Football Manager 2020 info

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2020!
Post Reply
User avatar
loxasantonios
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 419
Joined: Sun Dec 02, 2012 9:41 am
Football Manager της ομάδας: ASTERAS AMALIADAS
Αγαπημένη Ομάδα: NEWCASTLE UNITED
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/anton
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Γειά σας παιδιά.να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος.ανέβηκα από Α τοπικό με Αστέρα Αμαλιάδας στη 4 κατηγορία.δε με έβαλε όμως να παίξω στο κύπελλο Ελλάδας.τελείωσε η σεζόν και ενώ ο Πανηλειακός πχ υποβιβάστηκε στο τοπικό και εγω έμεινα στην ίδια κατηγορία τη νεα σεζον πάλι δε με είχε στο κύπελλο ενω τον Πανηλειακό τον είχε παρολο που ηταν τοπικό.ξερει κανείς τι παίζει?
PavelNedved
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 260
Joined: Thu Jul 05, 2018 6:58 pm
Football Manager της ομάδας: ajax
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: #finoalafine#
Location: Ν.Μηχανιωνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

έχει κάνει κανεις game με Χέρτα??έχει προοπτική??
georgekolokotronis
Coach
Coach
Posts: 2652
Joined: Mon May 25, 2009 2:01 pm
Football Manager της ομάδας: paok,liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟΚ
Status: περιμενοντας τον......
Location: SALONICA
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Είχα κάνει εγώ πέρσι στο 19 . Μπορώ να πω με εντυπωσίασε. Έχει Μάιερ χάφ έχει Σέντερ φορ πιατεκ, ντιλροσουν εξτρέμ , ταλέντα αμυντικούς. Αξίζει θαρρω .
User avatar
diego1960
Assistant Researcher
Assistant Researcher
Posts: 26355
Joined: Wed Mar 07, 2007 8:55 pm
Has thanked: 5 times
Been thanked: 1 time

Έχει sugar daddy που χώνει αβέρτα χρήμα αλλά το ρόστερ είναι χάλια, μιλάμε για μεγάλα αμπάλια.
Spoiler: show
Lord_Marks wrote:Τείνεις να εξελιχθείς σε λατρεία με τους επιθετικούς προσδιορισμούς σου αποπάνε :D -doublekiss
sirkostas777 wrote:Ρε θα με υποχρεώσετε στο τέλος να σας μιλάω όπως ο diego1960 :D :-D
DjBasile wrote:πραγματικά είναι απόλαυση ο diego, όταν χάνει ο ολυμπιακός!! Μακάρι να συνεχιστεί αυτό και στο 2010 :P
tanasis1990
Rotation
Rotation
Posts: 1010
Joined: Wed Nov 22, 2006 1:24 pm
Αγαπημένη Ομάδα: ΟΣΦΠ,Μίλαν,Λίβερπουλ, Βαλένθια
Location: Νίκαια-Leicester
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ερώτηση, αν και δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο τόπικ. Είναι κάποιου είδους bug στο Touch και ΚΑΘΕ σεζόν πέφτω με ΠΑΟΚ στους 8 του Κυπέλλου? (έχω Ολυμπιακό). Είμαι πέμπτη σεζόν και έχω πέσει μαζί του και τις πέντε.
User avatar
Zarmas
Amateur
Amateur
Posts: 178
Joined: Mon Nov 12, 2012 2:30 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ
facebook προφίλ: lzarmas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θέλω να κάνω για ένα πρόβλημα που εχω συναντήσει.
Παίζω ένα online save με κάτι φίλους και έχουμε βάλει τα παιχνίδια Wednesday and Saturdays για να γλιτώνουμε χρόνο. Στο solo save που έχω θελω να γίνονται όλες τις μέρες τα παιχνίδια γιατι από Τετάρτη Σάββατο δεν ξεκουράζονται και για να είναι πιο ρεαλιστικό(Europa League Τετάρτη ντρέπομαι να πατήσω continue), αλλά όταν το αλλάζω στο ένα save αλλάζει αυτόματα και στο άλλο. Κάνω κάτι λάθος;;
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Zarmas wrote: Tue Apr 07, 2020 12:30 am Καλησπέρα παιδιά. Μια ερώτηση θέλω να κάνω για ένα πρόβλημα που εχω συναντήσει.
Παίζω ένα online save με κάτι φίλους και έχουμε βάλει τα παιχνίδια Wednesday and Saturdays για να γλιτώνουμε χρόνο. Στο solo save που έχω θελω να γίνονται όλες τις μέρες τα παιχνίδια γιατι από Τετάρτη Σάββατο δεν ξεκουράζονται και για να είναι πιο ρεαλιστικό(Europa League Τετάρτη ντρέπομαι να πατήσω continue), αλλά όταν το αλλάζω στο ένα save αλλάζει αυτόματα και στο άλλο. Κάνω κάτι λάθος;;
Απ'ότι θυμάμαι απο το παρελθόν, αυτο επηρεάζει τις κληρώσεις των αγωνιστικών. Ίσως δλδ θα έπρεπε να το αλλάζεις πριν την κλήρωση. Είναι ρύθμιση του παιχνιδιου όμως (σαν τα λεφτά ας το πούμε) και επηρεάζει όλα σου τα σέιβ.
User avatar
Zarmas
Amateur
Amateur
Posts: 178
Joined: Mon Nov 12, 2012 2:30 pm
Football Manager της ομάδας: Panathinaikos
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΟ
facebook προφίλ: lzarmas
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ευχαριστώ πολύ φίλε. Και εγώ εκεί έχω καταλήξει, ότι πρέπει να το αλλάζω πριν παίξω το κάθε σειβ. Επηρεάζει και τις κληρώσεις κυπέλλων. Χθες ξέχασα να το αλλάξω στο online και μας έβαλε carabao Δευτέρα
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Εχει κανενας αλλος θεμα με τα αρθρα? Τα περισσοτερα ειναι λαθος του στυλ " Ο Λιβερπουλ, Ο Μπαρτσελονα" κτλ. Δεν εχω πειραξει τιποτα εχω σβησει μονο τα κλασσικα αρχεια για τιας αδειες Juventus κτλ
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

loxasantonios wrote: Sat Apr 04, 2020 12:30 pm Γειά σας παιδιά.να ρωτήσω εάν ξέρει κάποιος.ανέβηκα από Α τοπικό με Αστέρα Αμαλιάδας στη 4 κατηγορία.δε με έβαλε όμως να παίξω στο κύπελλο Ελλάδας.τελείωσε η σεζόν και ενώ ο Πανηλειακός πχ υποβιβάστηκε στο τοπικό και εγω έμεινα στην ίδια κατηγορία τη νεα σεζον πάλι δε με είχε στο κύπελλο ενω τον Πανηλειακό τον είχε παρολο που ηταν τοπικό.ξερει κανείς τι παίζει?
Για δες εδώ Αντώνη:

viewtopic.php?f=476&t=44732
mysterio wrote: Tue Apr 07, 2020 5:12 pm Εχει κανενας αλλος θεμα με τα αρθρα? Τα περισσοτερα ειναι λαθος του στυλ " Ο Λιβερπουλ, Ο Μπαρτσελονα" κτλ. Δεν εχω πειραξει τιποτα εχω σβησει μονο τα κλασσικα αρχεια για τιας αδειες Juventus κτλ
Έχεις δίκιο Μίλτο. Σε αρκετά άρθρα (όχι σε όλα) αντί για "η" χρησιμοποιείται, κακώς, το "ο".
Δεν ξέρω αν υπάρχει πλέον η δυνατότητα σχετικής διόρθωσης...
User avatar
mysterio
Assistant Manager
Assistant Manager
Posts: 3021
Joined: Mon May 09, 2005 11:31 pm
Football Manager της ομάδας: Newcastle Utd
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακός - Newcastle
Location: Managerland
Has thanked: 0
Been thanked: 9 times

Ευχαριστω φιλος. Φοβομουν μηπως εσβησα κανα σχετικο αρχειο, αλλα οκ εαν ειναι γενικό πρόβλημα
User avatar
patra1989
Director Of Football
Director Of Football
Posts: 5488
Joined: Mon Oct 25, 2010 10:46 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 8 times

https://twitter.com/XboxGamePassPC/stat ... 09088?s=19

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

User avatar
stratos79
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 640
Joined: Sat Oct 16, 2004 11:41 am
Football Manager της ομάδας: Παναθηναικος και όχι μόνο!!!
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος-Α.Ο.Καβαλας
Has thanked: 1 time
Been thanked: 0

Καλημέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος να γράψει 1 ασφαλή (?) κάρτα της nvidia η οποία δεν θα έχει πρόβλημα στο gameplay γιατί έχω να παίξω 3 χρόνια και η εξάρτηση έχει φτάσει στο αποκορύφωμα της?
Τα δεδομένα του υπολογιστή μου είναι τα παρακάτω:
Επεξεργαστής (CPU) Intel Core i5-4590 3.30GHz 6MB
Μητρική (Motherboard) ASUS H97M-E
Μνήμη Corsair Vengeance DDR3 8GB 1600MHz Blue
Κάρτα γραφικών (VGA) Nvidia ASUS GT730-4GD3
Λειτουργικό Windows 10 Pro, 64-bit
Η Σιωπή είναι η πιο Τέλεια Εκφραση της Περιφρόνησης...
User avatar
spiros91
Indispensible
Indispensible
Posts: 1959
Joined: Sat Oct 20, 2007 5:31 pm
Football Manager της ομάδας: Palermo
Αγαπημένη Ομάδα: Chelsea, AEK
facebook προφίλ: spiros.argiriou.1
Location: Rafina
Has thanked: 9 times
Been thanked: 1 time

Εγώ έχω την ASUS GTX 1050 2GB. Την αγόρασα πριν 2μιση χρόνια. Είχα κρασαρίσματα όταν άκουγα Youtube και αυτό επειδή ανέβαζε πολύ την ισχύ νομιζω (δεν θυμαμαι ακριβώς τι, μην σου λεω ψέμματα). Το είχα παρατηρήσει όταν ξεκίναγε ένα νέο βίντεο. (Ακουω πάντα μουσική απο Youtube όταν παίζω). Το έλυσα όμως κάνοντας update καποιους drivers μέσω του Driver Easy, drivers που δεν έβρισκε το windows update. Όλα αυτά σε windows 7. Από τότε που το έκανα αυτό, δεν ξαναείδα πρόβλημα.

Τον περασμένο Γενάρη έβαλα windows 10 και τρώω κρασαρίσματα γενικά στο πισί, παγώνει όλο δλδ και θέλει forced shutdown, αλλά δεν νομιζω να φταίει η κάρτα ή το μανατζερ, καθώς το κάνει όποτε να ναι. Λογικά φταιει οτι η mobo έχει κλείσει 10ετία.
User avatar
DinocPG
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 596
Joined: Fri Nov 05, 2010 1:08 pm
Football Manager της ομάδας: Panetolikos, Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Panetolikos
Location: Αγρίνιο
Has thanked: 6 times
Been thanked: 1 time

Με την GeForce GTX 1660 προσωπικά παίζω χωρίς κανένα θέμα.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”