Ολες οι ελληνικές πόλεις από την Superleague μέχρι τα τοπικά!!!

Συζητήστε για τα γραφικά του FM (skins, logos, kits και backgrounds). Στείλτε τα δικά σας, γράψτε τις απορίες σας και σχολιάστε αυτά του fmgreece.gr
Post Reply
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα,

πριν λίγες μέρες είχα ανεβάσει ένα πακέτο που περιείχε όλα τα ελληνικά γήπεδα από την Superleague μέχρι τους 10 Ομίλους του Περιφερειακού (και κάποιες ΕΠΣ) για όσους είχαν Skin που το υποστήριζε (π.χ. FLUTSKIN, OPZ Elite, EVO, Andromeda κλπ). Πολλοί "συνάδελφοι" μου ζήτησαν με pm, αν γίνεται να προσθέσω και απεικόνιση των πόλεων (ή χωριών) που εδρεύουν οι ελληνικές ομάδες. Τελικά, είμαι σε θέση να σας ενημερώσω ότι ολοκληρώθηκε το πακέτο με ΟΛΕΣ τις ελληνικές πόλεις που παίζουν οι ομάδες από την Superleague μέχρι και τον 10ο Περιφερειακό Ομιλο !!!
. Τα αρχεία είναι χωρισμένα ανά Διοργάνωση (με το δικό του config) για όποιον δεν θέλει να περάσει όλες τις πόλεις.

Μπορείτε να το κατεβάσετε από το παρακάτω link (το πακέτο είναι μόνο 48 ΜΒ):
https://www.mediafire.com/file/n28xvp1p ... 1.rar/file

Αφού το κατεβάσετε το κάνετε extract και το τοποθετείται στην παρακάτω διαδρομή:

Image

Οποιος δεν έχει κατεβάσει ακόμα τα ελληνικά γήπεδα , μπορεί να διαβάσει το παρακάτω post:

viewtopic.php?f=485&t=45210

Επισυνάπτω ένα μικρό δείγμα από κάποιες ομάδες, για να πάρετε μιά ιδέα πως φαίνονται οι πόλεις:

Image

Image

Image

Image

Image

Αν και έγινε μεγάλη έρευνα για να βρεθούν οι σωστές φωτογραφίες, παρακαλώ όποιος βρεί κάποια λάθος να με ενημερώσει για να τη διορθώσω σε επόμενο update.

ansta1970
User avatar
Pat@
Hot Prospect
Hot Prospect
Posts: 526
Joined: Tue Aug 21, 2007 6:06 pm
Football Manager της ομάδας: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Αγαπημένη Ομάδα: ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
Status: Killin BIG Beers 24 / 7 !!!
Location: Κύμη Ευβοίας
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρες μάγκα...στα screenshots που έχεις παραθέσει στον Παναξιακό δεν εμφανίζει το δημοτικό στάδιο Νάξου... απλά το αναφέρω για να το τσεκάρεις φίλος.
"...Fuck your chain, my people will kill you for water
Fuck fans nigga, I got soldiers supporters ..."
Pat@ Ya Biaatchezzz!! .... ** Immortal Technique **
ansta1970
Trialist
Trialist
Posts: 81
Joined: Thu Feb 12, 2009 9:59 pm
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Καλησπέρα,
Ευχαριστώ για την παρατήρηση σου. Το τσεκαρα (από το stadia.gr) και είδα ότι το Δημοτικό Στάδιο Νάξου έχει δύο τμήματα κερκίδας στην μια πλευρά (και κάπου γραφεί και Panaxiakos) . Λόγω zoom φαίνεται μόνο το ένα τμήμα που δεν γράφει το όνομα του συλλόγου. Θα το διορθώσω στο πακέτο των ελληνικών γηπέδων. Thank you !!!!!

ps. Διορθώθηκε με update 06/01/2021

Image
User avatar
Ge_Zer
Trialist
Trialist
Posts: 1
Joined: Sat Jun 05, 2021 12:05 pm
Football Manager της ομάδας: AO Chalkis
facebook προφίλ: giorgos.zervas.549
Has thanked: 0
Been thanked: 0

καλησπερα φιλε μπορεις να μου πεις πως να βαλω εικονες για πολεις μονος μου ?
Post Reply

Return to “Γραφικά”