Εμφανίσεις Football League 2018/19

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
Post Reply
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Λιγο δυσκολο φιλε απο εμενα. Το pattern εχει αλλάξει, και δεν το εχω δουλεψει καθόλου. Δεν εχω καν το παιχνίδι για δοκιμές, κτλ
Σε αυτο το σημειο θα χρειαστω απο οποιον εχει το game να μου στειλει τα ID's των ομαδων Football League, ωστε να φτιαξω και το config του πακέτου
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Iraklis Salonika 976
Panachaiki GE 1300565
AO Trikala 129653
AO Kassiopi Kerkyras 36047244
GS Doxa Dramas 129682
AO Chania-Kissamikos 36043527
NPS Volos 36136195
MGS Apollon Kalamarias 129659
GS Ergotelis 684777
AO Platanias 36000521
PAO Aittitos Spaton 36018133
AE Karaiskakis Artas 36077974
APO Apollon Larisas 677672
PASA Irodotos 687625
GAS Aiginiakos 677832
AE Spartis 36023207
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Thanks φίλε Peritri :)
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Πολυ ωραία δουλειά,συγχαρητήρια σε όσους βοήθησαν απλά RESPECT...Το αναμένουμε τις επόμενες ώρες να ξεκινήσουμε save😏
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Της επομενες μερες για την ακριβεια, μιας και ο Πλατανιάς εχει θεμα
Apollon-2
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 06, 2018 12:14 pm
Football Manager της ομάδας: Απόλλων Καλαμαριάς
Αγαπημένη Ομάδα: Απόλλων Καλαμαριάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μάλλον θα περιμένετε εβδομάδες κι όχι μέρες. Ο Πλατανιάς έχει κάποια προβληματάκια κι οι εμφανίσεις δεν θα αποκαλυφθούν μέχρι να χρειαστεί να τις φορέσει! Κι από ότι υπολογίζω αυτό θα γίνει στο ματς με τη Παναχαϊκή σε δύο εβδομάδες!Δεν γίνεται να μας ανεβάσεις το πακέτο κι όταν μπει του Πλατανιά να το προσθέσουμε; Ή να γίνει κάπως;
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Το πακετο ανεβαινει εδω όπως και σε sites του εξωτερικού. Ειναι καλύτερα να υπάρχει ενα πλήρες πακέτο, παρα να ανεβαίνουν συνεχώς updates. Λίγο υπομονή
User avatar
Kostas_Panachaiki
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1386
Joined: Wed Feb 13, 2013 9:59 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
facebook προφίλ: kostas.panachaiki
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ ΣΤΟ LINK ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ TΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΝΤΥΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΈΝΩΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟ Η ΤΩΝ ΕΝΦANIΣΕΩΝ Η ΤΟ ΣΧΕΔΙΩΝ ...

https://www.facebook.com/luanvi.svk
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Kostas_Panachaiki wrote: Tue Nov 06, 2018 10:28 pm ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ ΣΤΟ LINK ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ TΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΝΤΥΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΈΝΩΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟ Η ΤΩΝ ΕΝΦANIΣΕΩΝ Η ΤΟ ΣΧΕΔΙΩΝ ...

https://www.facebook.com/luanvi.svk
Κώστα το έχω κάνει. Έστειλα κι στις επίσημες σελίδες του Πλατανια σε facebook κι instagram,αλλά απάντηση δεν πήρα. Ίσως να έχει δίκαιο ο φίλος "Apollon" σε αυτό που είπε για το Πλατανιά...
User avatar
Kostas_Panachaiki
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1386
Joined: Wed Feb 13, 2013 9:59 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
facebook προφίλ: kostas.panachaiki
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

antonis1908 wrote:
Kostas_Panachaiki wrote: Tue Nov 06, 2018 10:28 pm ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ ΣΤΟ LINK ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΣΤΟ FACEBOOK ΕΙΝΑΙ TΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΠΟΥ ΝΤΥΝΕΙ ΤΟ ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΧΩ ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΈΝΩΣ ΡΩΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΦΩΤΟ Η ΤΩΝ ΕΝΦANIΣΕΩΝ Η ΤΟ ΣΧΕΔΙΩΝ ...

https://www.facebook.com/luanvi.svk
Κώστα το έχω κάνει. Έστειλα κι στις επίσημες σελίδες του Πλατανια σε facebook κι instagram,αλλά απάντηση δεν πήρα. Ίσως να έχει δίκαιο ο φίλος "Apollon" σε αυτό που είπε για το Πλατανιά...
ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΑΝΤΩΝΗ ΤΟΣΟ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΜΕΝΑ Η ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΣΕ ΦΩΤΟ ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ Η ΤΗ ΦΑΝΕΛΑ ΑΠΟ ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑ Μ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΤΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ .. ΟΣΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΑΣ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΜΝΜ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΤΗ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ...
Apollon-2
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 06, 2018 12:14 pm
Football Manager της ομάδας: Απόλλων Καλαμαριάς
Αγαπημένη Ομάδα: Απόλλων Καλαμαριάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Εγώ έχω την εντύπωση ότι θα τη δούμε πρώτη φορά σε δύο εβδομάδες στο Απολλων-Πλατανιας (οπότε θα την ανεβάσω πρώτος-πρώτος χαχα). Γνωρίζω ότι ο Πλατανιάς έχει κάποια προβλήματά οπότε μπορεί να συσχετίζεται με αυτό. Εντύπωση μου κανει επισης ότι δεν την έχουν χρησιμοποιήσει σε κανένα φιλικό!!!!!Μακάρι να διαψευστώ κι να την έχουμε τις επόμενες μερες...Ίδωμεν
User avatar
Kostas_Panachaiki
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1386
Joined: Wed Feb 13, 2013 9:59 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
facebook προφίλ: kostas.panachaiki
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Apollon-2 wrote: Tue Nov 06, 2018 11:17 pm Εγώ έχω την εντύπωση ότι θα τη δούμε πρώτη φορά σε δύο εβδομάδες στο Απολλων-Πλατανιας (οπότε θα την ανεβάσω πρώτος-πρώτος χαχα). Γνωρίζω ότι ο Πλατανιάς έχει κάποια προβλήματά οπότε μπορεί να συσχετίζεται με αυτό. Εντύπωση μου κανει επισης ότι δεν την έχουν χρησιμοποιήσει σε κανένα φιλικό!!!!!Μακάρι να διαψευστώ κι να την έχουμε τις επόμενες μερες...Ίδωμεν

ΜΑΚΑΡΙ ΦΙΛΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΑ ΤΗ ΑΝΕΒΑΣΕΙΣ ΦΩΤΟ ΠΡΩΤΟΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΗ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ... ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΝΟΣ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΝΑ ΒΡΩ ΤΗΣ ΦΑΝΕΛΕΣ... 36 ΤΟ ΣΥΝΟΛΟ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ....
Apollon-2
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 06, 2018 12:14 pm
Football Manager της ομάδας: Απόλλων Καλαμαριάς
Αγαπημένη Ομάδα: Απόλλων Καλαμαριάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Έχεις κάνει φοβερή δουλειά κι με αντίξοες συνθήκες γιατί μιλάμε ότι οι περισσότερες ομάδες στη κατηγορία λειτουργούν ημιεπαγγελματικα κι για να βρεις φανέλες πρέπει να ψάξεις παντού. Τι να λεμε τωρα,Το πρωτάθλημα ξεκίνησε τέλη Οκτώβρη κι ακόμα δεν εχουν βγάλει τις εμφανίσεις τους κι είμαι σίγουρος ότι από τοπρωτάθλημα θα αποχωρήσουν στη μέση της σεζόν πόσες ομάδες,για να καταλάβουμε πόσο χαμηλά βρίσκεται το ελληνικό Ποδόσφαιρο. Εγω δε ξέρω ποιος θα την ανεβάσει πρώτος,εύχομαι να γίνουν τα αποκαλυπτήρια του Πλατανιά πριν τις δυο εβδομάδες(χαχαχα).
Κι πάλι συγχαρητήρια για τη δουλειά σου κι στο παιδί που τις φτιάχνει(κι εγώ τις τελευταίες μέρες το ανακάλυψα το σάιτ)!!
User avatar
Kostas_Panachaiki
First Team Regular
First Team Regular
Posts: 1386
Joined: Wed Feb 13, 2013 9:59 am
Αγαπημένη Ομάδα: Παναχαϊκή
facebook προφίλ: kostas.panachaiki
Location: Πάτρα
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ ΑΛΗΘΕΙΑ.. ΠΡΕΠΕΙ ΟΛΟΙ ΝΑ ΒΟΗΘΑΜΕ ΤΟ MYSTERIO ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΕΝΦΑΝΙΣΕΙΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ..
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Παιδες, για να το ξεκαθαρισουμε λίγο...Το project των kits και των δυο κατηγοριών, εχει αρχίσει αρκετούς μήνες τώρα. Μεσα σε αυτους τους μήνες επέλεξα τόσο εγω όσο και ο Κώστας, να διαθεσουμε μέρος του ελευθερου χρόνου μας (που για εμενα προσωπικά δεν ειναι αρκετός, καθώς υπάρχουν και οι παραγοντες δουλεια-προσωπικη ζωή), για να προσφερουμε κάτι FREE, που θα ομορφυνει το παιχνιδι όλων. Η βοήθεια απο μέλη ηταν σχεδόν μηδενική, με τον Κώστα να εχει το 99% της συμμετοχής σε αυτην τρέχοντας απο εδω και απο εκεί, και "ζαλίζοντας" ατομα που ουτε καν τα εχει φανταστεί. Εαν λοιπόν σε κάποιους ηταν τοσο δυσκολο να ανεβασουν μια φωτό που πετυχαν σε κάποια σελίδα για να μας βοηθησουν, φανταστειτε ποσο πιο δυσκολο ήταν για εμενα να ψαχνω, να ερχομαι σε επαφη με ξενους kit makers και πολλές φορές να φτιαχνω και απο την αρχη templates εμφανισεων που δεν υπήρχαν, και ολο αυτο χωρίς κανενα προσωπικό όφελος (μπορουσα ανετα να τις κρατησω για εμενα)
Για να μην το κουραζω λοιπόν το θέμα, δεν μπορείτε ξαφνικά να εμφανίζεστε και να ζητατε να βγει το πακέτο απο την στιγμή που κάποιοι δεν κανατε απολύτως τίποτα για την δημιουργία του... Υπομονή λοιπόν, και το πακετάκι θα βγει οποτε κρίνουμε οτι ειναι ετοιμο να βγει. Δε νομιζω κάποιους να σας ενοχλεί ιδιαίτερα αυτό, μιας και μεχρι πριν λίγες ημέρες, δεν γνωριζατε καν την υπαρξη του

Ευχαριστω
Post Reply

Return to “Γραφικά”