ΠΑΣ Γιάννινα ο «Άγιαξ της Ηπείρου»

Αναλύστε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό της ομάδας σας και προτείνετε τα "πουλέν" σας
User avatar
Tsouninho
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 358
Joined: Wed Feb 19, 2014 1:47 pm
Football Manager της ομάδας: Πας Γιαννινα
Αγαπημένη Ομάδα: Ολυμπιακος
Has thanked: 3 times
Been thanked: 3 times

Πάντως αυτό που κάνουμε εμείς στο μάνατζερ δηλαδή να κλείνουμε παίχτες από Γενάρη ελεύθερους και να δίνουμε λεφτά για να πάρουμε ξένους γυμναστές και σκαουτερς δεν το κάνουν οι ελληνικές ομάδες και δει η μικρότερες χωρίς λεφτά
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Για πχ...μολις κλειδωσα την 4η θεση,νικοντας τον πρωταθηλητη(εξασφλασισε αυτην την αγωνιστικη τον τιτλιο με διαφορα) ολυμπιακο με 2-0....εναν ολυμπιακο που επαιζε με ολους τους βασικους...και μεσα τον mc tominey απο man unt που πηρε με 19 μυρια...οι τελικες 22-9 υπερ μου!!!!!!....με εντεκαδα.....χουτεσιωτη-αποστολοπουλο-σιοντη(βγηκε στο 30 με τραυματισμο και μπηκε γωγος)-παντελακη-τασουλη...αλεξανδροπουλο(αυτος φετος δν υπαρχει..στα 18-19 πρωτη χρονια στην superleague παει για mvp)-ιατρουδη....νικολια-νινη-λεο.....καμπετση.....και αλλαγες λολη και ναουμετς....εντομεταξυ οι αραβες μονοι αναβαθμισαν με την μια εγκαταστασεις για ακαδημιες....μετα απο αιτημα κανονισαν να αγοραστει το γηπεδο,να αναβαθμιστουν εγκαταστασεις δεδομενων και προπονησης και να κλεισω και θυγατρικη...μου ανεβασαν το μπατζετ μισθοδοσιας 3 μυρια...και εχουμε ταμειο 45 μυρια...ισως κρατησω το save μονο για να παω αμεσα για πρωταθλημα και ισως σε 3-4 χρονιες να εχω σαν στοχο ευρωπαικο τιτλο...

υ.γ.τελευταια ενημερωση....με το τελος της σεζον 7 μυρια πανω στα συμβολαια και 13,5 μυρια για μεταγραφες...!!!αραβες....
Post Reply

Return to “Ομάδες & Παίκτες”