Online Premier League (tzor-el's Everton story)

"Καίγεσαι" και λιώνεις με το FM...Do it loud and proud...Μοιράσου τα κατορθώματα και τις αποτυχίες σου. Πες το με μια ιστορία και γράψε ΙΣΤΟΡΙΑ!
Post Reply
User avatar
tzor-el
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 319
Joined: Sat Nov 24, 2012 1:30 pm
Football Manager της ομάδας: Atalanta
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia, Chelsea, Inter
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χαίρετε κύριοι και κυρίες.

Ιστορία δεν έχω ξαναγράψει και δεν ξέρω αν θα τύχει να το ξανακάνω. Πρόπερσι ξεκίνησα για 1η φορά online πρωτάθλημα με άλλους τρεις συναδέλφους. Είχα γράψει γι’ αυτό σχετικά στο site του fmgreece.gr ( http://www.fmgreece.gr/columns/fmstorie ... best-save/ ). Πέρυσι λοιπόν το online συνεχίστηκε. Αρχή με πολλά προβλήματα από το παιχνίδι (Α ΡΕ MILES!!!!) η συνέχεια όμως με μεγάλη επιτυχία. Ήμουν εξ’ αρχής στο save -όλοι ήμασταν- οπότε ο καθένας ξεκίνησε να χτίζει την ομάδα όπως ήθελε. Τακτικές, παίχτες τα πάντα όλα, το ‘να , τ’ άλλο, τι να λέμε τώρα… Το πράγμα ξεκίνησε πολύ καλά για την Εβερτονάρα μου (οι άλλοι είχαν αναλάβει West Ham-akyla, Leicester-evris, Arsenal-katsiden). Πρώτη χρονιά 3ος (2ος ήμουν αλλά ο MILES έβγαλε άλλο αποτέλεσμα μετά τη λήξη ενός αγώνα μου και τη 2η θέση πήρε η Άρσεναλ). Η συνέχεια; Εξίσου καλή! Σταθερή πορεία για την Έβερτον. Τίτλοι κάθε χρόνο (είτε κύπελλο, είτε πρωτάθλημα, είτε Τσ.Λ., είτε συνδυασμός αυτών). Αγωνιστικές αυτοκτονίες των συναδέλφων και πολλές εντάσεις, με τρελό γέλιο. Όλα καλά. Δεν υπάρχει λόγος όμως να γράψω ολόκληρο κείμενο για όλα αυτά. Τρέχουμε ήδη 11 σεζόν και προχωράμε. Τη σύντομη αυτή ιστοριούλα τη γράφω για τον εξής λόγο: Η Εβερτονάρα μου σήκωσε ΑΗΤΤΗΤΟ πρωτάθλημα στην Premier League και μάλιστα σε online με 2 αντιπάλους! Δεν είχα σηκώσει ποτέ πριν ΑΗΤΤΗΤΟ πρωτάθλημα και δε νομίζω να το ξανακάνω -ειδικά σε online-. Αφήνω λοιπόν αυτό εδώ, σε ανάμνηση αυτού του μανατζερικού παρασήμου, μαζί με την τελική κατάταξη του πρωταθλήματος.



Image
Αν δεν έχεις πάρει μεταγραφή Adu και Tsigalko, είσαι μικρός ακόμα... :-)

Twitch channel
Discord channel
4-4-1-1 tzor-el main tactic
4-1-4-1 tzor-el counter tactic
User avatar
tzor-el
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 319
Joined: Sat Nov 24, 2012 1:30 pm
Football Manager της ομάδας: Atalanta
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia, Chelsea, Inter
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΟΝΕΙΡΟ ΖΩ ΜΗ ΜΕ ΞΥΠΝΑΤΕ!!!!

Image
Αν δεν έχεις πάρει μεταγραφή Adu και Tsigalko, είσαι μικρός ακόμα... :-)

Twitch channel
Discord channel
4-4-1-1 tzor-el main tactic
4-1-4-1 tzor-el counter tactic
User avatar
tzor-el
Twitch Streamer
Twitch Streamer
Posts: 319
Joined: Sat Nov 24, 2012 1:30 pm
Football Manager της ομάδας: Atalanta
Αγαπημένη Ομάδα: Valencia, Chelsea, Inter
Location: Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Ελπίζω να μη μου ζητήσουν ΕΝΦΙΑ γι αυτό.... 8) 8) :P :P

Image
Αν δεν έχεις πάρει μεταγραφή Adu και Tsigalko, είσαι μικρός ακόμα... :-)

Twitch channel
Discord channel
4-4-1-1 tzor-el main tactic
4-1-4-1 tzor-el counter tactic
Post Reply

Return to “Ιστορίες”