Λάθος ομάδες προκρίνονται στην Ευρώπη!!!

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2018!
Post Reply
thanpapa94
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Oct 10, 2018 12:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα και καλές γιορτές!
Αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα με τις θέσεις και τις ομάδες πρόκρισης στο Europa League. Αντί να προκρίνεται στο 2ο προκριματικό γύρο του Ε.L. η ομάδα που τερματίζει 5η στη superleague, τη θέση της παίρνει μία τυχαία ομάδα από τη football league! Αυτό συμβαίνει από την αρχή του save σε εντελώς τυχαίες χρονιές και όχι πάντα, αλλά τουλάχιστον πάρα πολύ συχνά. Δύο χρονιές μόνο έχει λειτουργήσει το σύστημα φυσιολογικά.
Επισυνάπτω και τα σχετικά screenshots της τρέχουσας χρονιάς μου στο save, που ελπίζω να ανοίγουν!
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Image

Image

Image
User avatar
alex-gate-7-1925
National Manager
National Manager
Posts: 8370
Joined: Tue Mar 01, 2011 2:53 pm
Αγαπημένη Ομάδα: Olympiacos
facebook προφίλ: alex.zografidis
twitter: alex7zog
Status: Είναι δύσκολο να σπουδάζεις και να παίζεις FM. Ένα από τα δύο θα γίνει.
Location: Patra
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μήπως πήρε το κύπελλο?
thanpapa94
Trialist
Trialist
Posts: 9
Joined: Wed Oct 10, 2018 12:06 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Όχι, αν και θα ήταν μια πολύ καλή εξήγηση. Σε καμια από αυτές τις χρονιές, η ομάδα που πέρασε στα προκριματικά από τη Β εθνική δε συμμετείχε ούτε ως φιναλίστ στον τελικό του κυπέλλου. Έχω ψάξει όλες τις πιθανές εξηγήσεις αλλά δε μπορώ να καταλήξω κάπου. Έχω αρχίσει να πιστεύω μέχρι και ότι η ενεργοποίηση της Γ εθνικής και των τοπικών μπορεί να προκάλεσε κάποιο πρόβλημα στο driver. Ειλικρινά δεν ξέρω τι μπορεί να έχει συμβεί και το θέμα είναι ότι δε θα το καταλάβω αν δεν ξεκινησω νέο save
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”