Αρχείο Ενεργοποίησης Football League & Ερασιτεχνικών Κατηγοριών

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2020!
tonynkl
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Tue Dec 03, 2019 5:44 pm
Football Manager της ομάδας: Saint etienne
facebook προφίλ: https://www.facebook.com/anton
twitter: https://twitter.com/Grandler89
Has thanked: 0
Been thanked: 0

μπορω να βαλω μια ομαδα που υπαρχει στο data του παιχνιδιου που ειναι β τοπικο ευβοιας, να την βαλω στο α τοπικο και να γινει playable?

ευχαριστω
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

AntonisTer wrote: Tue Dec 03, 2019 5:33 pm Εχει γινει λαθος δεν υπαρχει πλεον Κεραυνος Κερατεας ειναι ΑΟ Κερατεας και παιζει Γ τοπικο Αν Αττικης.
Θα μπορούσες να γράψεις εδώ λεπτομέρειες; viewtopic.php?f=235&t=44433

Π.χ. πότε συνέβη αυτό, αν πρόκειται για μετονομασία ή νέα ομάδα ή φυσική συνέχεια της παλιάς κτλ.
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με τον έντιτορ; Βάζω την Ηρακλή στην Gad Makedonias βγάζω την Αναγέννηση από την κατηγορία, κάνω test competitions μέχρι το 22 δεν βγάζει πρόβλημα, πάω να σώσω το αρχείο και μου βγάζει ότι δεν no division data has benn verified in these rules - test the rules before saving to allow the ude of these rules in the game

Καμία ιδέα;
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Επίσης τα χρώματα του Άρη Πετρούπολης είναι κόκκινο-κιτρινο. Δεν υπάρχει μαύρο. Πρώτη εμφάνιση κίτρινη και δεύτερη εμφάνιση κόκκινη. Δεν υπάρχει πλέον η λευκή. Μπορούμε να το αλλάξουμε μέσω fm 2020 editor ???
N1ckGreek
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Fri Mar 04, 2016 2:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΛ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα, κατέβασα το αρχείο με τις Α ΕΠΣ, έκανα αλλαγή μια ομάδα από τις χαμηλότερες κατηγορίες σε μια ΕΠΣ στον editor, βγήκα πρώτος στο πρωτάθλημα την πρώτη χρονιά και στα παιχνίδια για άνοδο δεν με άφηνε να τα παίξω. Κολλούσε ένα βήμα πριν την οθόνη που επιλέγω την ενδεκάδα, πατούσα Συνέχεια και δεν έκανε τίποτα, ο μόνος τρόπο για να προχωρήσει ήταν να κάνω διακοπές και στα δύο παιχνίδια για άνοδο. Τώρα είμαι στο preseason του 2020 στο περιφερειακό. Άμα προκύψει κάποιο άλλο πρόβλημα στην συνέχεια θα ενημερώσω.
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

N1ckGreek wrote: Wed Dec 04, 2019 12:24 pm Καλησπέρα, κατέβασα το αρχείο με τις Α ΕΠΣ, έκανα αλλαγή μια ομάδα από τις χαμηλότερες κατηγορίες σε μια ΕΠΣ στον editor, βγήκα πρώτος στο πρωτάθλημα την πρώτη χρονιά και στα παιχνίδια για άνοδο δεν με άφηνε να τα παίξω. Κολλούσε ένα βήμα πριν την οθόνη που επιλέγω την ενδεκάδα, πατούσα Συνέχεια και δεν έκανε τίποτα, ο μόνος τρόπο για να προχωρήσει ήταν να κάνω διακοπές και στα δύο παιχνίδια για άνοδο. Τώρα είμαι στο preseason του 2020 στο περιφερειακό. Άμα προκύψει κάποιο άλλο πρόβλημα στην συνέχεια θα ενημερώσω.
φίλε πως την έκανες την αλλαγή; μπορείς να μου πεις; εμένα δε με αφήνει να την κάνω με τίποτα
αντιμετωπίζω το πρόβλημα που ανέφερα πιο πάνω
N1ckGreek
Trialist
Trialist
Posts: 19
Joined: Fri Mar 04, 2016 2:42 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΛ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lilipouas wrote: Wed Dec 04, 2019 12:39 pm
N1ckGreek wrote: Wed Dec 04, 2019 12:24 pm Καλησπέρα, κατέβασα το αρχείο με τις Α ΕΠΣ, έκανα αλλαγή μια ομάδα από τις χαμηλότερες κατηγορίες σε μια ΕΠΣ στον editor, βγήκα πρώτος στο πρωτάθλημα την πρώτη χρονιά και στα παιχνίδια για άνοδο δεν με άφηνε να τα παίξω. Κολλούσε ένα βήμα πριν την οθόνη που επιλέγω την ενδεκάδα, πατούσα Συνέχεια και δεν έκανε τίποτα, ο μόνος τρόπο για να προχωρήσει ήταν να κάνω διακοπές και στα δύο παιχνίδια για άνοδο. Τώρα είμαι στο preseason του 2020 στο περιφερειακό. Άμα προκύψει κάποιο άλλο πρόβλημα στην συνέχεια θα ενημερώσω.
φίλε πως την έκανες την αλλαγή; μπορείς να μου πεις; εμένα δε με αφήνει να την κάνω με τίποτα
αντιμετωπίζω το πρόβλημα που ανέφερα πιο πάνω
Εγώ απλά πάω στην ΕΠΣ που θέλω να βάλω την ομάδα, διαλέγω την ομάδα που θέλω να βγάλω και πατάω Αλλαγή, διαλέγω την ομάδα που θέλω να βάλω, κάνω save και test τους κανόνες και δουλέυει.
User avatar
Panagiotis Ntaros
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 410
Joined: Mon Sep 24, 2007 12:58 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλής
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλής
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lilipouas wrote:Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με τον έντιτορ; Βάζω την Ηρακλή στην Gad Makedonias βγάζω την Αναγέννηση από την κατηγορία, κάνω test competitions μέχρι το 22 δεν βγάζει πρόβλημα, πάω να σώσω το αρχείο και μου βγάζει ότι δεν no division data has benn verified in these rules - test the rules before saving to allow the ude of these rules in the game

Καμία ιδέα;

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ηρακλάρα έχω πονοκέφαλο
Ηρακλάρα βάρα στον εγκέφαλο
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ΄ακολουθώ
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Panagiotis Ntaros wrote: Thu Dec 05, 2019 1:13 pm
lilipouas wrote:Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με τον έντιτορ; Βάζω την Ηρακλή στην Gad Makedonias βγάζω την Αναγέννηση από την κατηγορία, κάνω test competitions μέχρι το 22 δεν βγάζει πρόβλημα, πάω να σώσω το αρχείο και μου βγάζει ότι δεν no division data has benn verified in these rules - test the rules before saving to allow the ude of these rules in the game

Καμία ιδέα;

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα


Sent from my iPhone using Tapatalk
φίλε συμφορουμίτη, την έκανα την αλλαγή, όλα εντάξει, αν θέλεις γράψε μου το μαίηλ σου να σου στείλω τα αρχεία για τον έντιτορ...

Επίσης έχω και το αρχείο για τον Ηρακλή, όσο πιο κοντά γίνεται, και με το αφεντικό να θέλει όντως να πουλήσει, όπως και στην πραγματικότητα (είναι αδύνατον να θέλει να αγοράσει ΑΦΜ άλλης ομάδας στο ΦΜ)
User avatar
Panagiotis Ntaros
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 410
Joined: Mon Sep 24, 2007 12:58 pm
Football Manager της ομάδας: Ηρακλής
Αγαπημένη Ομάδα: Ηρακλής
Location: Θεσσαλονίκη
Has thanked: 0
Been thanked: 0

lilipouas wrote:
Panagiotis Ntaros wrote: Thu Dec 05, 2019 1:13 pm
lilipouas wrote:Θα μπορούσε κάποιος να βοηθήσει με τον έντιτορ; Βάζω την Ηρακλή στην Gad Makedonias βγάζω την Αναγέννηση από την κατηγορία, κάνω test competitions μέχρι το 22 δεν βγάζει πρόβλημα, πάω να σώσω το αρχείο και μου βγάζει ότι δεν no division data has benn verified in these rules - test the rules before saving to allow the ude of these rules in the game

Καμία ιδέα;

Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα


Sent from my iPhone using Tapatalk
φίλε συμφορουμίτη, την έκανα την αλλαγή, όλα εντάξει, αν θέλεις γράψε μου το μαίηλ σου να σου στείλω τα αρχεία για τον έντιτορ...

Επίσης έχω και το αρχείο για τον Ηρακλή, όσο πιο κοντά γίνεται, και με το αφεντικό να θέλει όντως να πουλήσει, όπως και στην πραγματικότητα (είναι αδύνατον να θέλει να αγοράσει ΑΦΜ άλλης ομάδας στο ΦΜ)
ntarospanagiotis@gmail.com

Είσαι παιχταράς!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ηρακλάρα έχω πονοκέφαλο
Ηρακλάρα βάρα στον εγκέφαλο
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ΄ακολουθώ
lilipouas
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 497
Joined: Wed Nov 05, 2008 9:28 pm
Football Manager της ομάδας: Α.Ο. Ξάνθη
Αγαπημένη Ομάδα: Dresden, Steven
Has thanked: 6 times
Been thanked: 0

Panagiotis Ntaros wrote: Sat Dec 07, 2019 3:44 pm
lilipouas wrote:
Panagiotis Ntaros wrote: Thu Dec 05, 2019 1:13 pm


Έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα


Sent from my iPhone using Tapatalk
φίλε συμφορουμίτη, την έκανα την αλλαγή, όλα εντάξει, αν θέλεις γράψε μου το μαίηλ σου να σου στείλω τα αρχεία για τον έντιτορ...

Επίσης έχω και το αρχείο για τον Ηρακλή, όσο πιο κοντά γίνεται, και με το αφεντικό να θέλει όντως να πουλήσει, όπως και στην πραγματικότητα (είναι αδύνατον να θέλει να αγοράσει ΑΦΜ άλλης ομάδας στο ΦΜ)
ntarospanagiotis@gmail.com

Είσαι παιχταράς!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Στο έστειλα φίλε μου... καλό κάψιμο
Gregoradem21
Trialist
Trialist
Posts: 4
Joined: Tue Nov 20, 2018 11:37 pm
Football Manager της ομάδας: Αεκ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Ολα δουλευουν κανονικα αλλα παντα στα προμοσιον πλειοφσ δεν με αφηνει να παιξω και αναγκαζομαι να παω διακοπεσ για να περασω στην επομενη μερα...
Γινεται μονο στο ελληνικο πρωταθλημα αυτο η θα το παθω και στα ευρωπαικα ματσ ;
Miltos51
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Mon Dec 09, 2019 10:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παιδιά έχω τρομερό πρόβλημα και δεν μπορώ να το χρησιμοποιήσω το αρχείο. Δεν μου το βγάζει όταν μπαίνω στο παιχνίδι
User avatar
peritri
Head Researcher - Webmaster
Head Researcher - Webmaster
Posts: 75719
Joined: Mon Sep 16, 2002 11:00 pm
Location: Νέο Ψυχικό
Has thanked: 7 times
Been thanked: 26 times
Contact:

Το έκανες extract;

Ανέβασε εδώ screenshot.
Miltos51
Trialist
Trialist
Posts: 5
Joined: Mon Dec 09, 2019 10:08 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Δεν ξέρω να ανεβάζω screenshot εδώ. Έχω στείλει μήνυμα στην σελίδα στο fb
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”