FMGreece Youth Only Challenge 2018

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2018!
Post Reply
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα κύριοι! Εδώ θα είναι ο χώρος με τους πιο αρρώστους, τους πιο καμένους και τους πιο υπομονετικούς. Θα κάνουμε για πρώτη φορά την παρακάτω πρόκληση.

Αναλαμβάνετε μια ομάδα από την χαμηλότερη playable κατηγορία της χώρας που θέλετε και τη φτάνετε στην κορυφή, χωρίς όμως να κάνετε μεταγραφές. Μπορείτε αν θέλετε να ξεκινήσετε και με ομάδες της από κάτω κατηγορίας κάνοντας ένα χρόνο holiday, ώστε να ανέβουν στην κατηγορία που μπορούμε να παίξουμε κάποιες νέες ομάδες.

Βασικοί κανόνες Youth Challenge:
- Απαγορεύονται οι μεταγραφές και οι δανεισμοί παικτών.
- Απαγορεύεται η χρήση in game Editor.
- Απαγορεύεται η ανάληψη εθνικής ομάδας μέχρι να κατακτήσετε το Champions League.
- (Προφανώς) απαγορεύεται το save/load.
- Αν απολυθείτε δυστυχώς τέλος, πρεπει να ξεκινήσετε από την αρχή.

Ποστάρετέ μας τις περιπέτειες σας, επιτυχίες και αποτυχίες, τρόπαια, υποβιβασμούς, τρομερούς newgens και σαπάκια. Το παρακάτω template θα σας βοηθήσει να κάνετε συγκεντρωτικά posts χωρίς να κουράζεστε.

Season:
Θέση στο Πρωτάθλημα:
Επίδοση Κυπελλων:
Επίδοση Ευρώπης:
Πρώτος Σκορερ:
Πρώτος σε Average Rating:
Επίπεδο Junior Coaching:
Επίπεδο Εγκαταστάσεων:
Balance οικονομικών:

Καλή επιτυχία, καλά καψίματα και κυρίως καλή διασκέδαση!!


Sent from my iPad using Tapatalk
Last edited by BillHoudini on Fri Nov 17, 2017 5:55 pm, edited 2 times in total.
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Giza/Hoyvik, take 1

Image

Μπορώ να πω ότι το FM16 με κόλλησε σε αυτού του είδους το challenge, καθώς σε αυτό έκανα το πιο παθιασμένο και απο τα μακροβιότερα σέιβ μου. Αναλαμβάνοντας την Virtus από το San Marino, κατάφερα σε βάθος 30 σεζόν να μπώ επιτέλους στους ομίλους του Champions League, έχοντας δώσει άπειρες ώρες σε τακτικές, tutoring και retraining των καμαριών μου :D Οπότε μου φάνηκε αυτονόητο οτι το πρώτο σειβ μου για το FM18 θα ήταν τετοιο, σε καμμένη χώρα μάλιστα. Οπότε κατέληξα στα Νησιά Φαρόε, οπου έχω κάνει στο παρελθόν επιτυχημένα περάσματα, και συγκεκριμένα στην χειρότερη ομάδα του νησιού, την Giza/Hoyvik!

Στην αρχή της χρονιάς είναι η αλήθεια όλοι μας δίνανε ως πρώτο φαβορί για υποβιβασμό, οπότε θα ήμουν προσωπικά ικανοποιημένος με ένα καλό πλασάρισμα. Όμως το παιχνίδι είχε άλλα σχέδια...

Σε μια σεζόν που δεν χάσαμε πουθενά τον ειρμό μας, καταφέραμε να πάρουμε το πρωτάθλημα, με χαρακτηριστική κιόλας άνεση! Βαθμολογία

Οι παίκτες πυλώνες μας ήταν τα εξτρέμ μας, Thorleiffsen και Kjaerbo, ο φορ Keita καθώς και ο Bie στό κέντρο. Πάρτε και μια γενικότερη εικόνα της ομάδας.

Δυστυχώς όμως, η φουρνιά των ακαδημιών μας απογοήτευσε, καθώς παρότι κράτησα αρκετούς παίκτες για λόγους βάθους, κανείς δεν φαίνεται να μπορεί να κάνει μελλοντικά την διαφορά.

Djurhuus, Mortensen, Doualeh, Hentze, Elingsgaard, Zachariasen, Hojgaard, Niclasen, Jacobsen, Joensen, Simonsen

Aπο τα παιδιά λοιπόν, μεγάλο ρόλο θα έχουν φέτος τα 2 αριστερά μπακ, καθώς είναι οι μόνοι στον σύλλογο σε αυτη την θέση, καθώς και ο Joensen σαν 3ο-4ος στόπερ. Το κακό είναι οτι τα οικονομικά του συλλόγου είναι δύσκολα, οπότε δεν καταφέραμε κάποια αναβάθμιση στο junior coaching, κάτι που θα έφερνε και ρετζενς με καλύτερο CA :( Τουλάχιστον στο τέλος της χρονιάς έληξαν τα συμβόλαια πολλών παικτών με μεγάλο μισθό, οπότε αναμένεται να έρθει μια κάποια οικονομική ανάσα. Μεταγραφές

Στόχοι για την επόμενη χρονιά; Να αποφύγουμε τον υποβιβασμό και να ψηθούν και βελτιωθούν όσο γίνεται τα παιδιά μας!

Season:1η
Θέση στο Πρωτάθλημα: 1η
Επίδοση Κυπελλων: Αποκλειστήκαμε στον 1ο γύρο
Επίδοση Ευρώπης: -
Πρώτος Σκορερ: Ahmed Keita, 21 γκόλ
Πρώτος σε Average Rating: Hanus Thorleiffson, 7.69
Επίπεδο Junior Coaching: Minimal
Επίπεδο Εγκαταστάσεων: Training:Poor, Youth:Poor
Balance οικονομικών: -156k

Αυτά λοιπόν για αρχή από μένα, τολμήστε και σείς να δοκιμάσετε! :D
Manuel Jimenez 21
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5876
Joined: Sun Feb 13, 2011 3:37 pm
Football Manager της ομάδας: Svay Rieng Province FC
Αγαπημένη Ομάδα: AEK, Liverpool, Panellinios
Status: Στην ρουτίνα.
Location: Γκύζη
Has thanked: 7 times
Been thanked: 4 times
Contact:

Giza/Hoyvik, Take 1

Image

Δυστυχώς, η πρώτη σεζόν μας στα σαλόνια της πρώτης κατηγορίας ήταν κακή και οδηγηθήκαμε πίσω στα βοσκοτόπια που κατακτήσαμε πέρσι. Γενικότερα, υπήρχε μεγάλη διαφορά ποιότητας ανάμεσα στο ρόστερ μας και στα υπόλοιπα της κατηγορίας, οπότε θα έλεγε κανείς οτι ίσως και δίκαια να πέσαμε τόσο γρήγορα. Ρόστερ. Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός οτι επιβιώσαμε μιας εξαγοράς, ενώ με την αλλαγή διοίκησης καταφέραμε να τους πείσουμε να προβούν στις αναγκαίες βελτιώσεις. Αυτό βέβαια έγινε προτού μας έρθει η φετινή φουρνιά παικτών, η σίγουρα είναι πολύ καλύτερη από την περσινή, καθώς προκύπτουν τουλάχιστον 2 impact players κατευθείαν, οι Johannesen και Μohr.

Ας δούμε όμως και τους άλλους: Lydersen, Poulsen, Thomsen, Johannesen, Jacobsen, Johansen, Askham και Samuelsen.

Στόχος λοιπόν της επόμενης σεζόν; Η επάνοδος στην πρώτη κατηγορία, καθώς και το ''ψήσιμο'' και η βελτίωση των νεαρών μας μέσααπο τα παιχνίδια που θα πάρουν!

Season:2η
Θέση στο Πρωτάθλημα: 9η
Επίδοση Κυπελλων: Αποκλειστήκαμε στα προημιτελικά
Επίδοση Ευρώπης: -
Πρώτος Σκορερ: Ahmed Keita, 19 γκόλ
Πρώτος σε Average Rating: Ahmed Keita, 7.40
Επίπεδο Junior Coaching: Fairly Basic
Επίπεδο Εγκαταστάσεων: Training:Poor, Youth:Poor
Balance οικονομικών: -150k
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Haverfordwest County FC
Image

Μπορεί κάποιοι να θυμάστε πέρσι το σύντομο πέρασμά μου από αυτό το Ουαλικό χωριό. Irl έπεσε κατηγορία και αποφάσισα να την αναλάβω, να μην κάνω καμία μεταγραφή με στόχο την κορυφή της Ουαλίας και αργότερα του κόσμου. Η ομάδα στην αρχή είχε μόνο 11 ποδοσφαιριστές, οπότε αυτοί οι 11 και κάποιοι Γκρι βγάλανε 27 από τους 30 αγώνες του πρωταθλήματος, μέχρι δηλαδή το πρώτο Youth Intake που μας έβγαλε τους εξής παικταράδες, μετά από upgrade σε Junior Coaching και Youth Recruitment:

Top 5 Youth Players, Genaration 2017:
-Kyle Delaney (DR): Εξαιρετικός δεξιός μπακ, εύκολα φτάνει επίπεδο πρωταγωνιστή στην πρώτη κατηγορία, ελπίζω να μπορέσουμε να τον κρατήσουμε.
Spoiler: show
Image
-Steven Bowen (DC): Καλός σέντερ μπακ, έχει μία βάση να δουλέψουμε, σίγουρα καλύτερος από τον προηγούμενο βασικό στη θέση του.
Spoiler: show
Image
-Sion Hutchinson (DR): Άλλος ένας πολύ καλός δεξιός μπακ, αναγκαστικά θα γίνει retrain σε αριστερό μπακ για να χωρέσει στην εντεκάδα.
Spoiler: show
Image
-James Jones (ST): Ένας πολύ καλός στα Mental επιθετικός, θα βοηθήσει με την εργατικότητά του και τις επαφές του.
Spoiler: show
Image
-Ritchie Letheren (ST): Αυτός που ξεχώρισε στα 3 παιχνίδια που έπαιξε. 6 γκολ και 8.63 averaging rating, δείχνει πιο έτοιμος να βοηθήσει και ελπίζω να με δικαιώσει, γιατί στη θέση έπαιζε ο φετινός ήρωας της ομάδας.*
Spoiler: show
Image
Κεφάλαιο Spencer Williams: O Spencer πριν το Youth Intake ήταν στα χαρτιά ο καλύτερός μας παίκτης. Έχοντας περάσει από το προπονητικό κέντρο της Cardiff ήταν αυτός που έχει αγωνιστεί σε υψηλότερο επίπεδο, έστω και προπονήσεων, ο καλύτερος αθλητής και αρχηγός της ομάδας. Κανονικά αγωνίζεται στο κέντρο, αλλά αποφάσισα να παίξω ένα σύστημα αντεπιθέσεων για να εκμεταλλευτώ στην επίθεση την ταχύτητά του. Ο απολογισμός των 28 γκολ σε 28 αγώνες που αγωνίστηκε ως επιθετικός με δικαιώνουν και του δίνουν ξεκάθαρα τον τίτλο του MVP της χρονιάς. Τον ευχαριστούμε γιατί μας κράτησε σε υψηλό επίπεδο στην πιο δύσκολη χρονιά στην ιστορία του συλλόγου. Θα παραμείνει ως χαφ και Leader για την επόμενη γενιά.
Image

Τι κάναμε όμως στο πρωτάθλημα. Ξεκινήσαμε μέτρια, αλλά μόλις κράτησα ένα σύστημα και το μάθανε οι παίκτες εκτοξευτήκαμε. 4η θέση με τη 2η καλύτερη άμυνα και μάλιστα με 11 παίκτες για 27 από τα 30 παιχνίδια. Είναι ό,τι πιο overachieve έχω κάνει χωρίς δικές μου μεταγραφές και είναι μια πολύ καλή αρχή για το save. Πάμε για ένα σύντομο review:

Season 1:
Θέση στο Πρωτάθλημα: 4η (Β' Ουαλίας)
Επίδοση Κυπελλων: Αποκλειστήκαμε στον 4ο γύρο (Expectation ήταν ο 2ος)
Επίδοση Ευρώπης: -
Πρώτος Σκορερ: Spencer Williams, 28 γκόλ
Πρώτος σε Average Rating: Spencer Williams, 7.48
Επίπεδο Junior Coaching: Adequate
Επίπεδο Youth Recruitment: Average
Επίπεδο Εγκαταστάσεων: Training: Below Average, Youth: Poor
Balance οικονομικών: -73k
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ανοικτή μόνο η χώρα της ομάδας που θέλουμε να παίξουμε, ή και όποιο πρωτάθλημα θέλουμε?
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγω για να τρέχει πιο γρήγορα εχω μονο χώρες του UK ανοιχτές και ολες τις αλλες view only. Φόρτωσε όμως όλους τους παίκτες απο τη χώρα που θελεις να παίξεις.


Sent from my iPad using Tapatalk
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Δεν έχει πρόβλημα το pc μου είναι τούμπανο :p !

Για Ρωσία σκέφτομαι, δεν έχω πάρει ποτέ ομάδα απο εκεί.
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Απο τη στιγμή που δεν εχεις σκοπό να φύγεις απο την ομάδα σου, δεν υπαρχει λόγος να φορτώσεις τα πρωταθλήματα. Μπορείς να φορτώσεις παίκτες απο όλη την Ευρώπη, ώστε και ρεαλισμό να εχεις και να μη "μπορείς" να φύγεις απο την ομάδα σου.

Ωραια επιλογή η Ρωσία, περιμένουμε να μας πεις εντυπώσεις. Καλό Intake εύχομαι!


Sent from my iPad using Tapatalk
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Είπα να ξεκινήσω κι εγώ youth challenge αν και το scouting είναι από τα αγαπημένα μου κομμάτια. Ευκαιρία να δουλέψω τις τακτικές μου χωρίς να έχω άλλες σκοτούρες. Ξεκίνημα με Macae, Γ Βραζιλίας με πρόβλεψη για 10η και τελευταία στον όμιλό της. Το ρόστερ μας είναι αυτό:

Image

Σημαντική σημείωση, αυτό είναι όλο το ρόστερ. Δεν υπάρχουν παίκτες στην Β ομάδα ούτε στην Κ20. Αυτοί είναι όλοι κι όλοι, 16 νοματαίοι.
Και εννοείται πως θα ξεκινούσαμε κάπως έτσι.

Image

Πάλι καλά που η ομάδα είναι γεμάτη ηγετικές φυσιογνωμίες :P

Image
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλωσήρθες rimini, καλή επιτυχία! Κι εγώ με 11 ξεκίνησα και ο ένας φορ έμεινε έξω 4 μήνες. Λίγο σκληρό, αλλά αυξάνει την ανυπομονησία για το πρώτο Youth Intake.

Εγώ έκανα κι άλλο upgrade στο Junior Coaching.
Image
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
FOX21
Backup
Backup
Posts: 958
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:28 pm
Football Manager της ομάδας: AEK, Notts County
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Juventus
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ξεκίνησα με Τομσκ απο Β' Ρωσίας. Πιάνεται αυτό ή πρέπει να κατεβάσω custom database για να πάρω ομάδα απο την τελευταία κατηγορία ?
User avatar
BillHoudini
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 2681
Joined: Sat Mar 29, 2014 1:50 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Barcelona, Liverpool, ΟΣΦΠ
Location: Amsterdam
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι ρε συ, εννοείται πιάνεται, δεν είναι τόσο hardcore εδώ οι περιορισμοί. Παίξε μπαλίτσα και ανέβασέ μας season review.
"It's too easy to blame other people in football."
Steven Gerrard

Image

Το fmικό μου blog:
http://houdinifm.blogspot.gr/
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Καλή τύχη παίδες...Bill άντε να εκθρονίσεις την TNS έχουμε βαρεθεί να την βλέπουμε κάθε καλοκαίρι στα προκριματικά του τσουλου.. -ksilo
-nani
User avatar
rimini
Moderator
Moderator
Posts: 6849
Joined: Fri Dec 03, 2010 6:20 pm
Football Manager της ομάδας: Rimini
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ, Ιnter, Rimini
facebook προφίλ: constantinos.balabanos
twitter: Costas_Bal
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πάμε να δούμε αρχικά πως ήταν τα πράγματα όταν παρέλαβα:

Επίπεδο Junior Coaching: Average
Επίπεδο Youth Recruitment: Fairly Basic
Επίπεδο Εγκαταστάσεων: Training: Below Average, Youth: Below Average
Balance οικονομικών: 73 χιλιάδες

Και πως τελείωσε η πρώτη χρονιά:

Θέση στο Πρωτάθλημα: 7η (Γ' Βραζιλίας (10 ομάδες))
Πολιτειακό Πρωτάθλημα: Α' Γύρος: 3η (6 ομάδες)
Β' Γύρος: 5η (6 ομάδες)
Επίδοση Κυπέλλων: Κύπελλο Βραζιλίας: -
Επίδοση Ηπειρωτικής Διοργάνωσης: -
Πρώτος Σκόρερ: William Paulista, 16 γκόλ
Πρώτος σε Average Rating: Franco, 7,16
Επίπεδο Junior Coaching: Good
Επίπεδο Youth Recruitment: Above Average
Επίπεδο Εγκαταστάσεων: Training: Below Average, Youth: Below Average
Balance οικονομικών: -20 χιλιάδες

Βγήκε όλη η χρονιά δύσκολα με τους 16 παίκτες, χωρίς να παίξει λεπτό γκρι παίκτης.
Η νέα φουρνιά:

Image

Image

Δυστυχώς και φέτος μάλλον θα παλεύουμε για δύο λόγους:
1) Οι δύο καλύτεροι παίκτες μας πουλήθηκαν σε κινέζικες για 20 και 60 χιλιάδες λόγω ρήτρας.
2) Πριν το κανονικό πρωτάθλημα υπάρχει το πολιτειακό. Εκεί ήταν μια καλή ευκαιρία να βάλω τους μικρούς να ψηθούν καθώς δεν υπάρχει υποβιβασμός. Το κακό είναι ότι το πολιτειακό τελειώνει μέσα Απριλίου. Παίκτες κάτω των 16 δεν μπορούν να παίξουν και όλοι οι καλοί της φουρνιάς γίνονται 16 μέσα στον Απρίλιο.
User avatar
NikolasR1980
Trialist
Trialist
Posts: 42
Joined: Mon Dec 14, 2015 9:08 am
Football Manager της ομάδας: Olympiacos
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos, Liverpool, Milan
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά το Youth Challenge είναι πάρα πολύ ενδιαφέρον!!!

Διάβαζα σε διεθνή FM fora σχετικά με αυτά και είναι όντως απόλαυση.

Πριν αναλάβω, ήθελα μια ομάδα με σχετικά καλό επίπεδο youth coaching / trainiing facilities κλπ.

Αποφάσισα και πήρα την Varazdin, Κροάτικη, δεύτερης κατηγορίας.

Πρόβλεψη για 3-4 θέση στη κατηγορία, άρα ένα σχετικό άγχος. Πολύ ανταγωνιστικό το πρωτάθλημά τους και με ιδιαίτερους κανόνες (στην 11άδα οπωσδήποτε 3 under 21). Γι αυτό οι Κροάτες βγάζουν ταλέντα μονίμως διεθνώς!

Σύντομα θα ανεβάσω περισσότερες λεπτομέρειες. Ωστόσο, πρώτη χρόνια ανέβηκα κατηγορία σχετικά εύκολα και μόλις τερμάτισα στην First League ως τρίτος (ΟΥΕΦΑ προκριματικά)! Αρχίσαμε με part time contracts και γίναμε επαγγελματικό σωματείο πριν την άνοδο. Στην μεγάλη κατηγορία, Ριέκα, Ντινάμο και Χάιντουκ ΔΕΝ παίζονται.

Χρησιμοποιώ ΜΟΝΟ το υπάρχον ρόστερ (καλούτσικο ήταν) και φτιάχνοντας τις ακαδημίες νωρίς νωρίς βγήκαν μέχρι στιγμής 6-7 τρελά regens. Η λογική απλή, τα βάζεις να παίζουν συχνά (στην μεγάλη κατηγορία οι ομάδες παίζουν μεταξύ τους 4 φορές, 36 αγώνες συνολικά, 11 ομάδες), ανεβαίνει η αξία τους και πωλούνται. Πολλές βέλγικες δείχνουν ενδιαφέρον και μερικές ελληνικές.

Έπεται συνέχεια!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”