Περί προπόνησης

Συζητήστε σχετικά με το νέο Football Manager 2020!
Post Reply
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Καλησπέρα σε όλους και καλη χρονια

Εχω αναθεσει τις προπονητικες αμοδιοτητες στον βοηθο μου γτ ποτε μου δεν το ειχα με την προπονηση!!!
Καποια στιγμη ειπα να παρεμβω και να αλλαξω την προπονηση σε εναν παιχτη για να τον προπονησω να μαθει να αγωνιζεται και σε αλλη θεση
Ευλογα το παιχνιδι με ρωταει αν θελω να αναλαβω τις αρμοδιοτητες ή αν θελω μονο για ενα μηνα να εχω τον ελεγχο!Πραγμα που επελεξα και μετα πιστεψα οτι θα επανελθει ο βοηθος προπονητης μου για να συνεχισει το δικο του προγραμμα!
Αμ δε....Απο τοτε που το πειραξα δεν αναλαμβανει ξανα την ατομικη προπονηση στον συγκεκριμενο παιχτη με τιποτα!Η πλακα ειναι οτι το κανει ΜΟΝΟ σε αυτον!!!Σε αλλον που δοκιμασα ξαναπαιρνει τις αρμοδιοτητες κανονικα!Ξερει κανεις τιποτα?Εχει παρατηρησει κανεις αλλος το ιδιο?Εχω κανει ολες τις ενεργειες,,,,Εχω αναλαβει αρμοδιοτητες και τις εχω ξαναδωσει μηπως και τελικα δεν εχω εγω την ευθυνη για τον παιχτη αλλα πεισματικα το παιχνιδι αρνειται να τον αναλαβει!!!!χαχαχαα
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
User avatar
Tsakalaki
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Asst Researcher ΠΑΟΚ - Story Teller
Posts: 48757
Joined: Sun Nov 30, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Tottenham
Αγαπημένη Ομάδα: Dynamo Podilatou
facebook προφίλ: antonis.tsakaleas
twitter: Tsak_attaq
Status: I've never been clever, 'cause need it never
Location: Θεσσαλονίκη (Βόλος)
Has thanked: 6 times
Been thanked: 5 times
Contact:

Περίεργο! Δε μου έχει τύχει αν και έχει μερικές φορές επέμβει στο έργο του βοηθού.
--------------------------------------------------------

Εσαεί Πρόεδρος ΠΑ.ΣΥ.ΣΠΑ PC | -2002

26.08.10 | All my FM Stories | Πώς το Football Manager έγινε κομμάτι της ζωής μου
Spoiler: show
RedArmy: «Το κακο με τον Τσακ, είναι ότι ποτέ δεν μπορείς να καταλάβεις αν κάνει πλάκα ή τα λέει σοβαρά :D»
ArK ass: «Aμαν ρε Τσακ...εκει που εμφανιζεται η ελπιδα, ερχεσαι εσυ και την εξαφανιζεις»
nirearas: «Γιατί, τσακ γεννιέσαι... Δεν γίνεσαι...»

My Twitch channel
Hawkeye
Amateur
Amateur
Posts: 216
Joined: Mon Dec 29, 2003 12:00 am
Football Manager της ομάδας: Liverpool
Αγαπημένη Ομάδα: Παναθηναικος
Location: Λαγονησι
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

θελω να δοκιμασω να αλλαξω βοηθο προπονητη και να δω αν θα τον αναλαβει...αν οχι...τι να πω!
Ας σταματησει επιτελους η παραποιηση της ελληνικης ιστοριας κ μυθολογιας.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση”