Απο τα χωραφια στα σαλονια! (Youtube series)

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
hareas
Trialist
Trialist
Posts: 2
Joined: Sat Feb 03, 2018 8:14 pm
Football Manager της ομάδας: Θησεας Αγριας
Αγαπημένη Ομάδα: Leeds United
facebook προφίλ: haris.savvantidis
twitter: HarisSav
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χαιρετω τους παντες. Ειμαι ο Χαρης.
Χαιρομαι που επιστρεφω στο φορουμ μετα απο αρκετα χρονια απουσιας απο αυτο, οπως και απο το Football Manager καθως αρχισα να παιζω παλι περσυ μετα απο 2 χρονια που ειχα να ακουμπησω fm.
Στα 27 μου πλεον αποφασισα να ασχοληθω με την διαδυκτιακη αναπτυξη ενος Football Manager story. Την οποια θα μοιραζομαι και εδω μαζι σας.
Με αφορμη το patch των χαμηλων κατηγοριων που για ακομα μια χρονια δημιουργησατε με επιτυχια, θα παιξω απο το Α τοπικο και θα παω μια ομαδα της περιοχης μου οσο πιο ψηλα μπορω.
Παντα εκανα saves με ομαδες απο Conference North/South ή απο χαμηλες κατηγοριες απο αλλες χωρες.
Φετος θα προσπαθησουμε να κανουμε κατι ομορφο με το Θησεα Αγριας, απο μια περιοχη λιγο εξω απο Βολο.
Το υφος του save ειναι και λιγο κωμικο αλλα ενημερωτικο ανα στιγμες και προσπαθω να περασω οσες γνωσεις εχω πανω στο FM. (δεν ειμαι Mourinho.)
Παμε λοιπον να δουμε τον προπονητη μας, και την ομαδα μας.

JOHN BAXEVANE (Γιαννης Μπαξεβανης)
Βαλαμε ενα απλο διπλωμα προπονητικης, National B. Τον καναμε σκουπιδι στα Coaching και δωσαμε βαση στα Mental (οσο γινοταν τελος παντων.. (: )

Image

Και οι παιχτες που ηταν ηδη στο Θησεα οταν ανελαβα:
(Ο Τσεκουρας real life εχει παρει μεταγραφη στον Σαρακηνο, αλλα σιγα μην τον διωξω, δειτε το στορυ και θα καταλαβετε!)


Image
Image
Image
Image
Image

Η αληθεια ειναι πως δεν ειχαμε αντιπαλο διοτι ειναι πολυ ευκολο να υπογραψεις παιχτες που εχουνε παιξει Β-Γ εθνικη και ετσι εκανα πολλες μεταγραφες και μεσα σεζον κλεισαμε το πρωταθλημα με τεραστια διαφορα απο τον δευτερο. Δειτε το στορυ στο Youtube για μεταγραφες και τα πιο σημαντικα ματς εως σημερα.

Σε σποιλερ η βαθμολογια για οσους βαριεστε!
Spoiler: show
Image
Ευχομαι με το που τελιωσει η σεζον να μπορεσουμε να κανουμε μερικες καλες μεταγραφες και σε πλανο 2ετιας να ανεβουμε Β εθνικη!
Σας ευχαριστω για το χρονο σας, παρακαλω οσοι θελετε δειτε το στορυ στο youtube, αν εχετε ενδιαφερον πανω στο save μου θα ηθελα πολυ να δω τι πιστευετε ειτε εδω στο φορουμ, ειτε στα comments στο βιντεο. Τα οποια θα ηθελα να δειξετε κατανοηση αν ειναι ασχημα edited, ειμαι ακομα αρχαριος και αυτοδιδακτος.
Ο στοχος ειναι για 2 βιντεο την βδομαδα λογω του οτι εργαζομαι full time.
Τα λεμε στο επομενο ποστ μεσα στην αρχη της επομενης εβδομαδας που λογικα θα βγει και το 3ο βιντεο της σειρας!
Τα 2 πρωτα ειναι up and running.
see you guys

EPISODE #1 : https://youtu.be/3BN-Wc9aqRg
EPISODE #2 : https://youtu.be/xoAKhgg5U_s
User avatar
georgezerv76
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 453
Joined: Tue Feb 15, 2011 1:15 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΡΗΣ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

-nani Bαρεμαρα..........
Post Reply

Return to “Ιστορίες”