Mε μια πειρατικη γαλερα!

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
Diego91
Amateur
Amateur
Posts: 107
Joined: Sun Feb 01, 2015 4:05 pm
Football Manager της ομάδας: Νapoli , Marseille , AEK
Αγαπημένη Ομάδα: OM
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η προηγουμενη ιστορια μου με Τορινο εληξε αδοξα μιας και το pc δεν μας τα λεγε καλα τελευταια. (Κριμα και πηγαινε καλα η ομαδα.) :D

Δεν πειραζει ομως επανερχομαι με νεα ιστορια. Αυτη την φορα θα προσπαθησω να παρω μια ομαδα ''αλλιωτικη'' και οπως λεει και ο τιτλος πειρατικη απεναντι στο συγχρονο ποδοσφαιρο, με πολιτικη θεση, αξιες και με πεποιθησεις που εκφραζουν οσους στηριζουν αυτο το συλλογο. Ετσι λοιπον ταξιδεουμε στην Γερμανια και στο Αμβουργο ειδικοτερα...
Spoiler: show
Image
Και θα παμε πιο μεσα λιγο απο το λιμανι του Αμβουργου εκει σε μια γειτονια που η St. Pauli ειναι τροπος ζωης!!

Ετσι ξεκινησα ως ανεργος και κατα Μαιο πλευρα 2018 ψαχνοντας ομαδα. Η Pauli μενει χωρις προπονητη και κανω αιτηση. Nα πω την αληθεια δεν το περιμενα μιας και υπηρχαν ακομη 2-3 καλοι υποψηφιοι αλλα μπηκαμε. :D Εκει ενας παλιος μας γνωριμος απο Ελλαδα μας καλωσορισε στα γραφεια της ομαδας για την συνεντευξη.
Spoiler: show
Image
H συνεντευξη πηγε καλα χωρις να ταξω τιποτα ιδιαιτερο ουτε ανοδο κλπ αυτα ειναι δυσκολα πραγματα εξαλλου και μετα απο λιγες μερες η προταση της ομαδας εφτασε.
Spoiler: show
Image
Ετσι λοιπον η ιστορια μας ξεκιναει με την St. Pauli!!!!
Spoiler: show
Image
Η ομαδα τερματισε 4η την περσινη χρονια αρκετα καλα αλλα με 9 βαθμους διαφορα απο τον τριτο που παει μπαραζ για να ανεβει. Ο στοχος λοιπον της ομαδας ειναι να τερματισουμε στην μεση της βαθμολογιας και αν κατσει η ανοδος καλως.

Το μπατζετ της ομαδας ελαχιστο στις 500.000 ευρω και για συμβολαια 1.6 περιπου.

Απο την ομαδα θα διωξω αρκετους οι οποιοι δεν μου κανουν και ξεκιναμε το ψαξιμο γρηγορα μιας και αρχες Αυγουστου το πρωταθλημα ξεκιναει!!

Στο επομενο ποστ μεταγραφες, φιλικα και πρωτες εντυπωσεις!

VAMOS ST. PAULI!!!

Υ.Γ. O τιτλος ειναι εμπνευσμενος απο μια αγαπημενη μου μπαντα χιπ-χοπ.
Image

H νεα μου ιστορια στο FM 2018
viewtopic.php?f=468&t=43634

H ιστορια μου στο FM 2017:
viewtopic.php?f=457&t=43113
Post Reply

Return to “Ιστορίες”