ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2018!
Post Reply
vaglan
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Nov 05, 2013 1:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΡΗΣ,ΓΛΥΦΑΔΑ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

1.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 3Η ΣΕΖΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ??ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ?
2.ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΠΠΑΔΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΕΝΩ ΦΕΤΟΣ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΕΣ?ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ?
mikero12
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Mon Jul 23, 2018 8:44 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

vaglan wrote:1.ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ 3Η ΣΕΖΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ...ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΑΚΤΙΚΩΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΩΝ??ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ?
2.ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΧΡΟΝΙΑ Η ΟΜΑΔΑ ΕΚΑΝΕ ΠΑΠΠΑΔΕΣ ΜΕ ΜΕΤΡΙΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ,ΕΝΩ ΦΕΤΟΣ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΚΥΜΑΤΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΕΣ?ΜΗΠΩς ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ?
Θα πρέπει να αναθέσεις σε κάποιον από τους προπονητές σου να αναλάβει την προπόνηση τακτικής. Μάλλον δεν έχει κάποιος την ευθύνη αυτή. Πήγαινε προπόνηση>προπονητές κ ρύθμισε τις ευθύνες που έχουν αναλάβει οι προπονητές σου. Για καλύτερα αποτελέσματα, κάθε ένας να αναλάβει μόνο έναν τομέα προπονησης, εκείνον στον οποίο είναι καλύτερος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
GGkas
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Thu Jul 12, 2018 1:07 pm
Football Manager της ομάδας: Ολυμπιακός
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Γενικά χρειάζεσαι κατά τη γνώμη μου τουλάχιστον 2-3 γυμναστές (μαζί με τον Βοηθό Προπονητή) για να γίνονται σωστά οι προπονήσεις τακτικής. Δεν ξέρω αν ο Άρης επιτρέπει τόσους, αλλά ο ΟΦΗ το κάνει. :-D
vaglan
Trialist
Trialist
Posts: 31
Joined: Tue Nov 05, 2013 1:41 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΡΗΣ,ΓΛΥΦΑΔΑ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΙΔΙΑ..ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ..
ΠΑΙΖΩ 4-2-3-1(ΚΑΝΟνικη-ρευστη) εδω και 3χρονια..σε αυτη τη σεζον οι αμυντικοι με παιδικα λαθη ή τους περνανε σαν σταματημενους δεχονται πολυ ευκολα γκολ και κανουν ευκολ λαθος πασες
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”