Προτάσεις Παικτών

Post Reply
User avatar
k_cobain_4
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Thu Nov 27, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Hellas Verona
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Newcastle upon Tyne
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για επιθετικό δες τον Walter Gonzalez , Παραγουανός απτην Olimpia μου φαίνεται. Στο δικο μου σειβ τον πήρα Άπτον Παναθηναϊκό το 2019 στην Λιλ με 3.5εκ, ο Παναθηναϊκός τον είχε πάρει 2 χρόνια πριν για 1εκ και μετα απο 4 χρόνια και 3 πρωταθλήματα οπου βγήκε 2 φορες πρώτος σκορερ στην Γαλλία τον πούλησα 25εκ. Τον χρησιμοποιουσα σαν Complete Forward αλλά έχει work rate για να αποδώσει και σαν defensive forward.

Sent from my A0001 using Tapatalk
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δυστυχώς δεν μπόρεσα να τον κλείσω τα βρήκαμε σε όλα αλλα μπήκε σφήνα η ιντεπετιεντε και τον πηρε.
Εχουμε να προτείνουμε κάποιον άλλον γτ έχω μείνει χωρίς καθαρό επιθετικό με Leto και πισπα (από ακαδημίες) είμαι και βρίσκομαι Ιούλιο λίγο πριν τα προκριματικά για το Europa :/
Ο Διαμαντάκος που προτάθηκε παραπάνω δεν μπορώ ανανέωσε συμβόλαιο αλλα και δεν είχα τα χρήματα.
Τον costaignos που είχε από την sporting δεν ανανέωσα δανεισμό γτ τα είχα βρει με τον Gonzalez αλλα που να ήξερα.
Ο Thurman που ήταν δανεικός στην Κέρκυρα δεν ξέρω κατα ποσό μπορεί να είναι καλός...τον βρίσκω ελεύθερο αυτή την στιγμή και την σεζόν που πέρασε (1η σεζόν δλδ) βγήκε 1ος σκόρερ στο πρωτάθλημα με 18 γκολ
Image
User avatar
k_cobain_4
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Thu Nov 27, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Hellas Verona
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Location: Newcastle upon Tyne
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ατυχια με τον Γκονζαλεζ..αλλα για το μελλον να τον εχεις στα υποψην σου. Εναλακτικες λυσεις, απο το ιδιο σειβ, γεναρη 2017 στον ΠΑΟΚ απο οπου ειχα ξεκινησει ειχα φερει τον Κολομβιανο Harold Preciado απο την Ντεπορτιβο Καλι για 575 χιλιαδες (λιρες αγγλιας) και μεχρι το τελος της σεζον εβαλε 8 γκολ σε 14 συμετοχες. Αφοτου εφυγα για την Λιλ τον Νοεμβρη το 2017 πουληθηκε για 10 εκ στην ρομα, μετα 25.5εκ στην Πορτο και μετα απο 2 σεζον παλι το 2021/22 43εκ στην Ντορτμουντ.

Αλλη λυση απτο ιδιο σειβ που ειδα οτι πηγε στον παναθηναικο και εβγαλε ματια ειναι ο ιταλος Kevin Lasagna απο την Καπρι, αλλα για αυτον κοιτας ενα ποσο κοντα στα 2-2.5εκ για να ερθει ελλαδα
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μια από τα ίδια και με αυτούς...ο preciado εχει πάρει μεταγραφή και η αξία του είναι 2.4εκ η ομάδα για να τον δώσει θέλεις 13εκ
Ο Ιταλός δεν ενδιαφέρεται να έρθει ούτε ως δανεικός.
Προς το παρόν έκλεισα ελεύθερο τον thuram που έπαιζε Κέρκυρα και έκανα πρόταση 275 χιλ. τον luv castaignos από την sporting τον οποίο είχα δανεικό για 6 μήνες..ας ελπίσω αν πάρει τον χρόνο που χρειάζεται να αποδώσει μιας και η κάρτελα του είναι πολύ καλή (την έχω ανεβάσει σε σχόλιο μου στην προηγούμενη σελίδα).

EDIT: άκυρο ο Ιταλός δέχτηκε την πρόταση δανεισμού που του έκανα και ήρθε..άντε να δούμε τι θα δούμε.με τον castaignos δεν τα βρήκα στο συμβόλαιο γιατί ήθελε μισθό 1.2εκ και με έναν τέτοιο μισθό δεν μας έβλεπα καλα...επισης προσπαθώ να κλείσω έναν πρώην πράσινο (από ακαδημίες) που παίζει Γιούβε και είναι ο Αναστάσιος δωνης 20 χρόνων αρκετά καλή καρτέλα με μέλλον και 15 στα τελειώματα...με 350 χιλ τον έκλεισα τα βρήκαμε και στο συμβόλαιο και απλα περιμένω τωρα μην γίνει κανα στραβοπάτημα σαν τον Gonzalez
Image
NickKotsonis
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:01 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά ψάχνω επιθετικό γκολτζή για δεύτερη σεζόν με Παναθηναϊκό... Ο Σεφέροβιτς δεν έχει αποδώσει μέχρι στιγμής όσα θα ήθελα τουλάχιστον στα ευρωπαϊκά παιχνίδια όπου είναι άφαντος... Επίσης έχω και ρεζέρβα τον Ασάνο της Άρσεναλ αλλά τον φοβάμαι λίγο... Έχω στα υπόψιν μου τον Τζουζέπε Ρόσι αλλά έχει ιστορικό με πολλούς τραυματισμούς και δεν ξέρω αν θα αξίζει το 1,5εκ. μισθό που ζητάει και τον Λούκας Μπάριος ο οποίος όμως είναι στα 32 του με 3 αστεράκια ποιότητα... Επίσης αν είναι δυνατό επειδή τα οικονομικά είναι στενά (έχω μπάτζετ 210.000 ευρώ) θα ήθελα φτηνό παίκτη για μεταγραφή αν και κοιτάζω στους ελεύθερους περισσότερο...
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δες λόγο τον Thurman που είχε πρώτη σεζόν δανεικό η Κέρκυρα...εμένα το καλοκαίρι πριν το ξεκίνημα της 2ης σεζόν έμεινε ελεύθερος και το έκλεισα...1η σεζόν βγήκε πρώτος σκόρερ στο πρωτάθλημα με 18 γκολ και αυτή την στιγμή σε 6 εμφανίσεις μετράει 6 γκολ (4 αγνές πρωταθλήματος 2 γκολ και 2 αγώνες Europa league 4 γκολ)..μπορεί να χάσει τα άχαστα (όπως και όλοι δλδ) αλλα να σου βάλει και αυτα που δεν περιμένεις.ειμαι απόλυτα ευχαριστημένος μέχρι στιγμής.
Επισης κοιτά τον Αναστάσιος δωνη παιδί από τις ακαδημιεσ Μας που είναι στην Γιούβε και τον στέλνει δανεικό από εδω και από εκεί...15 finishing και αρκετά γρήγορος...τον έκλεισα γρήγορα και εύκολα...350 χιλιάρικα εδωσα στην Γιούβε.
Image
User avatar
wailer8
Trialist
Trialist
Posts: 10
Joined: Fri Nov 01, 2013 5:42 pm
Football Manager της ομάδας: Kallithea
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για ομαδες Β' εθνικης εχουμε καμια καλη προταση παιδες?Κανα τρελο ταλεντο ανεξαρτητου θεσης :p ??
User avatar
kjtzemis
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 251
Joined: Wed Dec 19, 2012 11:36 pm
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναϊκός,Liverpool,Barca
Status: ...You'll Never Walk Alone...
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχετε κατα νου κανέναν καλό αμυντικό να έρχεται στον Παναθηναϊκό φθηνός ή άστο δανεικός;;ο μέθοδο θέλησε να φύγει είχα πρόταση 4 μυρια από la galaxy και ο άχρηστος πήγε και υπέγραψε ελεύθερη μεταγραφή (τα νεύρα μου)...βρίσκομαι στα μισά της 2ης σεζόν τελειώματα χειμερινών μεταγραφών...δεν τον βιάζομαι τον αμυντικό ετσι κιαλλιος το καλοκαίρι θα κινηθώ.
Αυτή την στιγμή έχω Τζημόπουλο Ρισβάνη κουτρουμπη τελαντερ και το καλοκαίρι επιστρέφει από δανεισμό ο ευαγγελου αλλα θελω να πάω για το βήμα παραπέρα στην αμυνα δλδ να μπορώ να τον εμπιστεύομαι σε όλα τα παιχνίδια χωρίς ενδοιασμούς
Image
geovrettos
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 575
Joined: Sat Oct 06, 2007 3:42 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kolovetsios για ΠΑΟ ελεύθερος αξιζει ;;Επίσης πουλάωω Γουακάσο με 1.5 για να βγάλω χρήμα και να μην έχω το συμβόλαιο ;
rozgatos
Trialist
Trialist
Posts: 57
Joined: Tue Oct 20, 2015 4:06 pm
Football Manager της ομάδας: panetolikos
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για κάποιους που παίζουν με μικρότερες ομάδες όπως εγώ(Παναιτωλικός)και κατά καιρούς ρωτάτε για λαβράκια προτείνω ανεπιφύλακτα τον Αργεντίνο δεξιό μεσοεπιθετικό Guillermo Vernetti της Ferro.Μένει ελεύθερος από 1/1/17.Μεγάλο λαβράκι.Με 200χιλ. ετήσιο συμβόλαιο εξελίσσεται σε καλύτερη περίπτωση από Villafanez,Marinez και φέρνει και καλά λεφτά κάποια στιγμή.
tanasis1990
Rotation
Rotation
Posts: 1010
Joined: Wed Nov 22, 2006 1:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μίλαν,Λίβερπουλ, Βαλένθια
Location: Νίκαια-Leicester
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχει δοκιμάσει κανείς Iver Fossum? Είμαι με Ολυμπιακό πρώτη χρονιά, και αναρωτιέμαι αν αξίζει να τα σκάσω (ζητάει πάνω από 12μ το Ανόβερο - έλεος!).
Με νοιάζει αν έχει καλή εξέλιξη, όχι αν υπάρχουν καλύτεροι, επδ γουστάρω γενικά Σκανδιναβούς παίχτες και τον θέλω να συμπληρώσει τριπλέτα Σκανδιναβών στον άξονα με Wahlqvist και Alexander Isak (οι δικοί μου Γκούλιτ-Ράικαρντ-Φαν Μπάστεν).
Οι σκάουτ μου δίνουν 4 αστέρια και το 5ο μαύρο (με στατς 14-15 στα jca-jpa οι περισσότεροι).
User avatar
John7gr
Amateur
Amateur
Posts: 166
Joined: Sat May 23, 2009 7:05 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Σε ρόλο box to box αξίζει :-)
User avatar
ndani24
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Jan 07, 2013 6:47 pm
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
facebook προφίλ: Nikos Danoglou
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα είμαι δεύτερη χρόνια με Παναθηναϊκό και ψάχνω για έναν καλό box to box σε οικονομικό κ εξελίξιμο...αν έχετε καμία πρόταση θα το εκτιμούσα πολύ!!
thodorosm
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Fri Feb 24, 2017 8:52 pm
Football Manager της ομάδας: kamia
facebook προφίλ: thodoros mixas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γεια σας παιδια τι χαρακτηριστικα να κοιταω πρωτα στην καρτελα ενος παικτη
Papakaliatis
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Sat Oct 28, 2017 12:26 pm
Football Manager της ομάδας: Celtic
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
facebook προφίλ: pavloszam
Location: Chrysoypoli,Kavala
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα Παιδιά εναν cb για Celtic χρειαζομαι.Εξελιξιμος αν γινεται.
Post Reply

Return to “Προτάσεις παικτών”