα με νεο ροστερ και νεα τακτικη οπως επισης και να κουραζονται οι παικτες σου μετα το 70' και να δεχεσαι καποια γκολ απο κει και μετα. Θα στρωσει η ομαδα, οπως λεει και ο φιλος απο πανω φαινεται να παιζεις αρκετα επιθετικα, δοκιμασε στην Ευρωπη να παιζεις πιο συντηριτικα!
Post Reply

Return to “Ιστορίες”