Μεγάλο πρόβλημα!

Συζητήστε σχετικά με το 1ο σε σειρά παιχνίδι της SI και Sega!
Post Reply
gkakarnias
Amateur
Amateur
Posts: 131
Joined: Sun Nov 21, 2004 6:40 pm
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Παίζω κανονικότατα και ενώ όλα πήγαιναν καλά (έχω το 5.0.5 μέσα) ξαφνικά το παιχνίδι τρελάθηκε. Το καλοκαίρι της 2ης προς την 3η χρονιά, οι ιστορίες των παικτών άλλαζαν κάθε μέρα! Τη μια όλοι μου οι παίκτες (και σχεδόν όλοι οι παίκτες του παιχνιδιού!!!) είχαν περάσει από την Αμπερντήν την προηγούμενη χρονιά (κανένας παίκτης μου δεν είχε παίξει ποτέ στην Αμπερντήν στην πραγματικότητα), την επόμενη μέρα (μέρα παιχνιδιού) όλοι είχαν περάσει από τη β ομάδα της Βαλένθια. Την επόμενη όλοι από την Τσουκαρίτσκι και πάει λέγοντας. Το έχει πάθει κανείς αυτό; Δεν είναι ιός πάντως.
AEKARA 21
Rotation
Rotation
Posts: 1048
Joined: Thu Mar 17, 2005 4:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Napoli,Valencia,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Mia fora eixa Paok kai otan piga ston salpi eida tin history tou kai anti gia Paok elege uknown club!!!!!!!!!!
R 21
theodore80
Administrator
Administrator
Posts: 4833
Joined: Mon Apr 28, 2003 11:00 pm
Location: Amsterdam, Netherlands / Athens
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Χρησιμοποίησες editor?
AEKARA 21
Rotation
Rotation
Posts: 1048
Joined: Thu Mar 17, 2005 4:50 pm
Football Manager της ομάδας: ΑΕΚ
Αγαπημένη Ομάδα: ΑΕΚ,Napoli,Valencia,Chelsea
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Egw;;;;Eixa xrishmopoihsei gia na valw stis omades tis a ethnikis b team kai epishs ekei pou deixnei stin omada pote ligei to simvolaio tou paikth den fainetai.
R 21
gkakarnias
Amateur
Amateur
Posts: 131
Joined: Sun Nov 21, 2004 6:40 pm
Location: Αθήνα
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Οχι δεν χρησιμοποίησα editors, scouts κλπ. Το μόνο έξτρα ήταν το 5.0.5 και οι φανέλες και τα σήματα των ομάδων από τσεκαρισμένα sites. Παρεπιπτόντως το προηγούμενο παιχνίδι που έπαιζα με τις ίδιες αλλαγές (5.0.5 κλπ) σταμάτησε να φορτώνει το saved game έτσι ξαφνικά την τέταρτη σαιζόν. Το παιχνίδι είναι αυθεντικό και η Sigames παρά το ότι προσπάθησαν αρκετά, δεν μπόρεσε να με βοηθήσει, αφού ότι μου πρότεινε το είχα ήδη δοκιμάσει ανεπιτυχώς.
Post Reply

Return to “Γενική συζήτηση για το Football Manager 2005”