Ελληνόπουλα

Αναλύστε το υπάρχον έμψυχο δυναμικό της ομάδας σας και προτείνετε τα "πουλέν" σας
Post Reply
vasilispepo
Youth Pro
Youth Pro
Posts: 300
Joined: Thu Nov 19, 2015 11:37 am
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλημερα!Γράφω αυτό το τόπικ γιατή ήθελα να ανφερθώ στα πολλά και καλά ελληνικά ταλέντα...Πάντα παίζω κυριώς με ελληνικές ομάδες.Έτσι και σε αυτό το fm έχω πάρει μεχρι στιγμής Παναθηναϊκο-Ατρόμητο-Νίκη Βόλου-Ολυμπιακό Πειραιώς και τώρα ΑΕΚ....Γενικά είναι από τα εύκολα fm και ολα τα save έχουν παει γρηγορα καλά.Στο τελευταίο save με ΑΕΚ είμαι στην τρίτη χρονιά(πρωτη κυπελο,δευτερη πρωταθλημα και τωρα τριτη τρενο μπηκα σε cl και γενικα πεταει φωτιες η ομαδα) και έχω καταφέρει να κάνω την ομάδα όπως ήθελα!Συνήθως στην αποστολή των 18 ατόμων έχω 13 Έλληνες....εδώ να τονίσω για έναν ξένο παίκτη,οτι για επιπεδο μεγαλής ελληνικής ομάδας ο cataldi(αμυντικός/κεντρικος μεσος απο lazio,τον βρηκα μιση τιμή σε transfer list και τον πήρα με 4,5 μυρια) είναι εξαιρετικος.....καταλήγοντας στο σημαντικό σημειο....εχω δανεικο μαυροπανο και αγορασμενους νικολαου,χατζηθεωδοριδη,κοκοβα,βαγιανιδη και απο τις ακαδημιες τις αεκ γιουση.....ολοι παρα πολυ καλοι....αλλα οι 2 απιστευτες περιπτωσεις ειναι ο αλεξανδροπουλος(τον εχω στα περισσοτερα save και απο 2-3η χρονια ειναι παικτης cl)... και ο μποτος απο τις ακαδημιες της αεκ(εξαιρετικη περιπτωση,στην αρχη δεν το πιστεψα τοσο και το μετανιωσα...τριτη χρονια στα playoff του cl στην εδρα μου με κοπενχαγη 1 γκολ,1κερδισμενο πεναλντι,1 ασιστ...και σε ολα τα ματς παει καπως ετσι και ας παιζει δεξι εξτρεμ γιατι 10αρι ακομα ο μανταλος ειναι πολυ καλος για να βγει).....συμπερασμα...σε αυτο ειδικα το fm το να επενδυσετε σε ελληνικα ταλεντα ακομα και αν εχετε ομαδα εξωτερικου ειναι πολυ καλη περιπτωση...
Post Reply

Return to “Ομάδες & Παίκτες”