Εμφανίσεις Football League 2018/19

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
Post Reply
Apollon-2
Trialist
Trialist
Posts: 6
Joined: Tue Nov 06, 2018 12:14 pm
Football Manager της ομάδας: Απόλλων Καλαμαριάς
Αγαπημένη Ομάδα: Απόλλων Καλαμαριάς
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δε νομίζω να είπε κανείς για τη δουλειά σου,αντίθετα τόνισα για τη καταπληκτική δουλειά κι των δυο σας. Δε καταλαβαίνω από που πηγάζει αυτή η επίθεση. Αν παρεξηγήθηκες συγγνώμη ποτέ δεν ήθελα να το πάρεις έτσι,αλλά δεν νομίζω ότι είπα κι κάτι για να παρεξηγήθεις...
Εμείς ευχαριστούμε!
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Δεν υπαρχει καμια απολυτως επιθεση φιλε μου. Δε μιλαω προσωπικα, απλα αναφερομαι σε ενα γεγονος που χρονια τωρα σε πολλα πακετα υπαρχει. Παντα ελαχιστη βοηθεια στην δημιουργια των πακετων, και οι περισσοτεροι της λογικης «Θα το βγαλει και το κατεβαζω». Εαν ο αλλος δεν μπαινει στον κοπο να ανεβασει μια φωτο, γιατι ο αλλος να μπαινει στην χρονοβορα αυτη διαδικασια των πακετων;

Peace, have fun
User avatar
DinocPG
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 596
Joined: Fri Nov 05, 2010 1:08 pm
Football Manager της ομάδας: Panetolikos, Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Panetolikos
Location: Αγρίνιο
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Δυστυχώς είναι μεγάλη αλήθεια αυτό που αναφέρεις mysterio. Παρόλα αυτά, για όσο καιρό επιλέγεις να μας προσφέρεις αυτά τα υπέροχα πακέτα, όσοι αντιλαμβανόμαστε αυτά που λες θα προσπαθούμε να στηρίζουμε με κάθε τρόπο, είτε φωτογραφικό υλικό είτε κάποια καλά λόγια-αναγνώριση. Είναι το ελάχιστο που μπορούμε να κάνουμε.
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Ευτυχως φιλε μου που υπαρχετε ακομα δυο-τρεις και στηριζετε αυτη την προσπαθεια. Απλα ειναι θλιβερο να βλεπεις 500 κατεβασματα στο πακετο, και στο thread να εχουν βοηθησει το πολυ 2..
Alieks
Trialist
Trialist
Posts: 18
Joined: Sat Aug 04, 2018 1:21 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Η αλήθεια είναι οτι είμαστε λιγο αδιαφόρετοι. Αντι να ευγνωμονουμε τον Mysterio για την δουλεια του και των αλλων παιδιων που βρισκουν τον χρονο και ασχολουνται να βοηθησουν ειμαστε σε φαση "αντε ποτε θα το βγαλει". Αυτο ειναι απλα θλιβερο. Παρολα αυτα σε ευχαριστουμε Mysterio για οτι κανεις!☺
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Κώστα, έστειλα email στη διοίκηση του Πλατανιά κι στο τμήμα μάρκετινγκ. Αναμένω απαντηση... Για να δούμε,μηπως βρούμε έτσι τη λύση!
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Alieks wrote: Wed Nov 07, 2018 3:05 pm Η αλήθεια είναι οτι είμαστε λιγο αδιαφόρετοι. Αντι να ευγνωμονουμε τον Mysterio για την δουλεια του και των αλλων παιδιων που βρισκουν τον χρονο και ασχολουνται να βοηθησουν ειμαστε σε φαση "αντε ποτε θα το βγαλει". Αυτο ειναι απλα θλιβερο. Παρολα αυτα σε ευχαριστουμε Mysterio για οτι κανεις!☺
Πατριωτη πραγματικά ειχα χρόνια να ακουσω το "αδιαφορετος" :D

Σας ευχαριστώ όλους εσάς για τα καλά σας λόγια
User avatar
sheriff7
Backup
Backup
Posts: 843
Joined: Wed Dec 03, 2014 4:48 am
Football Manager της ομάδας: -
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ,ΑΡΣΕΝΑΛ,
twitter: https://twitter.com/Sheriff791
Location: ATHENS/TRIKALA
Has thanked: 2 times
Been thanked: 3 times

Δεν θέλω να το παίξω έξυπνος γιατί πολύ απλά ούτε εγώ βοήθησα. Φέτος έκατσα και έφτιαξα μόνος μου τις Fc12 και 3D Kits της ομάδας που θα αναλάβω και δεν ξέρω και εγώ πόσο χρόνο μου πήρε για να καταλάβω πως γίνεται, πόσες φορές χρειάστηκε να φτιάξω πράγματα που είχα ξεχάσει ή να διορθώσω λεπτομέρειες, άσε το ψάξιμο μέχρι να βρω ονόματα χορηγων κ. λ. π.. Οπότε εννοείται συγχαρητήρια που έφτιαξες τις εμφανίσεις ολοκλήρου πρωταθληματος. Για όσους βιαζονται μπορούν πολύ απλά να ξεκινήσουν το save τους και να τις βάλουν μετά, δεν τρέχει τίποτα..
-nani
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα! Καλησπέρα! Σας έχω ευχάριστα νέα άλλα δεν μπορώ να στειλω εικόνα... Μπορεί κάποιος Ν βοηθήσει πως να στείλω φώτο στο forum από κινητό;;;
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Τη συγκεκριμένη εμφάνιση ο Πλατανιάς τη φορεσε δύο φορές!!!!Είναι της ίδιας εταιρείας όπως κι η κόκκινη. Οι τρεις εικόνες είναι από το φιλικό με ΟΦΗ τον Σεπτέμβρη. Κι η άλλη(που είναι όλοι οι παίκτες μαζεμένοι,είναι από φιλικό με μια ομάδα που δεν θυμάμαι το όνομα της😮). Η μόνη διαφοροποίησή είναι στο χρώμα από το σορτσάκι. Mysterio βρηκα Φωτογραφίες που να φαίνεται όσο δυνατόν καλύτερα το σχέδιο,αν κάτι δε σου κάνει μπορώ να βρω κι άλλες!!!
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Μου λέει οτι το Αρχείο ειναι πολύ μεγάλο...Ξέρει κανείς πως στέλνω από κινητό φωτογραφία;;;
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παμε παλι...Τη συγκεκριμένη εμφάνιση ο Πλατανιάς τη φορεσε δύο φορές!!!!Είναι της ίδιας εταιρείας όπως κι η κόκκινη(luanvi). Οι τρεις εικόνες είναι από το φιλικό με ΟΦΗ τον Σεπτέμβρη. Κι η άλλη(που είναι όλοι οι παίκτες μαζεμένοι,είναι από φιλικό με μια ομάδα που δεν θυμάμαι το όνομα της😮). Η μόνη διαφοροποίησή είναι στο χρώμα από το σορτσάκι. Mysterio βρηκα Φωτογραφίες που να φαίνεται όσο δυνατόν καλύτερα το σχέδιο,αν κάτι δε σου κάνει μπορώ να βρω κι άλλες!!!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

!!!!
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Συμφωνα με την ιδια την luanvi η πρωτη θα ειναι ριγε, οποτε λογικα δεν ειναι αυτη της φωτο. Εχουμε ψαξιμο ακομα
antonis1908
Trialist
Trialist
Posts: 16
Joined: Wed Jul 05, 2017 9:42 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλης
Has thanked: 0
Been thanked: 0

mysterio wrote: Wed Nov 07, 2018 11:24 pm Συμφωνα με την ιδια την luanvi η πρωτη θα ειναι ριγε, οποτε λογικα δεν ειναι αυτη της φωτο. Εχουμε ψαξιμο ακομα
Ειναι απο φιλικα 9 Σεπτεμβρη το 2018 κι απο φιλικο τελη Σεπτεμβρη!!!!!
Post Reply

Return to “Γραφικά”